Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
εγινε ρε βλακα. οταν ξαναπας δημοτικο θα το σκεφτω κ εγω. αντε μη κομπλεξικε τωρα το μπουλο απο εδω ασχολησου με τα φυτα σου

Κλασσικός ΠΑΟΚτζης με κόμπλεξ και απωθημένα.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Όχι. Είναι ζητημα νοοτροπίας οπαδων της ομαδας σου! και μεσου iq που πλησιαζει στου ραδικιου
στον γιατρο κ εσυ . το σιγουρο ειναι οτι δεν εχουμε επιστημονες οπως εσεις τυπε που βγαλανε το χαρβαρντ
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
μου αρεσει το εμπλουτισμενο σου λεξιλογιο τυπε. μπραβο! καθε σου ποστ και μια αυξηση στην βλακεια που σε δερνει

Ενώ το δικό σου είναι εξίσου πλούσιο.
Βλάκας,βλακεία κλπ.
Άλλες λέξεις δεν παίζει να ξέρεις.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Ενώ το δικό σου είναι εξίσου πλούσιο.
Βλάκας,βλακεία κλπ.
Άλλες λέξεις δεν παίζει να ξέρεις.
με εσενα μιλαω τυπε μου. χρησιμοποιω ενα συνολο λεξεων περιορισμενο μηπως και με καταλαβεις αλλα ειναι ξεκαθαρο οτι εχεις μεγαλη αδυναμια κατανοησης απλων ελληνικων . εδω την αξια των αριθμων απο το 1 εως 9 δεν εχεις καταλαβει ακομα να μου πεις. αντε το μπουλο τωρα κουρασες
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
με εσενα μιλαω τυπε μου. χρησιμοποιω ενα συνολο λεξεων περιορισμενο μηπως και με καταλαβεις αλλα ειναι ξεκαθαρο οτι εχεις μεγαλη αδυναμια κατανοησης απλων ελληνικων . εδω την αξια των αριθμων απο το 1 εως 9 δεν εχεις καταλαβει ακομα να μου πεις. αντε το μπουλο τωρα κουρασες

Βαρύς ο πόνος σου τόσα χρόνια.
Καταλαβαίνω απόλυτα το υφάκι σου.
Μην αγχώνεσαι.
Και αμα θέλω θα αποχωρήσω απο τη συζήτηση.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Βαρύς ο πόνος σου τόσα χρόνια.
Καταλαβαίνω απόλυτα το υφάκι σου.
Μην αγχώνεσαι.
Και αμα θέλω θα αποχωρήσω απο τη συζήτηση.
για αλλη μια φορα απαντας σε αυτα που σου λενε βλεπω. πρεπει να εισαι φοβερος για συζητηση ειμαι σιγουρος.  βαρυς ειναι κατι αλλο αλλα αστο τωρα ασε τις ψυχαναλησεις και κρατα τες για τον εαυτο σου που τις χρειαζεσαι. δεν αγχωνομαι φιλος ισα ισα το διασκεδαζω. αμα θελεις κατσε αφου σου αρεσει να ξεφτιλιζεσαι μονος σου μπραβο! αγαπη μονο
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
για αλλη μια φορα απαντας σε αυτα που σου λενε βλεπω. πρεπει να εισαι φοβερος για συζητηση ειμαι σιγουρος.  βαρυς ειναι κατι αλλο αλλα αστο τωρα ασε τις ψυχαναλησεις και κρατα τες για τον εαυτο σου που τις χρειαζεσαι. δεν αγχωνομαι φιλος ισα ισα το διασκεδαζω. αμα θελεις κατσε αφου σου αρεσει να ξεφτιλιζεσαι μονος σου μπραβο! αγαπη μονο

Εγώ να δεις πόσο διασκεδάζω με όσα λες.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Εγώ να δεις πόσο διασκεδάζω με όσα λες.
χαζοι σαν εσενα ρε τυπε παντα διασκεδαζουν κατι μας ειπες αφου δεν ξερουν τι τους γινεται. εμεις διασκεδαζουμε με χαζους σαν εσενα εχει διαφορα. ωραιος παντως για πρωτη φορα απαντησες σε κατι που σου ειπα, απαντησες με 8 λεξεις και απλα επανελαβες αυτο που ειπα εγω βεβαια αλλα δε γαμεις, ποιος ειχε ποτε μεγαλες απαιτησεις απο εσενα? θλιβερα αστειο αλλα ειναι μια καλη αρχη φιλος. συνεχισε με το να μαθεις τους αριθμους τωρα.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.371
Κριτικές
169
Like
8.656
Πόντοι
10.326
Η ωρα ειναι 16.30 το μεσημερι κ μερα Παρασκευη! Αυτος ο Καντε σταματησε να τρεχει ή τρεχει ακομα??? :o  Ρε σεις ητανε Παντου ναουμε! :grin:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.025
Like
22.770
Πόντοι
5.506
Η ωρα ειναι 16.30 το μεσημερι κ μερα Παρασκευη! Αυτος ο Καντε σταματησε να τρεχει ή τρεχει ακομα??? :o  Ρε σεις ητανε Παντου ναουμε! :grin:


Ρε μλκ μπουξε, πες κι αυτον που ερχεται με τον κωλο το λεγκορο, την αλλη εβδομαδα θα κερδισετε τα Αρρειανα ή θα παιξει καμια κηδεια;
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Ρε μλκ μπουξε, πες κι αυτον που ερχεται με τον κωλο το λεγκορο, την αλλη εβδομαδα θα κερδισετε τα Αρρειανα ή θα παιξει καμια κηδεια;
νατος ο αδερφος μου που χαθηκες εσυ ρε? ποια κηδεια ρε μεγαλε ? ο κομποτιακος του εκανε κοντα 15 ευκαιριες και γλιτωσε ο ρουλης απο 3-4 σιγουρα γκολ. φαντασου τι εχει να γινει στην τουμπα. για κηδεια η σουφρα τους θα ειναι την αλλη μερα..
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.945
Like
11.178
Πόντοι
2.606
Βλεπω ολοι οι αλλοθρησκοι εχουν ακουμπησει τη χολη τους σημερα στο νημα αυτο του σαη....ναστε καλα ρε πουστρακια και μη χαθειτε ,γιατι ετσι οπως σας ειδα ,φετος θα βγαλει η κωλοτρυπιδα σας φωτιες απο την πολυ πουτσα που θα αρπαξετε...
Βεβαιως ,για να ειμαι δικαιος ,ο δικος μου ο γκαιλες εχτες πατωσε ,αλλα επαιξα με ομαδα που ανετα σηκωνει τσουλου,για γιουροπα δε συζηταω,παιχτε το να κονομησετε...
Για το ματς και το αν ειχα πιθανοτητες,θα διαφωνησω καθετα με τους συνοπαδους μου εδω μεσα και θα γραψω ΠΩΣ ΠΟΛΥ ΚΑΚΩΣ Ο ΡΟΥΜΑΝΟΣ ΚΑΤΕΒΑΣΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΕΤΣΙ....Η χτεσινη  εμφανιση ηταν 100% δικια του ευθυνη ....δεν εναι δυνατον να εχεις αξονα μαου-παντοφλακια-σαχοβ και πισω τους χατσεριδη......ΓΕΛΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΤΡΕΣ...τα χαφ της τσελσι απλα εκρυψαν τη μπαλα και αν δεν μαλακιζοντουσαν στην τελικη προσπαθεια ,θα εγραφε το κοντερ κανα 0-7 και μετα ηθελα να δω που θα κρυβοτανε...
ο ρουμανος ΔΕΝ ειναι κακος προπονητης....ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ και δεν ειναι αυτο που πολλοι παραμυθιαζεστε(στρατηγος,δασκαλος,μετρ )και αλλες αρες μαρες κουκουναρες....Η ομαδα εχει φετος ροστερ να κανει ροτεισιον ,να αλλαζει συστημα αναλογως το παιχνιδι,να κοβει και να ραβει αναλογα την εξελιξη....δυστυχως ο λου δεν μπορει να το κανει αυτο...Μπορει να φερει το πρωταθλημα -αν μας αφησουν -αλλα ομαδα που σε βαθος χρονου θα παιζει μπαλαρα ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ....ΕΧΤΕΣ ΕΒΑΛΕ ΤΑΦΟΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΟΥ ΕΝΔΟΙΑΣΜΟ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ...
Σκεφτειτε ρε αλανια οτι η αεκςεβαλε για να γυρισει το μομεντουμ του αγωνα στον αγιαξ τον γιανιωτα και ο μυρωδιας του γαυρου εκανε αλλαγη τον νατχο στο 90(αλλο αν του εκατσε)με τον πουστερα τριπολης -ΑΛΛΑ ΠΑΙΧΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΓΥΡΙΣΕΙ ΜΑΤΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ....ΚΑΙ αυτοι ειναι οι δυο ανταγωνιστες του για το πρωταθλημα-ΜΙΑ ομαδα χωρις ροστερ και μια ομαδα με μυρωδια στον παγκο...
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΡΟΥΜΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΙ ΣΩΣΤΑ ΤΟ ΠΑΝΑΚΡΙΒΟ ΣΠΟΡ ΑΜΑΞΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ...Δεν θα ειναι ευκολο ,γιατι φετος η ομαδα εχει παικτες που ο καθενας θελει μια μπαλα μονος του,αλλα ειναι τουλαχιστον κανονικος προπονητης και αυτο θα το καταφερει...για το αν θα παιξουμε με καμια σοβαρη και μεγαλη ομαδα στα ισα ,ξεχαστε το...
ΥΓ...δωσε ρε γαμημενε ρεφερι το πεναλντι χτες ,τι ειχες να χασεις γαμω τη μανα σου....Ας μας βαζανε μετα αλλα τρια αυτοι....ΓΑΜΗΜΕΝΟΙ ΣΤΑ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ 4 ΠΕΝΑΛΝΤΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΔΩΣΑΤΕ!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.430
Κριτικές
217
Like
17.592
Πόντοι
38.177

Συνημμένα

  • FB_IMG_1537549214589.jpg
    FB_IMG_1537549214589.jpg
    24,8 KB · Εμφανίσεις: 16
  • FB_IMG_1537549233711.jpg
    FB_IMG_1537549233711.jpg
    35,4 KB · Εμφανίσεις: 11

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.945
Like
11.178
Πόντοι
2.606
ρε συ ζουζου,για ποσο καιρο λες ακομα να εισαι Α εθνικη?θα κανει παρελαση η ομαδα ,η θα σου ξημερωσει παλι στη γ?κατι θεματακια λεει ο μεγαλομετοχαρας σου εχει...χλωμους σας βλεπω!
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.602
Like
27.840
Πόντοι
5.506
παλι σας κερδισε ο αρης....εστω και αν ηταν της αγγλιας :S :S :S
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
μονο για τις ανταλλαγες σχολιων μεταξυ οπαδων του ΠΑΟΚ και του Αρη που ειναι με διαφορα το καλυτερο πραγμα στο θρεντ με τα αθλητικα αξιζει το ματς κυπελλου της τεταρτης και το after game show  :happy: :happy: :happy:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.945
Like
11.178
Πόντοι
2.606
:huh: 2η σερι εκτος 18δας ο ακπομ και εκτος 18δος το μελαχρινακι....ρουμανε αν στραβωσει το ματς με την ομαδα της μισης αλλαγης και του πουλμαν .........ΜΑΥΡΑ ΣΟΥ ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ.
Ο ουαρντα με βιερινια αριστερα κεντανε....κρυβουν την μπαλα ....και δεξια ματος λημνιος-αφου το αεκακι δεν αφηνει χωρους για το ατι ζαμπα.....τι σκατα εχεις στο μυαλο σου θα δουμε αυριο...ευχομαι μονο να μην μας λες αλλα μεθαυριο...
[size=50pt]ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΠΑΟΚΑΡΑ.[/size]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom