Νέα

Νιώθετε τύψεις όταν απατάτε την/τον σύντροφό σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psaxnw(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Νιώθετε τύψεις όταν απατάται την/τον συντροφο σας;

  • Ναι

    Ψήφοι: 7 21,2%
  • Οχι

    Ψήφοι: 11 33,3%
  • Αφού κ ο/η συντροφός μου το ίδιο κάνει...

    Ψήφοι: 5 15,2%
  • Τύψεις? Τι είναι αυτό?

    Ψήφοι: 4 12,1%
  • Δεν ξενογαμάω, είμαι πιστός!

    Ψήφοι: 6 18,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    33

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.518
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
μα δε μιλαμε για αλλα πραγματα οπως αυτα που εννοεις........αν μιλαγαμε για τετοια θα βλεπες ολοι αυτα τα δηθεν τυπακια ποσο παραδοσιακα θα γινονταν ξαφνικα......και κατα ποσον θα αλλαζαν αποψη για τα μπουρδελα και τα ζιγκολο......αλλα το θεμα ειναι οτι προκειται για θλιβερη καθημερινοτητα τελικα εξ ου και το βλεπουν ετσι ;)
σιγα μη δεχονταν κανεις τους τριο ή ζευγαρια ή Swinging ή οτιδηποτε αλλο......

υ.γ. που σαι ρε παλιε να δεις τους ακομπλεξαριστους καθημερινους ελληνες :2funny:

[size=20pt]Εδω ειμαι................[/size]
 

spygirl

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
813
Like
0
Πόντοι
6
μα δε μιλαμε για αλλα πραγματα οπως αυτα που εννοεις........αν μιλαγαμε για τετοια θα βλεπες ολοι αυτα τα δηθεν τυπακια ποσο παραδοσιακα θα γινονταν ξαφνικα......και κατα ποσον θα αλλαζαν αποψη για τα μπουρδελα και τα ζιγκολο......αλλα το θεμα ειναι οτι προκειται για θλιβερη καθημερινοτητα τελικα εξ ου και το βλεπουν ετσι ;)
σιγα μη δεχονταν κανεις τους τριο ή ζευγαρια ή Swinging ή οτιδηποτε αλλο......

υ.γ. που σαι ρε παλιε να δεις τους ακομπλεξαριστους καθημερινους ελληνες :2funny:



θα ειναι με απλες καθημερινες ιταλιδες!!
 

Siegf

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.177
Like
0
Πόντοι
16
σιγα μη δεχονταν κανεις τους τριο ή ζευγαρια ή Swinging ή οτιδηποτε αλλο......
υ.γ. που σαι ρε παλιε να δεις τους ακομπλεξαριστους καθημερινους ελληνες :2funny:
Το τρίο πως το εννοάς?
Αν είναι δυο γυναίκαι + 1 άντρας, ΟΚ!
Το ανάποδο δεν παίζει, σορρυ!! Είναι θέμα ισότητας! :2funny:
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
θα κανουμε τρελιτσες μαζι? ψαχνω εναν ακομπλεξαριστο αντρα :P :P

μα δε μιλαμε για αλλα πραγματα οπως αυτα που εννοεις........αν μιλαγαμε για τετοια θα βλεπες ολοι αυτα τα δηθεν τυπακια ποσο παραδοσιακα θα γινονταν ξαφνικα......και κατα ποσον θα αλλαζαν αποψη για τα μπουρδελα και τα ζιγκολο......αλλα το θεμα ειναι οτι προκειται για θλιβερη καθημερινοτητα τελικα εξ ου και το βλεπουν ετσι ;)
σιγα μη δεχονταν κανεις τους τριο ή ζευγαρια ή Swinging ή οτιδηποτε αλλο......

υ.γ. που σαι ρε παλιε να δεις τους ακομπλεξαριστους καθημερινους ελληνες :2funny:

Γιατι αρπαζεσαι?Εγω απλα ηθελα να ξερω τι συμβαινει κ με τους αλλους.Ουτε μαγκιες κανω ουτε ακομπλεξαριστος το παιζω.Ξερεις πολυ καλα το τι συμβαινει σημερα.Ποσοι αντρες απαταν τις γυναικες/συντροφους τους κ ποσες γυναικες τους αντρες τους.Οποτε μην σε πιανει το φεμινιστικο σου κ αρπαζεσαι.Η γνωμη σου ειναι δεκτη αλλα μην πας να μας την πεις γιατι κ οι γυναικες δεν εισατι καλυτερες απο εμας.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Το τρίο πως το εννοάς?
Αν είναι δυο γυναίκαι + 1 άντρας, ΟΚ!
Το ανάποδο δεν παίζει, σορρυ!! Είναι θέμα ισότητας! :2funny:

α εγω δεν εχω τετοια προβληματα........αλλα οταν ενας αντρας δεχεται το fmf Θα πρεπει να μαθει να δεχεται και το mfm ;) ;) ;)
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Γιατι αρπαζεσαι?Εγω απλα ηθελα να ξερω τι συμβαινει κ με τους αλλους.Ουτε μαγκιες κανω ουτε ακομπλεξαριστος το παιζω.Ξερεις πολυ καλα το τι συμβαινει σημερα.Ποσοι αντρες απαταν τις γυναικες/συντροφους τους κ ποσες γυναικες τους αντρες τους.Οποτε μην σε πιανει το φεμινιστικο σου κ αρπαζεσαι.Η γνωμη σου ειναι δεκτη αλλα μην πας να μας την πεις γιατι κ οι γυναικες δεν εισατι καλυτερες απο εμας.


δεν το ειπα σε σενα καλε μου γιατι τα πηρες?
απλα δε μπορω να ακουω οτι "το μπουρδελο δεν ειναι κερατο"

γιατι οσοι τα λενε αυτα και τα πιστευουν να τα πουνε στις συντροφους τους! οχι εδω μεσα.......οσο τα λενε εδω μεσα ειναι δηθεν και ντεμεκ μαγκιες αυτα.......
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.892
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
<<typsis>>?????????i don't know this word....... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :dancing:
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
δεν το ειπα σε σενα καλε μου γιατι τα πηρες?
απλα δε μπορω να ακουω οτι "το μπουρδελο δεν ειναι κερατο"

γιατι οσοι τα λενε αυτα και τα πιστευουν να τα πουνε στις συντροφους τους! οχι εδω μεσα.......οσο τα λενε εδω μεσα ειναι δηθεν και ντεμεκ μαγκιες αυτα.......

Δεν τα παιρνω απλα εντονη σθζητηση κανουμε!:) Οσο για τα μπουρδελα ΟΛΑ μετρανε για κερατο.Γενικα ρωτησα εγω!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Δεν τα παιρνω απλα εντονη σθζητηση κανουμε!:) Οσο για τα μπουρδελα ΟΛΑ μετρανε για κερατο.Γενικα ρωτησα εγω!


δε διαφωνουμε λοιπον :)

απλα δεν αναφερομουν σε σενα........αυτο εγραψα πιο πανω.......
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
όταν πάς με πουτάνα δεν απατάς την σύντροφό σου...
έτσι το βλέπω εγώ.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
όταν πάς με πουτάνα δεν απατάς την σύντροφό σου...
έτσι το βλέπω εγώ.


εγω αυτο το δεχομαι εφοσον η συντροφος γνωριζει τις αποψεις και συμφωνει......οπως επισης και εφοσον και εσυ δε θεωρεις κερατο το ζιγκολο......υπαρχουν και τετοιου ειδους ζευγαρια αλλα δυστυχως ελαχιστα
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
απλα δε μπορω να ακουω οτι "το μπουρδελο δεν ειναι κερατο"

Κατά τη γνώμη μου δεν μπορεί να είναι κέρατο το μπουρδέλο, και δεν πρέπει να έχουμε τύψεις εμείς οι άνδρες. Διάβασε τα παρακάτω και πες μου αν θα έπρεπε να έχω τύψεις σε περίπτωση που επισκεφθώ μπουρδέλο. Με τη σύζυγό μου τα πάω μιά χαρά. Και στην καθημερινότητα, αλλά και στο κρεββάτι, όπου κάθε συνεύρεση δεν είναι ούτε του ημιώρου, (ούτε κάν της ώρας, αλλά πολύ παραπάνω) και βέβαια ούτε να χύσουμε για να ξαλαφρώσουμε!!! Ομως κάτι οι δουλειές του σπιτιού, κάτι τα πιτσιρίκια (είναι και πολλά ζωή νά'χουνε) οι αντοχές της για ερωτική επαφή είναι πολύ μειωμένες. Δεν την κατηγορώ, ούτε της κρατάω μούτρα όταν τρώω πόρτα αν της κάνω κρούση για ερωτική επαφή, κατανοώ ότι τραβάει κι αυτή τα δικά της στο σπίτι, αλλά όταν για διάφορους λόγους έχω φάει στις τελευταίες 10 φορές τις 6 "πόρτα", δε νομίζω ότι θα έχω τύψεις όταν επισκεφθώ μία επαγγελματία του είδους.
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Κατά τη γνώμη μου δεν μπορεί να είναι κέρατο το μπουρδέλο, και δεν πρέπει να έχουμε τύψεις εμείς οι άνδρες. Διάβασε τα παρακάτω και πες μου αν θα έπρεπε να έχω τύψεις σε περίπτωση που επισκεφθώ μπουρδέλο. Με τη σύζυγό μου τα πάω μιά χαρά. Και στην καθημερινότητα, αλλά και στο κρεββάτι, όπου κάθε συνεύρεση δεν είναι ούτε του ημιώρου, (ούτε κάν της ώρας, αλλά πολύ παραπάνω) και βέβαια ούτε να χύσουμε για να ξαλαφρώσουμε!!! Ομως κάτι οι δουλειές του σπιτιού, κάτι τα πιτσιρίκια (είναι και πολλά ζωή νά'χουνε) οι αντοχές της για ερωτική επαφή είναι πολύ μειωμένες. Δεν την κατηγορώ, ούτε της κρατάω μούτρα όταν τρώω πόρτα αν της κάνω κρούση για ερωτική επαφή, κατανοώ ότι τραβάει κι αυτή τα δικά της στο σπίτι, αλλά όταν για διάφορους λόγους έχω φάει στις τελευταίες 10 φορές τις 6 "πόρτα", δε νομίζω ότι θα έχω τύψεις όταν επισκεφθώ μία επαγγελματία του είδους.
Δικαιολογίες για να ξενογαμήσουμε θα βρίσκουμε πάντα πολλές. Σκοπός είναι να υπάρχει ειλικρίνεια μεταξύ συντρόφων. Όσο αυτό δεν γίνεται πάντα θα υπάρχουν τύψεις. Εκτός αν έχεις τον άλλον γραμμένο στ'αρχίδια σου
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.518
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
Αρε agiana .......... απαιχτος εισαι...........
οχι σαν ορισμενους που μολις μπαινη η κυρα στο δωματιο .........
παιζουνε στο pc και καλα play station..................
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
αγιαννα........


Δε διαφωνω με τιποτα απο οσα λες.......απλα σου ξαναλεω........εφοσον το εχεις συζητησει με τη συντροφο σου και εκεινη το δεχεται εγω επικροτω και χειροκροτω κι ολας.........εφοσον και εσυ δεχεσαι οτι που και που μπορει να δεχεται το ξελαφρωμα κανενος νεαρου τοτε σου βγαζω και το καπελο......
τοτε ναι δεν ειναι κερατο το μπουρδελο......απο τη στιγμη ομως που η γυναικα σου θα σε θαψει ζωντανο ετσι και μαθει τις δραστηριοτητες σου τοτε ναι ειναι κερατο και (λογικα) θα πρεπει να σε κανει να νιωθεις τυψεις....


η μαγκια ομως κατα την αποψη μου ειναι να μπορεις να συζητας τα οποια προβληματα εχεις ανοιχτα......και να εισαι διατεθειμενος να κανεις τα ΠΑΝΤΑ για να τα ξεπερασεις.........κυριως για τις γυναικες ισχυει αυτο βεβαια που εχουν τις αναστολες (οχι οτι οι αντρες δεν εχουν οπως βλεπουμε και στο φορουμ)
και οταν λες τα ΠΑΝΤΑ εννοω τα παντα......εαν δεν υπαρχει η σεξουαλικη ελευθερια στα ζευγαρια τοτε που πρεπει να υπαρχει???

βλεπω κατι 50αρηδες και 60αρηδες ζευγαρια που χαιρονται τη σεξουαλικη τους ζωη και τους ευχαριστιεμαι........μακαρι να ειμαι και εγω ετσι με το συντροφο μου για μια ζωη!!!! (και μπορω να παραθεσω και σαιτ αμα θετε....δεν ειμαι παλιος εγω.....χαχαχαχα)
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
Το thread συγχωνεύτηκε μ' ένα παλιό παρόμοιο.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.518
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
mounitsα τι συντροφο εχεις ;;;;;;;;;; sorry ε;;;;;;;;;
αν θελης μου λες... :think: :think: :think:
 

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Για να πας με καποια αλλη γυναικα δεν σημενει απολυτως οτι κατι δεν παει καλα στην σχεση σου η τον γαμο σου. Οι αντρες πολλες φορες ζηταμε κ την "ποικιλια".Αν κ φανταζομαι οτι θα αρπαχτεις mounitsa καλως η κακως ετσι ειμαστε φτιαγμενοι.Εντελως διαφορετικοι απο τις γυναικες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom