Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Screamer

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2009
Μηνύματα
3.830
Κριτικές
6
Like
100
Πόντοι
16
Καταλαβαινω τι λες.
Αποψη μου ειναι οτι με τα δεδικασμενα που υπαρχουν τοσα χρονια και με τον τροπο που λειτουργει η ολη "φαση", θα τιμωρηθουν σιγουρα σαββιδης, μιχελ με προστιμα και απαγορευσεις εισοδων στα γηπεδα.
Τον παοκ δεν τον βλεπω να χανει ουτε βαθμο τα αβγα και τα πασχαλια. Σωστο ή λαθος μενει να φανει.

:cool2:
 

Screamer

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2009
Μηνύματα
3.830
Κριτικές
6
Like
100
Πόντοι
16
Λιγο η τσεπη του Ιβαναρου( Επισημος Βιαστης τους) θα πονεσει( :grin:) κ ολα μελι γαλα!

Μια Του Κλεφτη (Με Γιαννινα)...Δυο Του Κλεφτη (Με Ολυμπιακο) Τρεις (Με Την Αεκ) Και Το ΛΟΥΡΙ Της Μανας Μπουξε !!!  :takethis: :takethis: :takethis:

Θα ΠΟΝΕΣΕΤΕ ΠΟΛΥ Τωρα...Σαν Να Σας Σκιζουν Την ΚωλοΤρυπα !!! :fuck2:  :takethis: :fuck2: :takethis: :fuck2: :takethis: :fuck2: :takethis: :fuck2: :takethis: :fuck2: :takethis:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.376
Like
23.017
Πόντοι
5.506
Στο σημείο αυτό να υπενθυμίσουμε οτι τα παόκια σε περίπτωση που δουν Βαγγέλα, Μελισσαν, Αλαφούζο μέσα στο γήπεδο ΜΕ ΟΠΛΟ θα τον υποστηρίξουν με το ίδιο σθένος.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Καταλαβαινω τι λες.
Αποψη μου ειναι οτι με τα δεδικασμενα που υπαρχουν τοσα χρονια και με τον τροπο που λειτουργει η ολη "φαση", θα τιμωρηθουν σιγουρα σαββιδης, μιχελ με προστιμα και απαγορευσεις εισοδων στα γηπεδα.
Τον παοκ δεν τον βλεπω να χανει ουτε βαθμο. Σωστο ή λαθος μενει να φανει.
Υπάρχει δεδικασμένο με είσοδο παράγοντα σε αγωνιστικό χώρο και να ορμάει σα ταύρος στον πάγκο αντίπαλης ομάδας με κουμπούρι;;;;  :think: :think: :think: :think:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Στο σημείο αυτό να υπενθυμίσουμε οτι τα παόκια σε περίπτωση που δουν Βαγγέλα, Μελισσαν, Αλαφούζο μέσα στο γήπεδο ΜΕ ΟΠΛΟ θα τον υποστηρίξουν με το ίδιο σθένος.
Όπως υποστήριξαν τον Γκαρθία;;;  :S :S :think: :think:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.383
Κριτικές
169
Like
8.686
Πόντοι
10.326
Μια Του Κλεφτη (Με Γιαννινα)...Δυο Του Κλεφτη (Με Ολυμπιακο) Τρεις (Με Την Αεκ) Και Το ΛΟΥΡΙ Της Μανας Μπουξε !!!  :takethis: :takethis: :takethis:

Θα ΠΟΝΕΣΕΤΕ ΠΟΛΥ Τωρα...Σαν Να Σας Σκιζουν Την ΚωλοΤρυπα !!! :fuck2:  :takethis: :fuck2: :takethis: :fuck2: :takethis: :fuck2: :takethis: :fuck2: :takethis: :fuck2: :takethis:
αυτιστικο μου προσγειωσου απεχεις πολυ απο την πραγματικοτητα. :happy:
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.063
Κριτικές
27
Like
641
Πόντοι
376
Υπάρχει δεδικασμένο με είσοδο παράγοντα σε αγωνιστικό χώρο και να ορμάει σα ταύρος στον πάγκο αντίπαλης ομάδας με κουμπούρι;;;;  :think: :think: :think: :think:

Η εικονα τον δειχνει να φοραει ζωνη με οπλο, αλλα οχι να απειλει με αυτο.
Δεν ξερω αν με καταλαβαινεις. Αυτο θα ισχυριστει ο παοκ υποθετω.
Οτι αυτος κακως φορουσε ζωνη με οπλο κλπ αλλα αυτο δεν επαιξε ρολο στα γεγονοτα.
Χαμος θα γινει στο δικαστηριο lol
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Η εικονα τον δειχνει να φοραει ζωνη με οπλο, αλλα οχι να απειλει με αυτο.
Δεν ξερω αν με καταλαβαινεις. Αυτο θα ισχυριστει ο παοκ υποθετω.
Οτι αυτος κακως φορουσε ζωνη με οπλο κλπ αλλα αυτο δεν επαιξε ρολο στα γεγονοτα.
Χαμος θα γινει στο δικαστηριο lol

αμα εβγαζε πιστολι να ριξει κιολας μετα θα επρεπε να αποβληθουνε απο τον πλανητη, οχι μονο απο το ελληνικο πρωταθλημα
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.376
Like
23.017
Πόντοι
5.506
εσυ πες οτι θα πεσουμε

κοντα ειναι η παρασκευη


Εγώ δεν είπα ΠΟΥΘΕΝΑ οτι θα πέσεις. Στην Ελλάδα ζω, ξέρω τι γίνεται.


Αλλά τελικά ΔΕ "θα μας ταράξετε στη νομιμότητα". Είναι η γνωστή νομιμότητα α λα κάρτ.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.376
Like
23.017
Πόντοι
5.506
αμα εβγαζε πιστολι να ριξει κιολας μετα θα επρεπε να αποβληθουνε απο τον πλανητη, οχι μονο απο το ελληνικο πρωταθλημα



Υπερβολικό σχόλιο, θα έλεγε ο νομικός οτι είχαν Κρητικό γλέντι και θα καθάριζαν.
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.063
Κριτικές
27
Like
641
Πόντοι
376
αμα εβγαζε πιστολι να ριξει κιολας μετα θα επρεπε να αποβληθουνε απο τον πλανητη, οχι μονο απο το ελληνικο πρωταθλημα

Το τι πρεπει να γινεται με το τι θα γινει ειναι δυο εντελως διαφορετικες ιστοριες.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.262
Like
24.182
Πόντοι
6.056
Εγώ δεν είπα ΠΟΥΘΕΝΑ οτι θα πέσεις. Στην Ελλάδα ζω, ξέρω τι γίνεται.


Αλλά τελικά ΔΕ "θα μας ταράξετε στη νομιμότητα". Είναι η γνωστή νομιμότητα α λα κάρτ.
τυπε μου αν το λες σεμενα τζαμπα παει

σου εχω πει και παλιοτερα οσο πιο βρωμικο ειναι το πρωταθλημα που θα παρω αν το παρω
τοσο περισσοτερο θα το γουσταρω


 

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
Προσωπικη μου εκτίμηση,
Ο ΠΑΟΚ δεν προκειται να πεσει, ηδη εχουν αρχίσει να ασκουνται πιεσεις "ενθεν και εκειθεν".
Σαββιδης χρηματικο προστιμο αφαιρεση εισοδου στους αγωνιστικους χωρους
Μιχελς  ειναι δευτερη ή τριτη φορά υποτροπος αρα χρηματικο προστιμο και αφαιρεση εισοδου στους αγωνιστικους χώρους.
ΠΑΟΚ σίγουρα αφαίρεση βαθμων.
Απο εκει και περα , αλλοι παραγοντες π.χ. οι σχεσεις Σαββιδη με ΣΥΡΙΖΑ-ΑΝΕΛ, τι ονομα θα παρουν τα  ΣΚΟΠΙΑ, θα παιξουν σημαντικο ρόλο.
Το σίγουρο  είναι οτι ο πρωταθλημα "δικο του", ο ΠΑΟΚ κατάφερε να το χασει.
Κατα τα αλλα φταινε οι παντες πλην ΠΑΟΚ αυτη είναι η επισημα γραμμη της ΠΑΕ που δυστυχως την ασπάζονται πολλοι (και αυτο είναι το τραγικο).
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.376
Like
23.017
Πόντοι
5.506
τυπε μου αν το λες σεμενα τζαμπα παει

σου εχω πει και παλιοτερα οσο πιο βρωμικο ειναι το πρωταθλημα που θα παρω αν το παρω
τοσο περισσοτερο θα το γουσταρω


Μπαίνεις και συ στη λίστα μαζί με μπούξο και μαζο.

Για τις υπόλοιπες που υποκρίνονται λοιπόν.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.383
Κριτικές
169
Like
8.686
Πόντοι
10.326
:respect:
τυπε μου αν το λες σεμενα τζαμπα παει

σου εχω πει και παλιοτερα οσο πιο βρωμικο ειναι το πρωταθλημα που θα παρω αν το παρω
τοσο περισσοτερο θα το γουσταρω
να τους ταραξουμε ομως κ στην νομιμοτητα! :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom