Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
τα παντα κανει η γιαννα τη ειναι αυτα που ακουω.
 

dimitrisathina

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
και γλειψιμο ( με σκουφο ) & μπριζόλα & μασαζάκι & κατοστάρικο !!!!
και ειναι καλή...
 

Επισκέπτης
χαρα στο κουραγιο σου να μετρας τα ποστ που εχεις βαλη μηπως πρεπει να κανουμε τον απολογοσμο μας ολοι σε οτι εχει να κανει με ιλιαδα και να απαιτησουμε απο την ελενη δωρεα περιθαλψη για μια εβδομαδα χα χα χα χα χα χα.

δεν χρειάζεται να τα μετράει, αναγράφονται στο προφιλ του!!! :headbang: :headbang: :headbang:
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
τη εγινε ρε παιδια την ξεχασαμε την ιλιαδα αυτη την εβδομαδα κορεσθηκαμε καλω ειναι αυτο λεω να περασω απο εκει σημερα ν αδω τη γινεται εχει μια καινουργια αφιξη λεγεται χρυσπα ελληνιδα να δουμε τη ρολο παιζει.
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
τη εγινε ρε παιδια την ξεχασαμε την ιλιαδα αυτη την εβδομαδα κορεσθηκαμε καλω ειναι αυτο λεω να περασω απο εκει σημερα ν αδω τη γινεται εχει μια καινουργια αφιξη λεγεται χρυσπα ελληνιδα να δουμε τη ρολο παιζει.
για πηγαινε και ενημερωσε μας για το νεο τεμαχιο... αυτη την εβδομαδα ξεσκιστηκαμε στη μαλακια με την τζουλια... τι να τα κανουμε τα μασαζ?? τι να τους κανουμε τους φραπεδες και τις μπριζολες??? οικονομικα και περασαμε και καλυτερα...
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
θα παω κυκλοφορη και δευτερη τσοντα  στα σεχ σοπ με τη τζουλια τωρα το διαβασα οπως εδιαβασα και η ντουβλη παζαρευη τσοντα ν αγυριση.
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
τη εγινε ρε παιδια την ξεχασαμε την ιλιαδα αυτη την εβδομαδα κορεσθηκαμε καλω ειναι αυτο λεω να περασω απο εκει σημερα ν αδω τη γινεται εχει μια καινουργια αφιξη λεγεται χρυσπα ελληνιδα να δουμε τη ρολο παιζει.
Ακουσα ότι δε σερβίρει φαγητό. Μόνο καφέ.
Παρεπιπτόντως και για την άλλη τη ντίβα που το είχα πεί και μετά είπα ότι σερβίρει και μπριζόλα, τελικά ήταν εξαιρετικά άνοστη η μπριζόλα. Οπότε μένει να επαληθευτεί και γι' αυτό  το πουλάκι μας αν είναι στην κατηγορία "σας πρήζω τ αρχίδια μέχρι να σας κάτσω και όταν σας κάτσω σας τα πρήζω χειρότερα".
Προς θεού δεν έχω κάτι με τα κορίτσια που σερβίρουν μόνο καφέ!. Μιά χαρά για το κοινό τους. Οι δήθεν παρθένες της προηγούμενης κατηγορίας με κουράζουν.
Και η προαναφερθείσα δε γνωρίζω σε ποιά κατηγορία ανήκει αλλά αφού την κλείδωσε στο στόχαστρο ο periergos1 υποψιάζομαι πως θα μάθουμε σύντομα. :2funny:
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
... "σας πρήζω τ αρχίδια μέχρι να σας κάτσω και όταν σας κάτσω σας τα πρήζω χειρότερα".
:2funny:

Προς θεού δεν έχω κάτι με τα κορίτσια που σερβίρουν μόνο καφέ!. Μιά χαρά για το κοινό τους. Οι δήθεν παρθένες της προηγούμενης κατηγορίας με κουράζουν.
:thumbsup:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
πάντως τον τρώει ωραία από τον κώλο η τρανσυλβανέζα μας.... :2funny:
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
πάντως τον τρώει ωραία από τον κώλο η τρανσυλβανέζα μας.... :2funny:
Τι μας λέτε κύριε Μπενέκο? Αληθεύει ο ισχυρισμός σας ότι η Χρύσπα είναι από τα ένδοξα Τρανσυλβανικά όρη και στην τατρακίνηση δε σταματά στα εμπόδια εκ των όπισθεν? Βρε μπάς και απλώς τα λές για να φανεί ότι σκαμπάζεις από τη δουλειά και να τσιμπήσεις το Conn-x? :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Τι μας λέτε κύριε Μπενέκο? Αληθεύει ο ισχυρισμός σας ότι η Χρύσπα είναι από τα ένδοξα Τρανσυλβανικά όρη και στην τατρακίνηση δε σταματά στα εμπόδια εκ των όπισθεν? Βρε μπάς και απλώς τα λές για να φανεί ότι σκαμπάζεις από τη δουλειά και να τσιμπήσεις το Conn-x? :2funny:

χαχαχα!όχι δεν εννοώ αυτήν την χρύσπα... :2funny:
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
εγω παντως που επηγα ηταν στα ενδοτερα δεν την ειδα και πηρα αλλο τεμαχιο δεν μπορουσα να περιμενω παντως απο οτι ακουω ειναι πολυ καλο μεσα ειδωμεν συντομα.
 

michael_ath31

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2008
Μηνύματα
203
Like
0
Πόντοι
1
εγω παντως που επηγα ηταν στα ενδοτερα δεν την ειδα και πηρα αλλο τεμαχιο δεν μπορουσα να περιμενω παντως απο οτι ακουω ειναι πολυ καλο μεσα ειδωμεν συντομα.

εμενα παντως η ελενη μου ειπε "αστην αυτη, δεν ειναι για σενα..." τωρα τι να πω... :think:
 

lebouras

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
68
Like
2
Πόντοι
0
εμενα παντως η ελενη μου ειπε "αστην αυτη, δεν ειναι για σενα..." τωρα τι να πω... :think:
Καλά ρε! Μας παρακολουθούν κρυφά όταν  :knockinb: και ξέρουν ποια κοπέλα ταιριάζει στα γούστα μας και ποια όχι; Μήπως μας έχουν φακελωμένους ή μήπως όπως είπε και το μέλος xpapad σε προηγούμενα ποστ στο συγκεκριμένο κατάστημα κατευθύνουν το πλήθος σε συγκεκριμένες κοπέλες γιατί προφανώς οι συμφωνίες που έκαναν ιδιοκτήτες και η κοπέλα είναι πιο επικερδείς από άλλες συμφωνίες με άλλες κοπέλες; Τί να πω ρε παιδιά. Περίεργα πράγματα συμβαίνουν και εμείς οι αδαείς καταθέτουμε τον οβολό μας που με ιδρώτα βγάζουμε.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
θα παω κυκλοφορη και δευτερη τσοντα  στα σεχ σοπ με τη τζουλια τωρα το διαβασα οπως εδιαβασα και η ντουβλη παζαρευη τσοντα ν αγυριση.
ποσες τσοντες θα βγαλει η τζουλια ξερεις περιεργε?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Καλά ρε! Μας παρακολουθούν κρυφά όταν  :knockinb: και ξέρουν ποια κοπέλα ταιριάζει στα γούστα μας και ποια όχι; Μήπως μας έχουν φακελωμένους ή μήπως όπως είπε και το μέλος xpapad σε προηγούμενα ποστ στο συγκεκριμένο κατάστημα κατευθύνουν το πλήθος σε συγκεκριμένες κοπέλες γιατί προφανώς οι συμφωνίες που έκαναν ιδιοκτήτες και η κοπέλα είναι πιο επικερδείς από άλλες συμφωνίες με άλλες κοπέλες; Τί να πω ρε παιδιά. Περίεργα πράγματα συμβαίνουν και εμείς οι αδαείς καταθέτουμε τον οβολό μας που με ιδρώτα βγάζουμε.
leboura, μή γινεσαι χlebouras..
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
ποσες τσοντες θα βγαλει η τζουλια ξερεις περιεργε?

της πληροφοριες της παιρνω απο φιλο που εχει μαγαζιζ sex shop και ειναι γνωστος πολυ αυτος εχει νταραβερια με τη σιρινα κανονικα σημερα επρεπε να βγη δευτερο κοματι με τη τζουλια εχει κανει τρεια.

υπαρχει και με τη ντουβλη ετοιμο και με την βερα λαμπρου και τωρα γυριζεται με πολυ γνωστη ηθοποιος τσοντα μακρομαλουσα ξανθια που της αρεσουν τα πουρα μου ειπε δεν μου εδωσε ονομα ειναι εκπληξη μου ειπε αυτα.
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
στην ιλιαδα εχουμε νεες αφιξης καλες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom