Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
απορώ πως και γιατί εσύ δεν κατάλαβες τι εννοώ....γι αυτό λέω ξέρουμε που πάμε.....και τι ψωνίζουμε .....εμείς κάνουμε το παιγνίδι και σε αυτά που δίνουμε και σε αυτά που πέρνουμε....

Μην απορείς ΨΑΡΑΚΑ :hmm:, το ίδιο λέμε με άλλα λόγια!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Και για δόλομα αντί για τυράκι ... μπριζολίτσα...?! ;)
παντως καποιος μου σφυριξε οτι στο δευτερο ημιχρονο τον ηπιε..

περιμενε δε την παραταση μπας και ρεφαρει, αλλα ο διαιτητης δεν την σφυριξε ποτέ..
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
Αγαπητέ συναγωνιστά, μ.....ς είσαι(εννοώ είναι κάποιος) όταν σου δίνουν σκάρτο προϊόν ή υπηρεσία και εσύ τα χαύεις! :idiot:
Άρα βρίσκεις τρόπο και δείχνεις ότι δεν μασάς :tickedoff: ή "στρίβεις" ρότα και ... άστες να μας περνάνε ό,τι θέλουν! :birdman: Ποιός θα χάσει στο τέλος είναι γνωστό. :referee:
Άλλωστε και έμπειροι και γνώστες του χώρου είμαστε. :sunglasses: :cool2: ;) 

Υ.Γ. Η ενημέρωση, βεβαίως, των συντρόφων για συμπεριφορές είναι πάντοτε χρήσιμες! :helpplea:


συμφονω αγαπητε μαζι σου ως ενα σημειο το θεμα ειναι οτι η υπηρεσια σου λεει παρε αυτο ειναι πολυ καλο δεν ειναι σκαρτο πρωτη εντυπωση καλη κορμαρα καταδεχτικη πας μεσα και λες θα γινει το σωσε και σου τη στριβη γαλλικα η πετει σποντες με το γνωστο αντικημενο. οπως λες και εσυ δεν πρεπει να τα καυτηριαζουμε αυτα και να τα λεμε
να προσεχουν η συναγωνιστες που πανε.
να σου και κατι με αρκετη παρησια και η εμπειρη που εχουν χρονια στο κουρμπετη και εγω για το αλγα η βητα λογο καμια φορα την παταμε. 
 

lebouras

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
68
Like
2
Πόντοι
0
ρε συ λεμπουρα ξερεις ποσο καιρο εχω βρει τα fb των τεμαχιων της ιλιαδας??? πανω απο χρονο... και για του λογου του αληθες στειλε pm ποια θες να σου πω την "επωνυμια" της... ποτε ομως δεν το ειπα δημοσια και μαλιστα προσπαθησα να της προστατεψω μετα τα δικα σου λεγομενα οτι δεν θα πρεπει να επεμβουμε στην προσωπικη τους ζωη... αλλα εσυ με εγραψες στα @@ σου και μοιρασες την ανακαλυψη σου με 50 pm... και εγω σε ρωταω αν 1 απο τους 50 ειναι μαλακας και αρχιζει και στελνει μηνυματα στους φιλους των θεραπευτριων (αδερφια,ξαδερφια...) απο το fb οτι η ταδε ειναι εκει κανει φραπε ψηνει μπριζολα κοκ, ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΩΣΤΟ?????????? αν το βλεπεις σωστο προχωρα μαγκιτη... ο χαρακτηρας του bourdela.tv ειναι καθαρα ενημερωτικος-πληροφοριακος δεν θα πρεπει να δημιουργουμε προβληματα σε καμια θεραπευτρια-πουτανα-βιζιτου, και ομως εσυ ανοιγεις την πορτα για τη δημιουργια προβληματων, για μενα εχουν ευθυνη οι mod και επρεπε να σου διαγραψουν το μηνυμα σου για την σπουδαια ανακαλυψη σου... MOD ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ ΞΥΣΙΜΟ ΤΩΝ @@ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΤΕ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ
όπως εσύ είχες τα στοιχεία τους εδώ και ένα χρόνο έτσι μπορεί να τα είχαν και άλλοι. Μην προδικάζεις τη συμπεριφορά και το επίπεδο των μελών του φόρουμ. Εδώ μέσα διαπιστώνω πως συμμετέχουν πολύ πιο λογικοί και ώριμοι άνθρωποι απ'ότι σε άλλες ιστοσελίδες. Αν κάποιος θελήσει να κάνει ζημιά σε κάποια, βρίσκει κι άλλους τρόπους. Υποτίθεται πως το bourdela.tv είναι ενημερωτική ιστοσελίδα. Από τη στιγμή που οι ίδιες δημοσιοποιούν εν γνώση τους τα προσωπικά τους στοιχεία σε σελίδα κοινωνικής δικτύωσης, φταίει αυτός που τα βρίσκει; Με τη λογική σου, κάποιος κατά τη διάρκεια της συνεδρίας τραβάει βίντεο μέσω κάμερας κρυμένης από αυτές τις ψύρες που κυκλοφορούν στο εμπόριο και είναι σα μπρελόκ, κουμπί παντελονιού κλπ και τις βγάζει στο διαδίκτυο. Πολλά μπορεί να μηχανευτεί κάποιος. Εγώ το έγραψα στα πλαίσια της ενημέρωσης. Είναι σεβαστή η γνώμη σου, αλλά δε δέχομαι να καλείς τους moderators να σβήσουν ποστ μέλους. Εκτός και έχεις κάποια ειδική σχέση με το συγκεκριμένο μαγαζί...! Διάβασα τους κανόνες λειτουργίας του φόρουμ και δεν παραβαίνω κανέναν. Η κοινότητα του φόρουμ αγκάλιασε την πρωτοβουλία μου με πολύ θετικά σχόλια στα ΡΜ που έλαβα, και η οποία εντάσσεται στα πλαίσια της πληροφόρησης. Εδώ ανταλλάσονται στο φόρουμ ΡΜ για πολύ πιο σημαντικά θέματα. Σίγουρα ξέρεις...! Δεν είδα να γκρινιάξει κανείς. Κάποιοι μου έστειλαν κι εμένα στοιχεία για κορίτσια και από άλλα μαγαζιά του χώρου. Ήταν πολύ χρήσιμα καθότι περί ορέξεως... κολοκυθόπιτα. Δε θα γράψω πάντως για παρόμοιο θέμα, αν και δε συμφωνώ, αλλά μόνο για την ηρεμία του φόρουμ. Να ξέρεις πάντως πως η "προδοσία" ήρθε εκ των έσω. 2-3 μέλη μου είπαν πως κάποιες κοπέλες τους είπαν οι ίδιες να τις βρουν στο facebook και είναι εδώ και καιρό φίλοι. Εκτός και εσύ πας να φέρεις τις ίδιες με το ζόρι στον ίσιο δρόμο. Πνεύμα και ηθική! Ρε που πάμε, ρε, που πάμε! (πάντα φιλικά και με αίσθηση του χιούμορ προς xpapad) :) ;)
 

vroutos99

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
286
Like
2
Πόντοι
1
πριν δυο χονια ειχαμε παλι τα ιδια στο ιδρυμα θυμαμε τη φαιη που ζητουσε 250 ευρω τρομαρα της και κατι αλλες περιπου τα ιδια τωρα εχουμε νεα φουρνια καλα δεν παραδειγματηζονται απο την ρουλα που ειναι και πολυ ανωτερη απο ολες αυτες που τον παιζουν χαι σοσαιτη.
η κοπελια που την ειχαμε βαλει απο την αγγελια στα ιλισια εινα κλασης ανωτερη απο αυτα τα σουργελα και παιρνει μονο 90 ευρω και το ευχαριστιεσαι ελενη ακους.......
η Φαίη τι απόγινε?εμείς συνεχίζουμε με οτι καλό μπορούμε εμείς να ΕΠΙΛΕΞΟΥΜΕ.Φίλε περίεργε το μαγαζι έχει πολλα κορίτσια που αξίζουν την επιλογη μας.
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
παντως καποιος μου σφυριξε οτι στο δευτερο ημιχρονο τον ηπιε..

περιμενε δε την παραταση μπας και ρεφαρει, αλλα ο διαιτητης δεν την σφυριξε ποτέ..

Νά 'ταν, άραγε, ... στημένο το παιχνίδι...?! :crazy:
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
όπως εσύ είχες τα στοιχεία τους εδώ και ένα χρόνο έτσι μπορεί να τα είχαν και άλλοι. Μην προδικάζεις τη συμπεριφορά και το επίπεδο των μελών του φόρουμ. Εδώ μέσα διαπιστώνω πως συμμετέχουν πολύ πιο λογικοί και ώριμοι άνθρωποι απ'ότι σε άλλες ιστοσελίδες. Αν κάποιος θελήσει να κάνει ζημιά σε κάποια, βρίσκει κι άλλους τρόπους. Υποτίθεται πως το bourdela.tv είναι ενημερωτική ιστοσελίδα. Από τη στιγμή που οι ίδιες δημοσιοποιούν εν γνώση τους τα προσωπικά τους στοιχεία σε σελίδα κοινωνικής δικτύωσης, φταίει αυτός που τα βρίσκει; Με τη λογική σου, κάποιος κατά τη διάρκεια της συνεδρίας τραβάει βίντεο μέσω κάμερας κρυμένης από αυτές τις ψύρες που κυκλοφορούν στο εμπόριο και είναι σα μπρελόκ, κουμπί παντελονιού κλπ και τις βγάζει στο διαδίκτυο. Πολλά μπορεί να μηχανευτεί κάποιος. Εγώ το έγραψα στα πλαίσια της ενημέρωσης. Είναι σεβαστή η γνώμη σου, αλλά δε δέχομαι να καλείς τους moderators να σβήσουν ποστ μέλους. Εκτός και έχεις κάποια ειδική σχέση με το συγκεκριμένο μαγαζί...! Διάβασα τους κανόνες λειτουργίας του φόρουμ και δεν παραβαίνω κανέναν. Η κοινότητα του φόρουμ αγκάλιασε την πρωτοβουλία μου με πολύ θετικά σχόλια στα ΡΜ που έλαβα, και η οποία εντάσσεται στα πλαίσια της πληροφόρησης. Εδώ ανταλλάσονται στο φόρουμ ΡΜ για πολύ πιο σημαντικά θέματα. Σίγουρα ξέρεις...! Δεν είδα να γκρινιάξει κανείς. Κάποιοι μου έστειλαν κι εμένα στοιχεία για κορίτσια και από άλλα μαγαζιά του χώρου. Ήταν πολύ χρήσιμα καθότι περί ορέξεως... κολοκυθόπιτα. Δε θα γράψω πάντως για παρόμοιο θέμα, αν και δε συμφωνώ, αλλά μόνο για την ηρεμία του φόρουμ. Να ξέρεις πάντως πως η "προδοσία" ήρθε εκ των έσω. 2-3 μέλη μου είπαν πως κάποιες κοπέλες τους είπαν οι ίδιες να τις βρουν στο facebook και είναι εδώ και καιρό φίλοι. Εκτός και εσύ πας να φέρεις τις ίδιες με το ζόρι στον ίσιο δρόμο. Πνεύμα και ηθική! Ρε που πάμε, ρε, που πάμε! (πάντα φιλικά και με αίσθηση του χιούμορ προς xpapad) :) ;)
θέλω να συμπληρώσω οτι την επιλογή για παρουσίαση της προσωπικής ζωής του την κάνει ο καθε ένας μονος του ,αφου τελικά ανοίγει σελίδα στο facebook.....με όλους τους πιθανούς κινδύνους  εκθεσης...
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
η Φαίη τι απόγινε?εμείς συνεχίζουμε με οτι καλό μπορούμε εμείς να ΕΠΙΛΕΞΟΥΜΕ.Φίλε περίεργε το μαγαζι έχει πολλα κορίτσια που αξίζουν την επιλογη μας.
και βέβαια ,όσες και αν φάνε μαυρό υπάρχει ποικιλία....ασε  που υπάρχουν και τα άλλα μαγαζιά του ειδους ....
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Ρε παιδιά ίσως φανώ λίγο άκαιρος γιατί είμαι άσχετος με το μαγαζί αλλά παρακαλώ πολύ βοηθήστε με. Συζητούσα πριν κανα 9μηνο με πολύ τακτικό πελάτη του συγκεκριμένου ιδρύματος ο οποίος συχνάζει σε μασατζίδικα & μου είπε ότι τον σπρώχνει κανονικά σε συγκεκριμένη κοπέλα αυτού του μασατζίδικου. Μάλιστα μου είπε να πάω συστημένος από εκείνον με όνομα κ.τ.λπ. στη συγκεκριμένη κοπέλα για να "φάω" κι εγώ. Εσείς που είστε πελάτες πείτε μου, υπάρχει περίπτωση να "φάω" απ' την πρώτη επίσκεψη; Άλλαξε μήπως τίποτα τους τελευταίους μήνες στο μαγαζί μετά από το ντου που άκουσα ότι έγινε απ' τα στρουμφάκια; Ρωτάω γιατί διάβασα 41 σελίδες που έχει το thread & πραγματικά δεν κατάφερα να βγάλω ακριβές συμπέρασμα σ' αυτό το μαγαζί ποιος & κάτω από ποιες προϋποθέσεις μπορεί να πηδήξει. Συγγνώμη για την παρέμβαση, δεν έχω πάει ποτέ σε μασατζίδικο οπότε είμαι τελείως άσχετος μ' αυτού του είδους τα μαγαζιά, αλλά θα ήθελα πολύ να μάθω. Επιπλέον μπορώ να αναφέρω & το όνομα αυτής που "σπρώχνει" ο γνωστός μου αν δεν υπάρχει πρόβλημα, γενικά διέκρινα μια μυστικοπάθεια σχετικά με τις "υπηρεσίες" του συγκεκριμένου μαγαζιού γι' αυτό & απέφυγα να το αναφέρω.
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
Ρε παιδιά ίσως φανώ λίγο άκαιρος γιατί είμαι άσχετος με το μαγαζί αλλά παρακαλώ πολύ βοηθήστε με. Συζητούσα πριν κανα 9μηνο με πολύ τακτικό πελάτη του συγκεκριμένου ιδρύματος ο οποίος συχνάζει σε μασατζίδικα & μου είπε ότι τον σπρώχνει κανονικά σε συγκεκριμένη κοπέλα αυτού του μασατζίδικου. Μάλιστα μου είπε να πάω συστημένος από εκείνον με όνομα κ.τ.λπ. στη συγκεκριμένη κοπέλα για να "φάω" κι εγώ. Εσείς που είστε πελάτες πείτε μου, υπάρχει περίπτωση να "φάω" απ' την πρώτη επίσκεψη; Άλλαξε μήπως τίποτα τους τελευταίους μήνες στο μαγαζί μετά από το ντου που άκουσα ότι έγινε απ' τα στρουμφάκια; Ρωτάω γιατί διάβασα 41 σελίδες που έχει το thread & πραγματικά δεν κατάφερα να βγάλω ακριβές συμπέρασμα σ' αυτό το μαγαζί ποιος & κάτω από ποιες προϋποθέσεις μπορεί να πηδήξει. Συγγνώμη για την παρέμβαση, δεν έχω πάει ποτέ σε μασατζίδικο οπότε είμαι τελείως άσχετος μ' αυτού του είδους τα μαγαζιά, αλλά θα ήθελα πολύ να μάθω. Επιπλέον μπορώ να αναφέρω & το όνομα αυτής που "σπρώχνει" ο γνωστός μου αν δεν υπάρχει πρόβλημα, γενικά διέκρινα μια μυστικοπάθεια σχετικά με τις "υπηρεσίες" του συγκεκριμένου μαγαζιού γι' αυτό & απέφυγα να το αναφέρω.

γιατι δεν δοκιμαζεις να πας παρεα με τον γνωστο / φιλο σου να "σπασει ο παγος" ??
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
γιατι δεν δοκιμαζεις να πας παρεα με τον γνωστο / φιλο σου να "σπασει ο παγος" ??

Αυτό είναι λίγο αδύνατον. Ο συγκεκριμένος "γνωστός" μου είναι φίλος του πατέρα μου, μεσήλικας, οικογενειάρχης & εργαζόμενος σε επάγγελμα πολύ σεβαστό πλην όμως οι σχέσεις του με τη σύζυγό του είναι σε κρίση γι' αυτό πάει εκεί. Οπότε λίγο δύσκολο να πάρω το θάρρος... Τώρα το πώς έγινε & κάναμε αυτήν την κουβέντα είναι άλλη ιστορία. Εσύ ξέρεις να μου απαντήσεις ευθέως σ' αυτό που ρώτησα αν είσαι επισκέπτης του συγκεκριμένου μαγαζιού; Αν θες στείλε μου & pm.
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
και τι λες ? να σε παρεξηγησει ? οσοι πανε εκει το ιδιο ζητανε .... εδω δεν ντραπηκε αυτος να το αναφερει που ειναι και "παντρεμενος" ανθρωπος ....θαρρος λοιπον και ολα καλα ... αυτα και τελος απο μενα γιατι θα μας σβησουν ως οφφ-τοπικ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom