Νέα

Οι επιπτώσεις της πορνοσυνήθειας σ' έναν άντρα (αρνητικές ή ευεργετικές)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 306
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Ναι, σίγουρα  :grin:

Δέκα μαλάκες που ξερογλύφονται πίσω από την erinal σαν δεκατριάχρονα στο κωλοθρέντ.
Δέκα καμένοι με εκατό nicks
Δέκα  τραβέλο .... αντρακλες  :S

Αυτό είναι το μπου δυστυχώς, ο γλίτσας πρέπει να μπει να τους μπανάρει όλους και στο τέλος να μπανάρει και τον εαυτό του και να τελειώνουμε.
Γλίτσα , κάρφωσε το μπου στις Άλπεις , η μόνη λύση  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

τυπε αισθανεσαι και εσυ την αυρα σεξουαλικης στερησης που υπαρχει στο σαιτ ?  :S :S :S
 

vangelisf

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
158
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Προσωπικα μπορω να πω πως η ενδελεχης ενασχοληση μου με το αθλημα,εδω και κατι χρονια περισσοτερο ικανοποιημενο μ αφηνει παρα απογοητευμενο οπως συνεβαινε πολλα περισσοτερα χρονια πριν,οπου εφαγα πολυ χρημα πραγματικα με "μη επαγγελματιες" ιεροδουλες και ελαβα πολυ λιγοτερη ικανοποιηση και απο σεξουαλικη αποψη αλλα και απο συναισθηματικη(που αποδειχθηκε παπατζιλικι εν τελει!!) :headbang:
Πραγματι ενα σημαντικο μειονεκτημα ειναι οτι ανεβαζεις πολυ τα στανταρτ σου οποτε λες γιατι πχ να κυνηγησω να γαμησω το μπαζακι,που μου το παιζει και δυσκολη συν τοις αλλοις,και να μην δωσω ενα 50αρακι και να γαμησω ενα θεομουνο που θα βγαλω και γουστα....οποτε αυτοματα απομακρυνεσαι και απο το ενδεχομενο σχεσης με "συμβατικες"γυναικες....και συναισθηματος
Ωστοσο συναισθημα μπορεις να βρεις και στο χωρο της νυχτας, αν και πιο δυσκολα,αλλα οσο και αν ακουγεται παραδοξο,ισως και πιο αληθινο...!!!
Και αυτο γιατι απλα πιστευω οτι η ιεροδουλος ειναι πολυ πιο ντομπρα γυναικα απο τις κοινες ελεινιδες..! Σου λεει , προσφερω αυτα και θελω τοσα..
Ενω η ελεινιδα θελει τα παντα και δινει οτι γουσταρει,οταν γουσταρει και οσο γουσταρει...(και προσφερει και απειρο παπα!)
Εμπειρια προσωπικη με κοριτσι της νυχτας ειχα και πραγματικα με αφησε αφωνο με το ποσο ξηγημενη ηταν και ποσο αληθινη.... :hi:
Φυσικα καθε ανθρωπος ειναι μοναδικος και σκεφτεται μοναδικα....
 
 





πολυ σωστο σε βρισκω αγαπητε συναγωνιστα  :hi: :hi: :hi:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
τυπε ειμαι 72 χρονων, αποφοιτος δημοτικου και ανεργος, στραβος, καραφλος και ασχημος και σερνω και το ενα ποδι  :-

ο Λονγκ Τζον εισαι τυπε?  :S :S :S

Scalawag+%281973%29.jpg
 :S
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
και μετά μου λες οτι δεν είσαι γυναίκα!! Εδώ πας να γράψεις ολόκληρη διατριβή για να μας αποτρέψεις να πηγαίνουμε στις πουτάνες. Εν πάση περιπτώση, τα αρνητικά (ή τα θετικά) μιας κατάστασης είναι μέσα στο μυαλό του καθενός. Δεν μπαίνουν σε καλούπια οι συμπεριφορές όσο και αν θέλουν οι ψυχολόγοι προκειμένου να κάνουν ευκολότερη την δουλειά τους και τις αμοιβές τους. Επίσης είναι γελοίο να προσπαθούμε να βρούμε τον δράκο σε παραμύθι που μπορεί να μην υπάρχει δράκος. Είναι μεγάλο πράγμα η ελευθερία αγαπητή μου. Απλά οι γυναίκες είναι κολλημένες με την οικογένεια κάτι που τις κατατρέχει μέχρι να γεράσουν. Μεγάλες δεσμεύσεις σε μια εποχή απελευθερώσεων.

Φιλαρακο το πρωτο πραγμα που εγραψα ανοιγοντας το thread ειναι ότι δεν καταφερομαι κατα της πορνειας, και ότι δεν παω να υποδειξω σε κανενα πως θα ζησει.Κανε το κοπο και διαβασε το.

Τελος για αλλη μια φορα δεν ειμαι γυναικα  σε ρολο "κατασκοπου"". Τι δεν καταλαβαινεις ??


 

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Η μεγαλύτερη αρνητική συνέπεια κατά τη γνώμη μου είναι η εξής :
Συνειδητοποιείς ότι οι Γυναίκες χωρίζονται σε πουτάνες με τις οποίες παντα περνάς καλά και αυτές λαχταρά η καύλα και το πουλί σου
Σε "κορίτσια για οικογένεια" που αναγκαστικά πρέπει να κάνεις για να μη ψοφήσεις μόνος σε αυτή τη ζωή.
Αρα ένας άντρας περνά τη ζωή του μακρυά απο αυτό που λαχταρά και δεν είναι άλλο απο τα λεγόμρνα "κακά κορίτσια" για να ζήσει μια συμβατική ζωή και να κάνει απογόνους μιας και δεν μπορείς να το κάνεις αυτό με την (α) κατηγορία δηλαδή τα κακά κορίτσια.
Αυτή είναι η πικρή αλήθεια !
Μόνο οι μεγιστάνες και πλούσιοι μπορούν να υπερβούν απροβλημάτιστα αυτό το μικροαστικό εμπόδιο και να παντρεύονται μουνάρες καυλιάρες πουτάνες για να τις χαίρεται ο πούτσος τους και να σοβαρέψουν όταν κάνουν παιδιά .
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.564
Πόντοι
3.656

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.564
Πόντοι
3.656
τυπε αισθανεσαι και εσυ την αυρα σεξουαλικης στερησης που υπαρχει στο σαιτ ?   :S :S :S


τυπε ο μονος τελικα που φχαριστιεται στο σεξ στο μπου ειναι ο λιλας.και αυτον τον γαμανε κι ολας  :S
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Ναι, σίγουρα  :grin:

Δέκα μαλάκες που ξερογλύφονται πίσω από την erinal σαν δεκατριάχρονα στο κωλοθρέντ.
Δέκα καμένοι με εκατό nicks
Δέκα  τραβέλο .... αντρακλες  :S

Αυτό είναι το μπου δυστυχώς, ο γλίτσας πρέπει να μπει να τους μπανάρει όλους και στο τέλος να μπανάρει και τον εαυτό του και να τελειώνουμε.
Γλίτσα , κάρφωσε το μπου στις Άλπεις , η μόνη λύση  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :

(type, η Eri μαζεύει ψήφους για όταν ξανακατέβει στις εκλογές. Μην είσαι αυστηρός.)

Και το τίμημα; Μπουρδελιάρης ίσον τζιζ για τις ντεμέκ καθώς πρέπει: δεν κάνει για σπίτι αυτός. ;-)
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.097
Κριτικές
52
Like
17.520
Πόντοι
10.686
Η μεγαλύτερη αρνητική συνέπεια κατά τη γνώμη μου είναι η εξής :
Συνειδητοποιείς ότι οι Γυναίκες χωρίζονται σε πουτάνες με τις οποίες παντα περνάς καλά και αυτές λαχταρά η καύλα και το πουλί σου
Σε "κορίτσια για οικογένεια" που αναγκαστικά πρέπει να κάνεις για να μη ψοφήσεις μόνος σε αυτή τη ζωή.
Αρα ένας άντρας περνά τη ζωή του μακρυά απο αυτό που λαχταρά και δεν είναι άλλο απο τα λεγόμρνα "κακά κορίτσια" για να ζήσει μια συμβατική ζωή και να κάνει απογόνους μιας και δεν μπορείς να το κάνεις αυτό με την (α) κατηγορία δηλαδή τα κακά κορίτσια.
Αυτή είναι η πικρή αλήθεια !
Μόνο οι μεγιστάνες και πλούσιοι μπορούν να υπερβούν απροβλημάτιστα αυτό το μικροαστικό εμπόδιο και να παντρεύονται μουνάρες καυλιάρες πουτάνες για να τις χαίρεται ο πούτσος τους και να σοβαρέψουν όταν κάνουν παιδιά .
Μόνο οι καμικάζι και οι Ταλιμπάν που ζώνονται με εκρηκτικά παίρνουν και άλλους μαζί τους στον τάφο!Στη συμβατική ζωή,μόνος σου γεννιέσαι και πεθαίνεις...
Υπάρχει και η μικροαστική άποψη που λέει ότι ''τα παιδιά είναι το αντίτιμο που πρέπει να πληρώσει ο άντρας για να κάνει σεξ,και το σεξ είναι το αντίτιμο που πρέπει να πληρώσει η γυναίκα για να κάνει παιδιά'',αλλά ξεφεύγουμε πολύ από το θέμα...
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.097
Κριτικές
52
Like
17.520
Πόντοι
10.686
Πώς το φέρνετε από εδώ,το πάτε από κει,ένας ''Λέγκολας'' τρυπώνει σε κάθε thread...
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Η μεγαλύτερη αρνητική συνέπεια κατά τη γνώμη μου είναι η εξής :
Συνειδητοποιείς ότι οι Γυναίκες χωρίζονται σε πουτάνες με τις οποίες παντα περνάς καλά και αυτές λαχταρά η καύλα και το πουλί σου
Σε "κορίτσια για οικογένεια" που αναγκαστικά πρέπει να κάνεις για να μη ψοφήσεις μόνος σε αυτή τη ζωή.
Αρα ένας άντρας περνά τη ζωή του μακρυά απο αυτό που λαχταρά και δεν είναι άλλο απο τα λεγόμρνα "κακά κορίτσια" για να ζήσει μια συμβατική ζωή και να κάνει απογόνους μιας και δεν μπορείς να το κάνεις αυτό με την (α) κατηγορία δηλαδή τα κακά κορίτσια.
Αυτή είναι η πικρή αλήθεια !
Μόνο οι μεγιστάνες και πλούσιοι μπορούν να υπερβούν απροβλημάτιστα αυτό το μικροαστικό εμπόδιο και να παντρεύονται μουνάρες καυλιάρες πουτάνες για να τις χαίρεται ο πούτσος τους και να σοβαρέψουν όταν κάνουν παιδιά .


Σε συνεχεια αυτου που γραφεις ο καβαφης υποστηριζε οτι " ο σνυπανδρος αντρας ζει σαν ανθρωπος και πεθαινει σα σκυλος ενω ο παντρεμενος ζει σα σκυλος και πεθαινει σαν ανθρωπος ""
Καπου ταυτιζεστε.

Οσον αφορα τους μεγιστανες παντρευονται μουναρες που δεν ειναι αναγκαστικα πουτανες με την στενοτερη εννοια αλλα με την ευρυτερη. Επιπλεον εχουν ενα επιπλεον πλεονεκτημα μπορουν να τις αναπληρωνουν οποτε θελουν με εξισου ομορφες.Ανηκουν στη τριτη κατηγορια που εγραφα αρχικα.

Ακ8μα και αυτοι ομως τα προβληματα τους τα εχουν. Απλα δεν μας πολυφαινονται.Η ισοροπια κσι το μετρο χρειαζονται σε ολους.

 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Σα πινακας του Γκρεκο απο τα ψυχιατρεια που πηγαινε και ζωγραφιζε.

Ξεκολησαμε απο το περιθωριο φιλαρακο ?? Η εμπνεομαστε ακομη στις πακιστανοτρυπες ??Βοηθησε ο Μπωντλαιρ ?? :headbang3 ;) 
  ;)

ο ευρύτερος πορνικός χώρος είναι μεγάλη πηγή έμπνευσης για μένα ( δεν είναι τυχαίο που οι φιλόσοφοι γαμούσαν συνέχεια  :grin: )

τα σέβη μου  :hi:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
τυπε νομιζω υπηρχε μια φιλοσοφικη σχολη που ελεγε οτι πλησιαζεις το θειο μονο μεσα απο την σεξουαλικη ηδονη
οι τυποι συλλαμβαναν τις ιδεες τους μεσα απο παρτουζες και αλληλοχυσιματα
αλλα δε θυμαμαι πως τους λεγανε γιατι εχω παει μονο δημοτικο

ναι φίλε συμφωνώ και επαυξάνω
εγώ συλλαμβάνω τρελές ιατροφιλοσοφικές έννοιες μετά απο μια καλή παρτούζα
δεν κάνω πλάκα

νομίζω ότι αν μου κόψεις το γαμήσι άνευ δέσμευσης με ακρωτηριάζεις τελείως

βρές τη σχολή και πές μου

την καλησπέρα μου  :hi:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
ελα βρηκα και τριτη αρνητικη συνεπεια του πουρδελογαμησιου
οτι απο μια ηλικια και μετα αρχιζει το πρηξοπουτσι απο φιλους και συγγενεις: εσυ ποτε θα νοικοκυρευτεις;
και να σου τα συνοικεσια και να σου τα κυδωνοπαστα και η γκολφω η χοντρουλα απο το χωριο που ανοιγει το καλυτερο φυλλο για σπανακοπιτα αλλα εχει ενα μεγαλο φρυδι
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
ο ευρύτερος πορνικός χώρος είναι μεγάλη πηγή έμπνευσης για μένα ( δεν είναι τυχαίο που οι φιλόσοφοι γαμούσαν συνέχεια  :grin: )

τα σέβη μου  :hi:
τυπε νομιζω υπηρχε μια φιλοσοφικη σχολη που ελεγε οτι πλησιαζεις το θειο μονο μεσα απο την σεξουαλικη ηδονη
οι τυποι συλλαμβαναν τις ιδεες τους μεσα απο παρτουζες και αλληλοχυσιματα
αλλα δε θυμαμαι πως τους λεγανε γιατι εχω παει μονο δημοτικο
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
βρές τη σχολή και πές μου

την καλησπέρα μου  :hi:
τυπε ενας αλλος τυπος μου ειπε οτι η σχολη αυτη ηταν η κυρηναικη η ηδονιστικη σχολη που ιδρυσε ο αριστιππος στην οποια διδαξε και η κορακλα του η αρητη  :knockinb:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ναι φίλε συμφωνώ και επαυξάνω
εγώ συλλαμβάνω τρελές ιατροφιλοσοφικές έννοιες μετά απο μια καλή παρτούζα
δεν κάνω πλάκα

νομίζω ότι αν μου κόψεις το γαμήσι άνευ δέσμευσης με ακρωτηριάζεις τελείως

βρές τη σχολή και πές μου

την καλησπέρα μου  :hi:

ακοινωνικα κοινωνικος  :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom