Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.505
Like
21.868
Πόντοι
5.006
αν ψαχνεις για προεδρους ξανθοπουλους σου συνιστω να δεις δηλωσεις του βαγγελα μετα το οσφπ-αεκ.
ρε τυπε ειδες ποτε εγω να πω τιμιο τον κοκκαλη ή τον μαρινανη???? :think:
εσυ εγραψες πιο πανω για τιμιους και καθημερινους ανθρώπους ενώ εχετε προεδρο τον σαββιδη... :S
 

OMegasRagnar

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2017
Μηνύματα
883
Like
7
Πόντοι
6
σιγα βρε ταγαρι που θα μιλησεις και για ευρωπη. κουνουσες τον κωλο σου και στον γαμουσανε σε καθε χωριο που πηγαινες που θα μας πεις και κουνουσες και σεντονι αμπαλε ε αμπαλε. οτι πουτσα μπορουσες να φας την εχεις φαει ρε που εχεις ολα τα αρνητικα ρεκορ πανιβλακα που θα μιλησεις και για ευρωπη. εβγαινες στους ομιλους νταιλικι να παρεις τα 25 και το στομα σας βρωμισε σπερμα απο καθε αγνωστη γωνια της ευρωπης. οταν ελεγε ο φεργκιουσον ¨"ειτε παιζουμε με την ρεαλ ειτε τον ολυμπιακο..." εγω κερδιζα την νταμπλουχο της πρεμιερ Αρσεναλ με κολομπουρδα και καπετανοπουλο ρε ταγαρι και εσυ παλευες να κερδισεις την μολντε με τζορτζεβις ζαχοβιτς κτλ και δεν μπορουσες ρε κακομοιρη. Ακομα και η λουντογκορετς με 5 χρονια πορεια στην ευρωπη πηρε 2πλο πριν απο σενα και με σοβαρο αντιπαλο(ιντερ). αντε πουτανες της ευρωπης ειστε και μιλατε και χωρις ντροπη κιολας. μια σπερματαποθηκη ειστε με αυτοκολητα πανω απο καθε χωρα που κανατε την πιατσα σας

Άρα καλά λέω ότι γινόσουν ρεαλ, τσελσι, μπαγερν κλπ, ήσουν οπαδός ΤΡΑΒΕΣΤΙ γιατί με το μπουρδέλο που υποστηρίζεις εδώ στην Ελλάδα εγώ στα έκανα όλα αυτά. Εγώ σε έπνιγα κάθε κρόνο με το ΣΠΕΡΜΑ μου, εγώ σου έκανα των κωλο τριανταφυλλο κάθε χρόνο ΕΓΩ ΕΓΩ. Σου έχω γαμήσει όλες τις τρύπες, δεν σου άφησα καμμία που δεν σου ξεβούλωσα, ματια, μυτη, κωλος, μουνι, αυτί, μυαλά ΟΛΑ. Βλέπω ότι πονάς, πονάς που είσαι έτοιμος να χάσεις ένα πρωτάθλημα που πλήρωσες, ένα πρωτάθλημα για το οποίο ξεφτυλίστηκες, που έκανες ότι κορόιδευες όλα αυτά τα χρόνια για να το πάρεις. Περαστικά σου μπουγατσάκι...

:knockinb: :knockinb: :knockinb: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :2on1: :2on1: :2on1: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :piss: :piss: :piss: :klapseee: :klapseee: :klapseee: :klapseee: :klapseee: :klapseee: :klapseee: :klapseee: :babycry: :babycry: :babycry: :babycry: :babycry:

 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
ρε τυπε ειδες ποτε εγω να πω τιμιο τον κοκκαλη ή τον μαρινανη???? :think:
εσυ εγραψες πιο πανω για τιμιους και καθημερινους ανθρώπους ενώ εχετε προεδρο τον σαββιδη... :S
τις ομαδες εννοουσα τυπε μου οχι τους προεδρους. λογικο να μπερδευεσαι γιατι πλεον πρωτα ειστε οπαδοι του προεδρου σας και μετα της ομαδας σας εδω και κοντα 20 χρονια.
 

Screamer

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2009
Μηνύματα
3.830
Κριτικές
6
Like
100
Πόντοι
16
μαλακα μου εισαι οντως πανιβλακας! το βιντεο αυτο τι ειναι ? αποδειξη οτι σπασαμε το γηπεδο ? οι γιαννιωτες πετουσανε απο μεσα τα καρεκλακια στους Παοκτσηδες που ειναι εξω! Πως λοιπον σπασανε το γηπεδο που λεει καιο τιτλος του βιντεο?? κουιζ για δυνατους λυτες ειδικα ηλιθιους οπως εσυ! χαχαχ δεν μπορει να εισαι τοσο μπετοβλακας ρε φιλε πραγματικα θελει προσπαθεια! επισης για την βαθμολογικη σου θεση φετος που φταιει ο συριζα πανιβλακακο μου? μια φορα θα απαντησετε στις παπαριες που αναπαραγετε?? αν κουραστηκες μπορεις πολυ ευκολα να παρεις το μπουλο απο εδω και να πας να βελαξεις στο δικο σου νημα.

ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ & ΠΟΛΥ ΜΑΛΑΚΑΣ ΚΑΡΝΤΑΣΗ !!!!

Οι Γιαννωτες Σπανε Το Ιδιο Τους Το Γηπεδο Ε ??? ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΚΑΡΝΤΑΣΗ ??? Ελα Πες Ποσα ???

Καρνταση Οταν Λεω Κουραστηκα Εννοω Οτι Με Το Να Προσπαθεις Να Κανει Το Ασπρο/Μαυρο Χωρις Να Απαντας Στην Ουσια Σε Τπτ Με Τα Εχεις Κανει Μπαλονια !!!
Τον Μπουλο Τον Πηρες Εσυ Σημερα Με Την Δικαστικη Αποφαση Και Τωρα Μας Πρηζεις Τα ΑΡΧΙΔΙΑ Οτι Ολο Το Συστημα Που Στηθηκε Για Να Παρεις Φετος Πρωταθλημα
Σε Αδικησε Και Κλαις Σαν Την Μαρθα Βουρτση !!!

[move][size=50pt]ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ...Του Χρονου ΞΑΝΑ...[/size][/move]


:klapseee: :klapseee: :klapste: :klapste:

Δοξα & Τιμη Στον Πρωτοπορο Βλανταν Ιβιτς !!!   :rockon: :rockon: :rockon:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.505
Like
21.868
Πόντοι
5.006
τις ομαδες εννοουσα τυπε μου οχι τους προεδρους. λογικο να μπερδευεσαι γιατι πλεον πρωτα ειστε οπαδοι του προεδρου σας και μετα της ομαδας σας εδω και κοντα 20 χρονια.
α δηλαδή εσυ πανηγυρίζεις για τον παοκ, αλλα βριζεις τον σαββιδη που αγορασε την επο....κατι μαθαμε και σημερα... :hi:
 

Screamer

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2009
Μηνύματα
3.830
Κριτικές
6
Like
100
Πόντοι
16
Αυτή τη στιγμή δε μπορώ να απαντήσω για όλα. Ο Κοντονής ζήτησε να γίνει αυτό που είχε συμφωνηθει. Τη τελευταία στιγμή πήγαν κάποιοι να βάλουν αλλους διαιτητές (βοηθούς) απ αυτούς που είχε συμφωνηθεί ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ παρουσία του Κοντονή.
Επίσης θα αποφασίσετε επιτέλους τι στον πούτσο είναι ο Θωμάς; Γιατί έχει κάνει μέλος του ΔΣ της ΠΑΕ (νομίζω αντιπρόεδρος) όταν ο Κόκκαλης έκανε το πρώτο σερί. Γιατί τότε όλα ήταν στο μυαλό μας ότι υπάρχει παράγκα ενώ τώρα είναι η προσωποποίηση της παράγκας.

Ελα Τυπε...

Ξερεις Τι Ρολο Βαραει Καθε Φορα Ο Κοκκαλιαρης...
Εμας Οπως Τα Λες Ηταν Μελος Του Δ.Σ. Επισημα Πραγματα !!! Δεν Τον Ειχαμε Στο Παρασκηνιο !!!  :cool2:
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Άρα καλά λέω ότι γινόσουν ρεαλ, τσελσι, μπαγερν κλπ, ήσουν οπαδός ΤΡΑΒΕΣΤΙ γιατί με το μπουρδέλο που υποστηρίζεις εδώ στην Ελλάδα εγώ στα έκανα όλα αυτά. Εγώ σε έπνιγα κάθε κρόνο με το ΣΠΕΡΜΑ μου, εγώ σου έκανα των κωλο τριανταφυλλο κάθε χρόνο ΕΓΩ ΕΓΩ. Σου έχω γαμήσει όλες τις τρύπες, δεν σου άφησα καμμία που δεν σου ξεβούλωσα, ματια, μυτη, κωλος, μουνι, αυτί, μυαλά ΟΛΑ. Βλέπω ότι πονάς, πονάς που είσαι έτοιμος να χάσεις ένα πρωτάθλημα που πλήρωσες, ένα πρωτάθλημα για το οποίο ξεφτυλίστηκες, που έκανες ότι κορόιδευες όλα αυτά τα χρόνια για να το πάρεις. Περαστικά σου μπουγατσάκι...

:knockinb: :knockinb: :knockinb: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :2on1: :2on1: :2on1: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :piss: :piss: :piss: :klapseee: :klapseee: :klapseee: :klapseee: :klapseee: :klapseee: :klapseee: :klapseee: :babycry: :babycry: :babycry: :babycry: :babycry:
μαλλον πιτσιρικας νεογαυρος εισαι κ εσυ γιατι δεν τα θυμασαι καλα. 23 χρονια ΕΓΩ σε επνιξα στο σπερμα ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ κατι που δεν προκειτε να το καταφερεις ΠΟΤΕ ΣΟΥ. 23 ΧΡΟΝΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ γαυρινα μου αυτο θα πει ταισμα πουτσου και σπερματος, γιαυτο μολις ανελαβε ο θειος αυτο κοιταξε να σπασει πρωτος με τα εξαπτερυγα του. την πουτσα που σε εχω ταισει στην Τουμπα δεν στην εχει ταισει κανεις ουτε ο "αιωνιος" εχθρος σου. οσο για αυτα τα οπαδους τραβεστι μην μου λες και10 αυτα που λεω εγω παρα τεταρτο ξερω ειανι δυσκολο να σκεφτεις κατι απο μονος σου χωρις υπαγορευση, γιαυτο εισαι γαυρος αλλωστε. Τελος στην ευρωπη δεν ημουν ποτε μπαγερν, γιουβε και τετοια προτιμουσα παντα κατι ροζεμποργκ, ανορθωση, σπορτινγκ, μολντε , λα κορουνια, ρεαλ σοσιεδαδ, τυπε η λιστα ειναι τεραστια! βλεπεις 12 χρονια για το 1ο διπλο ειναι πολλα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Λοιπον αλανια...γραφουν για κατευθυνομενη αποφαση σκανδαλο.....αρχιδια ....ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ που οι παλιοπουστες του ολυμπιλαγου την εκαναν λουης για μια σερπαντινα ΚΑΙ Η ΥΠΟΘΕΣΗ ΤΡΑΒΗΧΤΗΚΕ ΣΕ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ δεν υπηρχαν περιθωρια .....Δηλαδη περιμενε κανεις πως γυναικα προεδρος με 458,000 ωρες διαβασματος και 43 δευτερολεπτα επαφης μεσω ζαπινγκ με το ποδοσφαιρο,θα καταλαβαινε τη συνεβη? ΑΡΧΙΔΙΑ ΑΝΑΘΕΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ.......Εχουμε παραπονο για το πως δικασε ενας ανθρωπος που αν εβρισκε μπαλα στην αυλη του ΘΑ ΦΩΝΑΖΕ ΤΑ ΕΚΑΜ....ΑΣ ειμαστε σοβαροι...εισοδος αντικειμενου στον αγωνιστικο χωρο+προσκρουση με προπονητη +εκθεση οτι εκανε βαβα= τιμωρια.....αρχιδια καταλαβε οτι η τουμπα ηταν εκκλησια,αρχιδια καταλαβε οτι το ποδοσφαιρο ειναι αντρικο αθλημα,αρχιδια καταλαβε οτι αλλο σερπαντινα 80γρ και αλλο καζανακι 3κιλων....ΑΠΟΛΥΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΗ....
              ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΟΙ ΟΜΩΣ ΟΙ ΠΟΥΣΤΟΓΑΥΡΟΙ......ΕΦΥΓΑΝ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΕΤΡΑΓΑΝ ΠΟΛΛΑ ,ΤΟ ΕΙΔΑΝ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΤΟΥΣ,ΤΟ ΕΙΔΕ ΟΛΗ Η ΕΛΛΑΔΑ....ΜΟΝΟ ΣΙΧΑΜΑΡΑ ΚΕΡΔΙΣΑΝ!
...και βεβαια απο δω και περα ΞΕΧΑΣΤΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ....ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΛΦΙΝΑΡΙΟ...ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΗΝ 7 :vomit: ΣΤΟ ΕΞΗΣ!

Tύπε, που σου φταιει η δικαστινα που δεν καταλαβε τιποτα, να σου θυμισω (αν δεν το γνωριζεις) οτι ηταν Η ΙΔΙΑ που τιμωρησε περσι τον Παναθηναικο για το τενεκεδακι στο κεφαλι του Ιβιτς.

Τοτε γνωριζε και τωρα οχι?

 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
878
Like
608
Πόντοι
86
Τσάμπα όλη η κουβέντα παιδια,
στην Ελλαδιτσα μας τα πάντα έχουν σχέση με την πολιτική, έχουμε μπει σε άτυπη προεκλογική περίοδο, εξου και οι θέσεις για τους δήμους που βγαλαν, και είναι και λογικό οι εκάστοτε κυβερνώντες να μην θέλουν να δυσάρεστισουν τους ψηφοφόρους-φιλάθλους-οπαδούς της ομάδας με το μεγαλύτερο ποσοστο
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_15201677510173667.jpg
    FB_IMG_15201677510173667.jpg
    516,3 KB · Εμφανίσεις: 20

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
α δηλαδή εσυ πανηγυρίζεις για τον παοκ, αλλα βριζεις τον σαββιδη που αγορασε την επο....κατι μαθαμε και σημερα... :hi:
τυπε μου επειδη στο ειπε ο καραπαππαρας οτι αγορασε την επο (αληθει τι ειναι πακετο απο τσιγαρα να το αγορασει?) δεν σημαινει οτι ισχυει κιολας. τον εγκεφαλο τον εχουμε για να τον χρησιμοποιουμε ξερω οτι στο τηγανι σας ειπανε οτι δεν χρειαζεται αλλα ειναι ενα ακομα ψεμα που σας ειπε ο καραπαππαρας. εσυ σημερα μπορει να εμαθες οτι υπαρχει βρωμια στο ελληνικο ποδοσφαιρο, δεν θα με εκπληξει καθολου. απο το 1997 μεχρι σημερα ειμαι σιγουρος οτι ολα ητανε καταπληκτικα στο πρωταθλημα μας για εσενα, ετσι δεν ειναι ?
 

Screamer

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2009
Μηνύματα
3.830
Κριτικές
6
Like
100
Πόντοι
16
μαλλον πιτσιρικας νεογαυρος εισαι κ εσυ γιατι δεν τα θυμασαι καλα. 23 χρονια ΕΓΩ σε επνιξα στο σπερμα ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ κατι που δεν προκειτε να το καταφερεις ΠΟΤΕ ΣΟΥ. 23 ΧΡΟΝΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ γαυρινα μου αυτο θα πει ταισμα πουτσου και σπερματος, γιαυτο μολις ανελαβε ο θειος αυτο κοιταξε να σπασει πρωτος με τα εξαπτερυγα του. την πουτσα που σε εχω ταισει στην Τουμπα δεν στην εχει ταισει κανεις ουτε ο "αιωνιος" εχθρος σου. οσο για αυτα τα οπαδους τραβεστι μην μου λες και10 αυτα που λεω εγω παρα τεταρτο ξερω ειανι δυσκολο να σκεφτεις κατι απο μονος σου χωρις υπαγορευση, γιαυτο εισαι γαυρος αλλωστε. Τελος στην ευρωπη δεν ημουν ποτε μπαγερν, γιουβε και τετοια προτιμουσα παντα κατι ροζεμποργκ, ανορθωση, σπορτινγκ, μολντε , λα κορουνια, ρεαλ σοσιεδαδ, τυπε η λιστα ειναι τεραστια! βλεπεις 12 χρονια για το 1ο διπλο ειναι πολλα

Τυπε Τα 21 Δεν Τα Αμφισβητεισε Κανεις...Αλλα Οπως Ειπα Ξεχνας Και Εσυ Τις 19 Εντος Εδρας Μου Σερι Που Σου Εκανα !!! Πιτσιρικας Και Εσυ Καρνταση ???

 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Tύπε, που σου φταιει η δικαστινα που δεν καταλαβε τιποτα, να σου θυμισω (αν δεν το γνωριζεις) οτι ηταν Η ΙΔΙΑ που τιμωρησε περσι τον Παναθηναικο για το τενεκεδακι στο κεφαλι του Ιβιτς.

Τοτε γνωριζε και τωρα οχι?
ητανε οντως η ιδια φιλε??
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Τυπε Τα 21 Δεν Τα Αμφισβητεισε Κανεις...Αλλα Οπως Ειπα Ξεχνας Και Εσυ Τις 19 Εντος Εδρα Μου Σερι Που Σου Εκανα !!! Πιτσιρικας ΚΑι Εσυ Καρνταση ???

χαχααχαχαχ σοβαρα με βαζεις μεσα και χρονιες παραγκας του σωκρατη μεσα σε αυτα τα 19? αστο χαζουλη εγω 23 σε εχω χωρις παραγκες, με ομαδαρες δικες σου και παικτες της σειρας δικους μου και εχανες απο το αεροδρομιο. σωκρατικες μεθοδους δεν χρησιμοποιησα ποτε για να φτιαξω τετοιες παραδοσεις. καρνταση μου ακομα περιμενω να μου πεις που φταιει ο συριζα για την βαθμολογικη και αγωνιστικη κατασταση του θρυλου μας.
 

OMegasRagnar

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2017
Μηνύματα
883
Like
7
Πόντοι
6
μαλλον πιτσιρικας νεογαυρος εισαι κ εσυ γιατι δεν τα θυμασαι καλα. 23 χρονια ΕΓΩ σε επνιξα στο σπερμα ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ κατι που δεν προκειτε να το καταφερεις ΠΟΤΕ ΣΟΥ. 23 ΧΡΟΝΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ γαυρινα μου αυτο θα πει ταισμα πουτσου και σπερματος, γιαυτο μολις ανελαβε ο θειος αυτο κοιταξε να σπασει πρωτος με τα εξαπτερυγα του. την πουτσα που σε εχω ταισει στην Τουμπα δεν στην εχει ταισει κανεις ουτε ο "αιωνιος" εχθρος σου. οσο για αυτα τα οπαδους τραβεστι μην μου λες και10 αυτα που λεω εγω παρα τεταρτο ξερω ειανι δυσκολο να σκεφτεις κατι απο μονος σου χωρις υπαγορευση, γιαυτο εισαι γαυρος αλλωστε. Τελος στην ευρωπη δεν ημουν ποτε μπαγερν, γιουβε και τετοια προτιμουσα παντα κατι ροζεμποργκ, ανορθωση, σπορτινγκ, μολντε , λα κορουνια, ρεαλ σοσιεδαδ, τυπε η λιστα ειναι τεραστια! βλεπεις 12 χρονια για το 1ο διπλο ειναι πολλα

Εσύ μιλάς για όταν κατοικούσαν δεινόσαυροι την γη, και το ποδόσφαιρο παίζονταν με πάνινη μπάλα. Αν μπορούσες να πας πιο πίσω θα πήγαινες. Φρέσκα κουλούρια έχεις να μας πεις, γιατί μας κούρασες με τις μπουγατσομαλακίες σου. Αλλά δεν μου φαίνεται παράξενο. Το είπα και κάποιες σελίδες πιο πίσω, πως το να μιλήσω σοβαρά με παοκτζη είναι σαν να του μιλάω για κβαντική φυσική στα αραβικά. Οπότε κάτσε και...

:babycry: :babycry: :babycry: :babycry: :babycry: :babycry: :babycry:
:klapste: :klapste: :klapste: :klapste: :klapste: :klapste: :klapste:
 

OMegasRagnar

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2017
Μηνύματα
883
Like
7
Πόντοι
6
χαχααχαχαχ σοβαρα με βαζεις μεσα και χρονιες παραγκας του σωκρατη μεσα σε αυτα τα 19? αστο χαζουλη εγω 23 σε εχω χωρις παραγκες, με ομαδαρες δικες σου και παικτες της σειρας δικους μου και εχανες απο το αεροδρομιο. σωκρατικες μεθοδους δεν χρησιμοποιησα ποτε για να φτιαξω τετοιες παραδοσεις. καρνταση μου ακομα περιμενω να μου πεις που φταιει ο συριζα για την βαθμολογικη και αγωνιστικη κατασταση του θρυλου μας.

Γιατί δεν μετράνε αυτά τα 20 χρόνια, επειδή ήσουν μπουκωμένος από το παλαμάρι (μου) του βαρκάρη?
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Εσύ μιλάς για όταν κατοικούσαν δεινόσαυροι την γη, και το ποδόσφαιρο παίζονταν με πάνινη μπάλα. Αν μπορούσες να πας πιο πίσω θα πήγαινες. Φρέσκα κουλούρια έχεις να μας πεις, γιατί μας κούρασες με τις μπουγατσομαλακίες σου. Αλλά δεν μου φαίνεται παράξενο. Το είπα και κάποιες σελίδες πιο πίσω, πως το να μιλήσω σοβαρά με παοκτζη είναι σαν να του μιλάω για κβαντική φυσική στα αραβικά. Οπότε κάτσε και...

:babycry: :babycry: :babycry: :babycry: :babycry: :babycry: :babycry:
:klapste: :klapste: :klapste: :klapste: :klapste: :klapste: :klapste:
καλα ρε γαυρε εισαι ηλιθιος ? τι ρωταω. γιατι τοτε δεν παιζανε μπαλα? τα 44 σου απο τοτε τα μετρας εσυ αλλα τωρα ξαφνικα μιλαμε για οταν κατοικουσαν δεινοσαυροι στη γη.. φρεσκα κουλουρια ας κατεβαινες να παιξεις τουμπα να στα λεγαμε αλλα φετος ειχε κοκοκο. το να μιλησεις εσυ σοβαρα γενικως και να πεις κατι ουσιωδες ειναι ενα γεγονος απο μονο του. επισης μην βαζεις πολλες αγνωστες λεξεις σε μια προταση και μου ζαλιστεις γιατι η κβαντικη φυσικη σου καθεται βαρια και σαν εκφραση, θα παθει κανας νευρωνας σου τιποτα οταν γραφεις τετοιες λεξεις. τα αραβικα προφανως τα ξερεις γιαυτο ειχε ο προεδρος σου και πακιστανικο κινητο αλλωστε
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Ναι η ιδια ειναι. Το ονομα της γραφεται και στις δυο υποθεσεις, αν το ψαξεις. Δεν θελω να το γραψω εδω.
το ονομα το ξερω που να μην το ξερα, δεν θυμομουν οτι ητανε και στην περσινη υποθεση. απορω κιολας που υπηρχαν Παοκτσηδες που ειχανε ελπιδες για κατι καλυτερο δηλαδη μετα απο αυτο
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.287
Like
1.335
Πόντοι
266
το ονομα το ξερω που να μην το ξερα, δεν θυμομουν οτι ητανε και στην περσινη υποθεση. απορω κιολας που υπηρχαν Παοκτσηδες που ειχανε ελπιδες για κατι καλυτερο δηλαδη μετα απο αυτο
βγαλε την πουτσα απο τον πατο σου
 

Screamer

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2009
Μηνύματα
3.830
Κριτικές
6
Like
100
Πόντοι
16
χαχααχαχαχ σοβαρα με βαζεις μεσα και χρονιες παραγκας του σωκρατη μεσα σε αυτα τα 19? αστο χαζουλη εγω 23 σε εχω χωρις παραγκες, με ομαδαρες δικες σου και παικτες της σειρας δικους μου και εχανες απο το αεροδρομιο. σωκρατικες μεθοδους δεν χρησιμοποιησα ποτε για να φτιαξω τετοιες παραδοσεις. καρνταση μου ακομα περιμενω να μου πεις που φταιει ο συριζα για την βαθμολογικη και αγωνιστικη κατασταση του θρυλου μας.

Η Ιστορια Εγραψε Καρνταση...Και Οπως Εγραψε 21 Στην Τουμπα Εγραψε Και 19 Στο Καραισκακης !!!  :cool2:

Εχανα Στην Τουμπα "Εκκλησια" Εννοεις Που Δεν Ειχε Τιμωρηθει ΠΟΤΕ...& Τιμωρηθηκε Φετος Που Ηταν Οντως Εκκλησια...Θεια ΔΙΚΗ Τυπε !!! :priest:

Σου Εγραψα Που Φταιει...

(" Είδαμε ένα πρωτάθλημα να μην ξεκινάει, λόγω φόβου για βία στα γήπεδα το κατακαλόκαιρο. Είδαμε ένα τελικό Κυπέλλου να μην γίνεται μέχρι να μπουν από τους Υφυπουργούς οι κατάλληλοι διαιτητές. Είδαμε την αστυνομία των Ιωαννίνων να ξεχνά μια έκθεση για επεισόδια και να μην καταγράφει τις καταστροφές στο γήπεδο. Είδαμε την αστυνομία στο Καραϊσκάκη να επιτίθεται στους ανθρώπους του πάγκου του Ολυμπιακού. Είδαμε τον Κύζα να υποβιβάζεται στη Β΄ Εθνική παραμένοντας διεθνής διαιτητής – μόνος του έφυγε. Είδαμε πρωθυπουργούς να φωτογραφίζονται με τη φανέλα του ΠΑΟΚ. Είδαμε τον Σαββίδη να δηλώνει ότι στην ΕΠΟ θα βάλει ένα δικό του, δηλαδή τον Γραμμένο. Είδαμε ένα τελικό κυπέλλου με μαχαιροβγάλτες. Είδαμε να τοποθετούνται στην ΕΠΟ επιτηρητές με βασικό προσόν ότι μιλάνε ρωσικά. Είδαμε ένα Υφυπουργό να λέει «σταματάνε οι μετακινήσεις για να μην τιμωρηθεί καμιά ομάδα». Είδαμε συνεδριάσεις της ΕΠΟ στο Μακεδονία Παλλάς. Είδαμε τον Θωμά να κόβει πίτες αγκαλιά με την εξυγίανση")

& Αυτα Ειναι Που Πρεπει Να Ψαχτουν Τυπε...

("Το κακό για τον ΠΑΟΚ είναι ότι ακούγονται σιγά σιγά πολλά και κάποια στιγμή κάποιος εισαγγελέας θα τα μαζέψει όλα – οι κυβερνήσεις αλλάζουν κι ο Κοντονής, ο Βασιλειάδης και ο Τόσκας δεν θα μείνουν στις θέσεις του για πάντα, ώστε να βάζουν το κεφάλι τους στην άμμο. Θα ρθουν άλλοι, που μπορεί να έχουν απορίες για πολλά και τότε κάποιος εισαγγελέας θα αρχίσει να σκαλίζει ιστορίες που οι τωρινοί θεσμικοί άρχοντες δεν αγγίζουν. Θα ψάξει π.χ να δει τι έγινε το πόρισμα της εισαγγελικής έρευνας για τους διοργανωτές του τελικού στο Βόλο. Θα ψάξει τι γίνεται με την έρευνα της οικονομικής αστυνομίας για τα περσινά ματς Κέρκυρα – ΠΑΟΚ. Θα ψάξει τι έγινε ξαφνικά στα Γιάννινα και οι οπαδοί βγάζανε πανό ρωτώντας τον Χριστοβασίλη για τα λεφτά κάποιου Ρώσσου. Θα ψάξει αν οι καταγγελίες του Αλαφούζου για φιλοξενίες διαιτητών σε συγκεκριμένα ξενοδοχεία στη Θεσσαλονίκη έχουν βάση. Θα ψάξει τις καταγγελίες του Κούγια για το ιδιοκτησιακό καθεστώς διάφορων ομάδων. Θα ψάξει τι δουλειά κάνει ο Μάλαμας και ο Σαραϊδάρης. Θα ψάξει γιατί υποβιβάστηκε (και μετά τα παράτησε) ο διεθνής και αδέκαστος Κύζας μετά το ματς ΠΑΟΚ – ΠΑΟ. Θα ψάξει πως διάβολο στο Αγρίνιο έπαιξε διαιτητής ο Θάνος, που είχε παίξει ένα μόλις ματς όλη τη χρονιά – ο Θάνος που δηλώνει διαιτητής Γρεβενών (όπου υπάρχει ο Τάκας στον οποίο τρως ωραία…), αλλά ζει στα Γιάννινα (όπου οι οπαδοί του ΠΑΣ καλούν τον Χριστοβασίλη να βάλει τα λεφτά στον ταχά")

...Αλλα Επιμενεις Να Μην Τα Βλεπεις...  :dunno:


Δοξα & Τιμη Στον Πρωτοπορο Βλανταν Ιβιτς !!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom