Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ZIGOLLO

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.121
Like
0
Πόντοι
16
Πρωταθλητης 2011 ο δαφνοπιτσιλιμενος  :2on1:!!ευγε !!!!
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Αν θες σοβαρη κουβεντα ακου τα λιγο και πες μου μετα οτι θες.
Θες να σου πω οτι εισαι η καλυτερη ομαδα? Θα σου το πω αν υπο ισους ορους ειχες παρει πεντε εξι
πρωταθληματα ειχε παρει ο ΠΑΟΚ ο βαζελος και η ΑΕΚ κανα δυο, να ειχε παρει καποια χρονια και καποια
επαρχιακη ομαδα οπως η Λαρισα η δεν ξερω εγω ποια αλλη καποιο πρωταθλημα και να ειχαν και μεσο
ορο τοτε 35000 κοσμο τα γηπεδα. Μονο τοτε θα σου ελεγα μπραβο ρε , εχεις ομαδα με αρχιδια.
Δυστιχως το μονο που μπορουμε τωρα να σου πουμε ειναι οτι εχουμε αρχιδια πρωταθλητη!!
σε ολα τα παραπανω μηπως φταιω εγω φιλε η ομαδα μου?
μηπως σου φταιω εγω που δεν εχεις ομαδα να πας 2 φορες στο τσου λου και να παρει 20 μυρια και να αρχισεις καμοια προκοπη
μηπως φταιω εγω που οι περιστερες ομαδες εχουν προεδρους που μπαινουν για να βγαλυν λεφτα χωρις να βαλουν?
βρωμια υπαρχει φιλε οπουδηποτε υπαρχουν και λεφτα.
το θεμα ειναι να μην φορας παροπιδες και να νομιζεις οτι εσυ εισαι ο πιο καθαρος
η μηπως σε ενδιαφερει να τσκανωθιουμς για το ποιος ειναι πιο βρωμικος
στο οτι εχουν συμβει καποια πραματα απο ολυμπιακο ναι ρε μαγκα
εχουμε απατεωνες παραγοντες
κοκκαλης,βαρδινογιαννης μπεος ψωμιαδης ΜΠΑΤΑΤΟΥΔΗς. το θεμα ειναι να μη φορας παροπιδες
και ν μη φωναζεις οτι για τα γαμησια της αδερφης σου(δε λεω για σενα) φταιει ο ολυμπιακος
 

paranomos68

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
707
Like
14
Πόντοι
6
σε ολα τα παραπανω μηπως φταιω εγω φιλε η ομαδα μου?
μηπως σου φταιω εγω που δεν εχεις ομαδα να πας 2 φορες στο τσου λου και να παρει 20 μυρια και να αρχισεις καμοια προκοπη
μηπως φταιω εγω που οι περιστερες ομαδες εχουν προεδρους που μπαινουν για να βγαλυν λεφτα χωρις να βαλουν?
βρωμια υπαρχει φιλε οπουδηποτε υπαρχουν και λεφτα.
το θεμα ειναι να μην φορας παροπιδες και να νομιζεις οτι εσυ εισαι ο πιο καθαρος
η μηπως σε ενδιαφερει να τσκανωθιουμς για το ποιος ειναι πιο βρωμικος
στο οτι εχουν συμβει καποια πραματα απο ολυμπιακο ναι ρε μαγκα
εχουμε απατεωνες παραγοντες
κοκκαλης,βαρδινογιαννης μπεος ψωμιαδης ΜΠΑΤΑΤΟΥΔΗς. το θεμα ειναι να μη φορας παροπιδες
και ν μη φωναζεις οτι για τα γαμησια της αδερφης σου(δε λεω για σενα) φταιει ο ολυμπιακος
Αν δεις καπου να λεω οτι φταις εσυ η η ομαδα σαν ομαδα πες οτι λεω μαλακιες αλλα δεν το λεω πουθενα.
Ουτε για το αν δεν εχω εγω ( που εχω ) ομαδα δεν γραφω οτι φταιει ο ολυμπιακος.
Το μονο που προσπαθω να σου πω ειναι οτι ρε συ δεν τα αξηζεται ολα αυτα πως να το κανουμε.
Οσο για τους προεδρους η διαφορα μας ξες ποια ειναι?
Βουλινο Γουμενο και Μπατατουδη τους διωξαμε εμεις ενω εσεις ακομα και που ξεραται τις πουστιες
που κανανε  ακομα τους εχετε θεους και τους χειροκροτατε.



Υ.Γ. οσο για τις αρερφες μας ( που εχω ) σε μοναστιρι δεν ειναι σιγουρα καπου θα γαμιουνται  :2funny:
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Αν δεις καπου να λεω οτι φταις εσυ η η ομαδα σαν ομαδα πες οτι λεω μαλακιες αλλα δεν το λεω πουθενα.
Ουτε για το αν δεν εχω εγω ( που εχω ) ομαδα δεν γραφω οτι φταιει ο ολυμπιακος.
Το μονο που προσπαθω να σου πω ειναι οτι ρε συ δεν τα αξηζεται ολα αυτα πως να το κανουμε.
Οσο για τους προεδρους η διαφορα μας ξες ποια ειναι?
Βουλινο Γουμενο και Μπατατουδη τους διωξαμε εμεις ενω εσεις ακομα και που ξεραται τις πουστιες
που κανανε  ακομα τους εχετε θεους και τους χειροκροτατε.



Υ.Γ. οσο για τις αρερφες μας ( που εχω ) σε μοναστιρι δεν ειναι σιγουρα καπου θα γαμιουνται  :2funny:
δεν ειπα οτι ειπες ετσι
αλλα να κατσω να πω οτι ειναι δικαιο ενα πρωταθλημα οταν εχουν κοσμο οι αλλες ομαδες???
τι ειδους κριτηριο ειναι αυτο ρε φιλε?
και ποιος σου ειπε οτι εγω χαρηκα και πανηγυρισα πρωταθλημα πριν 3 χρονια με τον βαλνερ
να ξερεις οτι η μεγαλυτερη μεριδα δε το ηθελε ετσι
και σαφως και υπαρχουν πρωταθληματα που ηταν αβαβα αλλα δεν ηταν ο κανονας μαγκα
ηταν πολυ λιγα.αλλα οσο εσεις φωναζετε και λετε οτι για τα παντα φταιει ο ολυμπιακος μας κανετε πιο ''καφους'' γιατι οταν βλεπεις φετος ενα σφαλτσοσφυριγμα του ολυμπιακου να λεγετε παραγκα και ενα σφαλτσοσφυργιγμα του παοκ η της αεκ η του παο να θεωρειτε ανρθωπινο λαθος
οσο αναφορα το θεμα προεδροι επειδη στην ελλαδα δεν υπαρχει πολυ πλουσιος που να μην ειναι λαμογιο οποτε αναγκατηκα θα εχουμε τετοιους προεδρους και απραγοτες


αλλα εμενα ρε φιλε ο απατεωνας μου εφερε ενα τζιο ενα ριβαλντο ενα καρεμπε...
και εσεις τον μπατατουδη τον διωξατε οχι επειδη ειστατε μητερες τερεζες αλλα γιατι σας ψηρισε
και οι απατεωνιες που εκενα στις μπιζνες τους ηταν σε βαρος του παοκ
θεωρεις οτι ειχαμε καποιον που θα ηταν σα τον πατατουδη θα τον καναμε θεο?
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
και να συμπληρωσω οτι απο το 90 και μετα ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ δεν υπαρχει ομαδα που να μην εχει στησει παιχνιδι να μην εχει παρει καποιο σφυριγμα η οτιδηποτε .τι να λεμε τωρα ρε.
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
Ψιτ φιλος, ειπες κατι?  ;)
καλα για το πορεια στον ατρομητο δε το συζηταω για πολλα γελια :2funny: :2funny: :2funny:οσο για την ομονοια αν θυμαμαι καλα ειχε παραλυσει ολοι η αθηνα και τα προαστια απο τα δακρυγονα απο το πρωι καμια 5 χιλιαδες μπατσοι σας πηγαινανε και 50 κλουβες.τεσπα χαιρετισματα στη σαλονικα και στα φιλαρακια μπαοκια απο ασβεστοχωρι.διπλο την κυριακη αυτογκολ ο σαλπιγγας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

paranomos68

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
707
Like
14
Πόντοι
6
καλα για το πορεια στον ατρομητο δε το συζηταω για πολλα γελια :2funny: :2funny: :2funny:οσο για την ομονοια αν θυμαμαι καλα ειχε παραλυσει ολοι η αθηνα και τα προαστια απο τα δακρυγονα απο το πρωι καμια 5 χιλιαδες μπατσοι σας πηγαινανε και 50 κλουβες.τεσπα χαιρετισματα στη σαλονικα και στα φιλαρακια μπαοκια απο ασβεστοχωρι.διπλο την κυριακη αυτογκολ ο σαλπιγγας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Κυριες και Κυριοι σας παρουσιαζω την γνωστη τακτικη " κατσε να το ριξω στην τρελιτσα γιατι δεν με περνει "  :jerking:
 

stefanD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Τους ετσουξε πολυ τελικα !
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
εδω κατω παρακαλαμε ρε βουλγαροβλαχε να περασετε το αεκακι και να ερθετε τελικο στο νοτο.σταθμο λαρισσης,ομονοια,κιφησσια δεν προλαβενετε μουνοπανα...
οπως το 90 που μπενανε στα ξενοδοχια τα συνεργια του γιαννακι και σας ξυπναγανε τα αγρια μεσανυχτα

Πέρσι που κατέβηκαν οι οπαδοί του Ρούλη δε σε είδα να έδειξες τόσο ζήλο για τσαμπουκά, γιατί άραγε;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Εδώ για συναυλίες κατέβαιναν τα μουνιά και κάποιοι έξυπνοι από αυτούς άρχιζαν να φωνάζουν για τον μπαοκ μόλις κατέβηκαν από τα τρένα. Η συνέχεια δίπλα στους επιδέσμους. Χάσανε και τη συναυλία.
Για κανένα αρειανό εκεί πάνω με αναλογία 5 σε ένα και για μεταξύ τους παραμύθια καλοί είναι.
Πουτανάκια μας εντός και εκτός γηπέδου οι κολυμβητές.

Δες εδώ ρε μουνόπανο ποιοι είστε που μιλάς κιόλας!
 

Συνημμένα

  • 1989.jpg
    1989.jpg
    32,2 KB · Εμφανίσεις: 11

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Έλα που θα μιλήσετε για ξέσκισμα που σας έχουμε πεθάνει στην πούτσα και σας έχουμε πετάξει έξω από τη χώρα.
Γαμάτε μια φορά στα 15 χρόνια και το κάνετε και θέμα.

ΩΩΩ στον Περαία η μαμα σας ήταν τσατσα,στα νιάτα της γαμιότανε με όλο τον Πειραιά...
Αυτή είναι η ιστορία του κωλοσωματείου που κλαίγεται σα μουνί.

Αν ήμασταν ή όχι ασε..

10 φορές σε έχω γονατίσει ρε μουνόπανο την τελευταία 10ετία σε Καραϊσκάκη, Τούμπα, μέχρι & Ν. Φιλαδέλφεια με τα 4 μπαλάκια που έφαγες στον κώλο σου, τα θυμάσαι; Και στις 13 Μάρτη έρχεται & η 11η ψωλιά... Αλήθεια, ο βάζελος που τον θεωρείς το μοναδικό αντίπαλο που αξίζει να ασχολείσαι ΠΟΣΕΣ;;;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
η κανενα μαλακα που θα με ρωταει που ειναι η ομονοια

Δες εδώ ρε μουνί που θα μας πεις κι ότι κινδυνεύουν παοκτσήδες στην Ομόνοια... ΠΑΡΤΥ κάνουμε ό,τι ώρα θέλουμε!
 

Συνημμένα

  • omonoia.jpg
    omonoia.jpg
    100,4 KB · Εμφανίσεις: 13
  • 1990-91 Nionios-PAOK Telikos Omonoia_jpg_jpg_jpg.jpg
    1990-91 Nionios-PAOK Telikos Omonoia_jpg_jpg_jpg.jpg
    147,8 KB · Εμφανίσεις: 10

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
ρε μαλακες μια εκδρομη κανατε και το ανεβασατε στο θεατρο?δηλαδη αν πατε τελικο και κατεβετε αθηνα θα το δωσετε στον καμερον να κανει 3d τανια ρε παρταλια?

Πήγαινε σε κανένα μπουρδελάκι αγόρι μου να ξεκαβλώσεις γιατί έχεις μπουκώσει απ' την πολλή αγαμία. Άμα είσαι τόσο διανοητικά καθυστερημένος ώστε να μην καταλαβαίνεις την υπόθεση της παράστασης δε σου φταίει κανένας. Σκουπίδι, ε σκουπίδι.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Κοιτα, επειδη σιγα σιγα θα το συνηθησεις δεν θα σε πειραζει αλλο τοσο πολυ, σε καλο δρομο ειμαστε αλλωστε
στα τελευταια 6 ματσακια 4 φορες σας το κλεισαμε το σπιτι σας. Και μην αρχησεις τωρα να λες για παλιοτερα γιατι
δεν ξερω ποσο χρονων εισαι αλλα βαριεμαι να αρχισω να γραφω παλι για παραδοσεις πανω απο τα Τεμπη !

Άσ' το σε 'μένα αυτό :)
 

Συνημμένα

  • gay_30xronia_gomena.jpg
    gay_30xronia_gomena.jpg
    50,8 KB · Εμφανίσεις: 8

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
οχι θα το συνηθισει αλλα θα αρχισει να τους αρεσει κιολας....

και στις 13/3 οπως ειπε κ ο παλερμο θα μαθουν κ τη σταση 'με κοσμο'... :2funny: :2funny: :2funny:

Με κόσμο που όχι απλώς θα παίρνει μάτι... Αλλά θα συμμετέχει ενεργά στην παρτούζα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom