Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
παντα η συγκεκριμενη εκανε αρπαχτες εξω απο ιλιαδα πραγματι εκανε κατι παραπανω τωρα με τον γκουσγκουναρο στα ογδοντα του υπαρχει και δευτερη απο οτι ξερω δεν λεω τιποτα παραπανω αυτα.
 

marlbgs

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2008
Μηνύματα
121
Like
11
Πόντοι
1
καμια σχεση η ντανιελα δεν εχει παιξει σε καμια ταινια ισως της μιαζει και μην ξεχναμε οτι εχει και ενα μικρο τατου πανω απο τον λοκο...
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Αυτή είναι στη 1η σκηνή που  :fuck1: απλά έχει μαύρη περουκα. Αφού και η φωνή της και ο τροπος που μιλάει είναι ο ίδιος. Τα τατού που λές φίλε καλύπτονται με μεικ-απ για να μη στοχοποιούν.
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
παντα η συγκεκριμενη εκανε αρπαχτες εξω απο ιλιαδα πραγματι εκανε κατι παραπανω τωρα με τον γκουσγκουναρο στα ογδοντα του υπαρχει και δευτερη απο οτι ξερω δεν λεω τιποτα παραπανω αυτα.
Γράψε τον τίτλο της ταινίας να αποκτήσουμε και εμείς άποψη ....
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
καμια σχεση η ντανιελα δεν εχει παιξει σε καμια ταινια ισως της μιαζει και μην ξεχναμε οτι εχει και ενα μικρο τατου πανω απο τον λοκο...
φιλαρακο αμα δεις στο κοντινο παρελθον θα παρατηρησεις οτι η sirina film ξανακινηθηκε σε αυτα τα μονοπατια... βλεπε την ταινια "φοιτητριες σε κριση" η μια εκ των 2 πρωταγωνιστριων που δουλευε στο Κ48 και μετα την ταινια ετρεξαν ολοι να παρουν την πορνοσταρ και τους ξεπεταγε στο 20λεπτο... και εκεινη φοραγε περουκα στην υπερπαραγωγη.... αυτο που θα πρεπει να μας προβληματισει ειναι μην αλλαξει συμπεριφορα η θεραπευτρια, μην καβαλησει καλαμια, μην γινει ξεπετα...
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616

Συνημμένα

  • 60279_05_123_1052lo.jpg
    60279_05_123_1052lo.jpg
    89,9 KB · Εμφανίσεις: 20

fatsas30

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας παιδια,σκεφτομαι να τιμησω για πρωτη φορα το μαγαζι,εχω παει σε αλλα μαγαζια,π.χ. ζανοσπιτο,στουρναρη,ιμβρου και μαρνης!στην ιλιαδα τι εχετε να μου προτεινεται?αν καταλαβα καλα η ντανιελα ειναι το αστερι του μαγαζιου!ποσο παει,το κλασικο 70 ισχυει και εκει?ευχαριστω εκ προτερων
 

Makim

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2008
Μηνύματα
160
Like
0
Πόντοι
1
Και εγω θέλω να τιμήσω το μαγαζί, μια εημέρωση παιδιά παρακαλά
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
γεια σας παιδια,σκεφτομαι να τιμησω για πρωτη φορα το μαγαζι,εχω παει σε αλλα μαγαζια,π.χ. ζανοσπιτο,στουρναρη,ιμβρου και μαρνης!στην ιλιαδα τι εχετε να μου προτεινεται?αν καταλαβα καλα η ντανιελα ειναι το αστερι του μαγαζιου!ποσο παει,το κλασικο 70 ισχυει και εκει?ευχαριστω εκ προτερων
Το minimum είναι 80 αλλά με αυτό παίρνεις ένα νεράκι και ένα χαδάκι στο μάγουλο.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
αναλογο πως το εννοεις το καλο
α)καλο :pipa2:
β)πολυ καλο :knockinb:
γ) παρα πολυ καλο :pipa1: :pipa2: :knockinb: :pipa3: :s&m_1: :zfuck: :kissass2: :fuck2:

Οταν λέω μασάζ ενοώ μασάζ!
Οχι οτι περιφρονώ τα υπόλοιπα αλλά πάντα δινω βάρος στο μασάζ!
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
γεια σας παιδια,σκεφτομαι να τιμησω για πρωτη φορα το μαγαζι,εχω παει σε αλλα μαγαζια,π.χ. ζανοσπιτο,στουρναρη,ιμβρου και μαρνης!στην ιλιαδα τι εχετε να μου προτεινεται?αν καταλαβα καλα η ντανιελα ειναι το αστερι του μαγαζιου!ποσο παει,το κλασικο 70 ισχυει και εκει?ευχαριστω εκ προτερων

Δε θα έλεγα ότι είναι το αστέρι του μαγαζιού απλά είναι από τις καλές περιπτώσεις που εχει συζητηθεί αρκετά τελευταία. Υπάρχουν και άλλες καλές. Καλυτερα να πας από εκεί να τις δεις από πρώτο χέρι και οποια σου κάνει κλικ διάλεξε την. Κόστος για φουλ 100 αλλά μάλλον όχι από την 1η φορά.
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Δε θα έλεγα ότι είναι το αστέρι του μαγαζιού απλά είναι από τις καλές περιπτώσεις που εχει συζητηθεί αρκετά τελευταία. Υπάρχουν και άλλες καλές. Καλυτερα να πας από εκεί να τις δεις από πρώτο χέρι και οποια σου κάνει κλικ διάλεξε την. Κόστος για φουλ 100 αλλά μάλλον όχι από την 1η φορά.

Απ' την πρώτη φορά...!!! :cool2:
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
ααυτη ειναι την ειδα και σημερα το πρωι στον αλφα που δειχνη επαναληψει το κους κους. το τατου ειναι καμουφλαρισμενο με μει καπ.
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
ααυτη ειναι την ειδα και σημερα το πρωι στον αλφα που δειχνη επαναληψει το κους κους. το τατου ειναι καμουφλαρισμενο με μει καπ.
παντως ρε συ ποσο αφελης και βλακας ηταν αυτος που ειχε σαν ιδεα να κρυψει το τατου με μει καπ... λες και δεν θα την καταλαβαινες.... μα και ηχητικη τσοντα να ηταν και να ακουγες μονο τη φωνη του καβλοντανιελσον θα τον καταλαβαινες αμεσως.... και φανταζομαι διαλογο του νατνιελσον με τον σκηνοθετη:
ντανιελσον:ξερεις, θελω να παιξω αλλα εχω ενα προβλημα...
σκηνοθετης: πες το κοριτσι μου... εδω τα λεμε ολα...
ντανιελσον:δεν θελω να με δουν οι γνωστοι μου...
σκηνοθετης:μα ειναι απλο, θα βαλουμε περουκα...
ντανιελσον:εχω και ενα τατου που θα κανει μπαμ οτι ειμαι εγω...
σκηνοθετης: ασε κοριτσι μου ειμαι γατα εγω... θα βαλουμε μει καπ... και δεν θα σε καταλαβει ουτε η ιδια σου η μανα...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Ndivo

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
21
Like
305
Πόντοι
3.210
παντως ρε συ ποσο αφελης και βλακας ηταν αυτος που ειχε σαν ιδεα να κρυψει το τατου με μει καπ... λες και δεν θα την καταλαβαινες.... μα και ηχητικη τσοντα να ηταν και να ακουγες μονο τη φωνη του καβλοντανιελσον θα τον καταλαβαινες αμεσως.... και φανταζομαι διαλογο του νατνιελσον με τον σκηνοθετη:
ντανιελσον:ξερεις, θελω να παιξω αλλα εχω ενα προβλημα...
σκηνοθετης: πες το κοριτσι μου... εδω τα λεμε ολα...
ντανιελσον:δεν θελω να με δουν οι γνωστοι μου...
σκηνοθετης:μα ειναι απλο, θα βαλουμε περουκα...
ντανιελσον:εχω και ενα τατου που θα κανει μπαμ οτι ειμαι εγω...
σκηνοθετης: ασε κοριτσι μου ειμαι γατα εγω... θα βαλουμε μει καπ... και δεν θα σε καταλαβει ουτε η ιδια σου η μανα...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



:rockon: :rockon: :rockon:
Αυτή είναι 1000%.
Τσεκαρισμένο και διασταυρωμένο από "ανεξάρτητες" πηγές!
Άντε και πρωταγωνίστρια της Private  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom