Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.410
Κριτικές
217
Like
17.416
Πόντοι
36.927
οχι εξυπνακια περσι δεν ζουσες?
το 1991 που πηρε την ομαδα ο βουλινος και εφυγε δεν ζουσες?
μονο εγω εβλεπα μπαλα τοτε?

Κάτι για το 67' νομίζω η κάπου εκεί τον είχες ρωτήσει,πέρυσι έκανες ακόμα τις οπαδικες βλαχομαγκιες,γι'αυτό το έχασες,ενώ φέτος πας διαβασμένος  ;)
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.083
Κριτικές
46
Like
3.228
Πόντοι
3.820
οχι εξυπνακια περσι δεν ζουσες?
το 1991 που πηρε την ομαδα ο βουλινος και εφυγε δεν ζουσες?
μονο εγω εβλεπα μπαλα τοτε?
πέρσι ζούσα Εγώ και με βάση το νόμο έπρεπε να είχες πείσει στη γ...Αφού θες να τα λέμε Όλα...ξέρεις το Γιατι εσυ
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.459
Like
10.491
Πόντοι
2.606
Μακάρι να γίνει πραγματικότητα και να επιστρέψει!
ΝΑ ναι καλα ο φερναντου,αλλα η ομαδα δεν τον εχει αναγκη....εχει προπονητη και αν γινει κατι και χρειαστει αλλον(καμια τρελη προσφοραρα) εχει ετοιμο ΠΡΟΠΟΝΗΤΑΡΑ ΚΑΙ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕΡΙ ΑΗΤΤΗΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ.....ΑΣ ΠΛΥΝΟΥΝ ΚΟΛΩΤΡΥΠΙΔΕΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΡΩΝΕ ΠΟΥΤΣΑ ΠΑΟΚ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΚΟΜΑ...
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.631
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.435
Πόντοι
14.565
Πάντως το πρώτο πρωτάθλημα που πήρε ο Άρης (το 1928) δε συμμετείχαν σ' αυτό Ολυμπιακός, Πάο Αμπελοκήπων και Άεκ.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.838
Like
21.735
Πόντοι
5.506
το οτι ο παοκ παιρνει πρωταθλημα δεν ειναι απλα καυλα,

ειναι ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΥΛΑ γιατι ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ εχει τα κορακια εναντιον του,

απλα με τους ξενους διαιτητες γινονται λιγοτερα απο τις σφαγες προηγουμενων ετων και εχουμε πολυ καλυτερη ομαδα απο τους αλλους οχι απλα καλυτερη οπως αλλες χρονιες που μας τα εκλεβαν.


απο τον αρη ποσα πρωταθληματα κλεψανε???????????

ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΕΝΑΝ ΑΡΕΙΑΝΟ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΟΥ 2018, ΤΟΥ 1991, ΤΟΥ 50 ΤΟΥ 70 ηταν δικο μας και μας το εφαγε διαιτησια


Ρε τύπε, οι Αρειανοί είναι πιο σοβαροί άνθρωποι.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.838
Like
21.735
Πόντοι
5.506
οι οποιοι και αυτοι εκαναν ΛΑΘΟΣ ΕΙΣ ΒΑΡΟΥΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΕΚΡΙΝΑΝ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΕ ΠΕΝΑΛΝΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΟΘΗΚΕ ΣΤΟΝ ΜΠΙΣΕΣΒΑΡ.

το αν ηταν τυχαιο λαθος το συζηταμε, το οτι ομως κριθηκε το αποτελεσμα δεν ειναι προς συζητηση οπως και με τον αγωνα με την αεκ που εβαλε να παιξουμε με 10 παικτες αντι να ριξουμε 3αρα και στην αεκ


Βουτιά, θέατρο και σωστή κίτρινη κάρτα.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.838
Like
21.735
Πόντοι
5.506
Τυπε,εγώ δεν ζούσα τις ημερομηνίες που έγραφες,τώρα αν εσύ ζούσες και νιώθεις ακόμα και σήμερα την αδικία μέσα σου τι να πω,παίζει να είσαι δλδ κάπου στα 60?  :think:


Ποιά 60 ρε τύπε; Ο Χαιλάντερ είναι.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ωραια λογικη διαβαζω απο τους αρειανους εδω. Οχι θα ηταν ολα σωστα αν μετρουσε το γκολ με την αεκ και επαιρνε ο παοκ το πρωταθλημα 2018.





Γι αυτους τους σωστους, ηθικους και δικαιους αρειανους το σωστο ειναι να ακυρωνονται κανονικα γκολ του παοκ και στη συνεχεια οπως επιτασει τυπικα η νομοθεσια να τιμωρηθει με υποβιβασμο ο παοκ για τα εξωαγωνιστικα .   Ειστε πολυ ηθικοι και δικαιοι και τον νομο τον θυμαστε μονο οταν σας συμφερει. Ο κανονισμος που λεει οτι παικτης οφσαηντ που δεν επηρεάζει την φαση δεν σφυριζεται οφσαηντ το ξεχασατε;;;;
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.459
Like
10.491
Πόντοι
2.606
ΓΙΑ χτες γατακια σας το γραψα ,βαλτε το καλα στο αμπαλο μυαλο σας....ολοι εχουν πιθανοτητες να κερδισουν ολους ,πολλες,λιγες,ελαχιστες.....μονο επι παραγκας του ψυχανωμαλου πουστη εφηβου βλεπαμε σφαγες επι σφαγων και πρωταθλητη απο τον νοεμβρη,με αποτελεσμα ακριβες πωλησεις (χωρις ρισκο) το γεναρη και εσοδα απο τσουλου εξασφαλισμενα.....και πουστε ολα παντελονα η χοντρη...μεταγραφες απο το πανερι για τα προβατα.......ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΤΩΡΑ ΞΕΦΤΙΛΕΣ με μηδενικα εσοδα,πως θα ξηλωθειτε να φτιαξετε ομαδα.......ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΛΑΡΙΝΑ ΚΑΙ ΠΕΤΡΙΝΑ ΧΡΟΝΙΑ....
ΥΓ...περι παντελιδη....σας το εγραφα και αυτο.ο ανθρωπος βγαζει το ψωμι του ολα αυτα τα χρονια ετσι ακριβως....ξερει τη θεση του ,τις δυναμεις του και τι ροστερ προπονει...δεν ανοιχτηκε εχτες ακομα και οταν εχανε και συνεχισε να κραταει το ρυθμο στο μισο μηδεν κα εψαξε την ευκαιρια του μεχρι το 90 να παρει κατι θετικο.....το πηρε εστω και με γκολ μισο μετρο οφσαιντ ....ΓΕΛΑΩ ΜΕ ΤΑ ΠΟΥΤΑΝΑΚΙΑ ΠΟΥ ΗΡΘΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΓΑΜΗΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ ΩΣ Η ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΟΡΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΑΙ ΦΥΓΑΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΩΛΟΤΡΥΠΙΔΑ Φ30 ΚΑΙ ΕΝΑ ΦΟΡΤΗΓΟ ΓΚΟΛ....
ΟΒΕΡ ΕΝΤ ΑΟΥΤ.....ΣΑΣ ΤΑ ΕΞΗΓΑΩ ΩΡΑΙΑ!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.838
Like
21.735
Πόντοι
5.506
Ωραια λογικη διαβαζω απο τους αρειανους εδω. Οχι θα ηταν ολα σωστα αν μετρουσε το γκολ με την αεκ και επαιρνε ο παοκ το πρωταθλημα 2018.





Γι αυτους τους σωστους, ηθικους και δικαιους αρειανους το σωστο ειναι να ακυρωνονται κανονικα γκολ του παοκ και στη συνεχεια οπως επιτασει τυπικα η νομοθεσια να τιμωρηθει με υποβιβασμο ο παοκ για τα εξωαγωνιστικα .   Ειστε πολυ ηθικοι και δικαιοι και τον νομο τον θυμαστε μονο οταν σας συμφερει. Ο κανονισμος που λεει οτι παικτης οφσαηντ που δεν επηρεάζει την φαση δεν σφυριζεται οφσαηντ το ξεχασατε;;;;



Ρε μπούφο, πόσο χοντροκέφαλος παίζει να είσαι, σου είπαμε 100 φορές οτι εκείνη η φάση είναι ΑΜΦΙΣΒΗΤΟΥΜΕΝΗ, τι δεν καταλαβαίνεις. Εσύ το λες σε σημείο πρηξίματος "κανονικό" ο άλλος το λέει ΜΗ κανονικό. Είναι ΑΜΦΙΣΒΗΤΟΥΜΕΝΟ λεμε.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Οχι εξυπνακια μπαροκ, οσο 100 φορες λες αμφισβητουμενο αλλους 100 ξερω εγω που λενε πεντακαθαρο γκολ,  


Μεταξυ των όποιων και αεκτσης που βλεπαμε μαζι τον αγωνα.

Ακου αμφισβητουμενο οτι ο παικτης του παοκ ηταν πισω απο τον τερματοφυλακα ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ Επηρεασε
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.232
Like
21.459
Πόντοι
5.006
πες ρε κοτα ποσα και ποια πρωταθληματα σου κλεψανε?

εγω τα ποσταρησα στο ραουπαου και μου ειπε οτι σφυριζανε ολυμπιακο , απολλων αθηνων και παοκ το ιδιο οποτε δικαια εβγαινε τριτος ο παοκ, ο πρωτθλητης θεσσαλονικης, πισω απο την απολλωναρα!!!!

απολλωναρα μια ζωη ρε μουνοπανο...εντος και εκτος εδρας σε γαμουσαμε τοτε!!!!
πρωταθλητης σαλονικης λεει….σαν να λεμε καλυτερος αφρικανος σκιερ... :2funny: :2funny: :2funny:
:knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Μεταξύ ξένου διαιτητή και του νικ1410 πιστεύουμε στον ξένο διαιτητή.
μπορεις να πιστεψεις και στα ματια σου τυπε γενικως για μια ποδοσφαιρικη φαση. εννοειται οτι εσυ θα πιστεψεις στον ξενο διαιτητη για 2 λογους. 1ον δεν νιωθεις απο το αθλημα σχεδον τιποτα, 2ον σε βολευει η λανθασμενη υποδειξη του διαιτητη οποτε λογικο. να πανηγυριζουν κοκκινοι και οι τσουτσες τους οι κιτρινοι μια ισοπαλια με νυχια και με δοντια στην τουμπα, να παπαγαλιζουν τα κιτρινα γιουσουφακια αυτα που λενε κατι υποαναπτικτοι κοκκινοι, αξια ανεκτιμητη
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.838
Like
21.735
Πόντοι
5.506
μπορεις να πιστεψεις και στα ματια σου τυπε γενικως για μια ποδοσφαιρικη φαση. εννοειται οτι εσυ θα πιστεψεις στον ξενο διαιτητη για 2 λογους. 1ον δεν νιωθεις απο το αθλημα σχεδον τιποτα, 2ον σε βολευει η λανθασμενη υποδειξη του διαιτητη οποτε λογικο. να πανηγυριζουν κοκκινοι και οι τσουτσες τους οι κιτρινοι μια ισοπαλια με νυχια και με δοντια στην τουμπα, να παπαγαλιζουν τα κιτρινα γιουσουφακια αυτα που λενε κατι υποαναπτικτοι κοκκινοι, αξια ανεκτιμητη


Είπαμε, μια φορά μπουγάτσας για πάντα μπουγάτσας.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Είπαμε, μια φορά μπουγάτσας για πάντα μπουγάτσας.
ειπαμε μια φορα αμπαλος μιστερ μαλακας για παντα αμπαλος μιστερ μαλακας
μακεδονα να αποκαλει αλλον μακεδονα μπουγατσα δεν εχω ξαναδει. οποτε εισαι και ψευτρακος ντεμεκ μακεδονας. το πιο κοντινο που εχεις σε κατι μακεδονιτικο τυπε μου ειναι οτι εισαι ενας χαλβαδακος. περαστικα σου μιστερ λακαμα μου! ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom