Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Ενώ προ 2015 όλα ήταν όμορφα αγγελικά πλασμένα. Πχ Δεν υπήρχαν Έλληνες που έτρωγαν από σκουπίδια. Δεν πουλήθηκε ο ΟΛΠ για ψίχουλα στους Κινέζους. Ανεργεία δεν υπήρχε, ο Έλληνας είχε τόσα λεφτά που δεν ήξερε τι να τα κάνει κτλπ.
ΜΗΝΟΜΕΙΑ μέχρι να σβήσει το ΣΥΜΠΑΝ. Για να μη πω μέχρι να πεθάνει και ο θεός.
φιλε μου πραγματικα δεν μπορω να πιστεψω οτι εν ετει 2018 μπορει να υπαρχει τοσο ηλιθιος κοσμος...σε αλλο κοσμο ζει ο βλακας και μας το παιζει οτι ξερει ενω εμεις που μενουμε εξωτερικο (που ο λογος που φυγαμε ειανι ο βλακας ο ιδιος και οι αχρηστοι που υποστηριζουν) δεν ξερουμε τι γινεται
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.383
Like
23.038
Πόντοι
5.506
Ενώ προ 2015 όλα ήταν όμορφα αγγελικά πλασμένα. Πχ Δεν υπήρχαν Έλληνες που έτρωγαν από σκουπίδια. Δεν πουλήθηκε ο ΟΛΠ για ψίχουλα στους Κινέζους. Ανεργεία δεν υπήρχε, ο Έλληνας είχε τόσα λεφτά που δεν ήξερε τι να τα κάνει κτλπ.
ΜΗΝΟΜΕΙΑ μέχρι να σβήσει το ΣΥΜΠΑΝ. Για να μη πω μέχρι να πεθάνει και ο θεός.


Είσαι καλά και συ; Eίπα κάπου οτι πριν το 15 ήταν καλα; Πάντως ήταν ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ από το 18.

Ο ΟΛΠ για θύμησέ μου ΑΠΟ ΠΟΙΟΝ πουλήθηκε;


Κάτι ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ έχεις να απαντήσεις;
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Ρε ΜΠΟΥΦΟ, μου έβαλες ένα από τα κομματικά παπαγαλάκια του τσίπρα που γράφει για "κάποιους βουλευτές" που εναντιώθηκαν στα σκάνδαλα Καμμένου στην υπόθεση με τον προστατευόμενο μάρτυρα και το καζίνο στο Λονδίνο και ΜΙΛΑΣ ΑΚΟΜΑ;


Ρε ΒΟΔΙ, διαβάζεις periodista και μιλάς για χαζομάρα;


Άντε μια βόλτα στη φάμπρικα ρε, τσιπροπαοκι που μιλάς και από πάνω.
ηλιθιε τυπε, σου εβαλα τα πρωτα λινκς που εβγαλε το google. δεν χρειαστηκε καν να ψαξω παραπανω για να σου δειξω τι ηθελα. οτι τα τσατσακια της νδ τσιμπουκωνανε το χοντρο στο γλεντι και του φιλουσαν το δαχτυλιδι. και εισαι τοσο καθυστερας που νομιζεις οτι ειμαι και συριζα πανιβλακα. κομματοδουλος σαν εσενα δεν ειμαι γιαυτο εφυγα. ποια φαμπρικα ρε ταγαρακο που αμα σου πουμε με τι ασχολουμαστε θα ανοιγεις λεξικα και παλι δεν θα καταλαβεις καθυστερημενε
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.383
Like
23.038
Πόντοι
5.506
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧ ενταξει μετα απο αυτο οκ. 20ρικο παιρνεις ξεκαθαρα.
Ποιος ανοιξε ρε ΒΛΑΚΑ τα συνορα πριν χρονια και μπηκε ο,τι σκουπιδι κυκλοφορουσε στα βαλκανια? τοτε οι σανελ δεν υπηρχανε καν. Ποιος μας εβαλε ρε ΒΛΑΚΑ στα μνημονια και εφερε το δντ? Ποιος ρε ΒΛΑΚΑ τσιμπουκωθηκε στο σκηνικο με τα ιμια και ευχαριστουσε τους αμερικανους και ελεγε για σημαιες που τις πηρε ο αερας? Ποιος ρε ΒΛΑΚΑ παρακαλουσε να γινουνε ιδιωτικοποιησεις σε νερα, ενεργεια, αερολιμενες κλπ? Ποιος ρε ΒΛΑΚΑ ητανε μπλεγμενος στα σκανδαλα με ζιμενς, βατοπαιδια που αμα συνεχισω θα πεσει το μπουρδελα απο τα σκανδαλα που ανακαλυφτηκαν? Ποιος ρε ΒΛΑΚΑ σου ανεβασε το φπα στο 24%? Και πριν γελουσαν με την παρτη μας απλα ητανε πολυ γεματο το στομα σου για να το παρεις χαμπαρι καθυστερα μου. το βλακας τυπε μου ειανι τιτλος τιμης για σενα γιατι εισαι τοσο χαμηλης νοημοσυνης που ο χαρακτηρισμος βλακας σου προσθετει ποντους στο iq σου


Τύπε, σοβαρά τώρα, πόσα χρόνια λείπεις από τη χώρα; Σοβαρά ρωτάω.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Τύπε, σοβαρά τώρα, πόσα χρόνια λείπεις από τη χώρα; Σοβαρά ρωτάω.
2 καθυστερημενε μου 2. τα εφαγα τα σκατα στη μαπα χρονια οποτε η ηλιθια επιχειρηματολογια σου δεν πιανει σεμενα (οτι ζω και καλα πολλα χρονια εξω και δεν ξερω τι μου γινεται δηλαδη). εχεις να απαντησεις κατι σε αυτα? αν οχι τουμπεκιασου
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.171
Κριτικές
33
Like
5.411
Πόντοι
4.096
ηλιθιε τυπε, σου εβαλα τα πρωτα λινκς που εβγαλε το google. δεν χρειαστηκε καν να ψαξω παραπανω για να σου δειξω τι ηθελα. οτι τα τσατσακια της νδ τσιμπουκωνανε το χοντρο στο γλεντι και του φιλουσαν το δαχτυλιδι. και εισαι τοσο καθυστερας που νομιζεις οτι ειμαι και συριζα πανιβλακα. κομματοδουλος σαν εσενα δεν ειμαι γιαυτο εφυγα. ποια φαμπρικα ρε ταγαρακο που αμα σου πουμε με τι ασχολουμαστε θα ανοιγεις λεξικα και παλι δεν θα καταλαβεις καθυστερημενε
με τι ασχολειστε αγαπητε?Καλησπερα
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Είσαι καλά και συ; Eίπα κάπου οτι πριν το 15 ήταν καλα; Πάντως ήταν ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ από το 18.

Ο ΟΛΠ για θύμησέ μου ΑΠΟ ΠΟΙΟΝ πουλήθηκε;


Κάτι ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ έχεις να απαντήσεις;
Αν το πάρουμε με τη ψυχρή λογική των αριθμών ΟΧΙ. Πχ το 2014 είχαμε περισσότερους ανέργους από ότι το 2017. Το 2014 ΔΕΝ είχαμε ανάπτυξη, ενώ το 2017 είχαμε ΟΡΙΑΚΗ. Δε θέλω να γράψω περισσότερες μαλακίες απ αυτές που γράφουν μερικοί. Σκατά ήταν το 2014. Σκατά και το 2018. Ο ΟΛΠ από τη ΝΔ (ή το ΠΑΣΟΚ) όχι πάντως από τον ΣΥΡΙΖΑ
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.383
Like
23.038
Πόντοι
5.506
ηλιθιε τυπε, σου εβαλα τα πρωτα λινκς που εβγαλε το google. δεν χρειαστηκε καν να ψαξω παραπανω για να σου δειξω τι ηθελα. οτι τα τσατσακια της νδ τσιμπουκωνανε το χοντρο στο γλεντι και του φιλουσαν το δαχτυλιδι. και εισαι τοσο καθυστερας που νομιζεις οτι ειμαι και συριζα πανιβλακα. κομματοδουλος σαν εσενα δεν ειμαι γιαυτο εφυγα. ποια φαμπρικα ρε ταγαρακο που αμα σου πουμε με τι ασχολουμαστε θα ανοιγεις λεξικα και παλι δεν θα καταλαβεις καθυστερημενε


Είσαι και συ "επιστήμονας, με λεφτά που τρέχουν απο τα μπατζάκια, όμορφος, με ακριβό αυτοκίνητο, έπαυλη και κότερο"; Στο σωστό σαιτ είσαι.


Ρε μαλάκα, δεν έμειναν εδώ οι κομματόδουλοι, μείναμε και κάτι μαλάκες που παλεύουμε μήπως και κρατηθούμε εμείς και οι επιχειρήσεις μας ζωντανές. Δυστυχώς από εμάς ζουν οι κομματόδουλοι και τα παράσιτα. Εσύ, έφυγες, με γεια σου, με χαρά σου, υποδείξεις και κούνημα το δάχτυλο αλλού.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
με τι ασχολειστε αγαπητε?Καλησπερα
δεν ειναι ουτε της παρουσης ουτε για εδω περα. απλα το λεω για τον βλακα παραπανω που νομιζει οτι ολοι οσοι φευγουν εξω πανε για τη φαμπρικα (σεβαστοτατον φυσικα) απλα δεν εχουμε ολοι το ιδιο ταβανι με αυτον .
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.171
Κριτικές
33
Like
5.411
Πόντοι
4.096
Αν το πάρουμε με τη ψυχρή λογική των αριθμών ΟΧΙ. Πχ το 2014 είχαμε περισσότερους ανέργους από ότι το 2017. Το 2014 ΔΕΝ είχαμε ανάπτυξη, ενώ το 2017 είχαμε ΟΡΙΑΚΗ. Δε θέλω να γράψω περισσότερες μαλακίες απ αυτές που γράφουν μερικοί. Σκατά ήταν το 2014. Σκατά και το 2018. Ο ΟΛΠ από τη ΝΔ (ή το ΠΑΣΟΚ) όχι πάντως από τον ΣΥΡΙΖΑ
[/quote
Μονο που η αναπτυξη ειναι ΣΥΓΚΡΙΤΙΚΟΣ ΔΕΙΚΤΗΣ,δηλ. το 2017 ειχαμε?επειδη συγκρινουμε με το αθλιο 2016....
Ριξε μια ματια στο α.ε.π που ειναι σε απολυτα νουμερα και θα καταλαβεις,αν φυσικα θελεις
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.383
Like
23.038
Πόντοι
5.506
2 καθυστερημενε μου 2. τα εφαγα τα σκατα στη μαπα χρονια οποτε η ηλιθια επιχειρηματολογια σου δεν πιανει σεμενα (οτι ζω και καλα πολλα χρονια εξω και δεν ξερω τι μου γινεται δηλαδη). εχεις να απαντησεις κατι σε αυτα? αν οχι τουμπεκιασου


Ψήφισες συριζα και την έκανες; Mήπως έλεγες και συ "δεν πληρώνω επειδή δεν έχω" "πόσο χειρότεροι είναι αυτοί" "να καταργήσουν έστω τον ενφια" και μετά έφαγες το αγγούρι;


Λοιπόν μαλάκα μου, άφησες τη χώρα ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ και σήμερα είναι ΤΡΙΜΠΟΥΡΔΕΛΟ. Γκε γκε;
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Είσαι και συ "επιστήμονας, με λεφτά που τρέχουν απο τα μπατζάκια, όμορφος, με ακριβό αυτοκίνητο, έπαυλη και κότερο"; Στο σωστό σαιτ είσαι.


Ρε μαλάκα, δεν έμειναν εδώ οι κομματόδουλοι, μείναμε και κάτι μαλάκες που παλεύουμε μήπως και κρατηθούμε εμείς και οι επιχειρήσεις μας ζωντανές. Δυστυχώς από εμάς ζουν οι κομματόδουλοι και τα παράσιτα. Εσύ, έφυγες, με γεια σου, με χαρά σου, υποδείξεις και κούνημα το δάχτυλο αλλού.
οχι τυπε μου αυτος που περιγραφεις ειναι ο κουλης ξεκαθαρα, το καλυτερο βιογραφικο της χωρας...
καταρχας υποδειξη δεν σου εκανα σε τιποτα ουτε και σου κουνησα το δαχτυλο γι ακατι, αλλα ειναι ξεκαθαρο οτι γενικως εχεις προβλημα κατανοησης των ελληνικων, οποτε δεν περιμενω να εχεις και υψηλη κατανοηση των πολιτικων καταστασεων στη χωρα. σορρυ κιολας αλλα η τοση σου επιμονη στο να στηριζεις κουλη, ε σε κομματοσκυλο φερνεις τι να κανουμε τωρα. αν δεν εισαι και δεν εχεις να επωφεληθεις κατι απο αυτη την τυφλη και εως φανατικη σου στηριξη σε εναν ηλιθιο πολιτικο τοτε  δεν μπορω να καταλαβω γιατι το κανεις. κατα τ'αλλα αν κ δν ειχα επιχειρηση ελλαδα (ευτυχως δηλαδη) εχουνε φιλοι μου και ξερω τι περνας, οποτε σε αυτο καταλαβαινω εννοειται την αγανακτηση σου με αυτους που κανουνε τους πολιτικους σημερα (στο ξαναλεω γιατι ειπαμε δυσκολευεσαι να καταλαβεις οτι δεν τους υποστηριζω τους σανελ σε καμι απεριπτωση) και ελπιζω να δειτε μια ασπρη μερα.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.383
Like
23.038
Πόντοι
5.506
Αν το πάρουμε με τη ψυχρή λογική των αριθμών ΟΧΙ. Πχ το 2014 είχαμε περισσότερους ανέργους από ότι το 2017. Το 2014 ΔΕΝ είχαμε ανάπτυξη, ενώ το 2017 είχαμε ΟΡΙΑΚΗ. Δε θέλω να γράψω περισσότερες μαλακίες απ αυτές που γράφουν μερικοί. Σκατά ήταν το 2014. Σκατά και το 2018. Ο ΟΛΠ από τη ΝΔ (ή το ΠΑΣΟΚ) όχι πάντως από τον ΣΥΡΙΖΑ



Να συνέλθουμε λίγο;
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.171
Κριτικές
33
Like
5.411
Πόντοι
4.096
δεν ειναι ουτε της παρουσης ουτε για εδω περα. απλα το λεω για τον βλακα παραπανω που νομιζει οτι ολοι οσοι φευγουν εξω πανε για τη φαμπρικα (σεβαστοτατον φυσικα) απλα δεν εχουμε ολοι το ιδιο ταβανι με αυτον .
εφ οσον ξενιτευθηκες αγαπητε και ζεις καπου 9στην ΕΥΡΩΠΗ?)ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ να επιχειρηματολογεις υπερ του συριζα.Ο συνδυασμος αμοραλισμου,βλακειας και λαμογιας που διαθετει η παρουσα κουστωδια που μας κυβερναει δεν εχει ξαναεμφανιστει πουθενα στην Υδρογειο!Και σκεψου οτι οι προκατοχοι τους επαιρναν ηδη πολυ υψηλο βαθμο και στα τρια αυτα  .....κουαλιφικεισιον στανταρντς
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Αν το πάρουμε με τη ψυχρή λογική των αριθμών ΟΧΙ. Πχ το 2014 είχαμε περισσότερους ανέργους από ότι το 2017. Το 2014 ΔΕΝ είχαμε ανάπτυξη, ενώ το 2017 είχαμε ΟΡΙΑΚΗ. Δε θέλω να γράψω περισσότερες μαλακίες απ αυτές που γράφουν μερικοί. Σκατά ήταν το 2014. Σκατά και το 2018. Ο ΟΛΠ από τη ΝΔ (ή το ΠΑΣΟΚ) όχι πάντως από τον ΣΥΡΙΖΑ
[/quote
Μονο που η αναπτυξη ειναι ΣΥΓΚΡΙΤΙΚΟΣ ΔΕΙΚΤΗΣ,δηλ. το 2017 ειχαμε?επειδη συγκρινουμε με το αθλιο 2016....
Ριξε μια ματια στο α.ε.π που ειναι σε απολυτα νουμερα και θα καταλαβεις,αν φυσικα θελεις
Συμφωνώ. Απλά λέω ότι στα νούμερα παρουσιάζετε θετικό πρόσημο. Αυτό. Ο ΣΥΡΙΖΑΙΟΣ θα σου πει "επι ΝΔ είχαμε ύφεση 3 χρόνια. Με ΣΥΡΙΖΑ ήρθε η ανάπτυξη"
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Ψήφισες συριζα και την έκανες; Mήπως έλεγες και συ "δεν πληρώνω επειδή δεν έχω" "πόσο χειρότεροι είναι αυτοί" "να καταργήσουν έστω τον ενφια" και μετά έφαγες το αγγούρι;


Λοιπόν μαλάκα μου, άφησες τη χώρα ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ και σήμερα είναι ΤΡΙΜΠΟΥΡΔΕΛΟ. Γκε γκε;
ναι απασφαλισα την χειροβομβιδα και εφυγα.. δεν ειχα ποτε προθεση να καταστρεψω τις ζωες της οικογενειας μου κ των φιλων μου κ να την κανω τυπε. μην βγαζεις κομπλα. το αγγουρι το τρωγαμε και πριν του σανελ γιαυτο και φυγαμε. και ναι καθε χρονο η χωρα μπουρδελευει πιο πολυ. η διαφορα μας ειναι οτι εγω πλεον δεν περιμενω απο κανεναν κουλη να την σωσει σε αντιθεση με σενα. μακαρι να διαψευστω και να αλλαξει την φαση στο καλυτερο αλλα εδω θα ειμαστε και δυστυχως δεν προκειται να γινει .
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
εφ οσον ξενιτευθηκες αγαπητε και ζεις καπου 9στην ΕΥΡΩΠΗ?)ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ να επιχειρηματολογεις υπερ του συριζα.Ο συνδυασμος αμοραλισμου,βλακειας και λαμογιας που διαθετει η παρουσα κουστωδια που μας κυβερναει δεν εχει ξαναεμφανιστει πουθενα στην Υδρογειο!Και σκεψου οτι οι προκατοχοι τους επαιρναν ηδη πολυ υψηλο βαθμο και στα τρια αυτα  .....κουαλιφικεισιον στανταρντς
μα που ειδες εσυ κ ο μπαροκ οτι επιχειρηματολογω υπερ του συριζα αγαπητε μου ?? αλλα επειδη ειναι για τον πουτσο τελειως ο συριζα δεν σημαινει οτι θα κατσω να ανεχομαι και τον καθυστερημενο κουλη και αδωνη ρε φιλε.. αυτο μας γαμησε στην ελλαδα, το μη χειρον βελτιστον στην πολιτικη επιλογη.. ετσι ανεβηκε και ο αλ6ς στην εξουσια αν δεν το καταλαβες..
 

Zane

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2013
Μηνύματα
2.086
Like
71
Πόντοι
16
μα που ειδες εσυ κ ο μπαροκ οτι επιχειρηματολογω υπερ του συριζα αγαπητε μου ?? αλλα επειδη ειναι για τον πουτσο τελειως ο συριζα δεν σημαινει οτι θα κατσω να ανεχομαι και τον καθυστερημενο κουλη και αδωνη ρε φιλε.. αυτο μας γαμησε στην ελλαδα, το μη χειρον βελτιστον στην πολιτικη επιλογη.. ετσι ανεβηκε και ο αλ6ς στην εξουσια αν δεν το καταλαβες..

ο αλεξ ανεβηκε στην εξουσια πατωντας πανω στο αρχεγονο ενστινκτο του Ελληνα για ευκολη λυση, τζαμπα λεφτα και διορισμο στο Δημοσιο. Βλεπε προγραμμα θεσσαλονικης και πυλωνες και αρχιδια τριχωτα

το μη χειρον βελτιστον δυστυχως ειναι αναγκαιο κακο. Γιατι η εναλλακτικη ειναι καθεσαι επι του καναπεος και σε κυβερναει χειρον.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ναι

Το μανατζμεντ το έχει από το 2011 (αν θυμάμαι καλά). Εσύ λες η αρχική συμφωνία (το 2011) να μη προέβλεπε την αγορά του; Θα τρελλαθούμε. ΌΛΟΙ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΤΟ ΗΞΕΡΑΝ. Δηλαδή πέσαμε από τα σύννεφα όταν ολοκληρώθηκε η συμφωνία ή πιστέψαμε ότι θα έχουν το μανατζμεντ οι Κινέζοι αλλά δε θα μπορούν να τον αγοράσουν ΠΟΤΕ!!! Έλεος ρε. Θα ξεχάσουμε και αυτά που ξέρουμε
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.383
Like
23.038
Πόντοι
5.506
οχι τυπε μου αυτος που περιγραφεις ειναι ο κουλης ξεκαθαρα, το καλυτερο βιογραφικο της χωρας...
καταρχας υποδειξη δεν σου εκανα σε τιποτα ουτε και σου κουνησα το δαχτυλο γι ακατι, αλλα ειναι ξεκαθαρο οτι γενικως εχεις προβλημα κατανοησης των ελληνικων, οποτε δεν περιμενω να εχεις και υψηλη κατανοηση των πολιτικων καταστασεων στη χωρα. σορρυ κιολας αλλα η τοση σου επιμονη στο να στηριζεις κουλη, ε σε κομματοσκυλο φερνεις τι να κανουμε τωρα. αν δεν εισαι και δεν εχεις να επωφεληθεις κατι απο αυτη την τυφλη και εως φανατικη σου στηριξη σε εναν ηλιθιο πολιτικο τοτε  δεν μπορω να καταλαβω γιατι το κανεις. κατα τ'αλλα αν κ δν ειχα επιχειρηση ελλαδα (ευτυχως δηλαδη) εχουνε φιλοι μου και ξερω τι περνας, οποτε σε αυτο καταλαβαινω εννοειται την αγανακτηση σου με αυτους που κανουνε τους πολιτικους σημερα (στο ξαναλεω γιατι ειπαμε δυσκολευεσαι να καταλαβεις οτι δεν τους υποστηριζω τους σανελ σε καμι απεριπτωση) και ελπιζω να δειτε μια ασπρη μερα.


Λοιπόν τύπε, η κατάσταση έχει ως εξής:

Η χώρα πρέπει ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ να επανέλθει στην κανονικότητα. Πήγε να γίνει κάτι ΕΛΑΧΙΣΤΟ επί συγκυβέρνησης νδ-πασοκ. Ήρθαν οι ΨΕΥΤΕΣ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ και τα γκρέμισαν ΟΛΑ. Και τρώμε τώρα ΟΛΟΙ την πούτσα που βγαίνει από τα αυτιά.

Η μόνη επιλογή αυτή τη στιγμή να επανέλθουμε όσο γίνεται σε κανονική κατάσταση είναι η νδ καθαρά και μόνο δημοσκοπικά. Αν ήταν το πασοκ μπροστά, μπορεί να σου έλεγα το πασοκ. Το ΒΑΣΙΚΟ ΘΕΜΑ είναι να ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΟΥΝ ΟΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ. Και, πληροφοριακά, απατεώνες τους έλεγα από την εποχή που "δεν πλήρωναν, σήκωναν μπάρες, πουλούσαν αντιμνημόνια και go back madam Merkel". Και πουλούσαν φούμαρα για σκίσιμο μνημονίων, κατάργηση ενφια και βασικό μισθό 751, με ένα νόμο. ΑΠΟ ΤΟΤΕ τους έβριζα γιατί με τη ΛΟΓΙΚΗ (μου) αυτά ΔΕ ΓΙΝΟΤΑΝ. Τι να κάνουμε, λίγο να σκέφτεσαι, καταλαβαίνεις, τώρα δικαιώθηκα αλλά στα ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΟΥ. Με τη χώρα διαλυμένη, τις τράπεζες κλειστές, το δικτάτωρα δίπλα να μας έχει κάνει φουρφούρι, τα πάντα διαλυμένα, εγώ λυπάμαι και ανησυχώ.


Αν θεωρείς οτι όποιος βλέπει τη λογική και κανονικότητα και θέλει κάτι καλύτερο είναι κομματόσκυλο που περιμένει να αρμέξει, πάσο.

Η ΛΟΓΙΚΗ λέει οτι αυτή τη στιγμή η μοναδική ελπίδα μας είναι ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ με αυτοδυναμία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom