Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Ρε παιδιά εγώ έχω σκαλώσει, μου έχει γίνει έμμονη ιδέα... Ο ΚΛΑΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΠΑΙΖΕ ΤΟΣΟΝ ΚΑΙΡΟ;;; Ξέρει κάποιος εκ των έσω παρασκήνιο για να μου πει;;; Τρελαίνομαι & μόνο στην ιδέα ότι με την περσινή άμυνα αν είχαμε αυτό το παιχτάκι στην επίθεση θα κάναμε παπάδες... Και φέτος δε θα είχαμε πετάξει τόσους βαθμούς...
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Ρε παιδιά εγώ έχω σκαλώσει, μου έχει γίνει έμμονη ιδέα... Ο ΚΛΑΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΠΑΙΖΕ ΤΟΣΟΝ ΚΑΙΡΟ;;; Ξέρει κάποιος εκ των έσω παρασκήνιο για να μου πει;;; Τρελαίνομαι & μόνο στην ιδέα ότι με την περσινή άμυνα αν είχαμε αυτό το παιχτάκι στην επίθεση θα κάναμε παπάδες... Και φέτος δε θα είχαμε πετάξει τόσους βαθμούς...
γιατι φιλε εισαι στην Ελλαδα των ανυπαρκτων ευκαιριων των παιδιων της...
δινεις σαν ΠΑΟΚ πολλα κ σε μουσλι κ σε φιλομενο,για περσυ μιλαω,κ πρεπει καπως να τα δικαιολογησεις
κ φετος αργησαν να τον βαλουν....
το οτι θελει δουλεια θελει....αλλα το παλικαρι τουλαχιστον εχει ευκολο το γκολ
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
στον ΠΑΟΚ γιατι επανηλθε ο χαλκιας?
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Το ότι έβαλε 5 γκολ ο Κλάους,δεν λέει τίποτα!

ξέρεις πόσοι ξεκίνησαν έτσι?

Σοφιανόπουλος,Καλογερόπουλος(!),Μιρτσέκης κλπ

διαρκεια θέλει,από σώμα πάντως είναι για λύπηση ο άτιμος!

ΥΓ Ρε τον φουκαρά τον ΠΑΟΚ,πώς τον καταντήσανε έτσι!!!
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Το ότι έβαλε 5 γκολ ο Κλάους,δεν λέει τίποτα!

ξέρεις πόσοι ξεκίνησαν έτσι?

Σοφιανόπουλος,Καλογερόπουλος(!),Μιρτσέκης κλπ

διαρκεια θέλει,από σώμα πάντως είναι για λύπηση ο άτιμος!

ΥΓ Ρε τον φουκαρά τον ΠΑΟΚ,πώς τον καταντήσανε έτσι!!!
ειπα οτι θελει δουλεια ακομα....στο σωμα ειναι βελτιωμενος αρκετα αλλα μην ξεχνας οτι ειναι κ στο σωματοτυπο του καθε ανθρωπου....μπορει το σκαρι του να ειναι ετσι.
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
"Καλώς ήλθε το δολάριο" (το...πετροδολάριο, για να είμαι πιο σωστός).
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
γιατι φιλε εισαι στην Ελλαδα των ανυπαρκτων ευκαιριων των παιδιων της...
δινεις σαν ΠΑΟΚ πολλα κ σε μουσλι κ σε φιλομενο,για περσυ μιλαω,κ πρεπει καπως να τα δικαιολογησεις
κ φετος αργησαν να τον βαλουν....
το οτι θελει δουλεια θελει....αλλα το παλικαρι τουλαχιστον εχει ευκολο το γκολ

Ναι ρε συ deker, το ξέρω ότι πρέπει να δικαιολογήσουν τα μεγάλα συμβόλαια... Αλλά το να βάζεις παίχτες οι οποίοι δε θα σου κάνουν το γκολ, άρα δε θα σου φέρουν τη νίκη, τουτέστιν η πορεία της ομάδας δε θα είναι τέτοια ώστε χρήμα να μπει στα ταμεία καταντάει ευνουχισμός! Και άσε τα περσινά, φέτος ο Δερμιτζάκης μου εξηγεί πώς έδινε ευκαιρίες μέχρι & στον Παπάζογλου & όχι στον Κλάους;;; Και μην ξεχνάμε ότι & ο Κουτσιανικούλης έχει μεγάλο συμβόλαιο αλλά δεν το βάζει ούτε για πλάκα απ' τη στιγμή που ξέρει ότι δε θα του προσφέρει... Πάντως ο πιτσιρικάς μπορεί να είναι ακόμη ανέτοιμος σαν παίχτης αλλά όχι απλώς έχει την αίσθηση του γκολ, κάτι παραπάνω!!!
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Ναι ρε συ deker, το ξέρω ότι πρέπει να δικαιολογήσουν τα μεγάλα συμβόλαια... Αλλά το να βάζεις παίχτες οι οποίοι δε θα σου κάνουν το γκολ, άρα δε θα σου φέρουν τη νίκη, τουτέστιν η πορεία της ομάδας δε θα είναι τέτοια ώστε χρήμα να μπει στα ταμεία καταντάει ευνουχισμός! Και άσε τα περσινά, φέτος ο Δερμιτζάκης μου εξηγεί πώς έδινε ευκαιρίες μέχρι & στον Παπάζογλου & όχι στον Κλάους;;; Και μην ξεχνάμε ότι & ο Κουτσιανικούλης έχει μεγάλο συμβόλαιο αλλά δεν το βάζει ούτε για πλάκα απ' τη στιγμή που ξέρει ότι δε θα του προσφέρει... Πάντως ο πιτσιρικάς μπορεί να είναι ακόμη ανέτοιμος σαν παίχτης αλλά όχι απλώς έχει την αίσθηση του γκολ, κάτι παραπάνω!!!
ο κουτσια οσες φορες εχει μπει δεν εχει ακουμπησει μπαλα....ο κλαους επρεπε να εχει παρει περισσοτερες ευκαιριες κ νωριτερα κιολας αλλα κ παλι ειναι νωρις να πουμε οτι αξιζει μια θεση εστω κ στην 18αδα.εχει να δειξει ακομα πολλα
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Καθήστε τώρα να δείτε τον γαύρο να σηκώνει μία ακόμα κούπα και του χρόνου πάλι εδώ είμαστε,δεν χανόμαστε
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Καθήστε τώρα να δείτε τον γαύρο να σηκώνει μία ακόμα κούπα και του χρόνου πάλι εδώ είμαστε,δεν χανόμαστε
τοσα χρονια δηλαδη τι καναμε?
βλεπαμε τον ΠΑΟΚ των γουμενοπαγωνιδων να παιρνουν τιτλους κ δεν θα τον δουμε φετος?
χαλαρωσε
ΠΑΟΚ δεν εισαι για τις κουπες
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
ΠΑΟΚ δεν εισαι για τις κουπες
Το ίδιο λένε και οι φίλοι της Λάρισας,του Απόλλωνα Αθηνών,του Πανιώνιου κλπ.
Σ αυτή τη μοίρα πρέπει να είναι ο Πάοκ? Δε νομίζω.Ο Πάοκ χρειάζεται μια σοβαρή διοίκηση καταρχήν.
Κάποια που να μην χαιδεύει αυτιά.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Το ίδιο λένε και οι φίλοι της Λάρισας,του Απόλλωνα Αθηνών,του Πανιώνιου κλπ.
Σ αυτή τη μοίρα πρέπει να είναι ο Πάοκ? Δε νομίζω.Ο Πάοκ χρειάζεται μια σοβαρή διοίκηση καταρχήν.
Κάποια που να μην χαιδεύει αυτιά.
χρηματα χρειαζεται....
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
ο κουτσια οσες φορες εχει μπει δεν εχει ακουμπησει μπαλα....ο κλαους επρεπε να εχει παρει περισσοτερες ευκαιριες κ νωριτερα κιολας αλλα κ παλι ειναι νωρις να πουμε οτι αξιζει μια θεση εστω κ στην 18αδα.εχει να δειξει ακομα πολλα

Με τα χάλια που έχει ο Π.Α.Ο.Κ. στον επιθετικό τομέα αξίζει & με το παραπάνω θέση στη 18άδα & στην 11άδα... Έβλεπα στατιστικά τις προάλλες, 29 γκολ ο ΟΣΦΠ στον πρώτο γύρο, 23 ο βάζελος (εκ των οποίων τα 13 του Σισέ) & 16 ο Π.Α.Ο.Κ. Με τέτοια χάλια πώς να είσαι πάνω απ' την 3η θέση... Και ποιος ο Π.Α.Ο.Κ. που κάποτε μπορεί να είχε σουρωτήρι άμυνα, αλλά είχε την καλύτερη επίθεση του πρωταθλήματος μαζί με το γάβρο...
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
χρηματα χρειαζεται....
Φυσικά και σωστή διαχείρηση από τεχνοκράτες που ξέρουν και ποδόσφαιρο και οικονομικά.
Όχι μπουζουκόμαγκες και κωλοφυλάδες που κάνουν πίπες κάθε πρωί στον κάθε Μαλαματίνα οπαδό.
Η ομάδα σας θα πρέπει να περάσει σε πιο επαγγελματική-ευρωπαική φάση οργάνωσης και δομής.
Στις μέρες μας δε φτάνει μόνο το "Πάοκ είσαι".Μακάρι να σας πάει καλά με τους Άραβες αν και πολύ το φοβάμαι.
Αυτά από ένα γαύρο.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Με τα χάλια που έχει ο Π.Α.Ο.Κ. στον επιθετικό τομέα αξίζει & με το παραπάνω θέση στη 18άδα & στην 11άδα... Έβλεπα στατιστικά τις προάλλες, 29 γκολ ο ΟΣΦΠ στον πρώτο γύρο, 23 ο βάζελος (εκ των οποίων τα 13 του Σισέ) & 16 ο Π.Α.Ο.Κ. Με τέτοια χάλια πώς να είσαι πάνω απ' την 3η θέση... Και ποιος ο Π.Α.Ο.Κ. που κάποτε μπορεί να είχε σουρωτήρι άμυνα, αλλά είχε την καλύτερη επίθεση του πρωταθλήματος μαζί με το γάβρο...
οπως κ να χει,ο καιρος θα το δειξει.μακαρι να εχει τα μυαλα στο κεφαλι κ να παιξει κ να αποδωσει.οπως ειπε κ ο παλερμο/νικολας,πολλοι ξεκινησαν ετσι αλλα χαθηκαν
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
χρηματα χρειαζεται....

Λεφτά υπάρχουν

Τα χρήματα σε εμπόδισαν φέτος να βρεις έναν αξιοπρεπή προπονητή και 2-3 σοβαρούς πάικτες αντί για Μπερετα,Μπουσαιντί και Ζουέλα?

Ή μήπως φταίνε τα λεφτά που έναν παίκτη παντελώς άχρηστο,τον έδωσες δανεικό,δεν έπαιξε πουθενά και τον ξαναφέρνεις και τον βάζεις βασικό?

ή ότι ο προπονητής παίρνει χαρτάκι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom