Νέα

Νιώθετε τύψεις όταν απατάτε την/τον σύντροφό σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psaxnw(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Νιώθετε τύψεις όταν απατάται την/τον συντροφο σας;

  • Ναι

    Ψήφοι: 7 21,2%
  • Οχι

    Ψήφοι: 11 33,3%
  • Αφού κ ο/η συντροφός μου το ίδιο κάνει...

    Ψήφοι: 5 15,2%
  • Τύψεις? Τι είναι αυτό?

    Ψήφοι: 4 12,1%
  • Δεν ξενογαμάω, είμαι πιστός!

    Ψήφοι: 6 18,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    33

akatanomastos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2008
Μηνύματα
253
Like
4
Πόντοι
1
Ενα αλλο ερωτημα ειναι...σεξουαλικη ελευθερια η σεξουαλικη ασυδοσια...

Γιατι κατι περι ανοικτων σχεσεων κλπ προσωπικα δεν τα ακουω και πολυ καλα....

Πιστευω οτι οπως σε καθε σχεση ετσι και σε σχεσεις ας μου επιτραπει να πω γάμου ή συμβίωσης μπαινουν καποιοι κανονες.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Ενα αλλο ερωτημα ειναι...σεξουαλικη ελευθερια η σεξουαλικη ασυδοσια...

Γιατι κατι περι ανοικτων σχεσεων κλπ προσωπικα δεν τα ακουω και πολυ καλα....

Πιστευω οτι οπως σε καθε σχεση ετσι και σε σχεσεις ας μου επιτραπει να πω γάμου ή συμβίωσης μπαινουν καποιοι κανονες.


τους οποιους οριζεις εσυ και το ταιρι σου........
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
πωπω νιωθω ξανθια λεμε :2funny:
 

spygirl

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
813
Like
0
Πόντοι
6
Δεν απατω το ταιρι μου!
Αν αποφασησω να το κανω,θα εχω τελιωσει την σχεση πρωτα.
Να μην εχω και ενοχες.
Αν ειναι να παω και να φαω το μανικιουρ απο το ανχος μη το μαθει αστο καλυτερα......
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.511
Like
2.738
Πόντοι
1.306
οσο δεν το ξερει δεν νοιωθω τυψεις, αν το μαθει τοτε θα νοιωσω τυψεις αλλα οχι για την <<απατη>>, αλλα γιατι το εμαθε!!!!! :think: :think:
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Μ΄αρέσει που όλα τα θηλυκά στο site είναι υπεράνω.
Ανώτερα άτομα, έχουν κατακτήσει ένα υψηλότερο επίπεδο ηθικής, σύντομα θα γίνουν και οσίες.

Βρε σε άλλο κόσμο μάλλον ζούμε.
Λες και δεν ξέρουμε ότι "It takes two to tango".

Μάγκες ξυπνάτε.
Μας βάζουν σε ένα ατελείωτο guilt trip πράγμα που όλες ξέρουν να το κάνουν πολύ αποτελεσματικά.

Εσείς μπορεί να έχετε τύψεις, αυτές όταν σας τα φοράνε σίγουρα δεν έχουν ΚΑΜΙΑ.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
Μ΄αρέσει που όλα τα θηλυκά στο site είναι υπεράνω.
Ανώτερα άτομα, έχουν κατακτήσει ένα υψηλότερο επίπεδο ηθικής, σύντομα θα γίνουν και οσίες.

Βρε σε άλλο κόσμο μάλλον ζούμε.
Λες και δεν ξέρουμε ότι "It takes two to tango".

Μάγκες ξυπνάτε.
Μας βάζουν σε ένα ατελείωτο guilt trip πράγμα που όλες ξέρουν να το κάνουν πολύ αποτελεσματικά.

Εσείς μπορεί να έχετε τύψεις, αυτές όταν σας τα φοράνε σίγουρα δεν έχουν ΚΑΜΙΑ.

www.mysmiley.net/free-jumping-smileys.php] [/url]
 

Pink_floyd

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
6.065
Εγω σε καθε πουτανα που εχω γαμησει, γνωριζω οτι κερατωνω τη συντροφο μου. Μετα απο καποιο σημειο, οταν εχω αποφασισει οτι θε,ω να μεινω με μια κοπελα, η ιεροτελεστια μου λεει να παω να γαμησω μια πολυ ομορφη πουτανα. Ετσι σκοτωνω το δηλητηριο της ζηλειας που μπορει να κανει κακο στην αρχη, και οτι και να μου κανει, ξερω οτι στο κατω, κατω δεν εχω δικαιωμα να μιλαω γιατι της τα εχω φορεσει.
ειναι πολυ ανωμαλο, αλλα με κανει να λειτουργω πολυ καλυτερα και να καταπραυνω τα συναισθηματα μου, γιατι και ζηλεια νιωθω και τα παντα και δεν αφηνω καμια να με ξαναπληγωσει.

ξερω οτι δεν ειναι ολες το ιδιο και οτι μερικες μπορει να μην το αξιζουν,

Αλλα στα αρχιδια μου
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
Το θέμα όπως έχει τεθεί είναι αν αισθανόμαστε τύψεις όταν ξενοπηδάμε όχι αν ο πληρωμένος έρωτας θεωρείται απιστία... Αυτό για την διαφωνία που έχει ξεσπάσει...

Προσωπικά τώρα όταν ξενοπηδάω μη επαγγελματία αισθάνομαι φοβερές τύψεις... Αισθάνομαι σαν να κοροιδεύω τον άνθρωπό μου... Το χω μειώσει αισθητά (δεν λέω το χω κόψει διότι δεν μου χει προκύψει από τότε που πήρα την απόφαση κάτι που δεν μπορούσα να αντισταθώ αλλά έχω απορρίψει περιπτώσεις που στο παρελθόν θα είχαν εκτελεστεί πάραυτα)

Απ την άλλη το πληρωμένο sex δεν μου δημιουργεί καθόλου τύψεις. Το βλέπω σαν ένα service το οποίο πληρώνω άμεσα και δεν εμπλέκεται συναισθηματισμός από καμία πλευρά. Δέχομαι ότι πρόκειται για απιστία αλλά θεωρώ ότι είναι η πιο ακίνδυνη μορφή και ότι έχει μόνο θετικά όσον αφορά την σχέση μου (εννοείται ότι τηρώ τις απαραίτητες προφυλάξεις). Μου προκαλεί χαλάρωση και ανανέωση και δεν αισθάνομαι ότι κοροιδεύω την άλλη πλευρά... Τώρα γιατι δεν της το λέω είναι θέμα καθαρά επειδή πιστεύω ότι καμμία Ελληνίδα δεν είναι έτοιμη να το ακούσει. Θεωρώ ότι όντας μέσα σε σχέση η κάθε Ελληνίδα ταυτίζει το κάθε πήδημα με μιας κάποιας μορφής συναισθηματικού δεσίματος. Δεν μπορεί να αντιληφθεί ότι μπορεί απλά να θέλεις να γαμ*** για να ξεμπουκώσεις ή γιατι είχες μια φορτωμένη μέρα ή απλά επειδή θες να γαμ*** χωρίς μετά να πρέπει να χουχουλιάσεις αγκαλίτσα...

(Sorry για το τεράστιο post)    
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
δεν εχω απατησει ποτε
ουτε κ νομιζω πως θα το κανω... δλδ μου φαινεται τοσο απιθανο να φτασω σε τετοιο σημειο που πρεπει ο αλλος να καταντησει ο χειροτερος ανδρας στον συμπαν ωστε να τα παιξω τοσο πολυ κ να τον απατησω για εκδικηση ας πουμε
διαφορετικα αν γουσταρα καποιον αλλο τοοοοοοοοοοοσοοοο πολυ, θα χωριζα πρωτα κ μετα θα σκεφτομουν να κανω τ οτιδηποτε με τον αλλο.. αν κ για να μου συμβει κ αυτο πρεπει η σχεση να καταντησει ενα αισχος, να εχω κανει απειρες προσπαθειες να την κανω καλυτερη κ να μην αλλαζει κατι.. διαφορετικα δυσκολο να μου συμβει


δεν ξερω αν αυτο σημαινει ειμαι ηθικη ή οχι ή υπερανω γιατι δεν ειμαι
απλα ετσι ειναι ο χαρακτηρας μου... δεν θεωρω ανηθικους τους αλλους που φερονται διαφορετικα ουτε λιγοτερο ηθικους απο μενα ουτε κανω κατι για τα ματια του κοσμου κ της κοινωνιας για ενα καθαρο κουτελο χαχαχα απλα ετσι ειμαι... σεβομαι πως αλλοι κ αλλες δεν ειναι ετσι... κ για οποιοδηποτε λογο μπορει κ ν απατησουν.
απλα θα ηθελα να το ξερω εγω.. αν προκειται για το συντροφο μου κ τους λογους για τους οποιους θα το εκανε ή θα το εχει κανει
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
.....διαφορετικα αν γουσταρα καποιον αλλο τοοοοοοοοοοοσοοοο πολυ, θα χωριζα πρωτα κ μετα θα σκεφτομουν να κανω τ οτιδηποτε με τον αλλο..
Σόρρυ καλή μου, αλλά η ζωη ως γυναίκα, ήτοι πουτάνα (  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: ορμάτε) έχει άλλα σχέδια. Και συνήθως, συνέχεια δηλαδή,  δεν περιμένει εμάς να αντιδράσουμε για να πραγματοποιήσει αυτή τα σχέδια της.

Επίσης, μετά απο αυτό το ποστ του Βολταίρου γιατί δεν κλειδώνει κάποιος το θρέντ??
Απαντήθηκε το ερώτημα  :grin: :grin: :grin: :grin:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
Σόρρυ καλή μου, αλλά η ζωη ως γυναίκα, ήτοι πουτάνα (  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: ορμάτε) έχει άλλα σχέδια. Και συνήθως, συνέχεια δηλαδή,  δεν περιμένει εμάς να αντιδράσουμε για να πραγματοποιήσει αυτή τα σχέδια της.

το ξερω
γι αυτο ειπα ΔΕΝ νομιζω οχι οτι ειμαι σιγουρη...
αλλα ξερω κ τον εαυτο μου πολυ καλα
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Σόρρυ καλή μου, αλλά η ζωη ως γυναίκα, ήτοι πουτάνα (  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: ορμάτε) έχει άλλα σχέδια. Και συνήθως, συνέχεια δηλαδή,  δεν περιμένει εμάς να αντιδράσουμε για να πραγματοποιήσει αυτή τα σχέδια της.

Έλα ντε.
Έχουμε δει και έχουμε δει.
Τρελλούς έρωτες, ευτυχισμένους γάμους, τέλεια ζευγάρια. Και που καταλήγουν αυτά μιά μέρα;

Κι΄ ας έχουν γράψει οι ποιητές για "όρκους αγάπης παντοτινούς".
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Έλα ντε.
Έχουμε δει και έχουμε δει.
Τρελλούς έρωτες, ευτυχισμένους γάμους, τέλεια ζευγάρια. Και που καταλήγουν αυτά μιά μέρα;

Κι΄ ας έχουν γράψει οι ποιητές για "όρκους αγάπης παντοτινούς".
Όντως.

Αν και αυτοί οι όρκοι πηγαίνουν για τους μαλάκες, δηλαδή εμας τους αρσενικούς.
Οι άλλες είπαμε....No mercy  :grin: :grin: :grin: :boobies: :boobies: :boobies:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
μανια που εχετε
να μας ριξετε απ το συννεφακι μας...

αστε μας να πιστευουμε ακομη σ ερωτες κ πραγματικες αγαπες τωρα που ειμαστε μικροι.. κ να θεωρουμε οτι οι γαμοι των μεγαλυτερων που γνωριζουμε κ δεν εχουν διαλυθει κ δειχνουν αγαπημενοι δεν ειναι μονο για το φαινεσθαι...
κ αν κανουμε λαθος δεν πειραζει σε καμια 20αρια χρονια θα το συνειδητοποιησουμε κ εμεις..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom