Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Καλά,βγές να χτυπήσει λίγος αέρας τώρα.
εγινε ρε. εσυ πανε ξανα δημοτικο να μαθεις τους αριθμους απο το 1 μεχρι το 10 γιατι σε βλεπω να υστερεις ακομα κ εκει κ ασε με εμενα οταν μιλαω με τυπακια σαν εσενα αεριζομαι μια χαρα
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
συνεχιζεις τα φοβερα επιχειρηματα τυπε. εισαι πιο βλακας αποτι φαινεσαι! μπραβο μπορεις να φτασεις συντομα το μηδενικο iq ετσι οπως πας.

Καλά,βγές να χτυπήσει λίγος αέρας τώρα.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
εγω μωρη πουτανα δεν παιζω φιλικα με γιαννενα και οφηδες
τα μαυρελια της λειβαδιας βγαζουν φωτιες
εγω πουτανα θα στο κοψω το πρωταθλημα
μετα την εβδομη αγωνιστικη η διαφορα σου με τον γαυρο θα ειναι -5

Κατά πρώτον ΜΗΝ βρίζεις διότι βγάζεις κόμπλεξ!
Κατά δεύτερον μέχρι και οι πέτρες γνωρίζουν πως ζείτε ακριβώς γι'αυτό που έγραψες!
Να ΜΟΥ στερήσεις το πρωτάθλημα!
Αντί να φτιάξεις ομάδα να το χτυπάς κι εσύ!
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Έχεις πάρα πολλά νεύρα.
Το δείχνουν οι χαρακτηρισμοί και το ύφος σου.
Χαλάρωσε λιγάκι.
εγινε ρε! για τυπος που δεν ξερεις να ξεχωρισεις το 3 απο το 8 κ ποιο ειναι μεγαλυτερο μας το παιζεις και ψυχολογος . εσυ εχεις παρα πολυ βλακεια , το δειχνουν αυτα που λες. μιλα λιγοτερο
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
εγινε ρε. εσυ πανε ξανα δημοτικο να μαθεις τους αριθμους απο το 1 μεχρι το 10 γιατι σε βλεπω να υστερεις ακομα κ εκει κ ασε με εμενα οταν μιλαω με τυπακια σαν εσενα αεριζομαι μια χαρα

Έχεις πάρα πολλά νεύρα.
Το δείχνουν οι χαρακτηρισμοί και το ύφος σου.
Χαλάρωσε λιγάκι.


 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
εγινε ρε! για τυπος που δεν ξερεις να ξεχωρισεις το 3 απο το 8 κ ποιο ειναι μεγαλυτερο μας το παιζεις και ψυχολογος . εσυ εχεις παρα πολυ βλακεια , το δειχνουν αυτα που λες. μιλα λιγοτερο

Από την εποχή αυτουνού κρατάνε τα κόμπλεξ σου?

 

Επισκέπτης
το οτι μιλανε και τα σκουληκια εχει τρομερη πλακα . ο ορισμος των πουθεναδων
Το πρόβλημα από εσας τα ΜΠΑΟΚΙΑ είναι ότι ζειτε μονιμα με την ιδεα ότι εχετε ΤΗΝ ομαδαρα και οι αλλοι συνεχεια σας την φερνουν! Φρουδες ελπιδες που συνεχεια δεν δικαιώνονται και έχετε εξαιτίας αυτου συσσωρεύσει τεραστια απωθημένα!
Εμεις ημαστε συνειδητοποιημένοι και ρεαλιστικοί! Πεστε ένα ευχαριστω που δεν σας διεσυρε η Τσελσι και ασχοληθητε με το πρωταθλημα!
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
τυπε απο το παοκ τσελσι και το οτι θα χασω απο την αεκ την κυριακη μου το εχεις παει στον νικο γκαλη. σιγουρα δεν εισαι καθυστερημενος γιατι δεν σε κοβω να καταλαβαινεις καν τι λες εσυ ο ιδιος?
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Άστο,άδικος κόπος.
Μια ζωή τους φταίει κάποιος άμα χάσουν,ποτέ ΑΥΤΟΙ.
χχαχαχ δεν παιζει ναστε τοσο ηλιθιοι ρε μαγκες σοβαρα πηγαιντε σε κανα γιατρο για στειρωση. απαγορευεται να αναπαραγονται καθυστερες σαν εσας να δημιουργησετε εκκολαπτομενους βλακες σαν εσας. ποιος ειπαμε οτι μας εφταιξε τωρα?
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Το πρόβλημα από εσας τα ΜΠΑΟΚΙΑ είναι ότι ζειτε μονιμα με την ιδεα ότι εχετε ΤΗΝ ομαδαρα και οι αλλοι συνεχεια σας την φερνουν! Φρουδες ελπιδες που συνεχεια δεν δικαιώνονται και έχετε εξαιτίας αυτου συσσωρεύσει τεραστια απωθημένα!
Εμεις ημαστε συνειδητοποιημένοι και ρεαλιστικοί! Πεστε ένα ευχαριστω που δεν σας διεσυρε η Τσελσι και ασχοληθητε με το πρωταθλημα!

Άστο,άδικος κόπος.
Μια ζωή τους φταίει κάποιος άμα χάσουν,ποτέ ΑΥΤΟΙ.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Αχ ρε χαζούλη,προσπαθώ να καταλάβω από πότε κρατάνε τα κόμπλεξ σου ως παοκι που εισαι.
keep trying βλακακο μου. εσυ ειναι ξεκαθαρο πως απο μικρο παιδι με κομπλεξ μεγαλωσες γιαυτο εγινες ενα ανθρωπακι πικρο.πες μας για την ομδα σου εσυ που δεν εισαι κομπλεξικος και μην ασχολεισαι με αλλους ρε μικρουλη
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Το πρόβλημα από εσας τα ΜΠΑΟΚΙΑ είναι ότι ζειτε μονιμα με την ιδεα ότι εχετε ΤΗΝ ομαδαρα και οι αλλοι συνεχεια σας την φερνουν! Φρουδες ελπιδες που συνεχεια δεν δικαιώνονται και έχετε εξαιτίας αυτου συσσωρεύσει τεραστια απωθημένα!
Εμεις ημαστε συνειδητοποιημένοι και ρεαλιστικοί! Πεστε ένα ευχαριστω που δεν σας διεσυρε η Τσελσι και ασχοληθητε με το πρωταθλημα!
τυπε μου εισαι κ εσυ ξαδερφος του αλλου του μπουφου δεν εξηγειται αλλιως. τα μισα που λες ειανι για να σε στειλουμε στο γιατρο κ εσενα. αυτο ειπαμε εντομεταξυ οτι παλι καλα ητανε 0-1 κ οτι δν ειχαμε ελπιδα και οτι προφανως το πρωταθλημα μετραει πιο πολυ απο το ματς με την τσελσι.. κ εσυ σχολειο δεν εβγαλες τι φαση ?
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
τυπε απο το παοκ τσελσι και το οτι θα χασω απο την αεκ την κυριακη μου το εχεις παει στον νικο γκαλη. σιγουρα δεν εισαι καθυστερημενος γιατι δεν σε κοβω να καταλαβαινεις καν τι λες εσυ ο ιδιος?

Αχ ρε χαζούλη,προσπαθώ να καταλάβω από πότε κρατάνε τα κόμπλεξ σου ως παοκι που εισαι.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
ρε στουρνε
τοση ωρα σου λεμε οτι δεν χτυπησαμε καν το παιχνιδι

και λες αυτο?

μονο για μπινελικια ειστε τελικα κομπλεξοπουστρες
ρε οι τυποι ειτε δεν διαβαζουνε ειτε δεν μπορουν να καταλαβουνε απλα ελληνικα. εχουνε μαθει 5 λεξεις "κομπλεξικοι, ατιτλοι, μαο μαο , ορκ, μπουγατσες" και ο,τι και αν τους πεις αυτο θα σου απαντησουν. με σκυλο να μιλησεις μεγαλυτερη ακρη θα βγαλεις
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056
Άστο,άδικος κόπος.
Μια ζωή τους φταίει κάποιος άμα χάσουν,ποτέ ΑΥΤΟΙ.
ρε στουρνε
τοση ωρα σου λεμε οτι δεν χτυπησαμε καν το παιχνιδι

και λες αυτο?

μονο για μπινελικια ειστε τελικα κομπλεξοπουστρες
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Είσαι ''άπαιχτος'',I rest my case.
Να σαι καλά πάντως,με έκανες και γέλασα.
Υ.Γ.:Εμπλούτισε λίγο το λεξιλόγιο σου και μέτριασε το θυμό σου.Καλό θα σου κάνει.
εγινε ρε βλακα. οταν ξαναπας δημοτικο θα το σκεφτω κ εγω. αντε μη κομπλεξικε τωρα το μπουλο απο εδω ασχολησου με τα φυτα σου
 

Επισκέπτης
τυπε μου εισαι κ εσυ ξαδερφος του αλλου του μπουφου δεν εξηγειται αλλιως. τα μισα που λες ειανι για να σε στειλουμε στο γιατρο κ εσενα. αυτο ειπαμε εντομεταξυ οτι παλι καλα ητανε 0-1 κ οτι δν ειχαμε ελπιδα και οτι προφανως το πρωταθλημα μετραει πιο πολυ απο το ματς με την τσελσι.. κ εσυ σχολειο δεν εβγαλες τι φαση ?
Όχι. Είναι ζητημα νοοτροπίας οπαδων της ομαδας σου! και μεσου iq που πλησιαζει στου ραδικιου
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056
τυπε απο το παοκ τσελσι και το οτι θα χασω απο την αεκ την κυριακη μου το εχεις παει στον νικο γκαλη. σιγουρα δεν εισαι καθυστερημενος γιατι δεν σε κοβω να καταλαβαινεις καν τι λες εσυ ο ιδιος?
γαματα ρε συ

iq πετρας...
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
keep trying βλακακο μου. εσυ ειναι ξεκαθαρο πως απο μικρο παιδι με κομπλεξ μεγαλωσες γιαυτο εγινες ενα ανθρωπακι πικρο.πες μας για την ομδα σου εσυ που δεν εισαι κομπλεξικος και μην ασχολεισαι με αλλους ρε μικρουλη

Είσαι ''άπαιχτος'',I rest my case.
Να σαι καλά πάντως,με έκανες και γέλασα.
Υ.Γ.:Εμπλούτισε λίγο το λεξιλόγιο σου και μέτριασε το θυμό σου.Καλό θα σου κάνει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom