Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
πρωτομηνια σημερα και ειπα να παω μια βολτα απο το εν λογω καταστημα χωρις να παρω τηλεφωνο και να ειδοποιησω την θεια ελενη... ετσι και εκανα χτυπαω το κουδουνι και μπουκαρω... ζηταω τη φλορανς αλλα παιρνω ως απαντηση οτι απουσιαζει.... στη συνεχεια πιανουμε  γενικη κουβεντουλα με την κυραλενα για το νεο παλατι που μας περιμενει... "ειμαστε στα βαψιματα μου λεει..." και μου βγαζει ενα δειγματολογιο με χρωματα της κραφτ.... "καλα καλα...." απανταω και ζηταω  τη φωτεινη... μου λεει να εξελθω του μαγαζιου και να περασω απεναντι για να την συνατησω... το τι εγινε μες στο δωματιο ειναι γνωστα... η απορια μου ειναι αλλη.... εκει που εξερχομουνα σκουντουφλαω με μια πιτσιρικα φραπετζου που ειχα κανει παλαιοτερα...την μαρινα... και ομολογουμενως ηταν πολυ καβλακι...(αφου να φανταστειτε σκεφτομουν να ακυρωσω την αλλη και να παρω αυτη)... θελω να μου πειτε τις υπηρεσιες της εν λογω δεσποινιδας ??? παλαια ηταν φραπετζου... τωρα το κατεστημενο παραμενει ως ειχε... αλλαξε τροπαριο η παραμενει στον φραπε??
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
... το τι εγινε μες στο δωματιο ειναι γνωστα...
δεν ειναι!!!
θελουμε περιγραφη υπηρεσιων

θελω να μου πειτε τις υπηρεσιες της εν λογω δεσποινιδας ??? παλαια ηταν φραπετζου... τωρα το κατεστημενο παραμενει ως ειχε... αλλαξε τροπαριο η παραμενει στον φραπε??
ρωτα τη θεια Ελενη, αυτη ξερει...
 

lebouras

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
68
Like
2
Πόντοι
0
στη συνεχεια πιανουμε  γενικη κουβεντουλα με την κυραλενα για το νεο παλατι που μας περιμενει... "ειμαστε στα βαψιματα μου λεει..."
Αν και οι τιμές είναι... για παλάτι, τώτε βράσε όρυζα. Να το χαίρονται! Μπορεί να ακούγομαι κλαψομούνης, αλλά σε αυτά τα μαγαζιά πάει ο καβλωμένος λαός μόνο που δεν το φυσάει. Η καβλωμένη αριστοκρατία παίρνει γκομενάκια κατευθείαν από το εξωτερικό, τις κρατάει για ΠΣΚ στη βίλα στα ΒΠ ή στη Μύκονο και τη Δευτέρα ο πούτσος θέλει πατερίτσες για να σταθεί όρθιος. Στη χειρότερη, καλούν εγχώρια CG και γίνεται το έλα να δεις και να γαμείς! :rockon:
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
αμα ηταν να τη ρωταγα θα τη ρωταγα ... τωρα που δεν τη ρωτησα ρωταω εδω... μπορεις να απαντησεις στην ερωτηση μου

η μαρινα ειναι μονοφραπε και αυτον νυσταγμενο τον δινει καλο κοματι αλλα σπασαρχιδω μακρια.
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Αν και οι τιμές είναι... για παλάτι, τώτε βράσε όρυζα. Να το χαίρονται! Μπορεί να ακούγομαι κλαψομούνης, αλλά σε αυτά τα μαγαζιά πάει ο καβλωμένος λαός μόνο που δεν το φυσάει. Η καβλωμένη αριστοκρατία παίρνει γκομενάκια κατευθείαν από το εξωτερικό, τις κρατάει για ΠΣΚ στη βίλα στα ΒΠ ή στη Μύκονο και τη Δευτέρα ο πούτσος θέλει πατερίτσες για να σταθεί όρθιος. Στη χειρότερη, καλούν εγχώρια CG και γίνεται το έλα να δεις και να γαμείς! :rockon:
οι τιμες θα παραμεινουν ιδιες... οπως ειναι και τωρα...και κατι ακομα οταν η καβλωμενη αριστοκρατια (οπως λες ) παιρνουν τα γκομενακια για ΠΣΚ λενε στα γκομενακια να μην ξεχασουν να παρουν μαζι τους και τα strapon

4b7b9caf11136690e2f67197561253c5-1-3.jpg
 

lebouras

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
68
Like
2
Πόντοι
0
οι τιμες θα παραμεινουν ιδιες... οπως ειναι και τωρα...και κατι ακομα οταν η καβλωμενη αριστοκρατια (οπως λες ) παιρνουν τα γκομενακια για ΠΣΚ λενε στα γκομενακια να μην ξεχασουν να παρουν μαζι τους και τα strapon

4b7b9caf11136690e2f67197561253c5-1-3.jpg
Δεν έχω λόγους να αμφιβάλλω για την ορθότητα των λεγομένων σου! Προφανώς ξέρεις περισσότερα λόγω καλύτερης οικονομικής κατάστασης από τη δικιά μου και κατ'επέκταση... προσωπικής εμπειρίας από αυτά που αναφέρεις. Θα χαρούμε να διαβάσουμε τις εμπειρίες σου στο θέμα "Μασατζίδικα που σε γαμάνε". ;)
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Δεν έχω λόγους να αμφιβάλλω για την ορθότητα των λεγομένων σου! Προφανώς ξέρεις περισσότερα λόγω καλύτερης οικονομικής κατάστασης από τη δικιά μου και κατ'επέκταση... προσωπικής εμπειρίας από αυτά που αναφέρεις. Θα χαρούμε να διαβάσουμε τις εμπειρίες σου στο θέμα "Μασατζίδικα που σε γαμάνε". ;)
  ενταξει ρε παδια.  δεν υπαρχει λογοs να τσακωνομαστε μεταξυ μαs και να δημιουργουνται αντιπαραθεσειs. o καθεναs εχει τιs αποψειs του.  με το να  την λεει ο εναs στον αλλον δεν ειναι εξυπναδα και μαγκια.  γενικα για ολουs μαs το λεω.
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Δεν έχω λόγους να αμφιβάλλω για την ορθότητα των λεγομένων σου! Προφανώς ξέρεις περισσότερα λόγω καλύτερης οικονομικής κατάστασης από τη δικιά μου και κατ'επέκταση... προσωπικής εμπειρίας από αυτά που αναφέρεις. Θα χαρούμε να διαβάσουμε τις εμπειρίες σου στο θέμα "Μασατζίδικα που σε γαμάνε". ;)
ρε συ λεμπουρα , μου εχεις αποδειξει οτι εισαι ντεντεκτιβ (εσυ ξερεις τις σπουδαιες ανακαλυψεις σου...) τωρα μου απεδειξες οτι εισαι και κουτος ταυτοχρονα... εγω δεν εγραψα κατι για να  σε προσβαλω απλα δεν εχεις αισθηση του χιουμορ και το πηρες κατακαρδα...


οσο αναφορα το μαγαζι ξεχασα να γραψω οτι ειχαμε και νεες αφιξεις που κανεις δεν ενημερωσε για αυτες... 1) Δομνα 2)Εριέτα 3)..... (δεν θυμαμαι το ονομα) , η Δομνα ειναι γυρω στα 27 απο εμφανιση αδιαφορη για τα γουστα μου λιγο καλυτερη απο την αναστασια θα ελεγα που της φερενει λιγο στο στυλ στο πιο μακρυ μαλλι... εριετα και αγνωστος Χ δεν μπορω να εκφερω γνωμη καθως το ματι μου της επιασε στα κλεφτα μες στο κουζινακι οταν εισερχομουν στα ενδοτερα...
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
για εριετα εχω γραψει ειναι αστερι φιλε.μου παρτη για δομνα δεν εγραψα ειναι της σειρας.
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
καλημερα παιδια τα καινουργια μοντελακια κανουν φουλ προγραμμα???μπορει καποιοσ να δωσει περιγραφη ηλικια και τα βασικα??αξιζει να κανουμε κανα περασμα απο κει γιατι ερχονται δυσκολοι καιροι!!!!!!!!εγω τελευτεα που περασα μια απο τα ιδια ειδα πριν κανα 15αρια μερεσ τπτ αλλαγεσ!!εχει ερθει κανα πιπινι και μου ξεφυγε??
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
καλημερα παιδια τα καινουργια μοντελακια κανουν φουλ προγραμμα???μπορει καποιοσ να δωσει περιγραφη ηλικια και τα βασικα??αξιζει να κανουμε κανα περασμα απο κει γιατι ερχονται δυσκολοι καιροι!!!!!!!!εγω τελευτεα που περασα μια απο τα ιδια ειδα πριν κανα 15αρια μερεσ τπτ αλλαγεσ!!εχει ερθει κανα πιπινι και μου ξεφυγε??
η Ναταλία (Ναταλί)  ειναι καινούργια άφιξη ...ωραίο ...
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
η Ναταλία (Ναταλί)  ειναι καινούργια άφιξη ...ωραίο ...

Μέσα στη ... "στέγνα" είσαι ...!!! :huh:
Είπαμε περικοπές, αλλά όχι και στα γραφόμενα στο forum ...! :cheesy:

Υ.Γ.1: Πολλές "Ναταλίες" ρε παιδιά! :o Τι γίνεται στο τέλος θα ... μπερδευτούμε! :rolleyes: 
Υ.Γ.2: Που χάθηκες ρε ΨΑΡΑΚΑ, άρχισε η περίοδος του ψαρέματος? :grin:
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
καλησπερα παιδεσ!!!!περασα το μεσημερακι απο το  εν λογω ιδρυμα αλλα μια απο τα ιδια!!!!δεν υπαρχει ανανεωση στο ροστερ!!!τα ιδια κοριτσακια ηταν εκει!!!η ναταλη ειναι καινουργια προσθηκα καλη θα ελεγα αλλα σαν λατρεισ των πιπινιων δεν λεει!!!ειναι γλυκια ξανθια προσφερει και μπριζολιτσα αλλα ειναι 35+!!!!!μια μαρια ειδα πιτσιρικα με διαθεση καλη απλα κολλωσα μην φαω φολα!!!!ξερει κανεισ το πιπινι τι λεει μεσα στα ενδοτερα??αξιζει μια ψηφο να δωσω???παντωσ πρεπει να φερει η κυρια ελενη κανα φρεσκο πιπινι γιατι δεν ειδα και μεγαλη προσελευση κοινου!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom