Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
μια αλλη που κανει την παρθενα με κοντο μαυρο μαλλι ηταν στο ελιτε στο κολωνακι;
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
ρε παιδια πολυ δεν ασχοληθεικαμε με το ξεκολο σιγα το πραμα ναταν και καμια γυναικαρα αυτο που κανει το βρησκουμε και σε αλλη και καλυτερο τη μας επιασε ξαφνικα επειδη εκανε μια ξεπετα φανερη την κανουμε θεα ελεος.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
ρε παιδια πολυ δεν ασχοληθεικαμε με το ξεκολο σιγα το πραμα ναταν και καμια γυναικαρα αυτο που κανει το βρησκουμε και σε αλλη και καλυτερο τη μας επιασε ξαφνικα επειδη εκανε μια ξεπετα φανερη την κανουμε θεα ελεος.
σωστος!!! :)
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
ρε παιδια πολυ δεν ασχοληθεικαμε με το ξεκολο σιγα το πραμα ναταν και καμια γυναικαρα αυτο που κανει το βρησκουμε και σε αλλη και καλυτερο τη μας επιασε ξαφνικα επειδη εκανε μια ξεπετα φανερη την κανουμε θεα ελεος.
η ντανιελα εγινε ξεπετα.... απο μενα εχει μαυρο... με ξεπεταξε σε 20-25 λεπτα αφου μου ειπε οτι εχει αλλο ραντεβου... για μενα εχει ΜΑΥΡΟ, ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΑΥΡΟ και να εχουν υποψιν στο μαγαζι πως αμα συνεχισουν ετσι θα εχει ΜΑΥΡΟ ΚΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΙΔΡΥΜΑ εμεις πληρωνουμε τα 100ρικα και αυτες μας ξεπεταν.... ΑΣ ΣΟΒΑΡΕΥΤΟΥΜΕ
 

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
oti  kai να λεμε ,φουλ δουλεια εχουν τα μαγαζια και ειδικα η ιλιαδα,οσοι και να ριξουμε μαυρο  δεν πολυαλαζει και τιποτα.ο καθενας ας κανει οτι νομιζει καλυτερι για ντον αευτο του,θυμαστε με την αποχη περσυ,μια τρυπα στο νερο εγινε.και η ζωη συνεχιζεται
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
ρε παιδια πολυ δεν ασχοληθεικαμε με το ξεκολο σιγα το πραμα ναταν και καμια γυναικαρα αυτο που κανει το βρησκουμε και σε αλλη και καλυτερο τη μας επιασε ξαφνικα επειδη εκανε μια ξεπετα φανερη την κανουμε θεα ελεος.

:thumbsup:
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
oti  kai να λεμε ,φουλ δουλεια εχουν τα μαγαζια και ειδικα η ιλιαδα,οσοι και να ριξουμε μαυρο  δεν πολυαλαζει και τιποτα.ο καθενας ας κανει οτι νομιζει καλυτερι για ντον αευτο του,θυμαστε με την αποχη περσυ,μια τρυπα στο νερο εγινε.και η ζωη συνεχιζεται
εσυ με ποιον εισαι με εμας η με αυτους????????
 

Ndivo

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
21
Like
305
Πόντοι
3.210
η ντανιελα εγινε ξεπετα.... απο μενα εχει μαυρο... με ξεπεταξε σε 20-25 λεπτα αφου μου ειπε οτι εχει αλλο ραντεβου... για μενα εχει ΜΑΥΡΟ, ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΑΥΡΟ και να εχουν υποψιν στο μαγαζι πως αμα συνεχισουν ετσι θα εχει ΜΑΥΡΟ ΚΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΙΔΡΥΜΑ εμεις πληρωνουμε τα 100ρικα και αυτες μας ξεπεταν.... ΑΣ ΣΟΒΑΡΕΥΤΟΥΜΕ

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Καιρό τώρα... :jerking:
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
μπα εμενα πριν μου φεροταν καλα και ηταν κυρια καθως δεν χρονοτριβουσε και το βγαζε το μεροκαματο με την αξια της, τωρα ομως  αντι για 100 ευρω θα παρει 100 πουλους και να παει να γαμηθει...
αμα ειναι να πληρωνω 100 ευρω για 20 λεπτα καλυτερα να τον παιξω στο σπιτι μου να φαω και 2 σουβλακια μετα με 3,60 και να μου μεινουν 96,40 + βενζινη + παρκινγκ στην τσεπη...
 

Ndivo

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
21
Like
305
Πόντοι
3.210
μπα εμενα πριν μου φεροταν καλα και ηταν κυρια καθως δεν χρονοτριβουσε και το βγαζε το μεροκαματο με την αξια της, τωρα ομως  αντι για 100 ευρω θα παρει 100 πουλους και να παει να γαμηθει...
αμα ειναι να πληρωνω 100 ευρω για 20 λεπτα καλυτερα να τον παιξω στο σπιτι μου να φαω και 2 σουβλακια μετα με 3,60 και να μου μεινουν 96,40 + βενζινη + παρκινγκ στην τσεπη...

Άσε που έμαθα ότι σε κάποιους ζητάει 120.....μάλλον αγαπούληδες  :jerking:
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Πάντως εμένα για χοιρινή 100 έπερνε. Ίσως τώρα που εγινε και ντίβα του σινεμά  :2funny: να αύξησε το κασέ της
 

than88

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
341
Κριτικές
36
Like
0
Πόντοι
1.225
Δυστυχώς οι χρυσές εποχές της Ιλιάδας έχουν περάσει χωρίς επιστροφή.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Δυστυχώς οι χρυσές εποχές της Ιλιάδας έχουν περάσει χωρίς επιστροφή.

από τότε που ο οδυσσέας είχε τη φαεινή ιδέα να φτιάξει τον δούρειο ίππο άρχισε να επέρχεται το τέλος της ιλιάδος... :2funny:
 

than88

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
341
Κριτικές
36
Like
0
Πόντοι
1.225
Άκου 120...  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
η ωραια ελενη πρεπει να βαλη ταξη στα καριτσια που το παιζουν κλεοπατρες τρομαρα τους και ειναι καιρος καποια σουργελα να τα διωξη. γιατι πανε και πηδιωντε αλου με 80 ευρω και εδω αν δε της πεις εχεις τοσα σε γραφει στο μουνι της και σε ξεπεταει αμεσως.
και αν δεν της εχεις πει εχεισ κατι παραπανω σου λεει περασε η ωρα σσου μενουν πεντε λεπτα να φωναξω αλλη;
νομοιζουν πως η πελατες τρωνε κουτοχορτο και δεν ξερουν οτι κανουν ζημια στο ιδρυμα απο εδω μεσα πανε ενα σωρο συναγωνιστες δεν νομοιζω οτι η ωραια ελενη θελει να τους χαση.
και επειδη το σαιτ το διαβαζη να παρει μετρα.
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
εχει καποιες κορασιδες μετρημενες ομως εκει μεσα που τιμανε και τον πελατη  και το μαγαζι με τη συμπεριφορα τους της ξερετε ποιες ειναι και οτι και να τους δωσει λενε και ευχαριστω.
απο που εως που η ντανιελα ζηταει 120 η και παραπανω η καποιες αλλες για να δειξουν μονο βυζι ζητανε 50 ευρω τρελαθηκαμε τελειως.
λεω να στειλουμε το φιδι του ποσειδωνα να της ξεπαστρεψη της κυριες αυτες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom