Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.874
Like
21.794
Πόντοι
5.506
ειπαμε μια φορα αμπαλος μιστερ μαλακας για παντα αμπαλος μιστερ μαλακας
μακεδονα να αποκαλει αλλον μακεδονα μπουγατσα δεν εχω ξαναδει. οποτε εισαι και ψευτρακος ντεμεκ μακεδονας. το πιο κοντινο που εχεις σε κατι μακεδονιτικο τυπε μου ειναι οτι εισαι ενας χαλβαδακος. περαστικα σου μιστερ λακαμα μου! ;)


Έτσι, κλασσικός ψεύτης καθότι ούτε μιστερ μαλάκας ήμουν ή θα είμαι ποτέ ούτε φυσικά σε λέω μπουγάτσα γιατί είσαι μακεδόνας. Γιατί είσαι βλάκας μπαοκ-μαλαματίνα-κόκακόλα σε λέμε μπουγάτσα.


Φέρτε το var λέμε.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Έτσι, κλασσικός ψεύτης καθότι ούτε μιστερ μαλάκας ήμουν ή θα είμαι ποτέ ούτε φυσικά σε λέω μπουγάτσα γιατί είσαι μακεδόνας. Γιατί είσαι βλάκας μπαοκ-μαλαματίνα-κόκακόλα σε λέμε μπουγάτσα.


Φέρτε το var λέμε.
ενταξει υποψηφιος για μιστερ μαλακας αν θελεις να παιξουμε με τις λεξεις. εφτασες κοντα παντως στην μεγαλυτερη διακριση της ζωης του τυπε μου. θ ασου ελεγα να συνεχισεις την προσπαθεια αλλα δεν χρειαζεται καν να προσπαθησεις εισαι natural talent! με το βαρ χτες το τσουτσεκι σου ο ρουλης με 0 βαθμους θα εφευγε. φερτε το χτες το βαρ και ψαξτε καινουριες δικαιολογιες, γιατι το "επιχειρημα" με το πρωταθλημα των πρεσπων θα σας τελειωσει φετος (οπως και το περσινο "επιχειρημα" οτι μας το χαριζε λεει ο τσιπρας) και αρχιστε ολοι οι σχιζοφρενεις αυτιστικοι σαν εσενα να ψαχνετε καινουρια ονοματα οπως π.χ. το πρωταθλημα του 5ου μνημονιου, η το πρωταθλημα της ντεμεκ εξοδου στις αγορες και τετοια. μιστερ μαλακες ειστε ολοι σας σε μυαλα πιστευω κατι πετυχημενο και ευστοχο θα βρειτε να βελαζετε μεταξυ σας τυπε μου. μεχρι τοτε σκουπισου και περαστικα ε
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.874
Like
21.794
Πόντοι
5.506
Είστε απίθανοι πάντως, πάτε να πάρετε το πρώτο πρωτάθλημα στα χρονικά χωρίς ΚΑΜΙΑ ΗΤΤΑ, όποιος νιώθει από ποδόσφαιρο καταλαβαίνει, έχουν έρθει πλέον για τα καλά οι ξένοι διαιτητές που μας τα είχατε κάνει νταούλια και προσπαθείτε να μας πείσετε οτι είστε ΚΑΙ αδικημένοι. Είπαμε, μαλαματινα και κοκα κόλα δεν πάνε μαζί.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Είστε απίθανοι πάντως, πάτε να πάρετε το πρώτο πρωτάθλημα στα χρονικά χωρίς ΚΑΜΙΑ ΗΤΤΑ, όποιος νιώθει από ποδόσφαιρο καταλαβαίνει, έχουν έρθει πλέον για τα καλά οι ξένοι διαιτητές που μας τα είχατε κάνει νταούλια και προσπαθείτε να μας πείσετε οτι είστε ΚΑΙ αδικημένοι. Είπαμε, μαλαματινα και κοκα κόλα δεν πάνε μαζί.
μιλησε κανεις για αδικια βρε μιστερ μαλακα ? ειπαμε εκανε ενα λαθος (παλι) στο γκολ του ρουλη και οτι δεν παιξαμε καλα γενικως. αν κ ητανε οφσαιντ να μην το πουμε γιατι θα χαλαστει ο μιστερ μαλακας δηλαδη? μαλαματινα εμεις σκονη του προεδρα εσεις γιαυτο τα εχετε χαμενα φετος. μονο με πρεζα θα βλεπατε το συνοθυλευμα σας ως την καλυτερη ομαδα στην ελλαδα τυπε μου
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.877
Κριτικές
67
Like
3.838
Πόντοι
4.130
Είστε απίθανοι πάντως, πάτε να πάρετε το πρώτο πρωτάθλημα στα χρονικά χωρίς ΚΑΜΙΑ ΗΤΤΑ, όποιος νιώθει από ποδόσφαιρο καταλαβαίνει, έχουν έρθει πλέον για τα καλά οι ξένοι διαιτητές που μας τα είχατε κάνει νταούλια και προσπαθείτε να μας πείσετε οτι είστε ΚΑΙ αδικημένοι. Είπαμε, μαλαματινα και κοκα κόλα δεν πάνε μαζί.
Ο ΠΑΟΚ εχει ευνοηθεί σε δυο παιχνίδια (Αστέρας πρώτο - αμφισβητούμενο πέναλτυ, Λαμία - χέρι Βιεϊρίνια) και εχει αδικηθεί σε τέσσερα που είτε του έχουν ακυρώσει κανονικά γκολ είτε τον έχουν σταματήσει απο θέση μη οφσάιντ. Το χθεσινό ηταν το πιο κραυγαλέο γιατί είχε αντίκτυπο. Θεωρώ όμως ότι είναι στα πλαίσια του ανθρώπινου λάθους.
Εκεί που υπαρχει διαφορα είναι ότι όταν κατι γίνεται υπέρ, τα μέσα το τραβάνε μια εβδομάδα ενώ στην αντίθετη περίπτωση το ξεχνάνε την επόμενη,
Καλο απογευμα
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
2 ματς στην Τούμπα 1-1 , φάσεις παοκ και στα 2 ματς , 1 σουτ ,ρε όταν δεν παίζουν οι δανεικοί σου .....α ρε Γιουνές γαμώ το πέναλτι σου (Βικελίδης)  , θα χαλούσες τις Πρέσπες
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
2 ματς στην Τούμπα 1-1 , φάσεις παοκ και στα 2 ματς , 1 σουτ ,ρε όταν δεν παίζουν οι δανεικοί σου .....α ρε Γιουνές γαμώ το πέναλτι σου (Βικελίδης)  , θα χαλούσες τις Πρέσπες
να φανταστω οτι εχουμε γεμισει δανεικους και το αφεντικο σου τον γαβρο ε? αααχαχα α ρε σκουληκια για ενα Χ πως ξεφτιλιζεστε ετσι? ο γιουνες ποσα πεναλτυ εχει χασει φετος ρε τυπε? ποσα εχει πιασει ο πασχα? εσεις δεν λετε οτι ειστε οι πιο πολλοι στην πολη ρε σκουληκι? αρα το πρωταθλημα των πρεσπων γιατι να το δωσουνε στους λιγοτερους παοκτσηδες και οχι στους εκατομμυρια αριανους? μιλατε και βρωμαει βοοθριλα απο τον πειραια σκουληκια. γιαυτο σε κανα 2-3 χρονια εκδουλευσης θα ξαναζησετε την ελευθερη πτωση
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
να φανταστω οτι εχουμε γεμισει δανεικους και το αφεντικο σου τον γαβρο ε? αααχαχα α ρε σκουληκια για ενα Χ πως ξεφτιλιζεστε ετσι? ο γιουνες ποσα πεναλτυ εχει χασει φετος ρε τυπε? ποσα εχει πιασει ο πασχα? εσεις δεν λετε οτι ειστε οι πιο πολλοι στην πολη ρε σκουληκι? αρα το πρωταθλημα των πρεσπων γιατι να το δωσουνε στους λιγοτερους παοκτσηδες και οχι στους εκατομμυρια αριανους? μιλατε και βρωμαει βοοθριλα απο τον πειραια σκουληκια. γιαυτο σε κανα 2-3 χρονια εκδουλευσης θα ξαναζησετε την ελευθερη πτωση
στο δίνει γιατί εσύ πληρώνεις... δεν μου λες και έσενα σε πληρώνει σε Ρούβλια ...δεν πιστεύω να το κάνεις τζάμπα
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
στο δίνει γιατί εσύ πληρώνεις... δεν μου λες και έσενα σε πληρώνει σε Ρούβλια ...δεν πιστεύω να το κάνεις τζάμπα
ποιον πληρωνω ακριβως για πες? εσενα που σε πληρωνει ο χοντρος σε ευρω και σε "ελευθερους" παικτες εισαι ενταξει τυπε μου ε? σκουληκια ονομα και πραμα ειστε και το ξερετε καλα βγαλτε την πουτσα του βαγγελα απο το στομα οταν θα μιλατε με εμας
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
ποιον πληρωνω ακριβως για πες? εσενα που σε πληρωνει ο χοντρος σε ευρω και σε "ελευθερους" παικτες εισαι ενταξει τυπε μου ε? σκουληκια ονομα και πραμα ειστε και το ξερετε καλα βγαλτε την πουτσα του βαγγελα απο το στομα οταν θα μιλατε με εμας
παραλήρημα!!! αυτό λέω να το κοιτάξεις, αν το κάνεις τζάμπα, δεν το νομίζω όμως , έχετε δουλέψει την προπαγάνδα απομεινάρια του Σοβιετισμού όπως ο Δημοκράτης Τσετσένος σου ...έχεις δίκιο δεν ασχολούμαι άλλο μαζί σου ....σε παραδίδω στην χλεύη των υπολοίπων 
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
παραλήρημα!!! αυτό λέω να το κοιτάξεις, αν το κάνεις τζάμπα, δεν το νομίζω όμως , έχετε δουλέψει την προπαγάνδα απομεινάρια του Σοβιετισμού όπως ο Δημοκράτης Τσετσένος σου ...έχεις δίκιο δεν ασχολούμαι άλλο μαζί σου ....σε παραδίδω στην χλεύη των υπολοίπων 
τι εγινε σκουληκακι καταπιαμε τη γλωσσα μας ε? ποιο παραληρημα ρε σκουληκι? σαν αυτο της σουπας 3 εννοεις μαλλον. ποιος ειναι ο προεδρος σου τελικα σκουληκι? ο γαβρος ο δηλωμενος η ο ξας του? τα 300 του κλιγγοπουλου απο το μεγαλο αφεντικο ητανε ωραια? ο φετφας "ελευθερος" ? η ιδια επιχειρηματολογια με τον καραπαπαρα και τον τσουκαλα? ξερω ξερω παραληρημα.. αντε στην τρυπα σου τωρα σκουληκι ξεφτιλισμενο , στα 4 σκημενο στον χοντρο μονο κ μονο για να εισαι εναντιον του διαχρονικου σου γαμια. ποιος πουλαει προπαγανδα το αφηνω στην κριση των υπολοιπων οι οποιοι σε αντιμετωπιζουνε εσενα με χλευη γιουσουφακι του γαβρου.. εμεις 1οι και αηττητοι αληθεια τι αναγκη εχουμε να πουλησουμε οτιδηποτε περαν απο το να σας γλενταμε παντου ρε σκουληκακι μου ? δεν ασχολεισαι και καλα μαζι μου.. γελανε και τα τσιμεντα στον χαριλαο σκουληκακι μου. ειναι γνωστο οτι το μονο κοινο που εχουνε Παοκτσηδες και σκουληκια ειναι οτι και οι 2ασχολουνται με τον ΠΑΟΚ. αντε σκουληκακι μου συγχαρητηρια για εχτες και του χρονου. μεχρι τοτε δεν θα εχει νοημα η ζωουλα σου
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Πληρώνεσαι για να διαβάζεις το ρεπορτάζ του ΑΡΗ; μπράβο....
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Πληρώνεσαι για να διαβάζεις το ρεπορτάζ του ΑΡΗ; μπράβο....
βρε ο κοσμος τοχει τουμπανο βρε κλιγγοπουλε. τοσο περηφανα γιουσουφακια σαν εσας παντως δεν εχω ξαναδει. τι εγινε ρε τυπε σου τελειωσανε τα 300 του κλιγγοπουλου, εσφιξε και ο χοντρος και ξεμεινες απο λεφτα και θες να σε δωσω δανεικα μηπως? πες στο στα ισα μη μου ντρεπεσαι
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Σίγουρα δεν σε έπαιζαν μικρό τα Άρειανακιά... μπήκες και pay roll... το μηδενισες. Δύσκολα σε βλέπω
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Σίγουρα δεν σε έπαιζαν μικρό τα Άρειανακιά... μπήκες και pay roll... το μηδενισες. Δύσκολα σε βλέπω
καποτε οταν ημουν πιτσιρικας υπηρχαν οντως αρειανακια τυπε μου. τωρα πλεον ειστε δυσκολα και το ξερεις στα σχολεια τα αριανακια μειοψηφια πλεον. γιαυτο πουλας εκδουλευση εκει που πρεπει μπας και υπαρξεις αλλα μυαλο δεν βαζεις. οπως σε ριξανε, αφου εκανες τη δουλεια σου στο μεγαλο αφεντικο, για πλακα πριν μερικα χρονια ετσι θα γινει και τωρα. για να με δεις ρε γιουσουφακι θελεις τηλεσκοπιο εκει που ειμαι εγω κ εκει που βρισκεσαι εσυ τωρα. αντε κλιγγοπουλε το εκανες το χρεος σου φετος παντως και θα ανταμειφθεις παλι με κανεναν "ελευθερο", τα καταφερες βασικα καλυτερα και απο το αφεντικο σου φετος
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
καποτε οταν ημουν πιτσιρικας υπηρχαν οντως αρειανακια τυπε μου. τωρα πλεον ειστε δυσκολα και το ξερεις στα σχολεια τα αριανακια μειοψηφια πλεον. γιαυτο πουλας εκδουλευση εκει που πρεπει μπας και υπαρξεις αλλα μυαλο δεν βαζεις. οπως σε ριξανε, αφου εκανες τη δουλεια σου στο μεγαλο αφεντικο, για πλακα πριν μερικα χρονια ετσι θα γινει και τωρα. για να με δεις ρε γιουσουφακι θελεις τηλεσκοπιο εκει που ειμαι εγω κ εκει που βρισκεσαι εσυ τωρα. αντε κλιγγοπουλε το εκανες το χρεος σου φετος παντως και θα ανταμειφθεις παλι με κανεναν "ελευθερο", τα καταφερες βασικα καλυτερα και απο το αφεντικο σου φετος
Άξιος ο μισθός σου άλλα κούρασες .....είπαμε έχεις δίκιο ....Καληνύχτα σου .....
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Άξιος ο μισθός σου άλλα κούρασες .....είπαμε έχεις δίκιο ....Καληνύχτα σου .....
δανεικα θελεις ρε γυφτο λεγε? αντε παρε το μπουλο πατσαβουρα που να απαντησεις ξεφτιλισμενο σκουληκι, ρομπα σε εχω κανει τι να απαντησεις. πανε στησου παλι στα 4 στο χοντρο που ειναι και ξεκουραστη σταση για σενα γιουσουφακι.  γιαυτο ειστε μονο ικανοι πατσαβουρια της πολης
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
Η βλακεία είναι ανίκητη ....κέρδισες ....
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Η βλακεία είναι ανίκητη ....κέρδισες ....
ρε πατσαβουρα εισαι και βιτσιοζα ε? ειπες θα εφευγες και ακομα τον πουλο δεν τον πηρες. η βλακεια ειναι ανικητη ναι αλλη μια καραμελα που πιπιλας. αν ειχες να απαντησεις ερπετακι μου σε αυτα που σου λεμε για κλιγγοπουλους, φεφτα"ελευθερος" οπως και ο γκαρσια πως τον λενε τελος παντων, μια χαρα θα μας αραδιαζες την προπαγανδα που σε ταιζουν στη συναγωγη. οποτε κανε στον εαυτο σου μωρη ερπουσα πατσαβουρα μια χαρη και εξαφανισου. πηρες το Χ , βγηκε η χρονια ολα καλα. αντε στου θρυλου το θρεντ να τα πειτε φιλικα/ερωτικα πατσαβουρι ε πατσαβουρι
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.874
Like
21.794
Πόντοι
5.506
βρε ο κοσμος τοχει τουμπανο βρε κλιγγοπουλε. τοσο περηφανα γιουσουφακια σαν εσας παντως δεν εχω ξαναδει. τι εγινε ρε τυπε σου τελειωσανε τα 300 του κλιγγοπουλου, εσφιξε και ο χοντρος και ξεμεινες απο λεφτα και θες να σε δωσω δανεικα μηπως? πες στο στα ισα μη μου ντρεπεσαι


Ο κόσμος όντως το χει τούμπανο.

Όπως έγκλημα θα είναι και το να ξαναγίνει ο ΠΑΟΚ πλυντήριο του ΠΑΣΟΚ ή το πολυπόθητο μέσο που θα εξαγνίσει τις χριστιανικές αμαρτίες από τη Μονή Βατοπεδίου.


Με αποδείξεις και όχι λόγια του καφενείου και του μπου.κομ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom