Νέα

Νικητής Αντώνης - η επόμερη μέρα στην ΝΔ...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duracell
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 59K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιός θέλετε να είναι ο επόμενος Αρχηγός ?

  • --- (Αβραμόπουλος>Σαμαρά)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μπακογιάννη

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σαμαράς

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ψωμιάδης

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αλλος Δελφίνος... ???

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

Επισκέπτης
Καταλαβαίνω ότι είναι δύσκολο για ένα άτομο περιορισμένων διανοητικών ικανοτήτων να το καταλάβει, αλλά σου έχω νέα: Υπάρχει και ζωή χωρίς να κουνάς κομματικά σημαιάκια και να γλύφεις κώλους κομματόσκυλων...
Και καθάριζε που και που την εσπρεσιέρα που κέρδισες από τη λοταρία της τοπικής οργάνωσής σου, διότι το πολύ πουρί που έχει μαζευτεί σε έχει πειράξει στον εγκέφαλο...Όχι ότι θα καταλάβεις και διαφορά στη γεύση αφού επειδή δεν έχεις να αγοράσεις αμπούλες βάζεις νες στην εσπρεσιέρα!
μιλαμε οτι μιλαμε με τον καθηγητη της ρηγιλλης τον ανθρωπο που το μυαλο του δεν μπορει να ξεπερασει το μυαλο ενος 3 χρονου. ξερω οτι εισαι πολυ πικραμενος καραγκιοζακο και γουσταρω να σε κανω να λες ενα σωρο μαλακιες οπως της λετε αλλωστε ολοι οι φασιστες. να σου πω οτι δεν λεγονται αμπουλες μαλακακο αξεστε και μπαναλ φασιστακο αλλα ταμπλετες αλλα για να το ξερεις πρεπει και να τα εχεις ημιμαθει πουσρακο.οσο για το που εχω παρει την εσπρεσιερα εκει που εκανες επιδειξη ταπερ για να βγαλεις το ψωμακι σου λιγουρακο!!!!!εγω για να τελειωνουμε και καλα περναγα και καλα θα περναω γιατι ειμαι απο τους βολεμενους καραγκιοζακο. εσυ θα εισαι ομως απο τους πικραμενους που θα συνεχισεις να λες ενασωρο παπαριες σαν και αυτες που και εσυ ελεγες προεκλογικα αλλα συνεχιζεις και μετεκλογικα. οσο για το επιπεδο σου για να με φτασεις πιστεψε με θες πολυ ακομα...... αλλα μπορεις να λες οτι θες !!!! ο πελατης εχει παντα δικιο φασιστακο!!!καληνυχτα και περαστικα σου!!
 

Επισκέπτης
Ο εσπρεσσο στην υπηρεσία σου σε πλαστικό ποτηράκι κοστίζει 0,80 € έτσι Κλητήρα ΥΕ bodos ???  :2funny: :2funny: :2funny:

 
τον εσπρεσσο φασιστακο τον φτιαχνω στην εσπρεσιερα που αγορασα απο τις επιδειξεις που κανετε και δεν περνει αμπουλες αλλα ταμπλετες!!!!!!!!βλεπω τις τιμες τις ξερεις καλα πουστρακο γιατι στο τζαμπα πας και πινεις καφεδακι λουστρακο!!!περαστικα σου και εσενα θα συνεχιζεις πολλα χρονια να μπαινεις και να περνεις καφεδακι με 0,80 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
τον εσπρεσσο φασιστακο τον φτιαχνω στην εσπρεσιερα που αγορασα απο τις επιδειξεις που κανετε και δεν περνει αμπουλες αλλα ταμπλετες!!!!!!!!βλεπω τις τιμες τις ξερεις καλα πουστρακο γιατι στο τζαμπα πας και πινεις καφεδακι λουστρακο!!!περαστικα σου και εσενα θα συνεχιζεις πολλα χρονια να μπαινεις και να περνεις καφεδακι με 0,80 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

bodos εγω θα σου φτιαζω εσπρεσακι με 0,60€ ρε... :2funny: :2funny:

κοιτα την δικια μου μηχανη...χαρμα ειναι :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • espressomach.jpg
    espressomach.jpg
    27,1 KB · Εμφανίσεις: 13

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
εγω για να τελειωνουμε και καλα περναγα και καλα θα περναω γιατι ειμαι απο τους βολεμενους

Δεν είχα καμία αμφιβολία...
Το μόνο που μένει να απαντηθεί είναι το πόσες (αφίσσες κόλλησες) και πόσους (κώλους φίλησες)...

να σου πω οτι δεν λεγονται αμπουλες μαλακακο αξεστε και μπαναλ φασιστακο αλλα ταμπλετες

Really?
Τις ξέρω και ως κάψουλες , η λέξη αμπούλα χρησιμοποιείται και αυτή , τώρα η λέξη ταμπλέτα παραπέμπει σε κουνουποκτόνο όποτε καιρός να σταματήσεις να πίνεις baygon μπας και σταματήσεις να λες μαλακίες...
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
εγω ειτε με τον εναν η τον αλλο ο μισθος μου παντα θα μπαινει καθε 1 του μηνος!!!

Αυτό και μονο σε βάζει απέναντι μου

Τίποτα πιο αηδιαστικό από ένα Δημόσιο υπάλληλο

Τίποτα πιο εμετικό από ένα δημόσιο υπάλληλο που συνδικαλίζεται
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
τον εσπρεσσο φασιστακο τον φτιαχνω στην εσπρεσιερα που αγορασα απο τις επιδειξεις που κανετε και δεν περνει αμπουλες αλλα ταμπλετες!!!!!!!!βλεπω τις τιμες τις ξερεις καλα πουστρακο γιατι στο τζαμπα πας και πινεις καφεδακι λουστρακο!!!περαστικα σου και εσενα θα συνεχιζεις πολλα χρονια να μπαινεις και να περνεις καφεδακι με 0,80 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πρασινοφρουρέ Κλητήρα ΥΕ bodos, καλά κάνατε και πήρατε εσπρεσιέρα, προφανώς με αιματηρές οικονομίες, αφού όντως τα 0,80 € για έναν εσπρέσο από το κυλικείο είναι πολλά λεφτά για τον κλάδο σου. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ερωτήσεις:

1. Την εσπρεσιέρα την πήρατε συλλογικά όλοι οι Δημόσιοι υπάλληλοι στην υπηρεσία σου ??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

2. Η επιχορήγηση για την αγορά εσπρεσιέρα  από την ΠΑΣΚΕ  ήταν πάνω από 50% ???? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

3. Πόσες αφίσες της ΠΑΣΚΕ κολλάς κάθε μέρα για να βγάλεις τα έξοδα της εσπρεσιέρας ???? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

4. Είναι αλήθεια ότι τσακώνεστε για το ποιος θα φέρει ζάχαρη και καφέ ??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: 

5. Το πρωί σου τρώνε τη σειρά οι άλλοι κλητήρες και εσύ μένεις με το πουλάκι στο χέρι ως συνήθως ??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

6. Την 1ή του μηνός που πληρώνεσαι, πόσα δίνεις για συνδρομή στη ΠΑΣΚΕ ???  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

supersafe2005

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2009
Μηνύματα
243
Like
0
Πόντοι
1
Αυτο που μου αρεσει σε αυτο το θρεντ ειναι η ανταλλαγη εγκυρης πολιτικης επιχειρηματολογιας :think: :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.399
Κριτικές
61
Like
42.490
Πόντοι
22.785
Ενδιαφέρον δεν έχει τόσο πολύ η είδηση ότι ο γενικός διευθυντής της Νέας Δημοκρατίας Μενέλαος Δασκαλάκης κοιτάζει να κόψει όπως όπως τα υπηρεσιακά κινητά τηλέφωνα, προκειμένου να εξοικονομήσει, για λογαριασμό της Νέας Δημοκρατίας, έστω και λίγα ευρώ, μετά την οικονομική καθίζηση που υπέστη το κόμμα με την πολυδάπανη επικοινωνιακή καμπάνια του στις τελευταίες εκλογές............
 

supersafe2005

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2009
Μηνύματα
243
Like
0
Πόντοι
1
Ενδιαφέρον δεν έχει τόσο πολύ η είδηση ότι ο γενικός διευθυντής της Νέας Δημοκρατίας Μενέλαος Δασκαλάκης κοιτάζει να κόψει όπως όπως τα υπηρεσιακά κινητά τηλέφωνα, προκειμένου να εξοικονομήσει, για λογαριασμό της Νέας Δημοκρατίας, έστω και λίγα ευρώ, μετά την οικονομική καθίζηση που υπέστη το κόμμα με την πολυδάπανη επικοινωνιακή καμπάνια του στις τελευταίες εκλογές............

Εαν εχουν μειωθει και οι "χορηγοι"... καταλαβαινεις τι γινεται
 

supersafe2005

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2009
Μηνύματα
243
Like
0
Πόντοι
1
Φρεσκα Νεα!!!! Φανταστειτε πως θα τα ελεγε με το λλιιιι και με το νννιιιιι.. :2funny: :2funny:

Αν υποψιαστω οτι ο Αριστειδης θα αναχθει σε ρυθμιστη της αναδειξης αρχηγου στη ΝΔ.... θα πεθαννννωωωωω (που ελεγε και η χηρα στους 10 μικρους Μητσους..!!)  :headbang: :headbang: :2funny: :2funny:

«Να μιλήσουμε για το αύριο»
Δήλωση στήριξης της Ντ.Μπακογιάννη από τον Αρη Σπηλιωτόπουλο



Αθήνα
 



Τη στήριξή του στην υποψηφιότητα της Ντόρας Μπακογιάννη ανακοίνωσε ο Αρης Σπηλιωτόπουλος, κάνοντας ιδιαίτερη αναφορά στην ανάγκη η ΝΔ να μιλήσει για το αύριο.

Ο πρώην υπουργός έκανε ιδιαίτερη αναφορά στις προτάσεις που ο ίδιος είχε καταθέσει για την ανασυγκρότηση της παράταξης.

Αναφέρθηκε στα όσα ανέφερε στο έκτακτο συνέδριο της Νέας Δημοκρατίας, τονίζοντας ότι δυνατή Νέα Δημοκρατία είναι η μεγάλη, πολυσυλλεκτική Νέα Δημοκρατία και όχι το κόμμα της ιδεολογικής περιχαράκωσης.

Newsroom ΔΟΛ



 

sasakis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
976
Like
2
Πόντοι
6
δεν διαλυονται επιτελους να ησυχασουμε..!
 

supersafe2005

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2009
Μηνύματα
243
Like
0
Πόντοι
1
Η πολιτική πρόταση της Κ. Μπακογιάννη πληρεί όλα τα χαρακτηριστικά κι εγγυάται την ενότητα της παράταξης την επόμενη μέρα, είπε ο Άρης.

]

Ρε σεις παιδες..κανα ηχητικο δεν υπαρχει?

Η πολλλλλλλλιιιιιτική πρόταση της Κ. Μπακογιάννννννηηηηηη πλλλλλλληηηηηηηηρεί όλα τα χαρακτηριστικά κι εγγυάται την ενότητα της παράταξης την επόμεννννννηηηηηη μέρα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Τίποτα πιο αηδιαστικό από ένα Δημόσιο υπάλληλο

Τίποτα πιο εμετικό από ένα δημόσιο υπάλληλο που συνδικαλίζεται

Μπράβο βρε Enfo! :thumbsup:
H 1η φορά που συμφωνώ μαζί σου και ωφείλω να το καταθέσω!!! :rockon: :rockon:

Ασφαλώς δεν αφορά τον παραπάνω φίλο αλλα γενικά το κηφηνοδημοσιουπαλληλίκι της χώρας.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.117
Κριτικές
491
Like
37.359
Πόντοι
41.447
Ο ορισμός της άναδρης επίθεσης...

Κρίμα γιατί νόμιζα ότι ζω στο 2009 ... ή μάλλον αυτό ακριβώς είναι το πρόβλημα? :think:


δημοσιογράφοι - πολιτικοί.
ότι πιο βρώμικο υπάρχει.
απολαμβάνω όταν τρώνε τα μουστάκια τους και κάνουν μηνύσεις ο ένας στον άλλο
 

sirtimid

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.173
Like
5
Πόντοι
16
δημοσιογράφοι - πολιτικοί.
ότι πιο βρώμικο υπάρχει.
απολαμβάνω όταν τρώνε τα μουστάκια τους και κάνουν μηνύσεις ο ένας στον άλλο
Εντάξει καλά τα λες ... αλλά εδώ ξεπεράσανε κάθε όριο ...
Δεν πιστεύω ότι υπάρχει άνθρωπος ανεξαρτήτου τοποθέτησης που γουστάρει αυτού του είδους την κριτική..

Κατά την γνώμη για πολλούς πιο πολύ αβαντάρει εν τέλει την Ντόρα από όσο αποκρουστική προσπαθεί να την κάνει ... λες να τον πλήρωσε να τα γράψει? :think: :2funny: :dancing:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Εντάξει καλά τα λες ... αλλά εδώ ξεπεράσανε κάθε όριο ...
Δεν πιστεύω ότι υπάρχει άνθρωπος ανεξαρτήτου τοποθέτησης που γουστάρει αυτού του είδους την κριτική..

Κατά την γνώμη για πολλούς πιο πολύ αβαντάρει εν τέλει την Ντόρα από όσο αποκρουστική προσπαθεί να την κάνει ... λες να τον πλήρωσε να τα γράψει? :think: :2funny: :dancing:
σιρτιμιδ εσυ τι βλεπεις αντωνη ή ντορα; :think:
 

supersafe2005

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2009
Μηνύματα
243
Like
0
Πόντοι
1
Εντάξει καλά τα λες ... αλλά εδώ ξεπεράσανε κάθε όριο ...
Δεν πιστεύω ότι υπάρχει άνθρωπος ανεξαρτήτου τοποθέτησης που γουστάρει αυτού του είδους την κριτική..

Κατά την γνώμη για πολλούς πιο πολύ αβαντάρει εν τέλει την Ντόρα από όσο αποκρουστική προσπαθεί να την κάνει ... λες να τον πλήρωσε να τα γράψει? :think: :2funny: :dancing:

Πολυ μακιαβελικο μου ακουγεται....αλλα δεν με εκπλησσει πια τιποτε.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom