Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
αδελφια η ιλιαδα εχει πολλα καινουργια παιδια και καλα εχει τη βραζιλιανα τη ναομι ειναι μια βικυ ρουμανα ωραια γυναικα και πολυ καλη ξανθια ειναι μια ζετα ελληνιδα ψηλη μελαχροινη μεχρι φραπε ειναι ομως ειναι παλι μια ελληνιδα ελπιδα ζουμερο με κατι παραπανω τρως μεζεδακι η κοπελια που λεω δεν συγκρατησα ονομα αν και μου το ειπε η ελενη την ειδα και δεν σκεφτομουν τιποτα εχω δει και μια αλλη απο μακρια αλλα δεν ρωτησα. οταν παω πολλες φορες παω καρφωμενος για ατομο και παντα σχεδον περναω αμεσως γιατι ο χρονος πιεζη στα δωματια το συγκεκριμενο ιδρυμα δεν το πιανει η υφεσυ που υπαρχει οταν περιμενω στο γραφειο εχω αμεση αντιληψη με τα προσωπα.
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
αν εχω καταλαβει καλα το 35 (απέναντι) ειναι ''αδερφό'' μαγαζί.

ημουν κολωνακι και περασα. ειχα να παω 2 χρονια στο απεναντι, καμια πιθανοτητα να με ξερανε. με κοιταει απο πανω μεχρι κατω η επι της εισοδου κυρια. της λεω οτι ειμαι ΄΄νοτιος'' τυπος στα μασατζιδικα και δινω να καταλαβει οτι παω χρονια. με παει στο χαλια δωματιο διπλα στη ρεσεψιον. ερχετε σε λιγο μια ξανθια μιλφ κοντουλα για ''ταυτοποίηση''. ουτε αυτη με ηξερε. μου στελνει αναστασια - χωρις να μου παρουσιασει εναλλακτικες.

Θεσ/κιά, ξανθιά, γλυκούλα και καλο σωματακι. μασαζ αρκετα - εως πολύ καλο. αισθησιακά χαδάκια και αυνανισμός μετά χουφτώματος. Δεν μπορω να πω ότι εχασα την ωρα μου. αλλά αν ξαναπαω και σδε εχει πλήρες μενου, το αφηνω εκει το θεμα και ξαναγυρνω στα 2 γλυφαδιωτικα τα στανταρ μου που με εχουν πασα. Φανταζομαι οτι και σε αυτο θα υπαρχουν παλιαοί, καλοίπελάτες που περνάνε ζαχαρη και ΄΄προστατευονται'' απο τις περιπτωσεις - δεν- οπως και εγω στα 2 ''δικα μου''.
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
η ιλιαδα αυτη τη στιγμη αριθμει 17 τεμαχια... πληρες συνθεση σπανια θα δουμε... εχει καποια καινουρια οπως ειπωθηκε απο προηγουμενους τα οποια δεν εχω τιμησει... εγω παραμενω στις σταθερες και σιγουρες αξιες... 2ωρακι... την πρωτη ωρα με ντανιελα να φυγουν τα χοντραδια με το κοντοπουτανο.... την 2η ωρα με εκπτωση με την νταιανα για body to body και η καβλα στα υψη... το μαγαζι ετοιμαζει εκπληξεις....
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
και τη εκπληξεις προτωγνωρες...........
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
αδελφια καντε υπομονη  σε λιγο καιρο θα εχουμε τον δικο μας χωρο στο κολωνακι.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Παντως καλό θα ήταν να έπεφταν και λίγο οι τιμές. Το 100ρικο δεν βγαίνει και τόσο ανετα την σημερινή εποχή.
Ας θυμηθούμε οτι η λαός μας λέει: "Η φτήνια τρώει τον παρά"!!!!
Αν και εκεί μείνουν στο 80 θα κάνουν χρυσές δουλειές.
 

Επισκέπτης


μασάζ πολύ καλό από milf Ρούλα με βυζάρες και κωλάρα και έξτρα  :pipa1:
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
αδελφια καντε υπομονη   σε λιγο καιρο θα εχουμε τον δικο μας χωρο στο κολωνακι.

σσσσσσσσσσσσσσσστττττττττ......

εγινεs και κρυψινουs? παει ρε ΑΛ......χαλασεs και εσυ. :grin:

Όπα, τι γίνεται σύντροφοι? :think: Μήπως διαβλέπω τάσεις μικροclubοποίησης (αδόκιμο ίσως) ...? :grouphug:
Εκτός αν αποτελεί προσπάθεια προστασίας από ... "ανεπιθύμητους"! :zombie: :police: Οπότε "well done/gone"! :thumbsup:
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Όπα, τι γίνεται σύντροφοι? :think: Μήπως διαβλέπω τάσεις μικροclubοποίησης (αδόκιμο ίσως) ...? :grouphug:
Εκτός αν αποτελεί προσπάθεια προστασίας από ... "ανεπιθύμητους"! :zombie: :police: Οπότε "well done/gone"! :thumbsup:
ολα θα ερθουν και θα ειπωθουν στην ωρα τους.... θα γινει ενημερωση... λιγο υπομονη αδερφια... απλα η ωραια ελενη κατι μαγειρευει... και "ειναι θαυμα γευση...."
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
ναι αλλα απο το πολλη μαγειρεμα μην κοψει η σαλτσα χριστουγγενα ελεγε ηρθε πασχα και παμε για καλοκαιρι!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
πλενω τα χερια μου και ερχομαι να φαω λοιπον!!!!!!!
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Μόνο μη "πιαστεί" στο πολύ μαγείρεμα. Κάποιος να του ρίχνει μια ματιά και να το ανακατεύει!!!
:dunno: :dunno: :dunno:
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
το φουλ στα 120€ ειναι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom