Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nenepas

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Σημερινή επίσκεψη για πρώτη φορά ελέω απουσίας της Τζόντι (δηλώνω φαν). Λόγω του ότι ήμουν απίστευτα πιασμένος ήθελα καλό μασάζ και ανηφόρισα προς Κωλονάκι. Το μαγαζί αρκετά περιποιημένο και όλες οι θεραπευτρίες στην κουζίνα. Μου ήρθε η Χρυσάνθη (κοντούλα με γλυλό προσωπάκι)όπου και με έκανε καινούργιο στο μασάζ (χαλαρά 7/10). Το ξενέρωμα όμως ήρθε στο τέλος με το κλασσικό "την άλλη φορά θα είνε καλύτερα". Μου πρότεινε να μου στείλει μια άλλη για τα χοντράδια όμως sorry αλλά 80+80 με τίποτα για φραπέ....

Οπότε και προτείνετε για πολύ καλό μασαζ και γερά πορτοφόλια. Εάν πρόσφεραν φραπέ απο την πρώτη θα έχανε το μεροκάματο η Τζόντι και ας είναι φθηνότερη.... 
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Η Ρούλα μπορεί να σου πάρει πίπα από το 44 ενώ εσύ είσαι μπρούμυτα στο 35 :rockon:

τί είπες ρε άνθρωπε? :2funny: :2funny:

υ.γ.μήπως εξαιτίας τοιαύτου γεγονότος συνέβησανε όλανε τα υδραυλικάνε προβληματόνενε? :2funny:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Επίσκεψη στο συγκεκριμένο ίδρυμα. Ομολογώ οτι ήταν πολύ καλύ η πρώτη εντύπωση της υποδοχής και ανταλάξαμε απόψεις με την "σερίφισα" και με ενημέρωσε οτι μπορώ να έχω και δωρεάν χαμαμ. Αφού μου πρόσφερε αναψυκτικό μου παρουσίασε τις θεραπεύτριες που ήταν διαθέσημες. Ηταν η Φλώρα και η Αντριάννα. Προτίμησα Φλώρα μια και είχα διαβάσει καλά λόγια για το μασάζ.
Το μασάζ ηταν πάρα πολύ καλό εως εξαιρετικό. Θα το βαθμολογούσα με 8/10. Κόστος 80Ε χρόνος 45-50 λεπτά. Το μενού είχε μόνο μασαζ.
Νομίζω οτι θα το ξαναεπισκευτώ.
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
΄σημερινή επίσκεψη στο εν λόγω  ίδρυμα ....Ντανιέλα , Ξένια και Μαντώ διαθέσιμες ...Επέλεξα την Ξένια και το πολύ καλό μασάζ που κάνει ....Για Μαντώ(ξανθιά κοντή )  δεν γνωρίζω τίποτα και θα ήθελα και εγώ ενημέρωση .....από κάποιο που την έχει δοκιμάσει ..
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
΄σημερινή επίσκεψη στο εν λόγω  ίδρυμα ....Ντανιέλα , Ξένια και Μαντώ διαθέσιμες ...Επέλεξα την Ξένια και το πολύ καλό μασάζ που κάνει ....Για Μαντώ(ξανθιά κοντή )  δεν γνωρίζω τίποτα και θα ήθελα και εγώ ενημέρωση .....από κάποιο που την έχει δοκιμάσει ..

δε λέει μωρέ η μαντώ καθόλου εμφανισιακά.Σε λάθος μαγαζί πήγε.Αυτή πιο πολύ για καραίσκου αξίζει,χαροκόπου 42 κλπ..για να ανεβάσει λίγο το τελειωμένο επίπεδο
 

vroutos99

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
286
Like
2
Πόντοι
1
δε λέει μωρέ η μαντώ καθόλου εμφανισιακά.Σε λάθος μαγαζί πήγε.Αυτή πιο πολύ για καραίσκου αξίζει,χαροκόπου 42 κλπ..για να ανεβάσει λίγο το τελειωμένο επίπεδο
συμφωνώ αλλά και αυτή θα έχει την πελατεία της .
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
δε λέει μωρέ η μαντώ καθόλου εμφανισιακά.Σε λάθος μαγαζί πήγε.Αυτή πιο πολύ για καραίσκου αξίζει,χαροκόπου 42 κλπ..για να ανεβάσει λίγο το τελειωμένο επίπεδο
ρε φίλε η εμφάνιση σπανίζει σε αυτά τα μαγαζιά ....σπάνιες εξαιρέσεις καλού ...το επίπεδο είναι μέτριο , κάτω του μετρίου και πολλά μπάζα...γι αυτό το λόγο  βασικό κριτήριο είναι οι υπηρεσίες ...
 

palaios

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
49
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
εχω καιρο να γραψω,θα πω λοιπον τα νεα μου για το μαγαζι.νταιανα ετων πριπου 23-24,πριν απο 15-20 μερες.ωραιο κοριτσι με καυλα.κανει body to body φοβερο και το τελος με τα χερακια της η με τα μπουτακια της αναλογα το πως θα κατσει η φαση.ομορφη πολυ μελαχροινη με ωραιες αναλογιες.κοστος για 2ωρες 200ε.   
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ρε φίλε η εμφάνιση σπανίζει σε αυτά τα μαγαζιά ....σπάνιες εξαιρέσεις καλού ...το επίπεδο είναι μέτριο , κάτω του μετρίου και πολλά μπάζα...γι αυτό το λόγο  βασικό κριτήριο είναι οι υπηρεσίες ...

η ιφιγένεια,η ντανιέλα,η όλγα και κανα δυό ακόμη δεν είναι μπάζα...κάθε άλλο για μασατζιδικά ειναι καλής ώς πολύ καλής(για ιφιγενεια-ντανιελα το λεω) εμφάνισης!
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Δηλαδή τζάμπα!!! Για μερικούς μισχεδόν μισό μηνιάτικο!!
Ρε που πάμε?

:think: :think: :think:
Αντε πάλι και δώ με τους μισθούς. Ρε παιδιά είπαμε! Ακριβά είναι αλλά έχει και με 70 στο κέντρο. Γιατί πρέπει σώναι και καλά αυτός που βγάζει 600 το μήνα να γαμήσει σε μασατζίδικο στο Κολωνάκι τη Ντανιέλα. Στο Κολωνάκι πάει και τρώει ο φίλος?
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Αντε πάλι και δώ με τους μισθούς. Ρε παιδιά είπαμε! Ακριβά είναι αλλά έχει και με 70 στο κέντρο. Γιατί πρέπει σώναι και καλά αυτός που βγάζει 600 το μήνα να γαμήσει σε μασατζίδικο στο Κολωνάκι τη Ντανιέλα. Στο Κολωνάκι πάει και τρώει ο φίλος?
Ωραίος...............συμφωνώ....
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
η ιφιγένεια,η ντανιέλα,η όλγα και κανα δυό ακόμη δεν είναι μπάζα...κάθε άλλο για μασατζιδικά ειναι καλής ώς πολύ καλής(για ιφιγενεια-ντανιελα το λεω) εμφάνισης!
εντάξει συμφωνώ  ...έχεις δίκιο γι αυτές , τα έχουμε ξαναπεί μαζύ για τα γούστα ....και πάλι όμως  θα προσθέσω  την Φωτεινή ...
 

vroutos99

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
286
Like
2
Πόντοι
1
ρε φίλε η εμφάνιση σπανίζει σε αυτά τα μαγαζιά ....σπάνιες εξαιρέσεις καλού ...το επίπεδο είναι μέτριο , κάτω του μετρίου και πολλά μπάζα...γι αυτό το λόγο  βασικό κριτήριο είναι οι υπηρεσίες ...
και σε αυτό αλλά και σε άλλα υπάρχει καλό επίπεδο  σε μερικά  υπάρχουν και μπάζα αλλά είναι λίγα.

 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
εντάξει συμφωνώ  ...έχεις δίκιο γι αυτές , τα έχουμε ξαναπεί μαζύ για τα γούστα ....και πάλι όμως  θα προσθέσω  την Φωτεινή ...

ναι είναι καυλιάρα,αλλά όχι και εμφανίσιμη ιδιαίτερα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom