Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.001
Πόντοι
5.975
το μονο καινουργιο ειναι ενα ρουμανακι αγγελικη τη λενε ο συναγωνιστης θα ειδε την ελληνοαμερικανα που εχει το ιδρυμα.
----
Μια  μήπως  που δούλευε  στο μελινόσπιτο  πριν 2 χρόνια ?  λεπτή, κοντούλα με ωραίο σωματάκι, ξανθοκάστανη συνήθως ...
Αυτη ήταν καλή ....
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
----
Μια  μήπως   που δούλευε  στο μελινόσπιτο   πριν 2 χρόνια ?  λεπτή, κοντούλα με ωραίο σωματάκι, ξανθοκάστανη συνήθως ...
Αυτη ήταν καλή ....



οχι αυτο ειναι καινουργιο στη πιατσα.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.001
Πόντοι
5.975
thnx- περίεργος-
ααχ ......το θέμα είναι που  πλέον είναι καποιες  άλλες που έδρασαν εκεί -
οπως έχει ξανααφερθεί ------ η πωλίνα
και η χριστίνα που έκανε τα διπλά με Ρούλα  κλπ
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
thnx- περίεργος-
ααχ ......το θέμα είναι που  πλέον είναι καποιες  άλλες που έδρασαν εκεί -
οπως έχει ξανααφερθεί ------ η πωλίνα
και η χριστίνα που έκανε τα διπλά με Ρούλα   κλπ

η πωλίνα ήτανε μουνάρα και γαμώ τα πλάσματα.Τέτοιο μουνί δεν νομίζω να έχει ξαναπεράσει απο εκεί.Τα βυζιά της ήτο ασύλληπτα και η αύρα της γαμάτη!
 

nenepas

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Ετοιμάζομαι για 3η επίσκεψη και έχω φάει κόλημμα να φάω το μικρό την Χριστιάνα (Ναι ξέρω  :jerking: αλλά γούστα είναι αυτά...). Έχει φάει κανείς? Να δοκιμάσω ή τζάμπα θα ασχοληθώ ξανά και να πάω στα σίγουρα (Ρουλάρα  :pipa1:) που ούτως ή άλλος πρέπει να δοκιμάσω?  :think:
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Ετοιμάζομαι για 3η επίσκεψη και έχω φάει κόλημμα να φάω το μικρό την Χριστιάνα (Ναι ξέρω  :jerking: αλλά γούστα είναι αυτά...). Έχει φάει κανείς? Να δοκιμάσω ή τζάμπα θα ασχοληθώ ξανά και να πάω στα σίγουρα (Ρουλάρα  :pipa1:) που ούτως ή άλλος πρέπει να δοκιμάσω?  :think:

Δεν πας στη Ρούλα στα σίγουρα και βλέπεις άλλη φορά για Χριστίνα, όταν θα υπάρχουν επαρκείς πληροφορίες. Εκτός αν θες να φέρεις εσύ τις πληροφορίες...!!! :grin:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Ρε παιδιά κλείνετε ραντεβού στο ίδρυμα ή πάτε όποτε ναναι?
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Ρε παιδιά κλείνετε ραντεβού στο ίδρυμα ή πάτε όποτε ναναι?

Δεν είναι απαραίτητο, αλλά για την εξασφάλιση της διαθεσιμότητας της θεραπαινίδας που επιθυμείς, καλό είναι να προηγηθεί τηλεφώνημα.
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Ρε παιδιά ήθελα να ρωτήσω κάτι. Σας αρέσει πραγματικά η Ρούλα? Δε μιλάω για σέρβις αλλά καθαρά
από εμφάνιση. Βέβαια σε κάποιους αρέσουν οι μιλφ καταστάσεις αλλα η ρούλα παρα είναι μιλφ και
σπασμένη ρε παιδιά. Τί να πω γούστα είναι αυτά. Οκ θα μου πείτε υπάρχουν και πολύ χειρότερα. Σίγουρα ναι δεν αντιλέγω αλλά πολύ ντόρος γίνεται για αυτή τη κοπέλα χωρίς λόγο θα έλεγα imho. 
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Ρε παιδιά ήθελα να ρωτήσω κάτι. Σας αρέσει πραγματικά η Ρούλα? Δε μιλάω για σέρβις αλλά καθαρά
από εμφάνιση. Βέβαια σε κάποιους αρέσουν οι μιλφ καταστάσεις αλλα η ρούλα παρα είναι μιλφ και
σπασμένη ρε παιδιά. Τί να πω γούστα είναι αυτά. Οκ θα μου πείτε υπάρχουν και πολύ χειρότερα. Σίγουρα ναι δεν αντιλέγω αλλά πολύ ντόρος γίνεται για αυτή τη κοπέλα χωρίς λόγο θα έλεγα imho. 
δεν έχεις δίκιο , εχει πολύ σφιχτό σώμα ..
 

nenepas

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Δεν πας στη Ρούλα στα σίγουρα και βλέπεις άλλη φορά για Χριστίνα, όταν θα υπάρχουν επαρκείς πληροφορίες. Εκτός αν θες να φέρεις εσύ τις πληροφορίες...!!! :grin:

Μπα.. δεν γαμιέται θα το ρισκάρω και ο θεος βοηθός......
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
μωρακάκι για την ακριβεία.Κάθε φορά που το συναντώ του πάω και ένα μπιμπελό για το γαλατάκι..

Εχω παει 2 φορες και δεν την έχω δει/πετύχει. Πως τα καταφέρνετε θα μου πει κανείς ή θα πρεπει να γινω μέγας χορηγός πρώτα?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Εχω παει 2 φορες και δεν την έχω δει/πετύχει. Πως τα καταφέρνετε θα μου πει κανείς ή θα πρεπει να γινω μέγας χορηγός πρώτα?

όχι ρε και χορηγός για τη μιλφάρα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom