Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
η ρουλα τι προγραμμα κανει ρε μαγκες?
απο μασαζ σκαμπαζει?
βυζο τι νουμερο την μετρατε?
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ-ΠΑΡΑΠΟΝΟ

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

1.προς τους ιδιοκτητες του ιδρυματος
2.προς τα μελη του bourdela.com


εφαγα ηττα στο μαγαζι, και οταν λεω ηττα εννοω οτι πρωτη φορα λυπηθηκα το 100ρικο που πληρωσα.
καταρχην τοσο η ελενη οσο και η μαρινα ξερουν οτι απεχθανομαι τις ξεπετες.... ξερουν οτι μου αρεσει το καλο μασαζ σε συνδιασμο με ενα καλο τελειωμα, γενικα ξερουν τις προτιμησεις μου και το κυριοτερο ξερουν ποσο καλος πελατης ειμαι και ποσους πελατες εχω στειλει εκ μερους μου... δεν θα πω ποτε εκανα ουτε με ποια εκανα το μονο που θα πω να διωξει τις ξεπετες - πορνιδια που το μονο που εχουν στο μυαλο τους ειναι να τελειωσεις και να παρουν το μεροκαματο χωρις να τους ενδιαφερει πως θα περασει ο πελατης... ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΝΑ μην καταντησετε το μαγαζι μπουρδελο... ΠΡΟΣΕΧΤΕ τους καλους πελατες και μην τους στελνετε οτι σαυρα σας περισσευει, ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ σας εχουν φτασει εκει, ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ θα σας ξαναπανε εκει που ξεκινησατε....
ΥΓ.1 η συνεδρια ειχε διαρκεια 25 λεπτων, οσο και να ηθελα να το καθυστερησω οτι και να εκανα για να χρονοτριβησω, Η ΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ βιαζοταν να με τελειωσει μεχρι που ειχα ξενερωσει τοσο πολυ και ειπα αντε γαμησου να δω τι θα καταλαβεις...
ΥΓ.2 το κοριτσι αν και γλυκο ειναι ενα πουτανακι σειρας που ακουμπαει και καλα τα χερια στην πλατη για κανα εικοσαλεπτο να δικαιολογησει το μασαζ
ΥΓ.3 αφησα και 20 ευρω οτι και καλα ολα πηγαν οκ γιατι δεν ηθελα να τα κανω πουτανα και προτιμησα να ενημερωσω δημοσια χωρις να στοχοποιηθω
ΥΓ.4 ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ και καθαριστειτε το μαγαζι απο τις ξεπετες... ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ υπαρχουν αλλου και φθηνοτερα απο την δικια σας τιμη....

με σεβασμο προς τους συναγωνιστες
xpapad
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ-ΠΑΡΑΠΟΝΟ

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

1.προς τους ιδιοκτητες του ιδρυματος
2.προς τα μελη του bourdela.com


εφαγα ηττα στο μαγαζι, και οταν λεω ηττα εννοω οτι πρωτη φορα λυπηθηκα το 100ρικο που πληρωσα.
καταρχην τοσο η ελενη οσο και η μαρινα ξερουν οτι απεχθανομαι τις ξεπετες.... ξερουν οτι μου αρεσει το καλο μασαζ σε συνδιασμο με ενα καλο τελειωμα, γενικα ξερουν τις προτιμησεις μου και το κυριοτερο ξερουν ποσο καλος πελατης ειμαι και ποσους πελατες εχω στειλει εκ μερους μου... δεν θα πω ποτε εκανα ουτε με ποια εκανα το μονο που θα πω να διωξει τις ξεπετες - πορνιδια που το μονο που εχουν στο μυαλο τους ειναι να τελειωσεις και να παρουν το μεροκαματο χωρις να τους ενδιαφερει πως θα περασει ο πελατης... ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΝΑ μην καταντησετε το μαγαζι μπουρδελο... ΠΡΟΣΕΧΤΕ τους καλους πελατες και μην τους στελνετε οτι σαυρα σας περισσευει, ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ σας εχουν φτασει εκει, ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ θα σας ξαναπανε εκει που ξεκινησατε....
ΥΓ.1 η συνεδρια ειχε διαρκεια 25 λεπτων, οσο και να ηθελα να το καθυστερησω οτι και να εκανα για να χρονοτριβησω, Η ΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ βιαζοταν να με τελειωσει μεχρι που ειχα ξενερωσει τοσο πολυ και ειπα αντε γαμησου να δω τι θα καταλαβεις...
ΥΓ.2 το κοριτσι αν και γλυκο ειναι ενα πουτανακι σειρας που ακουμπαει και καλα τα χερια στην πλατη για κανα εικοσαλεπτο να δικαιολογησει το μασαζ
ΥΓ.3 αφησα και 20 ευρω οτι και καλα ολα πηγαν οκ γιατι δεν ηθελα να τα κανω πουτανα και προτιμησα να ενημερωσω δημοσια χωρις να στοχοποιηθω
ΥΓ.4 ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ και καθαριστειτε το μαγαζι απο τις ξεπετες... ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ υπαρχουν αλλου και φθηνοτερα απο την δικια σας τιμη....

με σεβασμο προς τους συναγωνιστες
xpapad

γενικόλογα παράπονα δεν βοηθάνε.
αν θες να αποφύγεις μελλοντικό γκάζο πας και μιλάς με Ελένη-Μαρίνα και τα λές με το ν και με το σ. Σιγά να μην ασχοληθούν με το γενικόλογο παράπονο σου μέσο site. Δεν είναι ντροπή να παραπονεθεις, ο πελατης έχει πάντα δίκαιο
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
γενικόλογα παράπονα δεν βοηθάνε.
αν θες να αποφύγεις μελλοντικό γκάζο πας και μιλάς με Ελένη-Μαρίνα και τα λές με το ν και με το σ. Σιγά να μην ασχοληθούν με το γενικόλογο παράπονο σου μέσο site. Δεν είναι ντροπή να παραπονεθεις, ο πελατης έχει πάντα δίκαιο
εγω να το αποφυγω το γκαζο... οσ υναγωνιστης που δεν ξερει πως θα το αποφυγει????????????????
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ποιός τελικά θα μας κάνει ένα τωρινό ρόστερ με λεπτομέρειες και τα συναφή? :s&m_3:
 

vroutos99

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
286
Like
2
Πόντοι
1

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
στην ομηρου ειχαμε μια επιστροφη τη λεγανε θαλεια και ηταν ξανθια λιγο ζουμερη εχει ενα μωρο καινουργιο καστανο τη λενε ντανιελα καμια σχεση με το φροκαλο πολυ καλο η αλλες ολες ειναι γνωστες.
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
στην ομηρου ειχαμε μια επιστροφη τη λεγανε θαλεια και ηταν ξανθια λιγο ζουμερη εχει ενα μωρο καινουργιο καστανο τη λενε ντανιελα καμια σχεση με το φροκαλο πολυ καλο η αλλες ολες ειναι γνωστες.
ΜΑΚΡΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
στην ομηρου ειχαμε μια επιστροφη τη λεγανε θαλεια και ηταν ξανθια λιγο ζουμερη εχει ενα μωρο καινουργιο καστανο τη λενε ντανιελα καμια σχεση με το φροκαλο πολυ καλο η αλλες ολες ειναι γνωστες.
Ρε περιεργε μας δουλευεις???????? την πηρες την ντανιελα η μονο την ειδες????????
αυτη για μεταξουργειο κανει και εκει με το ζορι.... ΞΕΠΕΤΑ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ.... να παει να γαμηθει η παλιο γαλοτσα και αυτη και το ΦΟΥΛ που κανει
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
φιλε μου την πηρα δενειδα καμια ξεπετα μου αρεσε τωρα τη αλλο ναπω γουστα ειναι αυτα για μεν ειχε καλη συμετοχη.
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
και η καθε μια εκει μεσα εχει της μερες της και της ωρες της με σενα ειναι καλη με εμενα σκαρτη αυτα γινονται με πολλους συναγωνιστες που ανταλασουμε αποψεις τα ιδια λενε με συγκεκριμενη θεραπευτρια που εκανες και αναφορα πηγε συναγωνιστης φιλος και τον εκανε τουρμπο με τη συμετοχη της ξερεις για πια λεω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom