Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Συμφωνώ σε όλα εκτός από το 4 για το οποίο δεν είμαι και τόσο σίγουρος. Προσωπικά από όσες φορές
έχω πάει (και είναι πολλές) μόνο την Ιωάννα είδα να το χρησιμοποιεί και μάλιστα της είπα μπράβο και ότι
είναι προς τιμήν της που το κάνει. Ίσως υπάρχουν και άλλες και δε το έχω αντιληφθεί.
Εχεις να αναφέρεις κάποιες κοπέλες που το κάνουν (εστω και με pm) γιατί με ενδιαφέρει πολύ.
Χριστίνα , Φωτεινή ...
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
Συμφωνώ σε όλα εκτός από το 4 για το οποίο δεν είμαι και τόσο σίγουρος. Προσωπικά από όσες φορές
έχω πάει (και είναι πολλές) μόνο την Ιωάννα είδα να το χρησιμοποιεί και μάλιστα της είπα μπράβο και ότι
είναι προς τιμήν της που το κάνει. Ίσως υπάρχουν και άλλες και δε το έχω αντιληφθεί.
Εχεις να αναφέρεις κάποιες κοπέλες που το κάνουν (εστω και με pm) γιατί με ενδιαφέρει πολύ.

η εριετα παρτη.
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Συμφωνώ σε όλα εκτός από το 4 για το οποίο δεν είμαι και τόσο σίγουρος. Προσωπικά από όσες φορές
έχω πάει (και είναι πολλές) μόνο την Ιωάννα είδα να το χρησιμοποιεί και μάλιστα της είπα μπράβο και ότι
είναι προς τιμήν της που το κάνει. Ίσως υπάρχουν και άλλες και δε το έχω αντιληφθεί.
Εχεις να αναφέρεις κάποιες κοπέλες που το κάνουν (εστω και με pm) γιατί με ενδιαφέρει πολύ.

Χριστίνα :thumbsup:!
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Thanks παίδες
Τί εστι εριέτα? Νέα είναι?
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
ο ντανιελσον αποχωρησε απο το ιδρυμα... τους λογους της αποχωρησης δεν τους γνωριζω και για να ειμαι ειλικρινης δεν με ενδιαφερουν οι λογοι της αποχωρησης... παντως ειναι σιγουρο οτο αποχωρησε και δουλευει αλλου....
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
την ντανιελλα την ξανθια καβλα εννοεισ???ξερουμε που δουλευει??
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
την ντανιελλα την ξανθια καβλα εννοεισ???ξερουμε που δουλευει??
το κοντοπουτανο το πορνιδιο εννοω... αλλα παλι δεν μπορω να καταλαβω γιατι οι γνωστες του μαγαζιου (και ξερετε ποιοι ειναι...)για μια ακομη φορα κανουν τις παπιες και δεν ενημερωνουν.... 
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
μπορουμε να την βρουμε πουθενα??μπορει να βοηθησει κανεισ??ελεγα να περασω μια βολταμε σ την βδομαδα αλλα μαλλον δεν................
 

lebouras

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
68
Like
2
Πόντοι
0
Λέτε να ασχοληθεί στο εξής αποκλειστικά με την 7η τέχνη; Την ψώνισε με ένα κουλούρι από τον καραφλό...!
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Λέτε να ασχοληθεί στο εξής αποκλειστικά με την 7η τέχνη; Την ψώνισε με ένα κουλούρι από τον καραφλό...!

ναι αλλά αυτό δεν ήταν απλά ένα κουλούρι..ήταν ΤΟ ΚΩΛΟΥΡΙ!!!!!!!:2funny:
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
σιγα με το φροκαλοτη εχετε παθει ολοι σας.

ενημερωτηκα τωρα καποια ιδρυματα που εναι γυρω απο ιλιαδα δεν εχουν καμια σχεση με αυτη καποιοι πιστευουν οτι εχουν λαθος λιγη υπομονη ακομα.
 

obelix75

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές, ξέρει κανείς αν είναι ακόμα η Ιφιγένεια εκεί? Παίζει φραπές μαζί της με μια φορά ή θέλει και δεύτερο γύρο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom