Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Καλά ρε! Μας παρακολουθούν κρυφά όταν  :knockinb: και ξέρουν ποια κοπέλα ταιριάζει στα γούστα μας και ποια όχι; Μήπως μας έχουν φακελωμένους ή μήπως όπως είπε και το μέλος xpapad σε προηγούμενα ποστ στο συγκεκριμένο κατάστημα κατευθύνουν το πλήθος σε συγκεκριμένες κοπέλες γιατί προφανώς οι συμφωνίες που έκαναν ιδιοκτήτες και η κοπέλα είναι πιο επικερδείς από άλλες συμφωνίες με άλλες κοπέλες; Τί να πω ρε παιδιά. Περίεργα πράγματα συμβαίνουν και εμείς οι αδαείς καταθέτουμε τον οβολό μας που με ιδρώτα βγάζουμε.
Καλές είναι οι θεωρίες συνωμοσίας αλλά προσωπικά με ρωτάνε αν έμεινα ευχαριστημένος μετά και ξέρουν ότι το τρώω το κρέας και επίσης ξέρουν ότι αν δεν σερβίρει μπριζόλα φεύγει και ζητάω άλλη, για να μην τρέχουν να βρίσκουν εναλλακτικές ξαφνικά μου λένε από την αρχή "δεν κάνει για σένα" (δηλαδή δε σερβίρει εγγυημένα μπριζολίτσα) και μετά αν θέλω προχωράω με δικό μου ρίσκο.
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
ειναι καλες απο ψησιμο δεν ξερω τη γινεται πρεπει να δοκιμασουμε εξαλου το ιδρυμα αυτο εχει μια αυρα προς αυτη την πλευρα και πολλες κορασιδες γινοντε εξπερ στο ψησιμο.
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
ειναι καλες απο ψησιμο δεν ξερω τη γινεται πρεπει να δοκιμασουμε εξαλου το ιδρυμα αυτο εχει μια αυρα προς αυτη την πλευρα και πολλες κορασιδες γινοντε εξπερ στο ψησιμο.
Σωστό, απλώς να μην είναι ντίβες σαν την πρόσφατη περίπτωση που με είχε εκνευρίσει απίστευτα με το στύλ "εγώ δεν κάνω τέτοια!" :headbang: λες και δούλευε στο spa του Divani (που και κεί με τα λεφτά που της είχαμε σκάσει οι κοπέλες ένα φραπεδάκι μπορεί να το συζητούσαν :2funny:. Είδες κανένα αδυνατούλι κοτοπουλάκι να πάω να το ξεκοκαλίσω? :2funny:
 

michael_ath31

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2008
Μηνύματα
203
Like
0
Πόντοι
1
Καλές είναι οι θεωρίες συνωμοσίας αλλά προσωπικά με ρωτάνε αν έμεινα ευχαριστημένος μετά και ξέρουν ότι το τρώω το κρέας και επίσης ξέρουν ότι αν δεν σερβίρει μπριζόλα φεύγει και ζητάω άλλη, για να μην τρέχουν να βρίσκουν εναλλακτικές ξαφνικά μου λένε από την αρχή "δεν κάνει για σένα" (δηλαδή δε σερβίρει εγγυημένα μπριζολίτσα) και μετά αν θέλω προχωράω με δικό μου ρίσκο.

αυτο πιστευω οτι εννοουσε η ελενη με εμενα. τουλαχιστον αυτο καταλαβα εγω... οτι δεν κανει

φουλ η συγκεκριμενη!τωρα αν ηθελε να προωθησει καποια αλλη θα μου συστηνε προφανως καποια!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παρακαλεισθε οπως τηρειτε το πρωτοκωλο..

η ελενη, αποκαλειται επισημως [size=12pt]''μαμά ελενη''[/size].. :)
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
νέες αφίξεις και μαλακίες ..Ρούλα από τα παλιά ...και πολύ καλά ...
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
ειναι καλες απο ψησιμο δεν ξερω τη γινεται πρεπει να δοκιμασουμε εξαλου το ιδρυμα αυτο εχει μια αυρα προς αυτη την πλευρα και πολλες κορασιδες γινοντε εξπερ στο ψησιμο.
παρακαλεισθε οπως τηρειτε το πρωτοκωλο..

η ελενη, αποκαλειται επισημως [size=12pt]''μαμά ελενη''[/size].. :)
σιφονο
 

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
βρε μεγαλε ιβλι και οι αλλοι εχουν ανοιχτει για καθε μασατσιδικο ξεχωριστο θρεντ,μεγαλι μαλακια...παμε να δουμε μια ενημερωση και βλεπουμε διαφορα ασχετα...αντε μετα παλι σε αλλο τα ιδια...σπαστικο αυτο...και που το γραφω δε θα βγει τιποτα,αλλα ελλατωστε λιγο τα ασχετα
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Σήμερα Σάββατο κατεβαίνει με ενδεκάδα ανάγκης το μαγαζί? Ποιες δουλεύουν συνήθως Σάββατα?
 

vespucci

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2010
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
αυτο πιστευω οτι εννοουσε η ελενη με εμενα. τουλαχιστον αυτο καταλαβα εγω... οτι δεν κανει

φουλ η συγκεκριμενη!τωρα αν ηθελε να προωθησει καποια αλλη θα μου συστηνε προφανως καποια!

Σωστό αλλά ισχύει μόνο αν έχει διαθέσιμο κάτι που ταιριάζει σε σένα. Αλλιώς τρώς φόλα......
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
βρε μεγαλε ιβλι και οι αλλοι εχουν ανοιχτει για καθε μασατσιδικο ξεχωριστο θρεντ,μεγαλι μαλακια...παμε να δουμε μια ενημερωση και βλεπουμε διαφορα ασχετα...αντε μετα παλι σε αλλο τα ιδια...σπαστικο αυτο...και που το γραφω δε θα βγει τιποτα,αλλα ελλατωστε λιγο τα ασχετα
δεν σας βρισκει κανεις με τπτ... :2funny: :2funny:
εχουμε μοντ και κανονιζει αυτος τι θα γινει, μην απευθυνεστε σε εμενα για τετοια θεματα... :) :)
 

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
δεν πρεπει να καταλαβεσ τι εγραψα...οκ ο μοντ μπορει να μην ασχολειται τι γραφει ο καθενας...εγω εννοουσα να ελατωσουμε τα ασχετα λογια και να γραφουμε ενημερωσεισ αν εχουμε,γιατι παταμε κλικ και κλικ σε καθε θρεντ και τιποτα ενημερωση...δεν χρειαζεται να το συνεχισουμε....
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
στο ιδρυμα εχει μετακομιση το μισο ελιτε με δυο που ηρθαν αυτη την εβδομαδα καλα παιδια μια ξανθια ζουμερη γκομεναρα και μια πολυ ωραια κοπελα καστανη εδω ειναι με αλλο ονομα υπαρχει και νεο αιμα βραζιλιανικο το συνιστω ειναι το κατι αλλο.
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
βρε μεγαλε ιβλι και οι αλλοι εχουν ανοιχτει για καθε μασατσιδικο ξεχωριστο θρεντ,μεγαλι μαλακια...παμε να δουμε μια ενημερωση και βλεπουμε διαφορα ασχετα...αντε μετα παλι σε αλλο τα ιδια...σπαστικο αυτο...και που το γραφω δε θα βγει τιποτα,αλλα ελλατωστε λιγο τα ασχετα
δεν σας βρισκει κανεις με τπτ... :2funny: :2funny:
εχουμε μοντ και κανονιζει αυτος τι θα γινει, μην απευθυνεστε σε εμενα για τετοια θεματα... :) :)
δεν πρεπει να καταλαβεσ τι εγραψα...οκ ο μοντ μπορει να μην ασχολειται τι γραφει ο καθενας...εγω εννοουσα να ελατωσουμε τα ασχετα λογια και να γραφουμε ενημερωσεισ αν εχουμε,γιατι παταμε κλικ και κλικ σε καθε θρεντ και τιποτα ενημερωση...δεν χρειαζεται να το συνεχισουμε....

Ρε σύντροφοι, μη το "στεγνώσουμε" το κάθε thread με σκέτη ενημέρωση (σε στυλ αναζητήσεις μέσω του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού :helpplea:), ρηχά :headbang:, αλλά μπορούμε να σπάμε τη μονοτονία :tired: και να χαλαρώνουμε το κλίμα :coffee:, γράφοντας και καμιά ψιλομα....α :jerking:, άποψη :woldman:, θέση :think:, με χιούμορ :bounce-glasses:, για να γίνεται και πιο ευχάριστο :grin:! Μια παρέα είμαστε και έτσι πρέπει να λειτουργεί! :-*
Ελπίζω να μη θεωρηθεί :offtopic: !
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ρε σύντροφοι, μη το "στεγνώσουμε" το κάθε thread με σκέτη ενημέρωση (σε στυλ αναζητήσεις μέσω του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού :helpplea:), ρηχά :headbang:, αλλά μπορούμε να σπάμε τη μονοτονία :tired: και να χαλαρώνουμε το κλίμα :coffee:, γράφοντας και καμιά ψιλομα....α :jerking:, άποψη :woldman:, θέση :think:, με χιούμορ :bounce-glasses:, για να γίνεται και πιο ευχάριστο :grin:! Μια παρέα είμαστε και έτσι πρέπει να λειτουργεί! :-*
Ελπίζω να μη θεωρηθεί :offtopic: !
ετσι ακριβως !


..αλλα εισαι off topic.. :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom