Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Ρε παιδιά ίσως φανώ λίγο άκαιρος γιατί είμαι άσχετος με το μαγαζί αλλά παρακαλώ πολύ βοηθήστε με. Συζητούσα πριν κανα 9μηνο με πολύ τακτικό πελάτη του συγκεκριμένου ιδρύματος ο οποίος συχνάζει σε μασατζίδικα & μου είπε ότι τον σπρώχνει κανονικά σε συγκεκριμένη κοπέλα αυτού του μασατζίδικου. Μάλιστα μου είπε να πάω συστημένος από εκείνον με όνομα κ.τ.λπ. στη συγκεκριμένη κοπέλα για να "φάω" κι εγώ. Εσείς που είστε πελάτες πείτε μου, υπάρχει περίπτωση να "φάω" απ' την πρώτη επίσκεψη; Άλλαξε μήπως τίποτα τους τελευταίους μήνες στο μαγαζί μετά από το ντου που άκουσα ότι έγινε απ' τα στρουμφάκια; Ρωτάω γιατί διάβασα 41 σελίδες που έχει το thread & πραγματικά δεν κατάφερα να βγάλω ακριβές συμπέρασμα σ' αυτό το μαγαζί ποιος & κάτω από ποιες προϋποθέσεις μπορεί να πηδήξει. Συγγνώμη για την παρέμβαση, δεν έχω πάει ποτέ σε μασατζίδικο οπότε είμαι τελείως άσχετος μ' αυτού του είδους τα μαγαζιά, αλλά θα ήθελα πολύ να μάθω. Επιπλέον μπορώ να αναφέρω & το όνομα αυτής που "σπρώχνει" ο γνωστός μου αν δεν υπάρχει πρόβλημα, γενικά διέκρινα μια μυστικοπάθεια σχετικά με τις "υπηρεσίες" του συγκεκριμένου μαγαζιού γι' αυτό & απέφυγα να το αναφέρω.
αφού εχεις την ενημέρωση από τον δικό σου να πάς αν θέλεις ....όμως θα πρέπει να ακολουθήσεις τους κανόνες του μαγαζιού..ως άγνωστος ..
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
δεν εχω κατορθωσει ακομα να τεσταρω αυτο το μαγαζι ρε μαγκες
προτεινεται να κλεισω  καλυτερα ραντεβου πρωτα
η να παω ετσι? :think:
καποιοι συναδελφοι απο εδω μου εχουν πει για ρουλα για πρωτη φορα
καμια αλλη προταση βυζοφορτωμενης :boobies: που να ψηνει  :knockinb:σε αυτο το μαγαζι υπαρχει ?
για γευμα απο την πρωτη φορα?
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Χριστίνα, πολυ νεότερη από ρούλα, νταρντανέ στυλ αλλά καλή και σε πρόγραμμα και σε εμφάνιση αν είσαι αυτού του στυλ.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Χριστίνα, πολυ νεότερη από ρούλα, νταρντανέ στυλ αλλά καλή και σε πρόγραμμα και σε εμφάνιση αν είσαι αυτού του στυλ.

πολύ νεαρώτερη?μήπως υπερβάλλεις? :cheesy:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
αφού εχεις την ενημέρωση από τον δικό σου να πάς αν θέλεις ....όμως θα πρέπει να ακολουθήσεις τους κανόνες του μαγαζιού..ως άγνωστος ..

Ψάρακα περιμένω απάντηση στο pm που σου έστειλα!!!
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Δε ξέρω ακριβώς αλλά γύρω στην 5-ετία θα έλεγα. Ίσως κάνω και λάθος βέβαια. Γενικά δεν είμαι καλός στον προσδιορισμό ηλικίας ειδικά στις γυναίκες.
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
δηλαδη η ρουλα  ποσο μαιων ειναι ...?
η χριστινα που λες εχει  :boobies:?
θα γευματισω  :knockinb:απο την πρωτη φορα
η τουλαχιστον εχω πιθανοτητες?
η χριστινα σε πιο απο τα 2 ειναι 35 η 44?
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Δε θα πω για ηλικίες γιατί μπορεί να κάνω και λάθος απλά ότι η ρούλα κατά τη γνώμη μου είναι καρα-μιλφ ενώ η χριστίνα μιλφ. Για το γεύμα πιστεύω πως ναι από την 1η μιας και είσαι εμπειρος στο χώρο. Η χριστίνα είναι στο 35.
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
Δε θα πω για ηλικίες γιατί μπορεί να κάνω και λάθος απλά ότι η ρούλα κατά τη γνώμη μου είναι καρα-μιλφ ενώ η χριστίνα μιλφ. Για το γεύμα πιστεύω πως ναι από την 1η μιας και είσαι εμπειρος στο χώρο. Η χριστίνα είναι στο 35.
ΤΗΑΝΚΣς για τις απαντησεις σου απο θεμα  :boobies:ποια υπερεχει?
και κατι αλλο μηπως υπαρχει και αλλη χριστινα στο μαγαζι
και φαω καμια φολα...?
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Νομίζω υπερέχει η ρούλα. Άλλη χριστίνα δε ξέρω εκει τουλάχιστον εγώ.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.001
Πόντοι
5.975
Η χριστίνα είναι στο 35.
___
H  milf  Ρωσίδα    Χριστίνα  με τα χρυσαφικά  δεν είναι στα  35  . Ειναι.....  mid-  late Milf  :headbang: :)  ενώ  η Ρούλα  είναι  mature... :(
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Εγώ ξέρω ότι η Χριστίνα είναι αλβανάκι. Μήπως μιλάμε για άλλη?
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
η χριστινα που ειναι στο 35 ειναι ρωσιδα ειναι γυρω στα 28 η μιλφ η χριστινα που ηταν παλια εχουν χαθη τα ιχνη της.
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
η χριστινα που ειναι στο 35 ειναι ρωσιδα ειναι γυρω στα 28 η μιλφ η χριστινα που ηταν παλια εχουν χαθη τα ιχνη της.
πάντως η Χριστίνα που αναφέρεις είναι στις προτάσεις για πολύ καλό προγραμμα....
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
πάντως η Χριστίνα που αναφέρεις είναι στις προτάσεις για πολύ καλό προγραμμα....

Μα για αυτό τη πρότεινα και εγώ. Μάλλον οι συναγωνιστές παραπάνω εννούσαν άλλη χριστίνα
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom