Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
υπαρχει μαι καινουργια ελληνοαμερικανα πολυ καλη ξαηρθε παλι το τεμαχιο θαλεια αλλα λιγο αφρατουλα παραπανω και σε ερωτημα συναδελφου η φλωρα ειναι ρουμανα και πολυ καλη.
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
και συναδελφε ψαρακα επειδη με πιανεις αδιαβαστο με την κορασηδα φωτεινη πεσμου τα χαρακτηριστηκατης πως ειναι μηπω ειναι καμια και γυρισε παλι με αυτο το ονομα; και την ξερω αλλιως; και σε ποιο απο τα δυο ειναι.
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
γινεται αναφορα στην αντριανα τη ρουμανα εινα ενα γλυκο κοριτσι που φθανει μεχρι φραπε κριμα ειναι και ενα αλλο γλυκο παιδι η αναστασια απο θεσσαλονικη παρα πολυ καλη και τρυφερη.
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
και συναδελφε ψαρακα επειδη με πιανεις αδιαβαστο με την κορασηδα φωτεινη πεσμου τα χαρακτηριστηκατης πως ειναι μηπω ειναι καμια και γυρισε παλι με αυτο το ονομα; και την ξερω αλλιως; και σε ποιο απο τα δυο ειναι.
;δεν είναι από επαναπατρισμό ...από τον φεβρουάριο του 2009 ανήκει στο ρόστερ σύνήθως του 35 ...κοντή ,ξανθειά ,με  έντονη περιφέρεια για τους λάτρεις του είδους ...
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
γινεται αναφορα στην αντριανα τη ρουμανα εινα ενα γλυκο κοριτσι που φθανει μεχρι φραπε κριμα ειναι και ενα αλλο γλυκο παιδι η αναστασια απο θεσσαλονικη παρα πολυ καλη και τρυφερη.

Περίεργε, αν λες τη χοντρούλα Αναστασία, είναι πολύ γλυκό παιδί, όντως. Κάνει και εξαιρετική πίπα.
Αλλά από μασάζ, όπως έχω ξαναπεί, είναι στο απόλυτο μηδέν. Δηλαδή, αν φτάσει στο 0,1 (τόσο χάλια), θα αξίζει το 80άρι.
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
φιλε μου οχι αυτη η αναστασια που λεω εγω ειναι λεπτουλα με κοντο καρε μαλλι βαμενο προς το ξανθο ειναι πολυ γλυκια και ζεστη.......    και φιλε ψαρακα εχεις δικιο δεν τη θυμομουνα την εχω παρει ειναι σκοπιανη καλο εργαλειο ειχε φυγει καποτε αλλα γυρισε αμεσω.
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
υπαρχει μαι καινουργια ελληνοαμερικανα πολυ καλη ξαηρθε παλι το τεμαχιο θαλεια αλλα λιγο αφρατουλα παραπανω και σε ερωτημα συναδελφου η φλωρα ειναι ρουμανα και πολυ καλη.
Επιβεβαιώνω για το μσάζ της Φλώρας άλλωστε το έχουμε ξαναπεί...όσο για θάλεια με πιάνεις αδιάβαστο ...Θα πρότεινες δοκιμή ?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Επιβεβαιώνω για το μσάζ της Φλώρας άλλωστε το έχουμε ξαναπεί...όσο για θάλεια με πιάνεις αδιάβαστο ...Θα πρότεινες δοκιμή ?

θάλεια ελληνίδα,δε λέει απο εμφάνιση και από υπηρεσίες ολίγον τι μηχανικη!
 

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
η θαλεια απο οτι θυμαμαι για τα γουστα μου πολυ καλη,πιασιματα καλα.με χαλαγε καπως νομιζω τα δοντια της.πρεπει να΄ταν λιγο χαλασμενα,οπως ειναι στα πρεζακια .δεν ξερω αν εφτιαξε τωρα που επανηλθε ιλιαδα.το προσεξε κανεις αυτο;
 

emmanuil2004

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια τι ονομα εχει στο κουδουνι ? κ τι οροφο ειναι?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
η θαλεια απο οτι θυμαμαι για τα γουστα μου πολυ καλη,πιασιματα καλα.με χαλαγε καπως νομιζω τα δοντια της.πρεπει να΄ταν λιγο χαλασμενα,οπως ειναι στα πρεζακια .δεν ξερω αν εφτιαξε τωρα που επανηλθε ιλιαδα.το προσεξε κανεις αυτο;

φίλαράκο μου αν η θάλεια είναι πολύ καλή για τα γούστα σου,δηλ.η ντανιέλα και η αλεξάνδρα τί είναι?θεές?θα έλεγα ότι η θάλεια είναι πολύ μέτρια εμφανισιακά σαν γυναίκα και οι υπηρεσίες της είναι αρκετά καλές.
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
η θαλεια φορουσε σιδερακια ειχε προβλημα με τα δοντια δεν ηταν χαλασμενα.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
φίλαράκο μου αν η θάλεια είναι πολύ καλή για τα γούστα σου,δηλ.η ντανιέλα και η αλεξάνδρα τί είναι?θεές?θα έλεγα ότι η θάλεια είναι πολύ μέτρια εμφανισιακά σαν γυναίκα και οι υπηρεσίες της είναι αρκετά καλές.
    νομιζω φιλε pathos  οτι θα εσυ θα επρεπε να τιs διαλεγειs με τα αυστηρα σου κριτηρια. και οχι την καθε μια  που φερνουν. σωστο σε βρισκω.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
     νομιζω φιλε pathos  οτι θα εσυ θα επρεπε να τιs διαλεγειs με τα αυστηρα σου κριτηρια. και οχι την καθε μια  που φερνουν. σωστο σε βρισκω.

κατ'αρχήν δεν είναι καθόλου αυστηρά τα κριτήρια.Απλά αντικειμενικά όταν δείς τη θάλεια μπροστά στην αντριάννα ας πούμε ή στην χριστίνα ή στην ντανιέλα θα ξενερώσεις με τη θάλεια εμφανισιακά εκτός αν γουστάρεις όχι ωραίες τσούπρες,αλλά αποκλειστικά υπηρεσίες...
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
     νομιζω φιλε pathos  οτι θα εσυ θα επρεπε να τιs διαλεγειs με τα αυστηρα σου κριτηρια. και οχι την καθε μια  που φερνουν. σωστο σε βρισκω.
η δικιά μου θέση είναι οτι το κριτήριο κουκλάρα σπανίζει στα εν λόγω θεραπευτήρια ....άρα αυτό που πρεπει να επικρατεί στήν επιλογή μας είναι  κυρίως η ποιότητα των υπηρεσιών ...άλλωστε για τις υπηρεσίες αυτές δεν καταθέτουμε τον οβολόν μας ?μιά μέτρια παρουσία λοιπόν νομίζω οτι είναι αρκετή .
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
η δικιά μου θέση είναι οτι το κριτήριο κουκλάρα σπανίζει στα εν λόγω θεραπευτήρια ....άρα αυτό που πρεπει να επικρατεί στήν επιλογή μας είναι  κυρίως η ποιότητα των υπηρεσιών ...άλλωστε για τις υπηρεσίες αυτές δεν καταθέτουμε τον οβολόν μας ?μιά μέτρια παρουσία λοιπόν νομίζω οτι είναι αρκετή .

μερικές φορές είναι αρκετή μιά μέτρια παρουσία,αλλά εδώ μιλάμε για κάτω του μετρίου.Μέτρια παρουσία θεωρώ ας πούμε την ξένια και την όλγα απο το συγκεκριμένο ας πούμε μαγαζι.Την αλεξάνδρα,την ντανιέλα και την αντριάννα τις θεωρώ άνω του μετρίου για ένα και μόνον λόγο...έχουν εμφάνιση τουλάχιστον καλή!
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
μερικές φορές είναι αρκετή μιά μέτρια παρουσία,αλλά εδώ μιλάμε για κάτω του μετρίου.Μέτρια παρουσία θεωρώ ας πούμε την ξένια και την όλγα απο το συγκεκριμένο ας πούμε μαγαζι.Την αλεξάνδρα,την ντανιέλα και την αντριάννα τις θεωρώ άνω του μετρίου για ένα και μόνον λόγο...έχουν εμφάνιση τουλάχιστον καλή!
είναι φανερό ότι το γούστο σου είναι στις αδύνατες ....εγώ που έχω μεγαλύτερη γκάμα θα πρόσθετα οπωσδήποτε την Φωτεινή αλλά και την Χριστίνα σε συνδυασμό με τις υπηρεσίες μασάζ που προσφέρει ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom