Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Ο Μπαρμπής δεν είναι αυτός με το βαμμένο κομοδινί μαλλί που μιλάει λίγο τρυφερά?
 

Salonika27

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Ακόμη μία ‘ υπόγεια ’ προπαγάνδα των ερπετών-σκουληκιών διαψεύσθηκε από την ΠΑΕ ΠΑΟΚ. Οι οπαδοί της οδού Παπαναστασίου διέδιδαν όλο το καλοκαίρι πως ο αριθμός των διαρκείας που ανακοίνωνε η ΠΑΕ ΠΑΟΚ είναι ψεύτικος. Σαν επιχείρημα στην όλοι προπαγάνδα τους, θα είχαν το αριθμό των εισιτηρίων που θα εκδοθούν στον πρώτο επίσημο αγώνα στην τούμπα. Πιο συγκεκριμένα λέγαν ‘’Η χωρητικότητα στην Τούμπα είναι 29.500 θέσεις, αν όντος πουλήσαν τόσο πολλά διαρκείας όσα ισχυρίζεται η ΠΑΕ ΠΑΟΚ τότε αυτό θα φανεί από τα εισιτήρια που θα εκδώσει η ΠΑΕ ΠΑΟΚ προς πώληση ’’. Άλλη μια αποτυχημένη προπαγάνδα των oπαδών του Παπαναστασιακού έλαβε τέλος και εξέθεσε και τους ίδιους. Το κόμπλεξ που έχουν τα γκαλάκια για την ομάδα τους είναι τεράστιο, γιατί ο αρούλης είναι συνοικιακή ομάδα μικρού βεληνεκούς με μικρό αριθμό φιλάθλων και οπαδών. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Ο εκπρόσωπος Τύπου του ΠΑΟΚ, Κυριάκος Κυριάκου μίλησε στο «Αθλητικό Metropolis» για τη διάθεση των καρτών των κατόχων των διαρκείας, αλλά και για το εισιτήρια του αγώνα με την ΑΕΚ τα οποία πιθανότατα θα κυκλοφορήσουν τελικά την Πέμπτη, λόγω απεργίας των εφοριακών! Μεταξύ άλλων τόνισε: «Στην Τούμπα υπάρχει συνεχώς από το πρωί μία ουρά περίπου 150 άτομων. Περιμένουν να πάρουν τα καρτελάκια των διαρκείας. Από τη στιγμή που έχουν διατεθεί περίπου 19.200 διαρκείας, δεν μπορεί ο ΠΑΟΚ να κυκλοφορήσει πάνω από 9.500 εισιτήρια για το ματς με την ΑΕΚ.
Δυστυχώς σήμερα είμαστε εγκλωβισμένοι από την απεργία στην εφορία. Είναι Πανελληαδική απεργία και δεν μπορούν να σφραγιστούν τα εισιτήρια. Γίνεται προσπάθεια για να κυκλοφορήσουν αύριο. Αλλά τελικά νομίζω ότι το πιθανότερο είναι τα εισιτήρια με ΑΕΚ να κυκλοφορήσουν την Πέμπτη…
Αυτό που έγινε φέτος με τα διαρκείας ήταν εκπληκτικό. Δεν ξέρω τι έχουν κάνει άλλες ομάδες που έχουν έδρα το σύχγρονο ΟΑΚΑ ή άλλα γήπεδα στην Αθήνα των 5 εκ. κατοίκων, αλλά τα 19.200 διαρκείας είναι ένα από τα υψηλότερα νούμερα στην Ελλάδα και σίγουρα το ψηλότερο στη Θεσσαλονίκη. Προσπαθούμε σε συνεννόηση με τον κόσμο να δημιουργούμε μία υγιή ομάδα κοιτάζοντας το μέλλον…» :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
κολλιτε ζΜπαοκι ποσο κανι το διαρκιας???
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
τρομερό μυαλό είσαι, πως είσαι εδώ και δεν σε πήρανε στην Ελβετία στο CERN?
εγο απο ελβετια ξερο τα ρολογια ,τα πορτογαλικα δε τα καταλαβενο
αλα επιδι ιστε κολλιτι δε σας χαλαο τιν καρδια,αλα ο γκαγκας ιος καλι κινισι...τσιρακι του κοκαλι κε αυτος,ζιτο ο ΟΦΙ Θεσνικης!!!!!!!!!
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
εγο απο ελβετια ξερο τα ρολογια ,τα πορτογαλικα δε τα καταλαβενο
αλα επιδι ιστε κολλιτι δε σας χαλαο τιν καρδια,αλα ο γκαγκας ιος καλι κινισι...τσιρακι του κοκαλι κε αυτος,ζιτο ο ΟΦΙ Θεσνικης!!!!!!!!!
αιντάξι ραι φοίλαι ωτη πης να ούμαι 
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
αιντάξι ραι φοίλαι ωτη πης να ούμαι  
βλεπο αν εγο ιμε του γιμνασιου εσι ισε του δημοτικου,ξερις κσεκινουν τα νιχτερινα γιμνασια σε 10μερο,μιν απογοιτευεσε...αλα θα μου πις τοσα χρονια εις 2 ενο ο αρις 3 προταθλιματα ,εχις σινιθισι ιπομονι!!!!!!!!
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
βλεπο αν εγο ιμε του γιμνασιου εσι ισε του δημοτικου,ξερις κσεκινουν τα νιχτερινα γιμνασια σε 10μερο,μιν απογοιτευεσε...αλα θα μου πις τοσα χρονια εις 2 ενο ο αρις 3 προταθλιματα ,εχις σινιθισι ιπομονι!!!!!!!!
σου τω αίγραψα κε πρήν:

αιντάξι ραι φοίλαι ωτη πης να ούμαι 
 

CONCEICAO

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.010
Like
0
Πόντοι
16
ΕΛΑ ΣΤΗΝ ΠΑΟΚΑΡΑ ΑΓΟΡΙΝΑ ΜΟΥ,ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!ΓΙΝΕ Ο ΗΓΕΤΗΣ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΑΟΚ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΕΓΑΛΟΣ!...Αυτο ηταν το προσωπικο μου mail στον Κωστα Βασιλειαδη προτου επιστρεψει στην ομαδα.Η απαντηση του ηρθε σημερα στο mail μου...den to skeftika ontos katholou file, apla den itan toso efkolo na ginei... sorry pou argisa na apantiso, na sas do sto gipedo olous thelo mono...
ΕΚΕΙ ΘΑ ΗΜΑΣΤΕ ΡΕ ΨΥΧΑΡΑ,ΝΑ'ΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ!!!
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
ΕΛΑ ΣΤΗΝ ΠΑΟΚΑΡΑ ΑΓΟΡΙΝΑ ΜΟΥ,ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!ΓΙΝΕ Ο ΗΓΕΤΗΣ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΑΟΚ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΕΓΑΛΟΣ!...Αυτο ηταν το προσωπικο μου mail στον Κωστα Βασιλειαδη προτου επιστρεψει στην ομαδα.Η απαντηση του ηρθε σημερα στο mail μου...den to skeftika ontos katholou file, apla den itan toso efkolo na ginei... sorry pou argisa na apantiso, na sas do sto gipedo olous thelo mono...
ΕΚΕΙ ΘΑ ΗΜΑΣΤΕ ΡΕ ΨΥΧΑΡΑ,ΝΑ'ΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ!!!
ευχαριστο για την προσκλισι Βοθροβασιλειαδης ,και νε ιμε ψιχαρα ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ!!!!!!!
 

CONCEICAO

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.010
Like
0
Πόντοι
16
ευχαριστο για την προσκλισι Βοθροβασιλειαδης ,και νε ιμε ψιχαρα ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ!!!!!!!
Ε οχι και γαβρος ο Κωστακης ρε βοθρε!Το παληκαρι περσι στην Πυλαια ηταν σαν αρρωστος και αν τον εβαζε μασα ο εβραιος θα σας εβαζε και καλαθι!!!
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Ε οχι και γαβρος ο Κωστακης ρε βοθρε!Το παληκαρι περσι στην Πυλαια ηταν σαν αρρωστος και αν τον εβαζε μασα ο εβραιος θα σας εβαζε και καλαθι!!!
κολιτε ζμπαοκι εδο εκανε τατου του θριλου.παντος το αδεκακι θα το περασετε,
και ιποψι το μπασκετ για με πρεπει να διαλιθι κανι κακο στι μπαλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom