Νέα

Νιώθετε τύψεις όταν απατάτε την/τον σύντροφό σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psaxnw(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Νιώθετε τύψεις όταν απατάται την/τον συντροφο σας;

  • Ναι

    Ψήφοι: 7 21,2%
  • Οχι

    Ψήφοι: 11 33,3%
  • Αφού κ ο/η συντροφός μου το ίδιο κάνει...

    Ψήφοι: 5 15,2%
  • Τύψεις? Τι είναι αυτό?

    Ψήφοι: 4 12,1%
  • Δεν ξενογαμάω, είμαι πιστός!

    Ψήφοι: 6 18,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    33

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Μπαιτ εδω διαφωνω.........


προσωπικα θεωρω οτι καθε σχεση ειναι καταδικασμενη στην απιστια γιατι δεν πιστευω στη μονογαμια......

απο κει και περα ειναι θεμα των δυο πλευρων το πως θα το κουμανταρουν αυτο και πως θα το διαχειριστουν.....
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
εγω παλι πιστευω ή θελω να πιστευω
οποτε..
δεν λεω οτι ειμαι σωστη κ ειπα οτι καταλαβαινω τους αλλους που μπορει ν απατησουν απλα θελω να το ξερω αν προκειται για το συντροφο μου
ουτε οτι ειμαι 1000000% σιγουρη οτι αυτα που λεω τωρα κ που πιστευω τωρα θα τα πιστευω κ σε 20 χρονια απο τωρα, για τον εαυτο μου
δεν ειμαι μελλοντολογος...
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
προσωπικα θεωρω οτι καθε σχεση ειναι καταδικασμενη στην απιστια γιατι δεν πιστευω στη μονογαμια......

απο κει και περα ειναι θεμα των δυο πλευρων το πως θα το κουμανταρουν αυτο και πως θα το διαχειριστουν.....

Συμφωνώ ΑΠΟΛΥΤΩΣ!  :rockon:  Γι αυτό κι εγώ όταν με ρωτάνε "αν είμαι πιστός"... απαντάω "ΝΑΙ (στις αρχές μου)..." :grin:
 

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.394
Κριτικές
3
Like
866
Πόντοι
96
Κατά τη γνώμη μου δεν μπορεί να είναι κέρατο το μπουρδέλο, και δεν πρέπει να έχουμε τύψεις εμείς οι άνδρες. Διάβασε τα παρακάτω και πες μου αν θα έπρεπε να έχω τύψεις σε περίπτωση που επισκεφθώ μπουρδέλο. Με τη σύζυγό μου τα πάω μιά χαρά. Και στην καθημερινότητα, αλλά και στο κρεββάτι, όπου κάθε συνεύρεση δεν είναι ούτε του ημιώρου, (ούτε κάν της ώρας, αλλά πολύ παραπάνω) και βέβαια ούτε να χύσουμε για να ξαλαφρώσουμε!!! Ομως κάτι οι δουλειές του σπιτιού, κάτι τα πιτσιρίκια (είναι και πολλά ζωή νά'χουνε) οι αντοχές της για ερωτική επαφή είναι πολύ μειωμένες. Δεν την κατηγορώ, ούτε της κρατάω μούτρα όταν τρώω πόρτα αν της κάνω κρούση για ερωτική επαφή, κατανοώ ότι τραβάει κι αυτή τα δικά της στο σπίτι, αλλά όταν για διάφορους λόγους έχω φάει στις τελευταίες 10 φορές τις 6 "πόρτα", δε νομίζω ότι θα έχω τύψεις όταν επισκεφθώ μία επαγγελματία του είδους.
δεν ειναι υποπτο το 6 στα 10 πορτα??  :think:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Συμφωνώ ΑΠΟΛΥΤΩΣ!  :rockon:  Γι αυτό κι εγώ όταν με ρωτάνε "αν είμαι πιστός"... απαντάω "ΝΑΙ (στις αρχές μου..." :grin:

ναι αλλα το θεμα ειναι να εισαι και ειλικρινης με τον ανθρωπο σου ε? ;)
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
δεν ειναι υποπτο το 6 στα 10 πορτα??  :think:

Η καθημερινότητα και οι ασχολίες με τρία μωρά νομίζω ότι δικαιολογούν το 6 στα 10 "πόρτα".

Τώρα βέβαια, με τις γυναίκες δεν μπορείς να ξέρεις τι γίνεται. Αν η γυναίκα θέλει να γαμηθεί, ακόμη και σε μπουκάλι να την κλείσεις, θα γαμηθεί με το φελλό! :rockon:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.518
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
Η καθημερινότητα και οι ασχολίες με τρία μωρά νομίζω ότι δικαιολογούν το 6 στα 10 "πόρτα".

Τώρα βέβαια, με τις γυναίκες δεν μπορείς να ξέρεις τι γίνεται. Αν η γυναίκα θέλει να γαμηθεί, ακόμη και σε μπουκάλι να την κλείσεις, θα γαμηθεί με το φελλό! :rockon:
Φιλε μου και συνταξιδιωτη στα σοκακια του πληρωμενου ερωτα............
αλλα μου λες οταν τελειωνης και χυνης τα κοριτσια............ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Καμία απολύτως, αρκεί να υπάρχει πλήρης, συνειδητοποιημένος διαχωρισμός.

Η οικογένεια/σύζυγος καλύπτει ΠΛΗΡΩΣ τις συναισθηματικές, συντροφικές, επικοινωνιακές και κοινωνικές ανάγκες. Η ερωμένη, το μόνο που καλύπτει (και πρέπει να το γνωρίζει ΜΕ ΣΑΦΗΝΕΙΑ) είναι τις επιπλέον ερωτικές ανάγκες που προκύπτουν από την εξασθένιση του ερωτικού πάθους με το χρόνο. ΜΟΝΟ αυτές. Ιδανικά, και η ερωμένη πρέπει να έχει τους ίδιους στόχους. Αν τους έχει, έχουμεένα εξαιρετικό win-win.

Τώρα αν η σχέση έχει και άλλα κενά εκτός της ερωτικής αδράνειας, χέσε μέσα. Χωρίζεις και πας εμπρός. Αλλιώς η κατάσταση μόνο θα χειρωτερεύει.

 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Φιλε μου και συνταξιδιωτη στα σοκακια του πληρωμενου ερωτα............
αλλα μου λες οταν τελειωνης και χυνης τα κοριτσια............ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν λες όλη την αλήθεια φιλαράκι..... παρεούλα τους δίνουμε τους χυμούς μας. ;)

Και άλλαξε το φύλο  που έχεις δηλώσει γιατί αφού σε ξέρω, μου κάνει κάτι να βλέπω ότι δηλώνεις θήλυ αφού είσαι μιά χαρά παλικάρι.
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Ελφτεξ ακομα περιμενω απαντηση σε εκεινο το ποστ του Λακη  :grin:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Δεν λες όλη την αλήθεια φιλαράκι..... παρεούλα τους δίνουμε τους χυμούς μας. ;)

Και άλλαξε το φύλο  που έχεις δηλώσει γιατί αφού σε ξέρω, μου κάνει κάτι να βλέπω ότι δηλώνεις θήλυ αφού είσαι μιά χαρά παλικάρι.

αφου ειναι λουγκρα............το ειπε και ο παλιος που ειναι αλλιως......μηπως να το γυρισεις και συ σιγα σιγα? αντε......
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
αφου ειναι λουγκρα............το ειπε και ο παλιος που ειναι αλλιως......μηπως να το γυρισεις και συ σιγα σιγα? αντε......

Ο παλιός μπορεί να είναι αλλιώς.... αλλά ως προς τον amjik δεν ξέρει τι του γίνεται. Είναι φιλαράκι, ξηγμένο παιδί από τα λίγα και γαμιάς μουνιών -και γυναικείων πρωκτών άμα λάχει- (εξ'ού και το nick του για όποιον ξέρει Τουρκικά).
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
κανονικα θα επρεπε να υπαρχει και η επιλογή ναι νιωθω τυψεις αλλα θα συνεχισω!! :rockon:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Ο παλιός μπορεί να είναι αλλιώς.... αλλά ως προς τον amjik δεν ξέρει τι του γίνεται. Είναι φιλαράκι, ξηγμένο παιδί από τα λίγα και γαμιάς μουνιών -και γυναικείων πρωκτών άμα λάχει- (εξ'ού και το nick του για όποιον ξέρει Τουρκικά).


εγω ξερω και γιαυτο τον αγαπω και ιδιαιτερα......

αλλα ασε να κανουμ ελιγη πλακα μην το παιρνεις τοσο σοβαρα :P
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.518
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
Βρε αστους να λενε ....οποιος θελη δωκιμαζη.........
θα ερθης απο δω εμαθα καινουργιο στεκι prive.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.518
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
agiana κοιταξε υλικο που σου εστειλα στο yahoo.........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom