Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

raboo

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
896
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
6
εισαι βλακας
τελος.οποιος θελει συζητηση καλως.αλλα μπαοκ και συζητηση ειναι κατι αντιθετο
οπως και το γηπεδο σας
εσυ μονο βριζεις δε κανεις συζητηση...

αλλα ολοι τετοιο επιπεδο εχετε...

 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
εσυ μονο βριζεις δε κανεις συζητηση...

αλλα ολοι τετοιο επιπεδο εχετε...
εσυ τι ειδους συζητηση κανεις ρε?
ασε ρε φιλε κατσε στο καβουκι σου και πανηγυρισε κανα κυπελακι και καμοια νικη στα πει οφ γιατι θα κανεις χρονια να μας δεις
καληνυχτα
 

paranomos68

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
707
Like
14
Πόντοι
6
εσυ τι ειδους συζητηση κανεις ρε?
ασε ρε φιλε κατσε στο καβουκι σου και πανηγυρισε κανα κυπελακι και καμοια νικη στα πει οφ γιατι θα κανεις χρονια να μας δεις
καληνυχτα

Εδω και δυο μερες ξημεροβραδιαζονται εδω και εχουν γραψει χιλιες δυο μαλακιες.........

Αραγε ποσο πρεπει να τους πονεσε το προχθεσινο τελικα ????  :2funny: :2funny:
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Εδω και δυο μερες ξημεροβραδιαζονται εδω και εχουν γραψει χιλιες δυο μαλακιες.........

Αραγε ποσο πρεπει να τους πονεσε το προχθεσινο τελικα ????  :2funny: :2funny:
ακου φιλε γιατι μερικοι πρεπει να ειστε πολυ βλακες
πες μου εναν οπαδο που δε ποναει οταν χανει η ομαδα του σε οποιοδηποτε θεσμο απο οποιαδηποτε ομαδα
εγωω δεν ειπα οτι δε πονεσα που εχασα μη τρελαθουμε.αλλα αλλο το ενα και αλλο το αλλο
αλλο το οτι ησουν καλυτερος προχτες και αλλο οτι εισαι καλυτερη ομαδα γενικα

να ξεχωριζουμε τη πουτσα με τη βουρτσα
 

raboo

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
896
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
6
εσυ τι ειδους συζητηση κανεις ρε?
ασε ρε φιλε κατσε στο καβουκι σου και πανηγυρισε κανα κυπελακι και καμοια νικη στα πει οφ γιατι θα κανεις χρονια να μας δεις
καληνυχτα
καλα εσυ μας καληνυχτισες ρε φιλε,τι επαθες παλι αυπνιες εχεις απο την τεταρτη...??? :2funny: :2funny: :2funny:

επισης σε καθε προταση εχεις και μια βρισια αρα προφανως εισαι προβληματικος οπως και οι περισσοτεροι σας...



 

paranomos68

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
707
Like
14
Πόντοι
6
ακου φιλε γιατι μερικοι πρεπει να ειστε πολυ βλακες
πες μου εναν οπαδο που δε ποναει οταν χανει η ομαδα του σε οποιοδηποτε θεσμο απο οποιαδηποτε ομαδα
εγωω δεν ειπα οτι δε πονεσα που εχασα μη τρελαθουμε.αλλα αλλο το ενα και αλλο το αλλο
αλλο το οτι ησουν καλυτερος προχτες και αλλο οτι εισαι καλυτερη ομαδα γενικα

να ξεχωριζουμε τη πουτσα με τη βουρτσα

Αν περειμενεις ΕΔΩ μεσα και σε τρεις σειρες να κανουμε σοβαρη κουβεντα για το ποια
ειναι καλυτερη ομαδα σορρυ αλλα στο επιστρεφω εισαι πολυ πιο βλακας απο αυτους που
αποκαλεις πολυ βλακες.






Υ.Γ. απο μας μολογα το ποναει παντα πιο πολυ  ;)
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Αν περειμενεις ΕΔΩ μεσα και σε τρεις σειρες να κανουμε σοβαρη κουβεντα για το ποια
ειναι καλυτερη ομαδα σορρυ αλλα στο επιστρεφω εισαι πολυ πιο βλακας απο αυτους που
αποκαλεις πολυ βλακες.






Υ.Γ. απο μας μολογα το ποναει παντα πιο πολυ  ;)
εσυ δηλαδη θελεις παραπανω απο τρεις σειρες για να απαντησεις στο ποιος ειναι καλυτερη ομαδα ???
οχι φιλε οταν η ομαδα μου χανει εγω στεναχωριεμε το ιδιο.βεβαια το καλο με την ομαδα μου ειναι οτι χανω λιγες φορες και στεναχωριεμ σπανια
 

paranomos68

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
707
Like
14
Πόντοι
6
εσυ δηλαδη θελεις παραπανω απο τρεις σειρες για να απαντησεις στο ποιος ειναι καλυτερη ομαδα ???
οχι φιλε οταν η ομαδα μου χανει εγω στεναχωριεμε το ιδιο.βεβαια το καλο με την ομαδα μου ειναι οτι χανω λιγες φορες και στεναχωριεμ σπανια

Κοιτα, επειδη σιγα σιγα θα το συνηθησεις δεν θα σε πειραζει αλλο τοσο πολυ, σε καλο δρομο ειμαστε αλλωστε
στα τελευταια 6 ματσακια 4 φορες σας το κλεισαμε το σπιτι σας. Και μην αρχησεις τωρα να λες για παλιοτερα γιατι
δεν ξερω ποσο χρονων εισαι αλλα βαριεμαι να αρχισω να γραφω παλι για παραδοσεις πανω απο τα Τεμπη !
 

raboo

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
896
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
6
Κοιτα, επειδη σιγα σιγα θα το συνηθησεις δεν θα σε πειραζει αλλο τοσο πολυ, σε καλο δρομο ειμαστε αλλωστε
στα τελευταια 6 ματσακια 4 φορες σας το κλεισαμε το σπιτι σας. Και μην αρχησεις τωρα να λες για παλιοτερα γιατι
δεν ξερω ποσο χρονων εισαι αλλα βαριεμαι να αρχισω να γραφω παλι για παραδοσεις πανω απο τα Τεμπη !
οχι θα το συνηθισει αλλα θα αρχισει να τους αρεσει κιολας....

και στις 13/3 οπως ειπε κ ο παλερμο θα μαθουν κ τη σταση 'με κοσμο'... :2funny: :2funny: :2funny:
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Κοιτα, επειδη σιγα σιγα θα το συνηθησεις δεν θα σε πειραζει αλλο τοσο πολυ, σε καλο δρομο ειμαστε αλλωστε
στα τελευταια 6 ματσακια 4 φορες σας το κλεισαμε το σπιτι σας. Και μην αρχησεις τωρα να λες για παλιοτερα γιατι
δεν ξερω ποσο χρονων εισαι αλλα βαριεμαι να αρχισω να γραφω παλι για παραδοσεις πανω απο τα Τεμπη !
δεν ειμαι μεγαλος 30 ειμαι αλλα δε με ενδιαφερει φιλε να γκουγκλαρω και να σου την πω.
η ουσια ειναι οτι το παραδεχεσε οτι σιγα σιγα ανεβενετε ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ.
οταν ομως μας φτασετε το ξανασυζηταμε φιλε
 

paranomos68

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
707
Like
14
Πόντοι
6
δεν ειμαι μεγαλος 30 ειμαι αλλα δε με ενδιαφερει φιλε να γκουγκλαρω και να σου την πω.
η ουσια ειναι οτι το παραδεχεσε οτι σιγα σιγα ανεβενετε ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ.
οταν ομως μας φτασετε το ξανασυζηταμε φιλε

Αν θες σοβαρη κουβεντα ακου τα λιγο και πες μου μετα οτι θες.
Θες να σου πω οτι εισαι η καλυτερη ομαδα? Θα σου το πω αν υπο ισους ορους ειχες παρει πεντε εξι
πρωταθληματα ειχε παρει ο ΠΑΟΚ ο βαζελος και η ΑΕΚ κανα δυο, να ειχε παρει καποια χρονια και καποια
επαρχιακη ομαδα οπως η Λαρισα η δεν ξερω εγω ποια αλλη καποιο πρωταθλημα και να ειχαν και μεσο
ορο τοτε 35000 κοσμο τα γηπεδα. Μονο τοτε θα σου ελεγα μπραβο ρε , εχεις ομαδα με αρχιδια.
Δυστιχως το μονο που μπορουμε τωρα να σου πουμε ειναι οτι εχουμε αρχιδια πρωταθλητη!!
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
άστους
εμείς έχουμε κάνει πράγματα αδιανόητα για αυτούς

όπως πορεία μέσα στην Αθήνα,στο κέντρο

ή αποθέωση Ζαγοράκη στο "Βενιζέλος"

φαντάζεσαι να έκαναν αυτοί τα ίδια εδώ?

πορεία στην Τσιμισκή ή συγκέντρωση στο ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ??? :2funny: :2funny: :2funny:

θα γελούσε ο κάθε πικραμένος!!!!
ολα καλα ρε μαγκιτη τους γαμησα τε μπραβο και χωρις κοσμο.αλλα ποτε κανατε πορεια στην αθηνα :jerking: :jerking:εγω μια φορα θυμαμαι στη λεωφορο που φυγατε απο το 60 και κανατε τους ασθενεις απεναντι στον αγιο σαββα :priest: :priest:χαλαρωσε λιγο
 

paranomos68

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
707
Like
14
Πόντοι
6
ολα καλα ρε μαγκιτη τους γαμησα τε μπραβο και χωρις κοσμο.αλλα ποτε κανατε πορεια στην αθηνα :jerking: :jerking:εγω μια φορα θυμαμαι στη λεωφορο που φυγατε απο το 60 και κανατε τους ασθενεις απεναντι στον αγιο σαββα :priest: :priest:χαλαρωσε λιγο

Ρε πουστημ πως γινεται να θυμουνται μονο αυτα που τους σημφερει??

Να σου θυμησω πορειες στο κεντρο της Αθηνας?
Να σου θυμησω την Ομονια ασρπμαυρη σε τελικους κυπελλων?

Ελεος μην βλεπετε μονο αυτα που θελετε.......!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom