Νέα

Πανούργες θείες, γυναίκες και πεθερές!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.268
Κριτικές
8
Like
32.591
Πόντοι
6.536
Σώπα ρε..... εγώ είχα μηχανολογικές και τεχνολογικές εξειδικευμενες γνωσεις, 12 χρονών έφτιαξα το πρώτο μου περισκόπιο, το οποίο χρησιμοποιήθηκε σε πόλη και χωριό, δυο καθρεφτάκια σε ένα μακρύ σωλήνα υπο γωνία, δεν αφήσαμε μπάνιο σε πολυκατοικία και αποθήκη στο χωριό, τύφλα να έχουν τα παπανικολης 214, βρίσκαμε στόχο και τορπιλίζαμε........

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Καταλαβαινεις τώρα αρχες δεκαετίας του 80, χωρίς internet xωρίς τίποτα , καμία πληροφόρηση, με το πρώτο που εφτιαξα το πρώτα πράγμα που εστιάσα ήταν τα τεράστια βυζιά μιας mature, μόλις έδειξα το επιτευγμα σε ενα φίλο μου, έφτιαξα την έκδοση huble ver2, που έφτανε μέχρι τα παράθυρα των μπάνιων των πολυκατοικιών..... κακώς ασχολήθηκα με τα κωλόμπαρα και τα ξενυχτάδικα, εγώ ήμουν για την NASA για τα διαστημόπλοια και τα τηλεσκόπια....
Mπορεί τα επιτεύγματα μου να χρησιμεύσουν και στις νέες γενιές ματάκηδων εδώ τα σχέδια....
 

kyrpoutsos

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2021
Μηνύματα
439
Like
709
Πόντοι
81
Άλλες δύο φορές έγινε πάλι η φάση πάλι τυχαία εγώ γυρναγα και με πήρε πάλι με το αμάξι .

Ίσως περίμενε να περάσω ....φώναζε τόσο πολύ η καύλα από το χύσιμο που έκανε που σταμάτησαν τα τζιτζίκια...ωραία πόδια βυζάρες εκφυλη φάτσα τα καταπινε και δεν σταματαγε ήθελε συνεχώς Χάχαχα το επόμενο καλοκαίρι είχα μηχανάκι και πήγα με γκόμενα την είδα μιλήσαμε μου είπε εάν θέλω κάτι να της πωπωπω..
.αλλά η πιτσιρίκα η γκόμενα που είχα δεν μου άφηνε σταγόνα που να βρω την άλλη χαχαχα
Ο δρόμος του χυσιου ( πως λέμε του μεταξιού, ε κάτι τέτοιο)
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Ο δρόμος του χυσιου ( πως λέμε του μεταξιού, ε κάτι τέτοιο)
Όπως τα λες ο δρόμος από το χωριό μέχρι την παραλία του Λαγανά περίπου 3 χιλιόμετρα....έχουν γίνει πολλά εκεί από παράνομα ζευγάρια
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.268
Κριτικές
8
Like
32.591
Πόντοι
6.536
Καταλαβαινεις τώρα αρχες δεκαετίας του 80, χωρίς internet xωρίς τίποτα , καμία πληροφόρηση, με το πρώτο που εφτιαξα το πρώτα πράγμα που εστιάσα ήταν τα τεράστια βυζιά μιας mature, μόλις έδειξα το επιτευγμα σε ενα φίλο μου, έφτιαξα την έκδοση huble ver2, που έφτανε μέχρι τα παράθυρα των μπάνιων των πολυκατοικιών..... κακώς ασχολήθηκα με τα κωλόμπαρα και τα ξενυχτάδικα, εγώ ήμουν για την NASA για τα διαστημόπλοια και τα τηλεσκόπια....
Mπορεί τα επιτεύγματα μου να χρησιμεύσουν και στις νέες γενιές ματάκηδων εδώ τα σχέδια....
Χαράμισες τύπε μια αξιόλογη καριέρα στην ThyssenKrupp Marine Systems...
:confused:
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.876
Κριτικές
3
Like
4.445
Πόντοι
456
Λοιπόν. Μάνα εμμονική με το γιό της. Ο τύπος όμως καθόλου μαμάκιας. Μέσα σε όλα, με σπουδές και πολύ καλή δουλειά. Παντρεύτηκε μια γυναίκα η οποία όσο την έχω κάνει νταραβέρι είναι μια χαρά. Αντίστοιχη με τον άντρα της. Κάποια στιγμή ο άντρας πέθανε από καρδιά. Μετά τις πρώτες μέρες άρχισαν οι κατηγορίες προς τη γυναίκα του ότι τον "έσκασε". Είπα στους δικούς μου να τους πουν ότι δεν θα πρέπει να λένε τέτοια καθώς έχουν εγγόνια και δε θέλει πολύ να απομακρυνθούν. Αυτοί ακάθεκτοι τους έφταιγε η πουτάνα - ξεκωλιάρα. Τα έλεγαν μπροστά της χωρίς δισταγμό. Αυτή κατάπινε αμάσητα τις προσβολές καθώς ήθελε το καλό των παιδιών της.

Έλα όμως που περνούσε ο καιρός και δεν σταματούσαν οι προσβολές. Κάποια στιγμή οι κουβέντες ξέφυγαν από το σπίτι και έφτασαν στα αφτιά από τα συμπεθέρια. Η κόρη τους δεν τους επέτρεψε να αντιδράσουν πάλι για τα παιδιά. Όμως δεν ήταν δυνατόν να μείνει για πάντα κρυφό από τα παιδιά τα οποία καταλάβαιναν. Βρέθηκαν οι γνωστοί καλοθελητές και έγινε η ζημιά. Τότε πήγαν στο σπίτι για να ξεκαθαρίσουν. Έγινε χαμός και κλήθηκε η αστυνομία που τους πήγε στο τμήμα.

Εκεί η μάνα φώναζε ότι η νύφη της σκότωσε το γιό. Η κοπέλα να κλαίει και να οδύρεται για την τροπή που πήραν τα πράγματα και ο αστυνόμος να προσπαθεί να βρει άκρη. Να της λέει ότι αν έχει στοιχεία να κάνει μήνυση και η μάνα να συνεχίζει να κατηγορεί τη νύφη ότι θα γαμήσει το δικαστή και θα αθωωθεί. Η ζημιά όμως είχε γίνει. Και τότε άρχισε το πανηγύρι.

Αφού η νύφη τους έδωσε διορία να ζητήσουν συγνώμη μετά τα ρεζιλίκια και δεν το έκαναν τους πήγε τραίνο. Κατ' αρχάς έβγαλε περιοριστικά μέτρα για τα παιδιά της τα οποία μετά από όλο αυτό το ρεζιλίκι είχαν στραφεί εναντίων του πατρικού σογιού. Και δεύτερον ότι είχε ο άντρας της σε ιδιοκτησία το απαίτησε προς εκμετάλλευση. Αυτό περιελάμβανε και το σπίτι των πεθερικών μαζί με άλλα πράγματα. Τους πέταξε εκτός και δεν τους άφησε ούτε κτήματα να ζήσουν.
Χαλαρά τους πήγε.Κανονικα έπρεπε να του πάρει και μέρος της σύνταξης τους.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846
Φωτογράφος σε γάμο μου έχει πει ότι ξαφνικά διακόπεται το γλέντι καθώς η μάνα του γαμπρού έπιασε στις τουαλέτες τη νύφη να τσιμπουκώνει τον άλλο της γιο, τον αδερφό του γαμπρού δηλαδή. Από τον παπά στο δικηγόρο και διαζύγιο, ούτε το γλέντι δε σχόλασε.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Φωτογράφος σε γάμο μου έχει πει ότι ξαφνικά διακόπεται το γλέντι καθώς η μάνα του γαμπρού έπιασε στις τουαλέτες τη νύφη να τσιμπουκώνει τον άλλο της γιο, τον αδερφό του γαμπρού δηλαδή. Από τον παπά στο δικηγόρο και διαζύγιο, ούτε το γλέντι δε σχόλασε.
Σιγά στην οικογένεια μέσα πάλι ήταν δεν βρήκε κανά ξένο
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Nubic
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
82
Like
555
Πόντοι
80
Σύντροφοι, το παρόν νήμα παίζει να είναι από τα καλύτερα που έχω διαβάσει γενικά! Φαντασία ανακατεμένη με γεγονότα, καλό humour, θετική διάθεση, γαλακτομπούρεκα, απωθημένα, τα πάντα όλα λέμε! Κρίμα που δεν έχω να συνεισφέρω κάποια καλή ιστορία. Αλλά σας διαβάζω και το απολαμβάνω!
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.204
Like
72.360
Πόντοι
12.756
Σύντροφοι, το παρόν νήμα παίζει να είναι από τα καλύτερα που έχω διαβάσει γενικά! Φαντασία ανακατεμένη με γεγονότα, καλό humour, θετική διάθεση, γαλακτομπούρεκα, απωθημένα, τα πάντα όλα λέμε! Κρίμα που δεν έχω να συνεισφέρω κάποια καλή ιστορία. Αλλά σας διαβάζω και το απολαμβάνω!
πες και μετρια δεν πειραζει .. δουλεια να γινεται
 

poutaniaris_anhr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
249
Κριτικές
15
Like
861
Πόντοι
311
Δεκαετια '80 , πρωτες εποχες με βιντεο.
Μανα φιλου χωρισμενη ειχε παρει τσοντα και την εκρυβε σε ενα συρταρι - το ανακαλυψα ψαχνοντας μονομαχους - τερατομαχους (για οσους θυμουνται).
Για 3 μερες (οσες και η ενοικιαση της τσοντας) εβλεπε με τον γκομενο την τσοντα καθε απογευμα που ο φιλος μου πηγαινε αγγλικα, και εγω απο ενα παραθυρο που ελειπαν 2-3 ξυλινα στορια τους επαιρνα ματι να πηδιουνται. Αξεχαστη στιγμη (τοτε) οταν τον ειχε καβαλησει και ξαφνικα βγαζει η κυρια την πουτσα απο το μουνι και την βαζει κωλο.
Στον λογο μου, πηγα και τον επαιξα στο μπανιο μου αμεσως και η πρωτη χυσιά εφτασε στο ταβανι του μπανιου και τη σκουπιζα με κωλοχαρτο εκει ψηλα.
Μιλαμε για την πιο σφοδρη μαλακια εβερ...
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.031
Πόντοι
3.936
Δεκαετια '80 , πρωτες εποχες με βιντεο.
Μανα φιλου χωρισμενη ειχε παρει τσοντα και την εκρυβε σε ενα συρταρι - το ανακαλυψα ψαχνοντας μονομαχους - τερατομαχους (για οσους θυμουνται).
Για 3 μερες (οσες και η ενοικιαση της τσοντας) εβλεπε με τον γκομενο την τσοντα καθε απογευμα που ο φιλος μου πηγαινε αγγλικα, και εγω απο ενα παραθυρο που ελειπαν 2-3 ξυλινα στορια τους επαιρνα ματι να πηδιουνται. Αξεχαστη στιγμη (τοτε) οταν τον ειχε καβαλησει και ξαφνικα βγαζει η κυρια την πουτσα απο το μουνι και την βαζει κωλο.
Στον λογο μου, πηγα και τον επαιξα στο μπανιο μου αμεσως και η πρωτη χυσιά εφτασε στο ταβανι του μπανιου και τη σκουπιζα με κωλοχαρτο εκει ψηλα.
Μιλαμε για την πιο σφοδρη μαλακια εβερ...
Ωραία ιστορία αλλά δεν βλέπω κάποια Πανουργιά.

Κέρατο, ραδιουργία, απάτη, ξύλο, εκβιασμούς, ναρκωτικά.

Ρίξε ένα καλό.
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
82
Like
555
Πόντοι
80
πες και μετρια δεν πειραζει .. δουλεια να γινεται

Αντε να πώ μία κάτω του μετρίου. Ο αδερφός μου είχε φύγει για σπουδές και τα είχε χαλάσει με τη γκόμενά του, που για τα μέτρα της εποχής και για επαρχία ήταν θεόμουνο και αλανιάρα. Εγώ μαθητής Λυκείου και είχαμε βρεθεί με μία μεγάλη παρέα σε disco της εποχής. Εκείνη κάπου 5 χρόνια μεγαλύτερή μου. Είχα πιεί άτσαλα και βγήκα στο αμάξι να αράξω να λαγοκοιμηθώ. Η πρώην του αδερφού μου έρχεται, με καβαλάει, ρίχνει τις σφιχτές μπαλκονάρες της στη μούρη μου κι αρχίζει το τρίψιμο. Με τη σκέψη οτι αν μάθει κάτι ο αδερφός μου θα φάω απίστευτο ξύλο, προσποιήθηκα οτι δεν μπορώ ούτε τα μάτια μου να ανοίξω και η γκόμενα αποείδε και έφυγε. Θα ήταν απίστευτη επιτυχία για το παλμαρέ ενός επαρχιώτη εφήβου στις αρχές δεκαετίας ‘80, αλλά και το ξύλο που έτρωγα από τον αδερφό μου ήταν αξέχαστο! Οπότε χαλάλι!
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.204
Like
72.360
Πόντοι
12.756
Αντε να πώ μία κάτω του μετρίου. Ο αδερφός μου είχε φύγει για σπουδές και τα είχε χαλάσει με τη γκόμενά του, που για τα μέτρα της εποχής και για επαρχία ήταν θεόμουνο και αλανιάρα. Εγώ μαθητής Λυκείου και είχαμε βρεθεί με μία μεγάλη παρέα σε disco της εποχής. Εκείνη κάπου 5 χρόνια μεγαλύτερή μου. Είχα πιεί άτσαλα και βγήκα στο αμάξι να αράξω να λαγοκοιμηθώ. Η πρώην του αδερφού μου έρχεται, με καβαλάει, ρίχνει τις σφιχτές μπαλκονάρες της στη μούρη μου κι αρχίζει το τρίψιμο. Με τη σκέψη οτι αν μάθει κάτι ο αδερφός μου θα φάω απίστευτο ξύλο, προσποιήθηκα οτι δεν μπορώ ούτε τα μάτια μου να ανοίξω και η γκόμενα αποείδε και έφυγε. Θα ήταν απίστευτη επιτυχία για το παλμαρέ ενός επαρχιώτη εφήβου στις αρχές δεκαετίας ‘80, αλλά και το ξύλο που έτρωγα από τον αδερφό μου ήταν αξέχαστο! Οπότε χαλάλι!
δεν θα το μαθαινε κανεις τυπε , ειναι γνωστο οτι η επαρχία ειναι το καλυτερο καταφυγιο για μυστικά !!!
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Σάββατο!!!! Ακούσαμε τα suport, τώρα βγαίνουν οι Scorpions, δεν έχει πεθερά, μόνο πανούργα γυναίκα.....
Η ιστορία είνα 100% αληθινή, σε εμένα έφτασε από φιλαράκι αστυνομικό.

Μάστορας Έλληνας κοροϊδεύει τον Αλβανό βοηθό του,
- Γαμάς κανά μουνί ρε μαλάκα ή όλη την ώρα στο τάκα τάκα.
Μήνες και χρόνια δούλεμα και δούλεμα, μαζι και με άλλους,
-Γαμάς; γαμάς καμία; ή μαλακίζεσαι; και ο καημένος ο Αλβανός υπομένει τη ξεφτίλα.

Και φτάνει μια μέρα που ο Αλβανός βρίσκει αλλού δουλειά......
-Γαμάς κανά μουνί ρε μαλάκα;
-Κάτσε να σου δείξω τι μουνια γαμάω , λέει ο Αλβανός, και του στέλνει ένα βίντεο στο κινητό.....

Και ο μάστορας βλέπει τον Αλβανό να γαμάει την γυναίκα του μαζί με μια φίλη της.

Γυρνάει στο σπίτι του ο κερατάς και πιάνει την γυναίκα του.
-Τι είναι αυτά ρε;;;;;;;
-Μα δεν βλέπεις; μας βίασε και τις δύο!

Ο μάστορας πάει στην αστυνομία να καταγγείλει τον βιασμό......
εδώ έχει το πολύ γέλιο......

-Να κύριε αστυνόμε έχω εδώ το βίντεο που τις βιάζει!
-Για να δούμε! για να δούμε!

βλέπει το βίντεο ο αξιωματικός υπηρεσίας.....
-Να σου πω ρε φίλε. Εδώ στο βίντεο δεν φαίνονται να τις βιάζει, απο μόνες τους κάθονται! Κοιτα πίπες κοιτα στησίματα... σου φαίνεται εσένα αυτό για βιασμός;;;

Κατεβάζει την ουρά ο μάστορας και το πίνει με το ζουμί του......
 
Τελευταία τροποποίηση:

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.722
Like
11.157
Πόντοι
3.556
Έχω ιστορία γαμάτη ανακατεύονται όλοι μπατζανακηδες πεθερές αδερφές κουμπάροι Ρωσίδες
images.jpeg
και στο τέλος κάνει τηλεφωνική παρέμβαση και η κυρία Κατερίνα από Αμερική!!!!
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.204
Like
72.360
Πόντοι
12.756
Έχω ιστορία γαμάτη ανακατεύονται όλοι μπατζανακηδες πεθερές αδερφές κουμπάροι Ρωσίδες
images.jpeg
και στο τέλος κάνει τηλεφωνική παρέμβαση και η κυρία Κατερίνα από Αμερική!!!!
ξεκινα τυπε , ετοιμασαμε και τα καθέκαστα :coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom