Νέα

Νιώθετε τύψεις όταν απατάτε την/τον σύντροφό σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psaxnw(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Νιώθετε τύψεις όταν απατάται την/τον συντροφο σας;

  • Ναι

    Ψήφοι: 7 21,2%
  • Οχι

    Ψήφοι: 11 33,3%
  • Αφού κ ο/η συντροφός μου το ίδιο κάνει...

    Ψήφοι: 5 15,2%
  • Τύψεις? Τι είναι αυτό?

    Ψήφοι: 4 12,1%
  • Δεν ξενογαμάω, είμαι πιστός!

    Ψήφοι: 6 18,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    33

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
201
Πόντοι
16
δηλαδη εβα κατα βαθος θες να τον απατησεις αλλα περιμενεισ να σ απατησει αυτος , αυτο καταλαβα εγω , λογικη αγελης, ειτε κατι το γουσταρεις σαν πραξη και το κανεις ειτε δεν το κανεις επειδη το εκαναν οι αλλοι
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
δηλαδη εβα κατα βαθος θες να τον απατησεις αλλα περιμενεισ να σ απατησει αυτος , αυτο καταλαβα εγω , λογικη αγελης, ειτε κατι το γουσταρεις σαν πραξη και το κανεις ειτε δεν το κανεις επειδη το εκαναν οι αλλοι

σπιρτο αναμμενο εισαι εσυ.....να αποφευγεις τα βενζιναδικα :P :P
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
δηλαδη εβα κατα βαθος θες να τον απατησεις αλλα περιμενεισ να σ απατησει αυτος , αυτο καταλαβα εγω , λογικη αγελης, ειτε κατι το γουσταρεις σαν πραξη και το κανεις ειτε δεν το κανεις επειδη το εκαναν οι αλλοι

οχι δεν ειπα αυτο. οταν αναφερθηκα σε εκδικηση δεν ενοουσα να τον απατησω κι εγω.... δεν ειναι στην τακτικη μου να πεφτω στο επιπεδο του αλλου για τον βγαλω οφ
 

AssMaster

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
289
Κριτικές
66
Like
1.152
Πόντοι
6.830
Ο χοντρος δεν νιωθει τυψεις οταν τρωει κρυφα απο τη γυναικα του.Εμεις γιατι να νιωθουμε τυψεις.Στο κατω κατω οσο δεν το ξερει ειναι μια χαρα
 

supervans13

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
254
Κριτικές
3
Like
75
Πόντοι
1
νιω8ω καυλες οταν απαταω τη συντροφο μου
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
86
Πόντοι
6
απο τη στηγμη που η συζηγος πηρε την αποφαση να ειναι μονο μητερα και εβγαλε απο πανω της την ιδιοτητα της συντροφου νιωθω πολυ ανετα και καθολου τυψεις οταν βρισκομε με την σχεση μου εκ RU αλλα και με τις κοπελες των studio οταν παω για αλλαγη.αν αποφασισει ποτε να ξυπνησει εδω ειμαστε αλλα το βλεπω χλωμο.εαν και μεχρι να συμβει αυτο ο,τι μπορω θα το γαμω  :rockon:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
απο τη στηγμη που η συζηγος πηρε την αποφαση να ειναι μονο μητερα και εβγαλε απο πανω της την ιδιοτητα της συντροφου νιωθω πολυ ανετα και καθολου τυψεις οταν βρισκομε με την σχεση μου εκ RU αλλα και με τις κοπελες των studio οταν παω για αλλαγη.αν αποφασισει ποτε να ξυπνησει εδω ειμαστε αλλα το βλεπω χλωμο.εαν και μεχρι να συμβει αυτο ο,τι μπορω θα το γαμω  :rockon:
Τύπε εισαι ενας γνησιος αλεξότυπος...
 

nasargi

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Οταν το γαμισι ειναι καλο ολα καλα :rockon: αμα φας καμια φολα τοτε μονο λες τι μαλακια εκανα :headbang:
 

pussy addicted

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2014
Μηνύματα
609
Κριτικές
4
Like
516
Πόντοι
306
ισα ισα μόνο όατν κερατώσεις πάει η σχέση/γάμος καλά...αλλιώς αρχίζεις και τη κατηγορείς υποσυνείδητα για ότι χάνεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom