Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Πέρασα Παρασκευή πρωί από το ίδρυμα κατά τις 12. Λέω ας πάω από τους πρώτους να τις πετύχω μαζεμένες να διαλέξω οποια θέλω. Αλλά κούνια που με κουναγε, στο 35 όλα τα δωμάτια γεμάτα. Πάω λοιπόν απέναντι που ήταν η ρούλα και μου δείχνει τις κοπέλες. Ήταν η μαρία η αντριάννα η νταιάννα και μια άλλη κάπως μελαψή. Μου έκανε εντύπωση η Μαρία την οποία και πήρα αφού ρώτησα τη ρούλα αν είναι καλή και μου είπε ναι. Η μαρία είναι μετρίου αναστήματος ξανθούλα πιπινάκι 19 ετών από Βουλγαρία οπως μου είπε, με αδύνατο σωματάκι 3άρι βυζί όχι ιδιαίτερα στητό όμως και μέτριο αλλά γλυκο πρόσωπο. Από μασάζ χάδεμα, από τα υπόλοιπα δε μπορώ να εκφέρω γνώμη γιατί μολις πήγα να προχωρήσω μου λέει sorry αλλά εχω περίοδο, οπότε περιοριστήκαμε  στο :cum: Είναι η 2η φορά μετά την αντριάννα που το ρουλάκι με πιάνει κώτσο. Στη 3η θα φάνε άκυρο. Δεν είναι δυνατόν ρούλα να μη ξέρεις τί παίζεται με τις κοπέλες και ακόμα και τότε είναι υποχρεωμένη η κοπέλα να σε ειδοποιεί ή να το λέει στον πελάτη πριν ξεκινήσει τη συνεδρία. Τέλος πάντων μάλλον είναι ψιλά γράμματα αυτά.

Πάντως μου έκανε εντύπωση ότι και στο 44 υπήρχε μόνο 1 δωμάτιο ελεύθερο. Καλά ρε παιδιά τί γίνεται? Κανείς που να δουλεύει υπάρχει σε αυτή τη χώρα? Και να φανταστείτε πήγα και νωρίς για να προλάβω  :grin:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
μηπως μας δουλεουν;;;για αυτο εφυγε η ντανιελλα
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
χχααχχαχαχα εγω σημερα που πηγα επιτηδεσ ρωτησα η ντανιελλα που ειναι και η απαντηση τησ ρουλασ παρε μια αλλη κοπελα σημερα η ντανιελλα εχει λιγεσ μερεσ αδεια και θα γυρισει!!!!!ειναι στην πατριδα τησ για διακοπεσ!!!!χαχααχαχχαχααχ ναι στην πατριδα τησ πηγα να τησ πω απο την ραβηνε ειναι κωλονακιου χαχαχαχχα!!!!αν σου επεξε τετοια μπινια η μαρια να παει να γαμ......μου φενεται μονο φωτεινη θα ψηφιζω και τπτ αλλο!!!
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
χχααχχαχαχα εγω σημερα που πηγα επιτηδεσ ρωτησα η ντανιελλα που ειναι και η απαντηση τησ ρουλασ παρε μια αλλη κοπελα σημερα η ντανιελλα εχει λιγεσ μερεσ αδεια και θα γυρισει!!!!!ειναι στην πατριδα τησ για διακοπεσ!!!!χαχααχαχχαχααχ ναι στην πατριδα τησ πηγα να τησ πω απο την ραβηνε ειναι κωλονακιου χαχαχαχχα!!!!αν σου επεξε τετοια μπινια η μαρια να παει να γαμ......μου φενεται μονο φωτεινη θα ψηφιζω και τπτ αλλο!!!
ποια φωτεινη;;;
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
υπαρχει φωτεινη στο ιδρυμα!!!μπεσ και θα με θυμηθεισ??τρελο ξεσκισμα!!!
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
για τη μαρια ειχα αναφερθει παλαιοτερα.... βουλγαρακι ασχετο απο μασαζ αλλα φιλοτιμο... παλαιοτερα δουλευε και σε μαγαζι δυτικων προαστιων ταχυγευματος.... οσο αναφορα τη φωτεινη παλαια καραβανα στο αθλημα γνωστη και απο choko με αλλη επωνυμια καποιοι δηλωνουν οτι εχουν φαει κουλουρι... δεν βαζω το χερι μου στη φωτια γιατι ποτε δεν το ζητησα...
 

stratos66

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
265
Like
10
Πόντοι
1
για τη μαρια ειχα αναφερθει παλαιοτερα.... βουλγαρακι ασχετο απο μασαζ αλλα φιλοτιμο... παλαιοτερα δουλευε και σε μαγαζι δυτικων προαστιων ταχυγευματος.... οσο αναφορα τη φωτεινη παλαια καραβανα στο αθλημα γνωστη και απο choko με αλλη επωνυμια καποιοι δηλωνουν οτι εχουν φαει κουλουρι... δεν βαζω το χερι μου στη φωτια γιατι ποτε δεν το ζητησα...
Θυμασαι στο choco όνομα που χρησιμοποιουσε? Ζωή σου λέει τίποτις?
 

stratos66

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
265
Like
10
Πόντοι
1
Πέρασα Παρασκευή πρωί από το ίδρυμα κατά τις 12. Λέω ας πάω από τους πρώτους να τις πετύχω μαζεμένες να διαλέξω οποια θέλω. Αλλά κούνια που με κουναγε, στο 35 όλα τα δωμάτια γεμάτα. Πάω λοιπόν απέναντι που ήταν η ρούλα και μου δείχνει τις κοπέλες. Ήταν η μαρία η αντριάννα η νταιάννα και μια άλλη κάπως μελαψή. Μου έκανε εντύπωση η Μαρία την οποία και πήρα αφού ρώτησα τη ρούλα αν είναι καλή και μου είπε ναι. Η μαρία είναι μετρίου αναστήματος ξανθούλα πιπινάκι 19 ετών από Βουλγαρία οπως μου είπε, με αδύνατο σωματάκι 3άρι βυζί όχι ιδιαίτερα στητό όμως και μέτριο αλλά γλυκο πρόσωπο. Από μασάζ χάδεμα, από τα υπόλοιπα δε μπορώ να εκφέρω γνώμη γιατί μολις πήγα να προχωρήσω μου λέει sorry αλλά εχω περίοδο, οπότε περιοριστήκαμε  στο :cum: Είναι η 2η φορά μετά την αντριάννα που το ρουλάκι με πιάνει κώτσο. Στη 3η θα φάνε άκυρο. Δεν είναι δυνατόν ρούλα να μη ξέρεις τί παίζεται με τις κοπέλες και ακόμα και τότε είναι υποχρεωμένη η κοπέλα να σε ειδοποιεί ή να το λέει στον πελάτη πριν ξεκινήσει τη συνεδρία. Τέλος πάντων μάλλον είναι ψιλά γράμματα αυτά.

Πάντως μου έκανε εντύπωση ότι και στο 44 υπήρχε μόνο 1 δωμάτιο ελεύθερο. Καλά ρε παιδιά τί γίνεται? Κανείς που να δουλεύει υπάρχει σε αυτή τη χώρα? Και να φανταστείτε πήγα και νωρίς για να προλάβω  :grin:
Στο 44 νομιζω οτι έχει μόνο δύο δωμάτια
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
:cum: Είναι η 2η φορά μετά την αντριάννα που το ρουλάκι με πιάνει κώτσο. Στη 3η θα φάνε άκυρο. Δεν είναι δυνατόν ρούλα να μη ξέρεις τί παίζεται με τις κοπέλες και ακόμα και τότε είναι υποχρεωμένη η κοπέλα να σε ειδοποιεί ή να το λέει στον πελάτη πριν ξεκινήσει τη συνεδρία. Τέλος πάντων μάλλον είναι ψιλά γράμματα αυτά.
μετα οταν εγω λεω για ακυρα για καποια μαγαζια και για καποιεs, εχω αδικο? τουλαχιστον ειπεs κανενα ευχαριστω, φευγονταs ?
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
μετα οταν εγω λεω για ακυρα για καποια μαγαζια και για καποιεs, εχω αδικο? τουλαχιστον ειπεs κανενα ευχαριστω, φευγονταs ?

Τί να της πω αν δε το καταλαβαίνει από μόνη της, ότι και να της πεις περιττό είναι. Θα σου βρει μια δικαιολογία και αντε στο καλό. Ο σκοπός είναι να φέρονται όπως πρέπει, από τα λεφτά μας ζουν. Εκτός και αν πιστεύουν ότι επειδή κάποιος είναι πελάτης τον έχουν και σίγουρο. Αμ δε.
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
κατι πηρε το αυτι μου οτι η ωραια ελενη θα κρατησει και αυτα τα ιδρυματα... οποτε θα εχουμε τη Νεα Ιλιαδα και την Παλαια Ιλιαδα.... μαλιστα θα κανει και ανακαινιση σε αυτα... αν καποιος γνωριζει κατι ας ενημερωσει...
 

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
εχει γραφει πριν οτι ανοιγει κι αλλο και μαλιστα αυτο θα εχει πιο ωραιες θεραπευτριες...
η νταιανα εκτος απο μποντι του μποντι και φραπε κανει και φουλ?
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
εχει γραφει πριν οτι ανοιγει κι αλλο και μαλιστα αυτο θα εχει πιο ωραιες θεραπευτριες...
η νταιανα εκτος απο μποντι του μποντι και φραπε κανει και φουλ?
το γνωριζω συναδελφε... το νεο καταστημα θα διαθετει 9 υπερλουξ δωματια.... απλα επισημαινω οτι μαλλον θα κρατησει και τα 2 υπαρχων καταστηματα
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
ειναι στα βαψιματα


URL]]
 

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
η νταιανα τελικα κανει φουλ,ξερει κανεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom