Νέα

Οδηγώ και ψωλάρω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nudist_player40
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.839
Πόντοι
206
Είστε κι εσείς από αυτούς που όταν οδηγείτε με το ένα χέρι κρατάτε το τιμόνι και με το άλλο τον παίζετε αδιαφορώντας αν σας βλέπουν απ'εξω;
Αδερφέ είναι 8:10
Μην γράφεις τις μαλακίες πρωί πρωί... είμαι στον 1ο καφέ !

Μάλλον έχεις καιρό να γαμησεις και γράφεις μαλακίες

Ααααα και που σε, πάρε αυτόματο (κατά προτίμηση Mercedes που έχουν καλά αυτόματα.... Μην αλλάζεις και ταχύτητες)
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.646
Πόντοι
7.195
Είστε κι εσείς από αυτούς που όταν οδηγείτε με το ένα χέρι κρατάτε το τιμόνι και με το άλλο τον παίζετε αδιαφορώντας αν σας βλέπουν απ'εξω;
με ποιό χέρι κρατάς το τιμόνι τύπε ;
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.026
Πόντοι
11.956
Είστε κι εσείς από αυτούς που όταν οδηγείτε με το ένα χέρι κρατάτε το τιμόνι και με το άλλο τον παίζετε αδιαφορώντας αν σας βλέπουν απ'εξω;
Κυριακη.... καλοκαίρι...εντάξει είπαμε να βγει κανά νήμα να περάσει η ώρα ....εσύ το τερματισες....αααα και ταυτόχρονα τσιγάρο να πέσει η καύτρα πάνω !!!!!!!!
 

sotis25

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
512
Κριτικές
6
Like
488
Πόντοι
306
Εγω το κανω πανω στο μηχανάκι αυτο.Σε βλέπουν καλυτερα.....Ειδικα κατι καριολιτσες κοιτάζουν και γελανε και καβλωνω περισσοτερο
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.259
Κριτικές
62
Like
44.900
Πόντοι
9.297
Εγω το κανω πανω στο μηχανάκι αυτο.Σε βλέπουν καλυτερα.....Ειδικα κατι καριολιτσες κοιτάζουν και γελανε και καβλωνω περισσοτερο
Eλπιζω να μην φοράς κράνος για να φαίνεται η αυτοσυγκέντρωση στο εργόχειρο σου...
 

sotis25

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
512
Κριτικές
6
Like
488
Πόντοι
306
Φοραω κράνος για να μη με γνωρίζουν.Εννοειτε χωρις πινακιδα
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
5.998
Πόντοι
1.336
Οχι γιατί οδηγάω χειροκίνητο
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.259
Κριτικές
62
Like
44.900
Πόντοι
9.297
Φοραω κράνος για να μη με γνωρίζουν.Εννοειτε χωρις πινακιδα
Τότε προφανώς είσαι...μαλακας με περικεφαλαία στην κυριολεξία όμως.Οι πιο πολλοί είναι μεταφορικά...αλλά εσύ είσαι ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ.:grin:
Ίσως έχεις βάλει σκοπό να γνωρίσεις τίποτα αστυνομικινες αλλά αν σε πιάσουν χωρίς πινακίδα δεν νομίζω να σε γουστάρουν δεν πα να είσαι και φτυστος ο Αλέν Ντελόν.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.700
Κριτικές
90
Like
36.260
Πόντοι
25.467
Τότε προφανώς είσαι...μαλακας με περικεφαλαία στην κυριολεξία όμως.Οι πιο πολλοί είναι μεταφορικά...αλλά εσύ είσαι ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ.:grin:
Ίσως έχεις βάλει σκοπό να γνωρίσεις τίποτα αστυνομικινες αλλά αν σε πιάσουν χωρίς πινακίδα δεν νομίζω να σε γουστάρουν δεν πα να είσαι και φτυστος ο Αλέν Ντελόν.

Να δείτε που θα έχει και συνέχεια με πορνοπρωταγωνίστρια μπατσίνα τροχαίας, που τον σταμάτησε για να του κόψει κλήση, αλλά τελικά λιγουρεύτηκε την ψωλή του, και τον πλάκωσε στα τσιμπούκια. :confused:
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.769
Πόντοι
2.306
Ήταν ένας εδώ στο bou, που αν δεν είχε απότομες στροφές ο δρόμος, οδηγούσε με την πούτσα.
αλλα εγώ πάω με χίλια αυτόν:
 
Τελευταία τροποποίηση:

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.259
Κριτικές
62
Like
44.900
Πόντοι
9.297
Να δείτε που θα έχει και συνέχεια με πορνοπρωταγωνίστρια μπατσίνα τροχαίας, που τον σταμάτησε για να του κόψει κλήση, αλλά τελικά λιγουρεύτηκε την ψωλή του, και τον πλάκωσε στα τσιμπούκια. :confused:
Και μετά θα τραγουδάνε αγκαλιά το "Μπελα Τσάο" έξω από τα γραφεία του ΣΥΡΙΖΑ....και θα ανοίξουν ένα ωραίο γραφείο εμπορίας φιδιών για να ζήσουν αυτοί καλά και εμείς καλύτερα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.168
Like
15.804
Πόντοι
2.256
Να δείτε που θα έχει και συνέχεια με πορνοπρωταγωνίστρια μπατσίνα τροχαίας, που τον σταμάτησε για να του κόψει κλήση, αλλά τελικά λιγουρεύτηκε την ψωλή του, και τον πλάκωσε στα τσιμπούκια. :confused:
Στανταράκι :cheesy::cheesy::cheesy:
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.909
Like
8.455
Πόντοι
1.056
Κυριακη.... καλοκαίρι...εντάξει είπαμε να βγει κανά νήμα να περάσει η ώρα ....εσύ το τερματισες....αααα και ταυτόχρονα τσιγάρο να πέσει η καύτρα πάνω !!!!!!!!
Και μέσα σε όλα αυτά (οδηγάς,,τον παίζεις,,, και ταυτόχρονα τσιγάρο να πέσει η καύτρα πάνω στον πουτσο σου ) να σε περνουν και τηλ.....
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.817
Like
15.557
Πόντοι
3.656
Είστε κι εσείς από αυτούς που όταν οδηγείτε με το ένα χέρι κρατάτε το τιμόνι και με το άλλο τον παίζετε αδιαφορώντας αν σας βλέπουν απ'εξω;

τυπε εχω βεσπα δε γινεται αυτο :confused::confused::confused:
ομως ξυνω τη μυτη μου που και που :wanker::wanker::wanker:
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.889
Κριτικές
2
Like
20.976
Πόντοι
6.236
τυπε εχω βεσπα δε γινεται αυτο :confused::confused::confused:
ομως ξυνω τη μυτη μου που και που :wanker::wanker::wanker:
Αυτά που βγάζεις, πρέπει να τα τρως, όμως.
Γιατί μια φορά, ήμουν πίσω από μια βέσπα και γέμισε το αυτοκίνητο μου μυγάκια (νόμιζα) λες και είχα κάνει 500 χλμ στην εθνική.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.817
Like
15.557
Πόντοι
3.656
Αυτά που βγάζεις, πρέπει να τα τρως, όμως.
Γιατί μια φορά, ήμουν πίσω από μια βέσπα και γέμισε το αυτοκίνητο μου μυγάκια (νόμιζα) λες και είχα κάνει 500 χλμ στην εθνική.

οχι τυπε δεν τα τρωω γιατι θα γεμισω ψιχουλα τη βεσπα μετα,και την εχω τζιτζι :confused::confused::confused:


wrecked_lambretta_16451.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom