Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
ενημερωτηκα τωρα καποια ιδρυματα που εναι γυρω απο ιλιαδα δεν εχουν καμια σχεση με αυτη καποιοι πιστευουν οτι εχουν λαθος λιγη υπομονη ακομα.
ναι αλλα η υπομονη εχει και τα ορια της... και επισης υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες να πεις στην ελενη και αυτη με τη σειρα της να πει στον πλακα να μαζεψει τα μερεμετια πιο γρηγορα....
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
ψαχνομαστε ακομα για το καλο ετσι λεει πρεπει να κανουμε καλες επιλογες.
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
εχθες ειπα να περασω απο ιλιαδα μια και ειχα καμποσες μερες να παω υστερα απο τρεξημο σε καποια αλλα ιδρυματα υπαρχει μεγαλη διαφορα παντως στην ποιωτητα και στο χρημα για κατι καλο επι πλεον. στα αλλα ιδρυματα υπαρχει μια διαθεση  απο οτι ειδα η τιμες να πεσουν προς τα κατω εδω τιποτα ειδωμεν στη συνεχεια τη θα γινει.
 

lebouras

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
68
Like
2
Πόντοι
0
Εγώ φίλε μου το έκοψα το συγκεκριμένο μαγαζί λόγω ακρίβειας. Στην αρχή πήγα αρκετές φορές, αλλά μετά είδα πως τα λ7 που δίνω εκεί για δύο συνεδρίες αλλού βγάζω 3. Όσο για την ποιότητα, όλα στο μυαλό είναι και στις φήμες που δημιουργούν κάποιοι. Εξάλλου περί ορέξεως... Άσε και το "λυχνίας σβησθείσης....". ;) Εν τω μεταξύ, τη μία μέρα λείπει η μία που θέλεις, την άλλη η άλλη, την παράλλη είναι απασχολημένη ( :knockinb:) και οι σερίφισες σε σπρώχνουν στις μπαζόλες, φυσικά χωρίς έκπτωση στην τιμή. Όσο για το  :knockinb: με ραντεβού που θα μου προτείνετε, θα απαντήσω πως εμένα δε μου σηκώνεται με ραντεβού και ξυπνητήρι. Όταν μου έρθει η όρεξη θα πάω. Άσε που η σερίφισα-θείτσα στο 44 είναι τόσο γάτα, που σου πλασάρει και φουσκωτή κούκλα και λες κι ευχαριστώ. Η ξανθιά στο 35 είναι πιο χαϊβάνι, αλλά με την ευγένειά της σου κάνει κι αυτή μπαζο-πλασέ. Τον τελευταίο καιρό, το πρότζεκτ "μασατζίδικα" αναθεωρείται προς το... φτηνότερο! :rolleyes: :think:
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
πολυ ακριβο το μαγαζι και φουλ προγραμμα δεν κανει κατι καβλακια που εχει!!!!τα βλεπεισ και μενεισ με το χαμογελο!!εσυ κανεισ??οχι λεει!!!εσυ??οχι δυστυχωσ μονο μασαζ!!!εχει ερθει κανα καλο πιπινι η να το διαγραψουμε για λιγο καιρο???
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
παιδεσ αυτη η φωτεινη τι καβλα γκομενα ειναι!!!!κωλαρα απιστευτη για ξεσκισμα πρεπει να μασ ακουσε η κυρα ελενη χαχχααχχαχα!!!!
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
την ξεσκισα!!!!!εσυ την εχεισ παρει???καλο τσιμπουκι κανει και στησιματα  τρελα απιστευτοσ κωλοσ εφαγε πολλα σκαμπιλια και μετα μπανακι το βασικοτερο!!!πολυ καθαρη η γκομενα!!!!
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
την ξεσκισα!!!!!εσυ την εχεισ παρει???καλο τσιμπουκι κανει και στησιματα  τρελα απιστευτοσ κωλοσ εφαγε πολλα σκαμπιλια και μετα μπανακι το βασικοτερο!!!πολυ καθαρη η γκομενα!!!!
στον ποπο της τον εβαλες??? αν ειναι ναι πες "πορτοκαλι" αν ειναι οχι πες "λεμονι".... απο εδω και περα καλυτερα ειναι να μιλαμε με συνθηματικα για να μην μας καταλαβουν τα στρουμφ
 

speedy74

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
"ιφιγενεια: ισως το καλυτερο μασαζ του ιδρυματος ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ"


Φιλοι καλησπερα, διαβαζοντας η μαλλον ΜΕΛΕΤΩΝΤΑΣ τα παλαιοτερα ποστ για να ενημερωθω για το εν λογω ιδρυμα ειδα σε μια συγκεντρωτικη περιγραφη του ibli το παραπανω comment(εκθειαζοντας το μασαζ της πραγμα που με ενδιαφερει τα μαλλα). Επειδη δεν ειδα να γραφετε ξανα για την συγκεκριμενη θεραπενιδα, πειτε μου σας παρακαλω αν περαν του μασαζ προβλεπεται και φραπεδακι και αν βεβαια ξερετε αν ειναι ακομα εκει γιατι το ποστ ηταν παλαιοτερο. Σας ευχαριστω.
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
"ιφιγενεια: ισως το καλυτερο μασαζ του ιδρυματος ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ"


Φιλοι καλησπερα, διαβαζοντας η μαλλον ΜΕΛΕΤΩΝΤΑΣ τα παλαιοτερα ποστ για να ενημερωθω για το εν λογω ιδρυμα ειδα σε μια συγκεντρωτικη περιγραφη του ibli το παραπανω comment(εκθειαζοντας το μασαζ της πραγμα που με ενδιαφερει τα μαλλα). Επειδη δεν ειδα να γραφετε ξανα για την συγκεκριμενη θεραπενιδα, πειτε μου σας παρακαλω αν περαν του μασαζ προβλεπεται και φραπεδακι και αν βεβαια ξερετε αν ειναι ακομα εκει γιατι το ποστ ηταν παλαιοτερο. Σας ευχαριστω.
εκει ειναι, απλα δεν προβλεπεται τιποτα... οπως στο λεω ΤΙΠΟΤΑ... αν θες καλο μασαζ μονο κανε με αυτη αν θες κατι αλλο παρε αλλη.... ακου τον xpapad κατι ξερει και ποτε δεν λεει μαλακιες....
 

speedy74

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω πολυ φιλε xpapad, θα δω τι υπαρχει διαθεσιμο αυριο και ο θεος βοηθος.
 

big_menn

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
παιδεσ αυτη η φωτεινη τι καβλα γκομενα ειναι!!!!κωλαρα απιστευτη για ξεσκισμα πρεπει να μασ ακουσε η κυρα ελενη χαχχααχχαχα!!!!
ναι ρε φιλε απιστευτη γκομενα!!!!!εγω την ξεκωλιασα  :zfuck:αχχχχχ!!!!!!!κωλαρα προτι!!!!! καβλα....!!!!!!
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
στον ποπο της τον εβαλες??? αν ειναι ναι πες "πορτοκαλι" αν ειναι οχι πες "λεμονι".... απο εδω και περα καλυτερα ειναι να μιλαμε με συνθηματικα για να μην μας καταλαβουν τα στρουμφ
και εγώ στο λεμόνι είμαι ....μονο ο big menn εφαγε πορτοκάλι...μήπως  παίζει κάτι με τις επιλογές...?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
και εγώ στο λεμόνι είμαι ....μονο ο big menn εφαγε πορτοκάλι...μήπως  παίζει κάτι με τις επιλογές...?

υπάρχει και η κατηγορία κορόμηλο στην οποία ανήκω και εγώ.Είναι η κατηγορία που μπαίνεις μέσα,απογοητεύεσαι και την κάνεις...
 

cc68

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
Τελικα ειναι ανοικτα σημερα Κυριακη?
Γιατι επερνα τηλεφωνο και δεν απαντησε κανεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom