Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Χθεσινή επίσκεψη .....διαπίστωσα νέες αφίξεις .....θα αξιολογήσω και θα ενημερώσω ...κάθε βοήθεια δεκτή ...
 

argentinos

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2007
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
και περνανε οι σελιδες χωρις να υπαρχει ενημερωση για να δειχνουν οτι εχουν 100000 μηνυματα.δεν χρειαζεται να το κανετε θεμα κι αυτο με αλλα μηνυματα χωρις ουσια.
 

vroutos99

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
286
Like
2
Πόντοι
1
θέλω να γράψω για την Ρούλα μετα απο χθεσινη συναντηση. Μασάζ πολυ καλο και δυνατό όπως το ήθελα . Εκτός βέβαια από το γνωστο ταλέντο της τη γλώσσα .
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16

Επισκέπτης
Ε γράψε δυο κουβέντες παραπάνω..Εμφάνιση; Υπηρεσίες τιμές;

θέλω να γράψω για την Ρούλα μετα απο χθεσινη συναντηση. Μασάζ πολυ καλο και δυνατό όπως το ήθελα . Εκτός βέβαια από το γνωστο ταλέντο της τη γλώσσα .
 

Επισκέπτης
ι ρουλα δεν πεζετε!ειναι το λατρεμενο και ονιρεμενο μιλφει για τον καθε μιλφλοβερ!ειναι το τελευτεο σταδιο ολοκλιροσισ για τον αντρα milflover!
δε πεζετε μιλαμε ι γκομενα!εινια απιστευτι σε ολα!
ι γλοσιτσα τισ σε στελνι στον αλλον κοσμο!!!!!!
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
ι ρουλα δεν πεζετε!ειναι το λατρεμενο και ονιρεμενο μιλφει για τον καθε μιλφλοβερ!ειναι το τελευτεο σταδιο ολοκλιροσισ για τον αντρα milflover!
δε πεζετε μιλαμε ι γκομενα!εινια απιστευτι σε ολα!
ι γλοσιτσα τισ σε στελνι στον αλλον κοσμο!!!!!!
και η τιμή που θέλει να μάθει ο φίλος 100 .....άμεσος δράση ...
 

nenepas

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Σημερινή 2η επίσκεψη στο θεραπευτήριο όπου ακολουθήθηκε το "πρωτόκολο" δηλ. 2ή επίσκεψη και welcome to the club.... Στην υποδοχή και σε ρόλο σερίφισας η έκφυλο-milfαρα Ρούλα την οποία σύντομα θα τιμήσω και εγώ μετα απο αυτά που διαβάζω αλλά και είδα.
Πήρα την ....(ελα μου ντε?) νομίζω Ντανιέλα αλλά δεν θυμάμαι και σίγουρα το όνομα  :jerking: :jerking:. Ξανθό μετρίου αναστήματος ρουμανάκι αρκετά επικοινωνιακό, με μασαζ που σπάει κόκαλα και ικανοποιητικό φραπέ στο τέλος. Το κλασσικό 80-αρι για την συνεδρία.

Υ.Γ Απορώ πως δεν γράφονται καθημερινά κριτικές. Στα 10 λεπτά που περίμενα στην υποδοχή το τηλέφωνο γαμήθηκε να χτυπάει για ραντεβού. Η Ρουλάρα τα είχε δει όλα!!  :think:
 

Επισκέπτης
ορεοσ ο παικτισ!αστερι και ι ντανιελα !δεν εχο δοκιμασει αλλα σιμφονα με τα λεγομενα ενοσ καλου φιλου ειναι αστερι το μορακι!
αλλα ρουλα που εχο δοκιμασει εχασα τι μπαλα!!!!!
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Υ.Γ Απορώ πως δεν γράφονται καθημερινά κριτικές. Στα 10 λεπτά που περίμενα στην υποδοχή το τηλέφωνο γαμήθηκε να χτυπάει για ραντεβού. Η Ρουλάρα τα είχε δει όλα!!  :think:


[/quote]Την ίδια απορία έχω και εγώ ...προφανώς  οι πελάτες δεν είναι φίλοι του site...ή τους αρέσει μόνο να παίρνουν πληροφορίες ....(γι αυτό έχω πολλά p.m )
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
καλά ρε ψάρακα....τώρα ανακάλυψες την λαπωνία? :2funny:
 

nenepas

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
ορεοσ ο παικτισ!αστερι και ι ντανιελα !δεν εχο δοκιμασει αλλα σιμφονα με τα λεγομενα ενοσ καλου φιλου ειναι αστερι το μορακι!
αλλα ρουλα που εχο δοκιμασει εχασα τι μπαλα!!!!!

Η ρουλά ήταν απασχολημένη σε ρόλο σερίφισσας αλλά αν κρίνω απο αυτό που μου είπε όταν την ρώτησα αν θέλει να κάνουμε μαζί (τώρα δεν μπορώ την άλλη φορά θα κολυμπήσεις στα πολύ βαθιά μαζί μου...) καταλαβένω... :pipa1: :fuck1:
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
ι ρουλα δεν πεζετε!ειναι το λατρεμενο και ονιρεμενο μιλφει για τον καθε μιλφλοβερ!ειναι το τελευτεο σταδιο ολοκλιροσισ για τον αντρα milflover!
δε πεζετε μιλαμε ι γκομενα!εινια απιστευτι σε ολα!
ι γλοσιτσα τισ σε στελνι στον αλλον κοσμο!!!!!!

Είναι όμως κάπως σπασμένη στο πρόσωπο και γεμάτη.
Μόνο για τους εραστές των μιλφέιγ imho
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Είναι όμως κάπως σπασμένη στο πρόσωπο και γεμάτη.
Μόνο για τους εραστές των μιλφέιγ imho
Σωστό! Ξεχειλίζει από καύλα αλλά για μένα που ακόμη και η Ντανιέλα μου φαίνεται να milfίζει, είναι εκτός ηλικιακού εύρους. Αλλά είναι κάτι σαν πικάπ αναφοράς ένα πράμα! Παλιό αλλά τα τέστ με βάση αυτό γίνονται.
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.470
Πόντοι
12.930
Ερωτηση προς του γνωστες της Ομήρου

Μια Ελληνίδα Γωγω μιλφ, πολύ λεπτη και όχι ωραία σε εμφανιση προσφέρει ακόμα τις υπηρεσίες της στο ευαγες ίδρυμα της Ομήρου?

Εξαιρετικό service αλλα εμφανιση κατω του μετρίου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom