Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Ο Κούλης θα φύγει ΜΟΝΟ αν χάσει τις εκλογές. Ε, αν χάσει τις εκλογές τι να πω. Μετά έχει αρχηγός ΝΔ Άδωνις και πάει σε ποσοστά 10%
πιστευω οτι θα καταφερει να τις χασει τις εκλογες φιλε γκρεκ. καταρχας δες τι αποστασεις κρατανε ηδη στελεχη της νδ με τις μααλκιες του αδωνι και του κουλη.. οταν θα χασει τις εκλογες (θα τις χασει και μονος να κατεβει) εχει παρει μπουλο αυτος και ολος ο συρφετος του (και οαδωνις μαζι). ηδη το καραμανλικο και το σαμαρικο μπλοκ βραζουν με τις μαλακιες του κουλη που οντως ειναι ενας απιστευτα ικανος τυπος στην μαλακια οπως εχει δειξει μεχρι σημερα, επισης δεν εχει καμια επαφη με την πραγματικοτητα και τον κοσμο γυρο του (την πιατσα και το δρομο με τους καθημερινους ανθρωπους) και αυτο φαινεται και απο τις αποψεις του και στην μεταλλαξη της ν.δ. απο κομμα λαικης δεξιας σε αυτο το εκτρωμα του σημερα..
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.381
Like
23.034
Πόντοι
5.506
πιστευω οτι θα καταφερει να τις χασει τις εκλογες φιλε γκρεκ. καταρχας δες τι αποστασεις κρατανε ηδη στελεχη της νδ με τις μααλκιες του αδωνι και του κουλη.. οταν θα χασει τις εκλογες (θα τις χασει και μονος να κατεβει) εχει παρει μπουλο αυτος και ολος ο συρφετος του (και οαδωνις μαζι). ηδη το καραμανλικο και το σαμαρικο μπλοκ βραζουν με τις μαλακιες του κουλη που οντως ειναι ενας απιστευτα ικανος τυπος στην μαλακια οπως εχει δειξει μεχρι σημερα, επισης δεν εχει καμια επαφη με την πραγματικοτητα και τον κοσμο γυρο του (την πιατσα και το δρομο με τους καθημερινους ανθρωπους) και αυτο φαινεται και απο τις αποψεις του και στην μεταλλαξη της ν.δ. απο κομμα λαικης δεξιας σε αυτο το εκτρωμα του σημερα..


Τύπε, δικαιολογείσαι γιατί λες οτι δε ζείς στην Ελλάδα.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Aυτά που κάνουν οι συμμορίτες τώρα δεν έχουν ξαναγίνει ποτέ.
εχεις δικιο ρε μπαροκ! τυπε μου ποσο πιο προβατο μπορεις να γινεις πραγματικα? λεγε ρε μαλακα παιρνεις 20ρικο? δεν εξηγειται αλλιως τετοια μαλακυνση...



 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
πιστευω οτι θα καταφερει να τις χασει τις εκλογες φιλε γκρεκ. καταρχας δες τι αποστασεις κρατανε ηδη στελεχη της νδ με τις μααλκιες του αδωνι και του κουλη.. οταν θα χασει τις εκλογες (θα τις χασει και μονος να κατεβει) εχει παρει μπουλο αυτος και ολος ο συρφετος του (και οαδωνις μαζι). ηδη το καραμανλικο και το σαμαρικο μπλοκ βραζουν με τις μαλακιες του κουλη που οντως ειναι ενας απιστευτα ικανος τυπος στην μαλακια οπως εχει δειξει μεχρι σημερα, επισης δεν εχει καμια επαφη με την πραγματικοτητα και τον κοσμο γυρο του (την πιατσα και το δρομο με τους καθημερινους ανθρωπους) και αυτο φαινεται και απο τις αποψεις του και στην μεταλλαξη της ν.δ. απο κομμα λαικης δεξιας σε αυτο το εκτρωμα του σημερα..
Όχι ρε γαμότο. Δε θα γίνει το καλύτερο βιογραφικό της Ελλάδας πρωθυπουργός; Θα χαντακόσουμε την αξιοκρατία σε αυτή τη χώρα τελικά
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.381
Like
23.034
Πόντοι
5.506
εχεις δικιο ρε μπαροκ! τυπε μου ποσο πιο προβατο μπορεις να γινεις πραγματικα? λεγε ρε μαλακα παιρνεις 20ρικο? δεν εξηγειται αλλιως τετοια μαλακυνση...





Nαι. Και λοιπόν; Έπεσες από τα σύννεφα;
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Τύπε, δικαιολογείσαι γιατί λες οτι δε ζείς στην Ελλάδα.
σωστα γιατι δεν εχουμε οικογενεια και φιλους πισω να ξερουμε τα προβληματα τους. επισης την πολιτικη κατασταση στην ελλαδα την καταλαβαινεις μονο αμα μενεις εκει. ουτε τηλεοραση υπαρχει ουτε ιντερνετ ουτε τιποτα τετοιο ωστε να μπορουμε και εμεις οι μεταναστες να βλεπουμε τι γινεται. μπαροκ εισαι πολυ βλακας αγορι μου ή παρα πολυ βλακας?
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Nαι. Και λοιπόν; Έπεσες από τα σύννεφα;
καλα λεω οτι εισαι βλακας τυπε μου. οχι προφανως και δεν επεσα απο τα συννεφα. εσυ λες οτι αυτο που εγινε μ ετη συμμορια δεν ξαναγινε. μηπως επεσες εσυ ?
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Και πολύ μάλιστα. Καταρχάς ξεκινάμε ότι το χρήμα δεν έχει πατρίδα, θρησκεία και πολιτικές απόψεις. Όταν το καταλάβεις αυτό τότε θα μπορέσεις να δεις ότι πχ η ΝΔ τον Κόκκαλη τον κατηγορούσε προ 2004 για κατασκοπεία και το 2004 του έδωσε δουλείες αξίας πολλών δις έουρος. Το ίδιο με τον Μπόμπολα κτλπ κτλπ.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.381
Like
23.034
Πόντοι
5.506
σωστα γιατι δεν εχουμε οικογενεια και φιλους πισω να ξερουμε τα προβληματα τους. επισης την πολιτικη κατασταση στην ελλαδα την καταλαβαινεις μονο αμα μενεις εκει. ουτε τηλεοραση υπαρχει ουτε ιντερνετ ουτε τιποτα τετοιο ωστε να μπορουμε και εμεις οι μεταναστες να βλεπουμε τι γινεται. μπαροκ εισαι πολυ βλακας αγορι μου ή παρα πολυ βλακας?


Εφόσων δεν είσαι εδώ δεν έχεις ιδέα τι σου γίνεται. Τα άκουσα, είδα, μου είπαν, διάβασα στο ιντερνετ πες τα αλλού.


Για το ερώτημά σου μια είναι η απάντηση, εσύ είσαι παοκ.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.381
Like
23.034
Πόντοι
5.506
καλα λεω οτι εισαι βλακας τυπε μου. οχι προφανως και δεν επεσα απο τα συννεφα. εσυ λες οτι αυτο που εγινε μ ετη συμμορια δεν ξαναγινε. μηπως επεσες εσυ ?


Ωραία μικρέ παοκ (γιατί το βλάκας είναι τίτλος τιμής για σένα) ΟΧΙ ΜΑΛΑΚΑ ΜΟΥ, μόνο με σανελ έχουμε ΔΕΣΜΕΥΜΕΝΑ τα χρήματα ΜΑΣ στις τράπεζες, μόνο επι σανελ έχουμε δυο Έλληνες αιχμαλώτους, μόνο επι σανελ καταργήθηκαν τα σύνορα και γέμισε ο τόπος ΛΑΘΡΟ, μόνο επι σανελ ΞΕΠΟΥΛΗΘΗΚΕ ολη η δημόσια περιουσία για 100 χρόνια, μόνο επι σανελ γελάει η υφήλιος με την πάρτη μας.

Δε συνεχίζω το κατεβατό γιατί δε θα έχει τελειωμό.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Εφόσων δεν είσαι εδώ δεν έχεις ιδέα τι σου γίνεται. Τα άκουσα, είδα, μου είπαν, διάβασα στο ιντερνετ πες τα αλλού.


Για το ερώτημά σου μια είναι η απάντηση, εσύ είσαι παοκ.
αν αυτο ειναι το επιχειρημα σου τυπε μου τοτε εισαι και με τη βουλα βλακας. η κρεμμεσαι απο τα παπαρακια του κουλη για να λαδωσεις το εντερακι σου δεν εξηγειται αλλιως. καθυστερα μου ο ιδιος ο καραμανλης τον αγνοει στα συνεδρια της νδ. σου ανεβασα αρθρα πιο πανω για στελεχη της νδ που ειναι ηδη εκνευρισμενα με τις παπαριες του. εσυ δηλαδη εισαι στα γραφεια μεσα και τα ξερεις απο πρωτο χερι φανταζομαι ετσι ?? αλλα εδω θα ειμαστε οταν οι κλοοουν αδωνις και κουλης σουταριστουνε απο την νδν και θα γελαμε μαζι σου. εδω η αδερφη του τον εχει παρει χαμπαρι τι μπουφος ειναι και εχει διαχωρισει τη θεση της απο τις ηλιθιοτητες του. τυπε φαντασου αν εγω τα βλεπω αυτα απο εδω που ειμαι και εσυ τα αρνεισαι, σε τι παραλληλο συμπαν πολιτικα ζεις...
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ωραία μικρέ παοκ (γιατί το βλάκας είναι τίτλος τιμής για σένα) ΟΧΙ ΜΑΛΑΚΑ ΜΟΥ, μόνο με σανελ έχουμε ΔΕΣΜΕΥΜΕΝΑ τα χρήματα ΜΑΣ στις τράπεζες, μόνο επι σανελ έχουμε δυο Έλληνες αιχμαλώτους, μόνο επι σανελ καταργήθηκαν τα σύνορα και γέμισε ο τόπος ΛΑΘΡΟ, μόνο επι σανελ ΞΕΠΟΥΛΗΘΗΚΕ ολη η δημόσια περιουσία για 100 χρόνια, μόνο επι σανελ γελάει η υφήλιος με την πάρτη μας.

Δε συνεχίζω το κατεβατό γιατί δε θα έχει τελειωμό.
Ενώ προ 2015 όλα ήταν όμορφα αγγελικά πλασμένα. Πχ Δεν υπήρχαν Έλληνες που έτρωγαν από σκουπίδια. Δεν πουλήθηκε ο ΟΛΠ για ψίχουλα στους Κινέζους. Ανεργεία δεν υπήρχε, ο Έλληνας είχε τόσα λεφτά που δεν ήξερε τι να τα κάνει κτλπ.
ΜΗΝΟΜΕΙΑ μέχρι να σβήσει το ΣΥΜΠΑΝ. Για να μη πω μέχρι να πεθάνει και ο θεός.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Ωραία μικρέ παοκ (γιατί το βλάκας είναι τίτλος τιμής για σένα) ΟΧΙ ΜΑΛΑΚΑ ΜΟΥ, μόνο με σανελ έχουμε ΔΕΣΜΕΥΜΕΝΑ τα χρήματα ΜΑΣ στις τράπεζες, μόνο επι σανελ έχουμε δυο Έλληνες αιχμαλώτους, μόνο επι σανελ καταργήθηκαν τα σύνορα και γέμισε ο τόπος ΛΑΘΡΟ, μόνο επι σανελ ΞΕΠΟΥΛΗΘΗΚΕ ολη η δημόσια περιουσία για 100 χρόνια, μόνο επι σανελ γελάει η υφήλιος με την πάρτη μας.

Δε συνεχίζω το κατεβατό γιατί δε θα έχει τελειωμό.
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧ ενταξει μετα απο αυτο οκ. 20ρικο παιρνεις ξεκαθαρα.
Ποιος ανοιξε ρε ΒΛΑΚΑ τα συνορα πριν χρονια και μπηκε ο,τι σκουπιδι κυκλοφορουσε στα βαλκανια? τοτε οι σανελ δεν υπηρχανε καν. Ποιος μας εβαλε ρε ΒΛΑΚΑ στα μνημονια και εφερε το δντ? Ποιος ρε ΒΛΑΚΑ τσιμπουκωθηκε στο σκηνικο με τα ιμια και ευχαριστουσε τους αμερικανους και ελεγε για σημαιες που τις πηρε ο αερας? Ποιος ρε ΒΛΑΚΑ παρακαλουσε να γινουνε ιδιωτικοποιησεις σε νερα, ενεργεια, αερολιμενες κλπ? Ποιος ρε ΒΛΑΚΑ ητανε μπλεγμενος στα σκανδαλα με ζιμενς, βατοπαιδια που αμα συνεχισω θα πεσει το μπουρδελα απο τα σκανδαλα που ανακαλυφτηκαν? Ποιος ρε ΒΛΑΚΑ σου ανεβασε το φπα στο 24%? Και πριν γελουσαν με την παρτη μας απλα ητανε πολυ γεματο το στομα σου για να το παρεις χαμπαρι καθυστερα μου. το βλακας τυπε μου ειανι τιτλος τιμης για σενα γιατι εισαι τοσο χαμηλης νοημοσυνης που ο χαρακτηρισμος βλακας σου προσθετει ποντους στο iq σου
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.381
Like
23.034
Πόντοι
5.506
αν αυτο ειναι το επιχειρημα σου τυπε μου τοτε εισαι και με τη βουλα βλακας. η κρεμμεσαι απο τα παπαρακια του κουλη για να λαδωσεις το εντερακι σου δεν εξηγειται αλλιως. καθυστερα μου ο ιδιος ο καραμανλης τον αγνοει στα συνεδρια της νδ. σου ανεβασα αρθρα πιο πανω για στελεχη της νδ που ειναι ηδη εκνευρισμενα με τις παπαριες του. εσυ δηλαδη εισαι στα γραφεια μεσα και τα ξερεις απο πρωτο χερι φανταζομαι ετσι ?? αλλα εδω θα ειμαστε οταν οι κλοοουν αδωνις και κουλης σουταριστουνε απο την νδν και θα γελαμε μαζι σου. εδω η αδερφη του τον εχει παρει χαμπαρι τι μπουφος ειναι και εχει διαχωρισει τη θεση της απο τις ηλιθιοτητες του. τυπε φαντασου αν εγω τα βλεπω αυτα απο εδω που ειμαι και εσυ τα αρνεισαι, σε τι παραλληλο συμπαν πολιτικα ζεις...



Ρε ΜΠΟΥΦΟ, μου έβαλες ένα από τα κομματικά παπαγαλάκια του τσίπρα που γράφει για "κάποιους βουλευτές" που εναντιώθηκαν στα σκάνδαλα Καμμένου στην υπόθεση με τον προστατευόμενο μάρτυρα και το καζίνο στο Λονδίνο και ΜΙΛΑΣ ΑΚΟΜΑ;


Ρε ΒΟΔΙ, διαβάζεις periodista και μιλάς για χαζομάρα;


Άντε μια βόλτα στη φάμπρικα ρε, τσιπροπαοκι που μιλάς και από πάνω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom