Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
είναι φανερό ότι το γούστο σου είναι στις αδύνατες ....εγώ που έχω μεγαλύτερη γκάμα θα πρόσθετα οπωσδήποτε την Φωτεινή αλλά και την Χριστίνα σε συνδυασμό με τις υπηρεσίες μασάζ που προσφέρει ..

σαφώς και έχω προτίμηση στις πιο αδύνατες.Αλλά ας πούμε μου αρέσει τρελλά η ρουλάρα αν και μιλφάρα....βγάζει κάτι το πολύ δυνατό στο οποίο αδυνατώ να αντισταθώ.Επίσης μουνάρα είναι και η φαίη,αλλά δεν..
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
σαφώς και έχω προτίμηση στις πιο αδύνατες.Αλλά ας πούμε μου αρέσει τρελλά η ρουλάρα αν και μιλφάρα....βγάζει κάτι το πολύ δυνατό στο οποίο αδυνατό να αντισταθό.Επίσης μουνάρα είναι και η φαίη,αλλά δεν..
σε αυτό δεν έχεις άδικο ....
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
η δικιά μου θέση είναι οτι το κριτήριο κουκλάρα σπανίζει στα εν λόγω θεραπευτήρια ....άρα αυτό που πρεπει να επικρατεί στήν επιλογή μας είναι  κυρίως η ποιότητα των υπηρεσιών ...άλλωστε για τις υπηρεσίες αυτές δεν καταθέτουμε τον οβολόν μας ?μιά μέτρια παρουσία λοιπόν νομίζω οτι είναι αρκετή .
σωστα τα λεs, και εσυ.  εγω αυτο που ψαχνω ειναι συμμετοχη και παλι συμμετοχη,για να μου μεινει κατι. οσο για την εμφανιση οσο πιο ομορφη τοσο το καλυτερο.
 

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
εγραψα οτι η θαλεια ειναι πολυ καλη για τα δικα μου γουστα,κι αρχισε ο παθος να γραφει η ταδε ειναι η ντανιελα κτλ ειναι πιο καλες κι εγινε ολοκληρο θεμα.ενταξει,παιγνιδι να γινεται,αλλα τι γουστα εχει ο καθενας ειναι περι ορεξεως.προτιμω τη θαλεια απο οσες γραψατε.οσο για τη φαιη εχει αποχωρησει πανω απο χρονο.καλο μουνι,μονο φραπε νομιζω.που να΄ναι;
 

alexandros11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
175
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
η μαρινα η ελληνιδα ενα πολυ ωραιο μουνακι δουλευει ακομη εκει???
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
την μαρια τη ρωσιδα τη θυμαστε που εφευγαι και ερχοτανε ιλιαδα και ηταν παλια μαρνης τωρα κανει πιατσια στη ζηνονως την ειδα σημερα προς μισης ωρα τη κανουμε της λεω τη να κανω δουλευω μου λεει. θα ξαναπαει παλι ιλιαδα και θα την πληρονουμε τεφαρικη.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
την μαρια τη ρωσιδα τη θυμαστε που εφευγαι και ερχοτανε ιλιαδα και ηταν παλια μαρνης τωρα κανει πιατσια στη ζηνονως την ειδα σημερα προς μισης ωρα τη κανουμε της λεω τη να κανω δουλευω μου λεει. θα ξαναπαει παλι ιλιαδα και θα την πληρονουμε τεφαρικη.

ρε εσύ δε παίζεσαι! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
η μαρινα εφυγε και ψαχνει αλλου για δουλεια αλλα εκει που ζηταει δουλεια ειναι χειροτερα απο ιλιαδα για αυτην.
 

fakos

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά Καλημέρα,
Με αυτήν την κοπελίτσα την Ιφιγένεια έχει παίξει κανείς μπάλα?
Έχω κάνει περίπου 4 ή 5 ραντεβού μαζί της επενδύοντας στην προοπτική, αλλά δεν βλέπω φώς.
Μπορεί κανείς να το ανάψει?
ΣΣ:Είμαι πολύ παλιός στο συγκεκριμένο μαγαζί.Συνήθως συνεδριάζει στο παλιό απέναντι στο 35.

Thanks. 
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Παιδιά Καλημέρα,
Με αυτήν την κοπελίτσα την Ιφιγένεια έχει παίξει κανείς μπάλα?
Έχω κάνει περίπου 4 ή 5 ραντεβού μαζί της επενδύοντας στην προοπτική, αλλά δεν βλέπω φώς.
Μπορεί κανείς να το ανάψει?
ΣΣ:Είμαι πολύ παλιός στο συγκεκριμένο μαγαζί.Συνήθως συνεδριάζει στο παλιό απέναντι στο 35.

Thanks. 
τι ακριβως θέλεις ???
 

fakos

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Αυτό που θέλω να πώ, είναι ότι δείχνει πολύ συνεσταλμένη κατα την διάρκεια της ''συνεδρίας''
και δείχνει ότι μάλλον δεν προχωράει σε άλλες υπηρεσίες πλήν του καλού ομολογουμένως μασάζ.
Είναι όμως όμορφο μωράκι και μοιάζει με κοπέλα της διπλανής πόρτας.
Για αυτό και επιμένω να πηγαίνω τελευταία σε αυτήν.Έχω βαρεθεί την αμιγώς επαγγελματική προσέγγιση.
Έχει κάνει κανείς οτιδήποτε άλλο εκτός απο μασσάζ μαζί της?
Ευχαριστώ. 
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Τι γράφει το κουδούνι σε αυτό εδώ το ίδρυμα?
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Αποφάσησα και πήγα στο ίδρυμα που σχολιάζουμε.
Αφου ανέβηκα στον 2ο όροφο έπεσα πάνω σε πόρτα σκεπασμένη με ναυλον και μια μεγάλη πινακίδα που έγραφε ΑΝΑΚAIΝIΣΗ.
Μόλις κατεβηκα είπα να πάω στο 35 μια και όπως γράφεται είναι το υποκατάστημα. Εκεί αφού κτυπησα αρκετές φορές το κουδούνι ΔΕΝ άνοιξε κανείς και έτσι έφυγα απρακτος!!!
Αυτά έγιναν περίπου στις 12:30.
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
επρεπε να επιμεινεις ,,,, εκει ειμουνα την ιδια ωρα και πολλα κοριτσια καθοταν χωρις δουλεια
 

alexandros11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
175
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
τελευται φορα πηγα αρχες ιουνιου....γαλανοματα πολυ ωραιο πολυυυυυ ωραιο μωρο με βυζακι σουπερ που επαιζε φραπεδια!!!!ξερει κανεισ αν ειναι εκει η που πηγε???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom