Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
καναμε μια κουβεντα πρωτα στο γραφειο τησ κυριασ και μου το επεζε λιγο δυσκολη!!!!πρεπει λεσ να περασω αμεσωσ να πω κανα ονομα κοπελασ και να συνεννοηθω μαζι τησ??
άστο. δεν κανεις ακομα για ομηρου εσυ.

να φυγεις, να πας αλλου..  :)
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
γιατι το λεσ αυτο??με ξερεισ και με κρινεισ???δηλαδη ειναι κακο να περασω!!!εσυ γιατι κανεισ δηλαδα εισαι πιο μαγκασ??εγω πηγαινω μονο φρατζη και καλλιροησ και το κεφι μου το κανω!!!
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
καναμε μια κουβεντα πρωτα στο γραφειο τησ κυριασ και μου το επεζε λιγο δυσκολη!!!!πρεπει λεσ να περασω αμεσωσ να πω κανα ονομα κοπελασ και να συνεννοηθω μαζι τησ??

Αν δε πάρουν το οκ από ελένη μαρίνα ή ρούλα (ανάλογα με το ποια είναι στην υποδοχή) δε πρόκειται να κάνεις κάτι.
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
σου εστειλα πμ jd δεσ το περιμενω απαντηση
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
γιατι το λεσ αυτο??με ξερεισ και με κρινεισ???δηλαδη ειναι κακο να περασω!!!εσυ γιατι κανεισ δηλαδα εισαι πιο μαγκασ??εγω πηγαινω μονο φρατζη και καλλιροησ και το κεφι μου το κανω!!!

ομήρου με φρατζη/καλλιροης ειναι σαν να συγκρίνεις πχ το μετζα λουνα με τη ρωμα πιτσα. αλλο το ενα αλλο το αλλο.
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
ομήρου με φρατζη/καλλιροης ειναι σαν να συγκρίνεις πχ το μετζα λουνα με τη ρωμα πιτσα. αλλο το ενα αλλο το αλλο.
ελα μωρε .... μπουρδελαδικο το ενα μπουρδελαδικο και το αλλο.... τι διαφορες και μαλακιες... οσο ευκολα γαμησα στην καλλιροης τοσο ευκολα γαμησα και στην ιλιαδα... μην ακουω μαλακιες... απλα η γατα ελενη προσπαθει να κρατησει χαμηλους τονους.... αφου εχει χεστει στο ταληρο και να ριξει και 5 πορτες στα παπαρια της... ετσι ειναι.... καθαρες κουβεντες....
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
παιδια ολεσ οι κοπελεσ κανουν φουλ προγραμμα??περασα με μαρινα δεν ρωτησα και μου λεει οτι εγω δεν κανω φουλ!!!!ισχυει για την κοπελα??πρεπει να ρωταμε ποιεσ κανουν φουλ και ποιεσ οχι???
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
παιδια ολεσ οι κοπελεσ κανουν φουλ προγραμμα??περασα με μαρινα δεν ρωτησα και μου λεει οτι εγω δεν κανω φουλ!!!!ισχυει για την κοπελα??πρεπει να ρωταμε ποιεσ κανουν φουλ και ποιεσ οχι???
δεν κάνουν όλες φουλ..με την Μαρίνα έπεσες στα δεν...
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
αδελφια καντε υπομονη   σε λιγο καιρο θα εχουμε τον δικο μας χωρο στο κολωνακι.

μηπως ειναι αυτο ο "δικος μας (σας?)" χωρος???  :think: :think:

SANTE_BEAUTE. Ανοίξαμε στο Κολωνάκι για τους λάτρεις του πραγματικού μασάζ, με απίθανα προγράμματα από έμπειρες μασέζ. Χαμάμ με χρωματοθεραπεία, sauna, solarium. Βουκουρεστίου 42, 1ος τηλ  210-*********. Καθημερινά 11-9μμ, Σάββατο 11-6μμ.
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
πιπινι που να κανει φουλ εκει παιζει??γιατι κατι μωρα κανουν τισ παρθενεσ και μου σπαει τα νευρα!!!νομιζω η ντανιελα κανει!!!ασ βοηθησει καποιοσ!!!προτεινετε κανα καλο??
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
όχι και πιπίνι η ντανιέλα. 30αρίζει η κοπελα.
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
αληθεια ρε φιλε τριαντα και ειναι??εγω ετσι που την ειδα πανω απο 24 δεν την εκανα!!!αρα τα εχει φαει τα ψωμια τησ δεν θα σκουζει και ιδιαιτερα!!!!χαχαχα εχεισ να προτεινεισ κανα πιπινι για φουλ που να αξιζει??
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
προτεινε κανα πιπινι που να κανει φουλ και να αξιζει??
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Πιπίνι που να κάνει φούλ ΚΑΙ να αξίζει ΔΕΝ υπάρχει εκεί. Αν υπήρχε θα ήμασταν ακόμη στο μαγαζί.
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
μια αλικη ειδα πιστιρικα εδειχνε αλλα δεν περασα γιατι λεω μπασ και ειναι μαπα το καρπουζι!!!!τι γνωμη εχεισ???περασα με γιαννα τρελη πιπα με σκουλαρικι στο στομα!!!η ντανιελλα μου εχουν πει και εχω διαβασει οτι αξιζει!!!
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Καμμία από αυτές δεν εκπληρώνει την απαίτηση πιπίνι ΚΑΙ φούλ. Η Ντανιέλα ΑΞΙΖΕΙ αλλά σταμάτησε νάναι πιπίνι 10 χρόνια πριν.
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
καταλαβα αρα να το σκεφτω καλα να περασω ξανα μου φαινετε!!!!εχει κατι ωραια κομματια αλλα δεν κανουν φουλ δυστηχωσ πχ η μαρινα!!!!τεντα η κοπελα!!!!με την ντανιελλα λεσ να το τολμησω που δεν εχω περασει??καμια ανανεωση εχει εκει κατι φρεσκο??
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
H ντανιέλα είναι καλή στο πρόγραμμα αλλά θέλει προσοχή γιατί είναι ειδική στο να σου φαει παραπάνω χρήματα. Δοκίμασε και τις ιωάννα και αγάπη.
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Είναι και οι δύο καλές αλλά υπολείπονται στην πουτανιά της Ντανιέλας παρασάγγας και γι αυτό δεν ενέχουν τον ίδιο κίνδυνο. Αλλά είναι τελείως διαφορετικές σε εμφάνιση. Η Ντανιέλα είναι ξανθιά λεπτή κοντή και εκφυλη. Η Ιωάννα είναι πολύ καλό παιδί νεαρή (όχι και πιπίνι) αλλά μπουτού και στο πρόσωπο πολύ μέτρια. Η Αγάπη είναι σχετικά ψηλή, νεαρή (σίγουρα όχι πιπίνι) νταρντάνα με γλυκό πρόσωπο γλυκιά αλλά και δυνατή στη μπριζόλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom