Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

lebouras

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
68
Like
2
Πόντοι
0
Για το φίλο Froid που θέλει μεγάλα  :tits: προτείνω την όλγα. Ρωσάκι, λίγο ξεπέτα, αλλά ποτέ δεν ξέρεις καθότι σε αυτά τα πράγματα παίζουν ρόλο οι διαθέσεις της θεραπεύτριας, τι ώρα πήγες, πόσοι πέρασαν πριν, αν σε γουστάρει (λέμε τώρα) κλπ. Όσο για την ηλικία της Ρούλας είναι 42-44. Αν όμως σε φτιάχνει, δοκίμασε. Τα πνευστά είναι η ειδικότης της. Κάνε μια γύρα και μετά ενημέρωσε στο φόρουμ τους συναγωνιστές.
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Μα η όλγα δεν εχει μεγαλα  :tits2: εκτος αν εκανε καμμιά προσθετική γιατί εχω πολυ... καιρό να τη πάρω
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
συνεδρια με ρουλα... στο 10 λεπτο μου ειχε σηκωθει, καβλωμενος εγω καραπουτανα αυτη κατεθεσα αμεσως... μου λεει αντε κατσε να συνεχισουμε με μασαζακι τωρα, καθομαι και μετα απο κανενα 20λεπτα να σου παλι καβλες, μου λεει τι παλι?? της λεω ναι και ξαναρχιζει το τρομπονι...
συνολο συνεδριας 45 λεπτα, χυσιματα 2 με φραπεδια ανεφ μπριζολας, προφυλακτηρες δεν χρησιμοποιηθηκαν, κοστος 120 ευρω...
τα 120 ηταν καλα που εδωσα η επρεπε να παραμεινω στα 100 παρα τα 2 χυσιματα???
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
100€ και πολλα θα της ειχες δοσει!!!!!!
ακου εκει 120€ φραπες και 20€  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Μα για αυτό τη πρότεινα και εγώ. Μάλλον οι συναγωνιστές παραπάνω εννούσαν άλλη χριστίνα

οι λοιποί συναγωνισταί εννοούσαν την μίλφ ρωσίδα ξανθιά χριστίνα που εργαζόταν εκεί προ τριετίας-τετραετίας...
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
τι κουλουρι ειναι αυτο που δινει ο ντανιελσον  στο καραφλοκοροκα??? μου φαινεται οτι και αυτος εχει δει το χριστο φανταρο...  ααααα και για τους πιο παρατηρητικους ας προσεξουν το ρολοι του καραφλοκοροκα, εχει βαλει και πυξιδα για να προσανατολισει τη ψωλη του :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gerolukos

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
Χθεσινη επίσκεψη. Πήρα Χριστίνα . Απλά....τέλεια σε όλα  :knockinb: (για τα δικά μου γούστα βέβαια). Ούτε ξεπέτα ούτε τίποτε... 
 

gerolukos

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
Αν εννοεις περιγραφη της Χριστινας , περιπου 30 με μεγαλα  :tits: καστανοξανθη
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
είναι και λίγο γεματούλα ετσι?
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Αν εννοεις περιγραφη της Χριστινας , περιπου 30 με μεγαλα  :tits: καστανοξανθη

Γαλανά μάτια, λεπτά χείλια και μύτη, μέτριο ύψος, ελαφρά κιλάκια (γι' αυτούς που ενδιαφέρονται ...), χαμογελαστή και ευδιάθετη γενικώς και υπομονετική.
Καλό έως πολύ καλό μασάζ!
 

THANASIS(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αν λεμε για μια ρωσιδα Χριστινα με τα βραχιολια δεν νομιζω οτι ειναι 30 σιγουρα 40+
 

Ndivo

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
21
Like
305
Πόντοι
3.210
τι κουλουρι ειναι αυτο που δινει ο ντανιελσον  στο καραφλοκοροκα??? μου φαινεται οτι και αυτος εχει δει το χριστο φανταρο...  ααααα και για τους πιο παρατηρητικους ας προσεξουν το ρολοι του καραφλοκοροκα, εχει βαλει και πυξιδα για να προσανατολισει τη ψωλη του :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μόνο κουλούρι από την αρχή ως το τέλος!!!!!!
Γιατί τις φωνές που τις πας? Είχα και το home theater ανοιχτό και μέχρι να το χαμηλώσω πρέπει να ακούστηκε 2 δήμους μακριά  :fuck2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom