Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Σήμερα Σάββατο κατεβαίνει με ενδεκάδα ανάγκης το μαγαζί? Ποιες δουλεύουν συνήθως Σάββατα?

συνήθως κατεβαίνουν οι αναπληρωματικές...δηλ.ντανιέλα,αναστασία,φωτεινή,αλεξάνδρα,γιάννα,ιφιγενεία,νταιάνα,δημήτρης καμπουράκης,μαρίνα και τα συναφή.
 

gerolukos

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
Υπάρχει κάποια ανφορά για τις καινούργιες ??
 

nenepas

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Χθεσινή επίσκεψη με παρούσες, Ρουλάρα, Ντανιέλα, Αντριάνα, Φλώρα απο τις παλιές (στο 35) και 2-3 νεα τεμάχια που μου εδειξε η μαμα-Ελενη εκ των οποίων μου γυάλισε ενα νέο ξανθο (Βίκυ) αλλά δεν με επεισε η κουβεντα με την Ρουλα οτι ειναι ακομα "καλοψημενο" (οι παλιοι ξερουν οτι οταν η Ρουλα σου λεει "καλη ειναι" ενοει οτι μην πας ακομα!!). Ας δοκιμασει αλλος συναθλήτης και ας ενημερωσει. Παντως ειναι ωραιο εμφασνισιακα τεμαχιακι...

Κατεληξα με Φλωρα η οποια αν και ειμαι τακτικος για καποιο λογο μου ειχε ξεφυγει. Το απολυτο VFM οσον αφορα το μασαζ (9/10) ενω στα λοιπα το επαιξε ολιγον θεοσεβουμενη (με το ζορι την εγδυσα)... Παντως αν εισε πιασμενος σε κανει καινουργιο ενω και το εσπρεσακι που προσφερετε ειναι ικανοποιητικου επιπεδου (7/10).
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
συνήθως κατεβαίνουν οι αναπληρωματικές...δηλ.ντανιέλα,αναστασία,φωτεινή,αλεξάνδρα,γιάννα,ιφιγενεία,νταιάνα,δημήτρης καμπουράκης,μαρίνα και τα συναφή.
ο καμπουρακης σκαει πλεον καπακι μετα την εκπομπη,
και καθε δευτερη Τεταρτη ειναι και ο Οικονομεας... :grin: :grin: :grin:
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
ειχα πει για τη βραζιλιανα στην ορημου ειναι το απολυτο......

καναμε μια κουβεντα και για χρυσπα πολυ λιγη.

για της αλλες δυο που ηταν παλια στο ελιτε ειναι πολυ καλες ιδιαιτερα το ξανθο το γεματο πολυ ζεστο και η αλλη καλη ειναι θελει λιγο χρονο και ειναι και πολυ ωραια κοπελα αυτα για της καινουργιες.

της ρουλας η γνωμη παντα μετραει και να την ακουτε ποτε δεν πεφτη εξω.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Επίσκεψη στο ίδρυμα και θεραπεία με την Ρούλα. Το 35 έσφυζε από ζωή, το κουδούνι χτύπαγε και το σαλόνι πλήρες.
Μπορώ να πω οτι έφυγα με μια αίσθηση "ξεπετάγματος" από την Ρούλα κατά την συγκεκριμένη επίσκεψη. Μπορεί να είναι και ιδέα μου. Θα δείξει στο μέλλον γιατί την σημερινή εποχή το 100 δεν βρίσκεται εύκολα και τα διάφορα επιδόματα και "δώρα" μειώθηκαν εως 30%.
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
στην ιλιαδα γινεται συνοστησμος τωρα τελευταια δεν ξερεις ποια να διαλεξης γιατι αμα ρωτησεις την ελενη σου λεει ολες καλες ειναι και μεσα ειναι μουφες.

για αυτο και εγω διαλεξα στα σηγουρα τη φλωρητσα και την νταιανα την προηγουμενη εβδομαδα. αυτη την εβδομαδα λεω να νηστεψω και να πεσω στα μαλακα με καμια χρυσανθη μαρινα ιφυγενεια θα δουμε.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.138
Κριτικές
491
Like
37.494
Πόντοι
41.447
στην ιλιαδα γινεται συνοστησμος τωρα τελευταια δεν ξερεις ποια να διαλεξης γιατι αμα ρωτησεις την ελενη σου λεει ολες καλες ειναι και μεσα ειναι μουφες.

η Ελένη αυτά τα λέει για να δουλέψουν όλες και να είναι ευχαριστημένες.
ο πελάτης όμως, τρωέι την φόλα.
μην ακούτε κανένα, μονο το μπουρδελοένστικτο σας
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
για αυτο και εγω διαλεξα στα σηγουρα τη φλωρητσα και την νταιανα την προηγουμενη εβδομαδα. αυτη την εβδομαδα λεω να νηστεψω και να πεσω στα μαλακα με καμια χρυσανθη μαρινα ιφυγενεια θα δουμε.

Αγαπητέ συναγωνιστά, η "φλωρητσα " δεν ανήκει στα νηστίσιμα? :huh:
Πολύ πιπιλοπαρθένα (κατά πληροφορίες :blahblah1:) το παίζει! :think:
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
Αγαπητέ συναγωνιστά, η "φλωρητσα " δεν ανήκει στα νηστίσιμα? :huh:
Πολύ πιπιλοπαρθένα (κατά πληροφορίες :blahblah1:) το παίζει! :think:

αν διαβασης ξανα το κειμενο μου θα δεις οτι την φλωρα την εχω εξω απο τη διαιτα......αν ξερεις και κατιπαραπανω που μου διαφευγη εδω ειμαι καλο πασχα.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
η Ελένη αυτά τα λέει για να δουλέψουν όλες και να είναι ευχαριστημένες.
ο πελάτης όμως, τρωέι την φόλα.

φιλε ζερο καλημερα η ελενη εχει μια λειτουργεια σκεψης η οποια λεει τα φερνεις εισαι ενταξη δεν τα φερνεις θα υποστης της συνεπειες.
η ποιες ειναι αμα εισαι καινουργια υπαρχει μια ανοχη μεχρι να ανακαψεις συμφωνα με το μαγαζι αλλιως περνας στην καραντινα.

οποτε τησ κραταει για μπουγιο και ολες αυτες ειναι καλες απλως.
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
2
Like
1.454
Πόντοι
216
χθεσινη επισκεψη στο εν λογω μαγαζι..ειχα καιρο να περασω κ ειπα αγιες μερες να χαλαρωσω λιγο...εκανα ενα 2 ωρακι...πηρα για αρχη την ιφιγενεια κ μετα την νταιανα για ενα ωραιο body to body...ομως ατυχησα...δεν ειχανε ζεστο νερο λογω τεχνικου προβληματος  :headbang: :headbang: :headbang: κι ετσι αρκεστηκα σε απλο μασαζ με φραπε...κυρια ελενη... :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Παιδιά ποιά κάνει καλό body to body εκεί?
 

michael_ath31

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2008
Μηνύματα
203
Like
0
Πόντοι
1
χθεσινη επισκεψη στο εν λογω μαγαζι..ειχα καιρο να περασω κ ειπα αγιες μερες να χαλαρωσω λιγο...εκανα ενα 2 ωρακι...πηρα για αρχη την ιφιγενεια κ μετα την νταιανα για ενα ωραιο body to body...ομως ατυχησα...δεν ειχανε ζεστο νερο λογω τεχνικου προβληματος  :headbang: :headbang: :headbang: κι ετσι αρκεστηκα σε απλο μασαζ με φραπε...κυρια ελενη... :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:

η νταϊανα κανει φουλ??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom