Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Εγώ λέω να στείλω τον κύκλωπα μήπως τον δούν και φοβηθούν  :2funny: :2funny: :2funny:
Αγρίεψαν τα πράγματα παίδες και μη ξεχνάτε ότι η συμπεριφορά των κορασίδων εξαρτάται και από εμας.
Αμα τις καλομαθαίνουμε με 100-αρια και 120-άρια όλο και πιο θρασύτατες θα γίνονται και θα ζητάνε και αλλα.
 

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
η ελενη ξερει σιγουρα ποιεσ ζητανε παραπανω για να δειξουν βυζι,αλλα αφου εχουν πελατεσ δεν τη νοιαζει.για αυτεσ που πανε κι εξω,ναι αυτεσ αν καταλαβει ποιες ειναι θα τισ βαλει χερι τουλαχιστον
 

than88

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
341
Κριτικές
36
Like
0
Πόντοι
1.225
Όλα όσα ειπώθηκαν είναι ολόσωστα το μόνο που μένει είναι κανείς να μη χαλιέται και να περιμένουμε υπομονετικά την ανάκαμψη αυτού του μαγαζιού. Ίσως κάποτε να γυρίσει στις εποχές της Χριστίνας που παρά τα χρονάκιά της ήταν ένα διαμάντι σε όλα ή της παλιάς Αλεξάνδρας (τώρα δεν την έχω ξαναδεί) η οποία μπορεί να ήταν σκληρή γυναίκα αλλά ήξερε πραγματικά τι ήθελε, τι ήθελες, πώς να το παίρνει αυτό που ήθελε και πώς να σου δίνει αυτό που ήθελες (και είμαι σίγουρος ότι αν τώρα τα τρώει από κάποιον ξέρει τον τρόπο  :2funny: :2funny: :2funny:) και να εκλείψουν αυτά τα κοριτσάκια που μόνο να χαζογελάνε ξέρουν κι από συμπεριφορά μηδέν. Μηδενική ανοχή σε αυτές ο τόπος έχει βουλιάξει από τέτοια μαγαζιά. Κακά τα ψέματα σ' αυτά τα μαγαζιά θες να ζήσεις και το κάτι παραπάνω αλλιώς πας σε ένα σπιτάκι κλείνεις τα μάτια και...
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
θα γραψω καποια ονοματα που αξιζουν την προσοχη μας και μπορουμε με κλειστα ματια να πηγαινουμε και να αφηνουμε τα σουργελα στη παντα και να μην παραμηθιαζομαστε οτι ειναι μικρα και ωραια,

ξεκιναω  αρτεμης, νταιανα, αναστασια,φωτεινη,ολγα,ρουλα αξεπεραστη, φλωρα, χριστινα, και  μια ρουμανα λεπτη με κοντο ξανθο μαλλι δεν θυμαμε το ονοματης αλλα ειναι πολυ καλη ειναι και δυο η τρεις καινουργιες βλεπουμαι και για αυτες στα αλλα τα σουργελα που το παιζουν μοντελα περιωπης μαυρο.
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
στα αλλα τα σουργελα που το παιζουν μοντελα περιωπης μαυρο.
Να δείς που ένα όνομα από δαύτες ξεκινά από Μ.... :2funny:
Μπράβο periergos1! Να ξεχωρίζουμε τις εργάτριες από τις ντίβες ;)
 

lebouras

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
68
Like
2
Πόντοι
0
μπα εμενα πριν μου φεροταν καλα και ηταν κυρια καθως δεν χρονοτριβουσε και το βγαζε το μεροκαματο με την αξια της, τωρα ομως  αντι για 100 ευρω θα παρει 100 πουλους και να παει να γαμηθει...
Φίλε μου, και τους 100 πούλους παίρνει (στην κυριολεξία) και πάει να γ@μηθεί (πάλι στην κυριολεξία). Και ενώ εσύ ψάχνεις την άδεια τσέπη σου και το χέρι σου έχει φτάσει μέχρι κάτω και ψάχνει και στην κάλτσα, αυτή αγοράζει μεγαλύτερο πορτοφόλι για να βάλει το μαρούλι. Ο καταναλωτής έχει μεγάλη δύναμη, αλλά δυστυχώς στο Ελλαδιστάν δεν το έχουμε καταλάβει ακόμη και γι'αυτό μας πίνουν το αίμα με καλαμάκι.
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
παιδιά χαλαρώστε.....και εγώ συμφωνώ για απαράδεκτες καταστάσεις εκεί μέσα ...αλλά ξέρουμε που πάμε .....
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
παιδιά χαλαρώστε.....και εγώ συμφωνώ για απαράδεκτες καταστάσεις εκεί μέσα ...αλλά ξέρουμε που πάμε .....
χαλαροι ειμαστε ψαρακα... αλλα τις λεξεις "εκτιμω..."¨, "σεβασμος στον πελατη...", "ειλικρινεια..." τις γνωριζουν εκει μεσα?????????? και οταν λεω εκει μεσα εννοω απο την κατωτερη σε βαθμο θεραπευτρια μεχρι τον ταξιαρχο "ωραια ελενη"... Ε λοιπον αν δεν τις γνωριζουν ας ανοιξουν ενα λεξικο να ξεστραβωθουμ και να καταλαβουν 2 πραγματα... γιατι ενω ειναι απο τα πιο καριβα θεραπευτηρια το τιμαμε και το στηριζουμε... ΑΛΛΑ ΑΣ ΣΕΒΑΣΤΟΥΝ ΤΟ ΠΕΛΑΤΗ ΜΙΛΩΝΤΑΣ ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ τουλαχιστον ειλικρινεια σε αυτους που ειναι παλιοι πελατες και εχουν συντηρησει αυτο το ιδρυμα......
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Και στους νέους πελατες πρέπει να μιλάνε με ειλικρίνεια για να γίνουν παλιοί, αλλιώς θα τους χάσουν όλους στο τέλος και θα πάρουν το πούλο όπως πολλά άλλα ιδρύματα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Και στους νέους πελατες πρέπει να μιλάνε με ειλικρίνεια για να γίνουν παλιοί, αλλιώς θα τους χάσουν όλους στο τέλος και θα πάρουν το πούλο όπως πολλά άλλα ιδρύματα.
καλα, πού νομιζετε οτι ζειτε ? τα ιδια θα λεμε ?
καλα τα λεει ο ψαρ..
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
φιλε ψαρακα ναι ξερουμε που παμε αλλα μην μας παιρνανε και για μαλακες δεν το ανεχομαι αυτο περιμενε πμ.
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
πριν δυο χονια ειχαμε παλι τα ιδια στο ιδρυμα θυμαμε τη φαιη που ζητουσε 250 ευρω τρομαρα της και κατι αλλες περιπου τα ιδια τωρα εχουμε νεα φουρνια καλα δεν παραδειγματηζονται απο την ρουλα που ειναι και πολυ ανωτερη απο ολες αυτες που τον παιζουν χαι σοσαιτη.
η κοπελια που την ειχαμε βαλει απο την αγγελια στα ιλισια εινα κλασης ανωτερη απο αυτα τα σουργελα και παιρνει μονο 90 ευρω και το ευχαριστιεσαι ελενη ακους.......
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
φιλε ψαρακα ναι ξερουμε που παμε αλλα μην μας παιρνανε και για μαλακες δεν το ανεχομαι αυτο περιμενε πμ.

Αγαπητέ συναγωνιστά, μ.....ς είσαι(εννοώ είναι κάποιος) όταν σου δίνουν σκάρτο προϊόν ή υπηρεσία και εσύ τα χαύεις! :idiot:
Άρα βρίσκεις τρόπο και δείχνεις ότι δεν μασάς :tickedoff: ή "στρίβεις" ρότα και ... άστες να μας περνάνε ό,τι θέλουν! :birdman: Ποιός θα χάσει στο τέλος είναι γνωστό. :referee:
Άλλωστε και έμπειροι και γνώστες του χώρου είμαστε. :sunglasses: :cool2: ;) 

Υ.Γ. Η ενημέρωση, βεβαίως, των συντρόφων για συμπεριφορές είναι πάντοτε χρήσιμες! :helpplea:
 

lebouras

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
68
Like
2
Πόντοι
0
Τελικά ως λαός πρέπει να είμαστε μαζόχες! Όταν λες στον έλληνα μακριά από κάτι, τόσο κολλάει. Βλέπεις σε ένα νυχτερινό κλαμπάκι ουρά στην πόρτα και μέσα είναι άδειο. Κάθονται όμως όλα τα κορόιδα και περιμένουν με τις ώρες για να μπουν. Το ίδιο συμβαίνει και σε θέματα αγοραίου έρωτα. Ο άλλος κολλάει και πάει εκεί με παρωπίδες γιατί τον κερνάει ουισκάκι η τσατσά ή νομίζει πως μετά από κάποιες συνεδρίες το Χ κορίτσι είναι γκόμενά του και το θεραπευτήριο γκαρσονιέρα. Και μετά από όλα αυτά, μου την είπαν (διακριτικά) στο φόρουμ κάποιοι επειδή βρήκα τα κορίτσια του μαγαζιού στο Facebook και ήθελα να ενημερώσω τους νέους συναγωνιστές για να ξέρουν που βαδίζουν. Τα πάνω από 50 άτομα που μου τα ζήτησαν με ΡΜ δείχνουν πως ο έλληνας αρχίζει να την ψάχνει τη δουλειά και δεν πάει κάπου μόνο από το όνομα. Εντάξει, το μαγαζί υπάρχει 12 χρόνια. Αυτό δε σημαίνει πως το "προσωπικό" είναι το ίδιο, αλλιώς καήκαμε. Στην προκειμένη περίπτωση η παλαιότητα και η παράδοση δεν εγγυάται την ποιότητα, διότι σε αυτό το χώρο η ανανέωση στα τεμάχια είναι το ζητούμενο. Με την ευκαιρία, βρήκα στο facebook και την Όλγα την ξεπέτα με τις  :tits:. Όποιος ενδιαφέρεται, η διαδικασία γνωστή... ΡΜ. ;)Αααα! Και σήμερα τσικνοπέμπτη πρέπει να γιορτάζει το μαγαζί μαζί με όλα του χώρου, καθότι σήμερα γιορτάζει... η ΜΠΡΙΖΟΛΑ!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ρε αγόρια χαλαρώστε.Δεν επιτρέπεται άτομα που είναι τόσο κοσμογυρισμένα στον χώρο να κάθονται και να φωνασκούν λές και χάθηκε ο κόσμος κάτω από τα πόδια τους!Νιώθω ότι είμαι σε διαδήλωση έξω από την ιλιάδα με πανό και καραμούζες κραυγάζοντας "τέρμα τα ψέμματα,μασατζούδες δώστε φτηνή μπριζόλα στο λαό πάντα με χαμόγελο και πατάτα ογκραντεν για γαρνιτούρα γιατί αλλιώς θα έρθει από απέναντι ο μπαμπούλας και θα σας φάει ζωντανές"!Να έχουμε ένα τάκτ ρε παιδιά.Μή κάνουμε σαν μωρά παιδιά λές και μας έκλεψαν το γλειφυτζούρι!
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Και μετά από όλα αυτά, μου την είπαν (διακριτικά) στο φόρουμ κάποιοι επειδή βρήκα τα κορίτσια του μαγαζιού στο Facebook και ήθελα να ενημερώσω τους νέους συναγωνιστές για να ξέρουν που βαδίζουν. Τα πάνω από 50 άτομα που μου τα ζήτησαν με ΡΜ δείχνουν πως ο έλληνας αρχίζει να την ψάχνει τη δουλειά και δεν πάει κάπου μόνο από το όνομα.
ρε συ λεμπουρα ξερεις ποσο καιρο εχω βρει τα fb των τεμαχιων της ιλιαδας??? πανω απο χρονο... και για του λογου του αληθες στειλε pm ποια θες να σου πω την "επωνυμια" της... ποτε ομως δεν το ειπα δημοσια και μαλιστα προσπαθησα να της προστατεψω μετα τα δικα σου λεγομενα οτι δεν θα πρεπει να επεμβουμε στην προσωπικη τους ζωη... αλλα εσυ με εγραψες στα @@ σου και μοιρασες την ανακαλυψη σου με 50 pm... και εγω σε ρωταω αν 1 απο τους 50 ειναι μαλακας και αρχιζει και στελνει μηνυματα στους φιλους των θεραπευτριων (αδερφια,ξαδερφια...) απο το fb οτι η ταδε ειναι εκει κανει φραπε ψηνει μπριζολα κοκ, ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΩΣΤΟ?????????? αν το βλεπεις σωστο προχωρα μαγκιτη... ο χαρακτηρας του bourdela.tv ειναι καθαρα ενημερωτικος-πληροφοριακος δεν θα πρεπει να δημιουργουμε προβληματα σε καμια θεραπευτρια-πουτανα-βιζιτου, και ομως εσυ ανοιγεις την πορτα για τη δημιουργια προβληματων, για μενα εχουν ευθυνη οι mod και επρεπε να σου διαγραψουν το μηνυμα σου για την σπουδαια ανακαλυψη σου... MOD ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ ΞΥΣΙΜΟ ΤΩΝ @@ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΤΕ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Αγαπητέ συναγωνιστά, μ.....ς είσαι(εννοώ είναι κάποιος) όταν σου δίνουν σκάρτο προϊόν ή υπηρεσία και εσύ τα χαύεις! :idiot:
Άρα βρίσκεις τρόπο και δείχνεις ότι δεν μασάς :tickedoff: ή "στρίβεις" ρότα και ... άστες να μας περνάνε ό,τι θέλουν! :birdman: Ποιός θα χάσει στο τέλος είναι γνωστό. :referee:
Άλλωστε και έμπειροι και γνώστες του χώρου είμαστε. :sunglasses: :cool2: ;) 

Υ.Γ. Η ενημέρωση, βεβαίως, των συντρόφων για συμπεριφορές είναι πάντοτε χρήσιμες! :helpplea:
απορώ πως και γιατί εσύ δεν κατάλαβες τι εννοώ....γι αυτό λέω ξέρουμε που πάμε.....και τι ψωνίζουμε .....εμείς κάνουμε το παιγνίδι και σε αυτά που δίνουμε και σε αυτά που πέρνουμε....
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
κραυγάζοντας "τέρμα τα ψέμματα,μασατζούδες δώστε φτηνή μπριζόλα στο λαό πάντα με χαμόγελο και πατάτα ογκραντεν για γαρνιτούρα γιατί αλλιώς θα έρθει από απέναντι ο μπαμπούλας και θα σας φάει ζωντανές"!Να έχουμε ένα τάκτ ρε παιδιά.Μή κάνουμε σαν μωρά παιδιά λές και μας έκλεψαν το γλειφυτζούρι!
χθές τσικνοπέμπτη ηταν μόνο για μπριζόλιασμα ....πιστεύω να ακολούθησες το έθιμο ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom