Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
το εν λόγω κατάστημα προσφέρει άριστες υπηρεσίες μασάζ....Χρυσάνθη , Φωτεινή , Ρούλα , Φλώρα  , Ιφιγένεια τις προτείνω ανεπιφύλακτα....θα με θυμηθείς ....εγώ συνήθως προτιμάω για μασάζ την Φωτεινή γιατί μου αρέσει και ως γυναίκα...
 

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
η μαρια κανει μονο φραπε?την εκοψα για φουλ
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
η ρουλα ουτε φραπε ωραια κολαρα
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
μαλιστα. θελει κανα 250αρι διαμερισμα κολωνακι. 9 τζακουζι, ψευδοροφες, καμερες  :2funny: κλπ οργανα με την ανακαινηση θελει κανα 200.00ρι. αν επενδυει τοσα πολλα σε μαγαζι που μονο το 25% των μασερ αιδιάζεται, τοτε ειμασετ τεραστιοι μαλακες.
για τους στρατηγικους επενδυτες δε σου μιλησαν στο χαρβαρντ ή πληρωνες τα μισα διδακτρα ??  :P
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
:huh: :huh: :huh:
Μάλλον κάνεις ρητορική ερώτηση ε???
:think: :think: :think: :think:
κανε κι εσυ κολητιλίκια να γινεις τιμημενος, αλλα μετα θα πρεπει να λες ''τιτανομεγιστοτεραστιοαπεριόριστε τυπε μου..'' και τετοια..  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


edit: και ζαβός να σαι, δεν πειραζει, αρκει να παπαγαλίζεις..  :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
κανε κι εσυ κολητιλίκια να γινεις τιμημενος, αλλα μετα θα πρεπει να λες ''τιτανομεγιστοτεραστιοαπεριόριστε τυπε μου..'' και τετοια..  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


edit: και ζαβός να σαι, δεν πειραζει, αρκει να παπαγαλίζεις..  :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

:huh: :huh: :huh: :huh:

Πραγματικά δεν καταλαβαίνω το σχόλιό σου!!
Αν θες μπορείς να να το διευκρινήσεις (Θα προτιμούσα με pm για να μη σπαμάρουμε το θρεντ).
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
. αν επενδυει τοσα πολλα σε μαγαζι που μονο το 25% των μασερ αιδιάζεται, τοτε ειμασετ τεραστιοι μαλακες.
  και οχι μονο,  αλλα και υποχρεωμενοι και ευγνωμονεs απεναντι τουs.  ολεs εκει μεσα θελουν full για να κερδιζουν περισσοτερα, αλλα δεν τιs αφηνουν.    περιμενουν σε λιστα αναμονηs την εγκριση απο την ιεραρχια.      δεν ξερω αν το ποσοστο ειναι 25%  η παραπανω , αλλα  το συστημα εκει μεσα ετσι δουλευει.    εσειs θα κανετε μονο μασαζ,  οι νεεs θα πρεπει να μαθετε πωs δουλευουμε εδω,      εσειs οι αλλεs  θα προσφερετε κατι παραπανω,    εσειs θα το παιζετε δυσκολεs,    εσειs θα κανετε full προγραμμα,  δεν πρεπει καποιοs που ερχεται για πρωτη φορα να  εχει full ,  θα πρεπει να τραβηξουμε απο τουs πελατεs  οσα το δυνατον περισσοτερα κλπ.    και καποια στιγμη,  καποιοι καμαρωνουν που εφαγαν στο συγκεκριμενο μαγαζι και με την οπωs αυτη λεγεται ,  ειτε λιτσα,πιτσα,κιτσα.  για μενα  για φουσκεs  προκειται με υπερτιμημενη αξια.    ενταξει  στο συνολο τουs οι κοπελλεs  εκει μεσα,  ειναι καλυτερεs απο οτι στα αλλα μαγαζια , αλλα αυτο που με ενοχλει ειναι η κοροιδια.      δεν εχω τιποτα απωθημενα,  γιατι  και εγω οταν ειχα παει για πρωτη φορα επαιξαν τα ΠΑΝΤΑ  εκτοs του πηδηματοs. απο την δευτερη ολα κανονικα. 
 
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
406
Like
0
Πόντοι
1
  και οχι μονο,  αλλα και υποχρεωμενοι και ευγνωμονεs απεναντι τουs.   ολεs εκει μεσα θελουν full για να κερδιζουν περισσοτερα, αλλα δεν τιs αφηνουν.    περιμενουν σε λιστα αναμονηs την εγκριση απο την ιεραρχια.       δεν ξερω αν το ποσοστο ειναι 25%  η παραπανω , αλλα  το συστημα εκει μεσα ετσι δουλευει.    εσειs θα κανετε μονο μασαζ,   οι νεεs θα πρεπει να μαθετε πωs δουλευουμε εδω,      εσειs οι αλλεs   θα προσφερετε κατι παραπανω,    εσειs θα το παιζετε δυσκολεs,    εσειs θα κανετε full προγραμμα,   δεν πρεπει καποιοs που ερχεται για πρωτη φορα να  εχει full ,   θα πρεπει να τραβηξουμε απο τουs πελατεs  οσα το δυνατον περισσοτερα κλπ.    και καποια στιγμη,  καποιοι καμαρωνουν που εφαγαν στο συγκεκριμενο μαγαζι και με την οπωs αυτη λεγεται ,  ειτε λιτσα,πιτσα,κιτσα.   για μενα  για φουσκεs  προκειται με υπερτιμημενη αξια.    ενταξει   στο συνολο τουs οι κοπελλεs  εκει μεσα,  ειναι καλυτερεs απο οτι στα αλλα μαγαζια , αλλα αυτο που με ενοχλει ειναι η κοροιδια.      δεν εχω τιποτα απωθημενα,  γιατι  και εγω οταν ειχα παει για πρωτη φορα επαιξαν τα ΠΑΝΤΑ  εκτοs του πηδηματοs. απο την δευτερη ολα κανονικα. 
Ειχα κανει αναφορα περσυ για το συγκεκριμενο μαγαζι οτι εφαγα απο την πρωτη φορα οταν ειχα παει πριν απο 3 χρονια αλλα πληρωνοντας διπλο μασσαζ μια για κανονικο και μια για το εξτρα (80+80=150) αφου ομως μεσολαβησε ενδιαμεσα η σαουνα, στην οποια μπηκα μετα απο μεγαλη επιμονη της σεριφισας, γεγονος που το ερμηνευσα τοτε οτι θελανε να με βγαλουνε απο το δωματιο πιθανον για να ψαξουν την ταυτοτητα μου. Ενω πριν μου εκανε αυστηρα ιατρικο μασσαζ μια ασχετη και δεν μου εδωσε  κανενα περιθωριο να βαλω οτιδηποτε παραπανω στο μυαλο μου, οταν βγηκα απο την σαουνα εγινε στροφη 180 μοιρων απο την σεριφισα και μου εστειλε την Γωγω η οποια μου εκανε το καλυτερο GFE που εχω κανει ποτε και τα παντα ολα. Ολα αυτα τα ειχα αναφερει και σε παλιοτερα ποστ.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
κανε κι εσυ κολητιλίκια να γινεις τιμημενος, αλλα μετα θα πρεπει να λες ''τιτανομεγιστοτεραστιοαπεριόριστε τυπε μου..'' και τετοια..  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


edit: και ζαβός να σαι, δεν πειραζει, αρκει να παπαγαλίζεις..  :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
γαβ γαβ  :zfuck:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Ειχα κανει αναφορα περσυ για το συγκεκριμενο μαγαζι οτι εφαγα απο την πρωτη φορα οταν ειχα παει πριν απο 3 χρονια αλλα πληρωνοντας διπλο μασσαζ μια για κανονικο και μια για το εξτρα (80+80=150)
ενταξει επιχειρηση ειναι.      εχει κερδοσκοπικο  χαρακτηρα  και  οχι κοινωφελεs ιδρυμα  με κοινωνικο σκοπο και περιεχομενο.      αλλα μην ΤΡΕΛΑΙΝΟΝΤΑΙ  και καποιοι ,που τουs κανουν μασαζ  καποιεs  εκει μεσα.    τιs εχουν μαθει να ειναι καλεs πωλητριεs.  και δεν αναφερομαι μονο για την ΟΜΗΡΟΥ  αλλα και για τα αλλα που το παιζουν σαν την ομηρου.    δεν μου λεs  εκανεs λαθοs στην προσθεση η  σου εκαναν και εκπτωση  τυχερε ? 
 
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
406
Like
0
Πόντοι
1
ενταξει επιχειρηση ειναι.       εχει κερδοσκοπικο  χαρακτηρα  και  οχι κοινωφελεs ιδρυμα   με κοινωνικο σκοπο και περιεχομενο.      αλλα μην ΤΡΕΛΑΙΝΟΝΤΑΙ  και καποιοι ,που τουs κανουν μασαζ  καποιεs  εκει μεσα.     τιs εχουν μαθει να ειναι καλεs πωλητριεs.  και δεν αναφερομαι μονο για την ΟΜΗΡΟΥ  αλλα και για τα αλλα που το παιζουν σαν την ομηρου.    δεν μου λεs  εκανεs λαθοs στην προσθεση η  σου εκαναν και εκπτωση  τυχερε ? 
Εννοειται και καλα μου κανανε σκοντο.Το θεμα ειναι οτι και την δευτερη φορα που πηγα παλι για διπλο πηγε να μου ξηγηθει η σεριφισα οτι δηθεν ειχα παει νωρις και δεν ειχε ακομα ερθει θεραπευτρια για πληρες μονο και μολις ειπα οτι θα φυγω και θα περασω αργοτερα (ειχα παει παλι για την Γωγω), εμφανιστηκε μια Αννα γεματουλα που περασα μαζι της για φραπε.
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16


Δόμνα μακριαααααααα :headbang: :headbang: :headbang: Ελεεινίδα του κερατά! :birdman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom