Νέα

Νικητής Αντώνης - η επόμερη μέρα στην ΝΔ...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duracell
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 59K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιός θέλετε να είναι ο επόμενος Αρχηγός ?

  • --- (Αβραμόπουλος>Σαμαρά)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μπακογιάννη

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σαμαράς

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ψωμιάδης

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αλλος Δελφίνος... ???

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

Επισκέπτης
Μεταξύ των ψηφοφόρων της ΝΔ που δηλώνουν ότι θα προσέλθουν στις κάλπες της 29ης Νοεμβρίου, ο Αντώνης Σαμαράς προηγείται με 43%, έναντι 35% της Ντόρας Μπακογιάννη και 18% του Παναγιώτη Ψωμιάδη.

:new_shocked:

18άρι ο.......................Πανίκας??????????????
 

I love brunettes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
και ιδού ο πραγματικός υποψήφιος που χρειάζεται το κόμμα
 

Συνημμένα

  • 7d2530a0d5296a57dca91721857c98cd_web.jpg
    7d2530a0d5296a57dca91721857c98cd_web.jpg
    24,8 KB · Εμφανίσεις: 18

Επισκέπτης
[size=16pt]ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΑΜΑΡΑΣ [/size] :rockon: :rockon: :rockon:

Ο Αντώνης Σαμαράς μίλησε στη Χαλκίδα, σε κομματική εκδήλωση και στη συνέχεια σε εκδήλωση στο Μενίδι.

Ο κ. Σαμαράς έδωσε ιδιαίτερη έμφαση στην ανάγκη ανάδειξης της ιδεολογίας της Νέας Δημοκρατίας λέγοντας ότι πρέπει να σταματήσει ο ιδεολογικός αφοπλισμός.

«Το ρυάκι γίνεται ποτάμι» είπε ο κ. Σαμαράς αναφερόμενος στη δυναμική της υποψηφιότητάς του, και πρόσθεσε πως όταν η βάση μιλά οι μηχανισμοί σιωπούν.

Ο κ. Σαμαράς επιτέθηκε στο ΠΑΣΟΚ και στην πολιτική της κυβέρνησης λέγοντας ότι αρχίζει και θυμίζει σιγά, σιγά το παλιό ΠΑΣΟΚ και πρόσθεσε ότι αυτό δεν είναι ευχάριστο για τη νέα κυβέρνηση.

Επίσης διαβεβαίωσε ότι είτε εκλεγεί ο ίδιος είτε η Ντόρα Μπακογιάννη είτε ο Παναγιώτης Ψωμιάδης, θα είναι όλοι στη Νέα Δημοκρατία την επόμενη ημέρα μια γροθιά. :think:

από Newsroom ΔΟΛ
ρε βλακα αν θα γινει αυτο που αυτο διαφαινεται σας βλεπω εκει στη νδ οχι για διασπαση αλλα ο πολεμος των αστρων μερος 5 :2funny: :2funny: :2funny:ο μητσοτακης θα βρικολακιασει και η ντορα θα γινει βαμπιρ :grin: γουσταρω θα πεσει πολυ θαψιμο μιλαμε :fuck1:
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
ρε βλακα αν θα γινει αυτο που αυτο διαφαινεται σας βλεπω εκει στη νδ οχι για διασπαση αλλα ο πολεμος των αστρων μερος 5 :2funny: :2funny: :2funny:ο μητσοτακης θα βρικολακιασει και η ντορα θα γινει βαμπιρ :grin: γουσταρω θα πεσει πολυ θαψιμο μιλαμε :fuck1:

Bodouli...μην γελας πολυ το εχουμε ξαναπει αυτο !!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

τι κανεις ρε μπαγασικο ?
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
ρε βλακα αν θα γινει αυτο που αυτο διαφαινεται σας βλεπω εκει στη νδ οχι για διασπαση αλλα ο πολεμος των αστρων μερος 5 :2funny: :2funny: :2funny:ο μητσοτακης θα βρικολακιασει και η ντορα θα γινει βαμπιρ :grin: γουσταρω θα πεσει πολυ θαψιμο μιλαμε :fuck1:

...εσύ ρε πράσινο σκουλήκι της Ιπποκράτους, τι ζόρι τραβάς με το ποιον η ΝΔ θα βγάλει αρχηγό ????

Πήγαινε να κάνεις ποδήλατο με τον gap, για σένα όμως ποδηλατάκι χωρίς σέλα και με βοηθητικές ρόδες....
 

Επισκέπτης
...εσύ ρε πράσινο σκουλήκι της Ιπποκράτους, τι ζόρι τραβάς με το ποιον η ΝΔ θα βγάλει αρχηγό ????

Πήγαινε να κάνεις ποδήλατο με τον gap, για σένα όμως ποδηλατάκι χωρίς σέλα και με βοηθητικές ρόδες....
ετσι ρε πουστρακο γουσταρω να σε βλεπω να τρελενεσαι!!!!πουτσα και παλι πουτσα μαλακακο!!!22 μοναδες εχει φτασει η διαφορα και ακομα δεν ειδες τιποτα φασιστακο :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
ετσι ρε πουστρακο γουσταρω να σε βλεπω να τρελενεσαι!!!!πουτσα και παλι πουτσα μαλακακο!!!22 μοναδες εχει φτασει η διαφορα και ακομα δεν ειδες τιποτα φασιστακο :fuck1: :fuck1: :fuck1:

Δεν έχεις καταλάβει λοβοτομιμένε πρασινοφρουρέ ότι είτε ΝΔ είτε ΠΑΣΟΚ εγώ κερδίζω.

Εσύ περίμενε καμιά θεσούλα κλητήρα στο δημόσιο, με ΑΣΕΠ φυσικά :2funny:......  
 

I love brunettes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
Δεν έχεις καταλάβει λοβοτομιμένε πρασινοφρουρέ ότι είτε ΝΔ είτε ΠΑΣΟΚ εγώ κερδίζω.

Εσύ περίμενε καμιά θεσούλα κλητήρα στο δημόσιο, με ΑΣΕΠ φυσικά :2funny:......  
υπάρχουν ακόμα πρασινοφρουροί?
λοβοτομημένοι σίγουρα υπάρχουν
 

Επισκέπτης
Δεν έχεις καταλάβει λοβοτομιμένε πρασινοφρουρέ ότι είτε ΝΔ είτε ΠΑΣΟΚ εγώ κερδίζω.

Εσύ περίμενε καμιά θεσούλα κλητήρα στο δημόσιο, με ΑΣΕΠ φυσικά :2funny:......  
ρε παιδι του σωληνα εκτος απο πουστρακος εισαι και βλαμενος αλλωστε στα εχω ξαναγραψει. αυτο που δεν εχεις καταλαβει οτι εγω ειτε με τον εναν η τον αλλο ο μισθος μου παντα θα μπαινει καθε 1 του μηνος!!!εσενα ομως η πουτσα θα εξακολουθει να ειναι στο κωλαρακι σου για πολλα χρονια και αυτο θα σε πειραζει. συνεχισε να μας λες τωρα για το ποσο μεγαλος ηγετης ειναι ο σαμαρας και αλλες μαλακιες οπως εκανες και προεκλογικα. μαλακακο μην εξαφανιστεις οταν η διαφορα φτασει στις 30 :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
bodos εσυ ποιον θελεις..

Σαμαρα, Ντορα ή Ψωμιαδη ?
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
οποιος και να βγει εγω θα σπαω πλακα. τα οργανα εχουν αρχισει απο τωρα η διαλυση ειναι προ των πυλων ο καρατζαφερης τριβει τα χερια του :2funny: :2funny:

Αν και Πασοκος  :zombie: εσενα σε συμπαθω...στο εχω ξαναπει (λογο γελιου) :2funny: :2funny:

στο θεμα τωρα..Η αληθεια ειναι παντως οτι οποιος και να βγει ή ΝΔ θα εχει τριγμους
σε αυτο δεν εχεις αδικο.

Ετσι το βλεπω..

Το τι θα γινει ΔΕΝ ΞΕΡΩ.

 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
υπάρχουν ακόμα πρασινοφρουροί?

Ω, ναι...υπάρχουν και ζουν ανάμεσά μας...
Και έχουν πάει κοκομπλόκο από τις εξαγγελίες γκιόργκο περί ασεπ παντού, από τη διαδικασία επιλογής γραμματέων, από τις επιλογές υπουργών κτλ- το έδειξαν άλλωστε στις εκλογές γραμματέα του κόμματος...
Αν ο γκιόργκο δεν κινηθεί γρήγορα, θα αντιμετωπίσει πρόβλημα με αυτούς κάποια στιγμή, εκτός εάν αποφασίσει να τα βρει καθότι το αίμα νερό δεν γίνεται...
Τώρα κάποια παιδάκια που μιλάνε με ποδοσφαιρικούς όρους (σας ρίξαμε, σας γαμησαμε κτλ) ελπίζω να εχουν ήδη διοριστεί και μάλιστα σε καλοπληρωμένη θέση διότι διαφορετικά τόσος αυτοεξευτελισμός δεν δικαιολογείται...

Επί του θέματος...
Σε μεγάλο βαθμό με εκφράζει το μότο της υπογραφής μου...Τη δρακουλιάρα δεν την θέλω καθότι στο δήμο αθηναίων ήταν επιεικώς μέτρια και στο υπεξ άμπαλη, έχει τεράστιους επικοινωνιακούς μηχανισμούς (και εγώ θέλω πολιτικό ηγέτη και όχι relationship manager) και άλλα πολλά...
Από την άλλη, δεν ξεχνώ ότι κάποτε φώναζα "αλήτη- προδότη- σαμαρά" (και ας ήμουν μόλις 15) και αρκετές ενέργειές του δείχνουν ότι δεν είναι τόσο "αγνός" όσο θέλει να παρουσιαστεί...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom