Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
ρε συ περιεργε εχω μια απορια και αν θες μου τη λυνεις... εχει αναφερθει εδω μεσα οτι διαβαζονται τα σχολια απο την σεριφισα και πιθανως να γραφει κι ολας παραπλανοντας μας η οδηγωντας την μαζα εκει που θελει... γιατι λοιπον φωτογραφιζεις τον εαυτο σου??? ποσοι να περιμεναν το σαββατο 2,5 ωρες στην ιλιαδα?? η απαντηση ειναι μια ο περιεργος, αρα λοιπον εφοσον γνωριζουν απο εκει ευκολα το ποιος εισαι πως θα γραφεις αντικειμανικα??? εγω τουλαχιστον αμα με γνωριζαν ποιος ειμαι δεν θα εγραφα αντικειμενικα , θα ευνοουσα το ιδρυμα και ας υπηρχε δυσαρεσκεια σε καποια πραγματακια... αρα το οτι εισαι αγνωστος ως προς εμας και γνωστος ως προς το ιδρυμα ποιον οφελει τελικα???
Υ.Γ. μια απλη παρατηρηση εκανα χωρις να θελω να σε προσβαλω, παντα φιλικα
μην είσαι σίγουρος οτι τον φωτογραφίζει ....μπορεί να παραπλανεί ....ξέρω οτι ειναι προσεκτικός ...
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
ρε συ περιεργε εχω μια απορια και αν θες μου τη λυνεις... εχει αναφερθει εδω μεσα οτι διαβαζονται τα σχολια απο την σεριφισα και πιθανως να γραφει κι ολας παραπλανοντας μας η οδηγωντας την μαζα εκει που θελει... γιατι λοιπον φωτογραφιζεις τον εαυτο σου??? ποσοι να περιμεναν το σαββατο 2,5 ωρες στην ιλιαδα?? η απαντηση ειναι μια ο περιεργος, αρα λοιπον εφοσον γνωριζουν απο εκει ευκολα το ποιος εισαι πως θα γραφεις αντικειμανικα??? εγω τουλαχιστον αμα με γνωριζαν ποιος ειμαι δεν θα εγραφα αντικειμενικα , θα ευνοουσα το ιδρυμα και ας υπηρχε δυσαρεσκεια σε καποια πραγματακια... αρα το οτι εισαι αγνωστος ως προς εμας και γνωστος ως προς το ιδρυμα ποιον οφελει τελικα???
Υ.Γ. μια απλη παρατηρηση εκανα χωρις να θελω να σε προσβαλω, παντα φιλικα

σωστος μεχρι εδω τι διωρθοσες μετα καμια φορα χρειαζεται και η παραπληροφορησει για να σπανε το κεφαλι τους και να μη βρησκουν ακρη τη γινεται η αληθεια ειναι οτι επηγα αλλη ωρα ομως το λεω αυτο εδω γιατι δεν ειμαι τοσο χαζος να φωτογραφηθω.

επρεπε να διαβασης προσεχτηκα τα ποστ μου για ιλιαδα τη γραφω  περασα  επηγα θα παω  την ειχα παρει καταλαβες και ποτε εχθες με την ταδε η σημερα με την αλλη και αυτη την ωρα. αγαπητε μου τα πληθη δεν χρειαζοντε αβανταδορους εχουν μιαλο και ματι εξαλου η ελενη δεν εχει αναγκη εχει κανει ενα μαγαζι με καποιες βασεις καλες που δεν της εχουν αλλοι φιλικα περιεργος

κ

  κ
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
ριγμένος είσαι....γιατί και εγώ λέω οτι ΚΑΙ το μασάζ που μου κάνει είναι πολύ καλύτερο από άλλες ξενερο....Ρούλα σε όλα καλή....

Έλα leon και το μασάζ της είναι καλό, ειδικά αν το συγκρίνουμε με κάποιες άλλες ξενέρωτες...! :P

Προς θεού!! Δεν λέω οτι το μασάζ της δεν είναι καλό.
Είναι κλάσεις ανώτερο από πάρα πολλά άλλα. Απλά θέλω να πω οτι έχω κάνει και καλύτερο.
Θεωρώ οτι είναι το ατού του συγκεκριμένου ιδρύματος (σε σύγκρυση μέ τις άλλες κοπέλες που έχω κάνει εκεί). Είναι πάρα πολύ καλό VFM.
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Προς θεού!! Δεν λέω οτι το μασάζ της δεν είναι καλό.
Είναι κλάσεις ανώτερο από πάρα πολλά άλλα. Απλά θέλω να πω οτι έχω κάνει και καλύτερο.
Θεωρώ οτι είναι το ατού του συγκεκριμένου ιδρύματος (σε σύγκρυση μέ τις άλλες κοπέλες που έχω κάνει εκεί). Είναι πάρα πολύ καλό VFM.
μπράβο σου...τώρα έβαλες τα πράγματα στη θέση τους...
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
με αυτό το post μου φθάνω τα 500 μηνύματα.... θα το αφιερώσω για ευνόητους λόγους στη Φωτεινή .....
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
χαρα στο κουραγιο σου να μετρας τα ποστ που εχεις βαλη μηπως πρεπει να κανουμε τον απολογοσμο μας ολοι σε οτι εχει να κανει με ιλιαδα και να απαιτησουμε απο την ελενη δωρεα περιθαλψη για μια εβδομαδα χα χα χα χα χα χα.
 

dimitrisathina

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
παρασκευή απόγευμα έκανα με Γιάννα. πρώτη φορά. δεν ήταν κακή, γλείψιμο με προφύλαξη και καλή και η συνέχεια. και καλό 20λεπτο μασαζάκι.  πολωνέζα απ ότι μου είπε....
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
παρασκευή απόγευμα έκανα με Γιάννα. πρώτη φορά. δεν ήταν κακή, γλείψιμο με προφύλαξη και καλή και η συνέχεια. και καλό 20λεπτο μασαζάκι.  πολωνέζα απ ότι μου είπε....

έλα ρε..σου έκανε γλύψιμο?αυτή έλεγε ότι δεν κάνει ούτε με σαμπρελοειδές σκούφιον κάποτε....
 

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
ι γιαννα μπριζολα εδωσε,αντε πεσ τιποτα παραπανω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom