Νέα

ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΕΣ - Το νέο κόμμα του Γιώργου Τράγκα με την υποστήριξη του Ν.Νικολόπουλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DayStalker
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 206
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.819
Πόντοι
9.297
Ε και; Σε ενδιαφέρει τί πιστεύει ένας ανυπόληπτος τριτοκοσμικός;

Εμένα με ενοχλεί περισσότερο να με "κράξει" ο gay από Λουξεμβούργο γιατί η οικονομία μου βυθίζεται, παρά κάποιος αξιωματούχος της Μποτσουάνα και του Αφγανιστάν, γιατί τους φαίνεται περίεργο ο πρωθυπουργός μου να τη βρίσκει αλλιώς.
Εγω θέλω ο εκπρόσωπος της χώρας μου να δείχνει το καλύτερο μας πρόσωπο έξω .Και αυτό δεν γίνεται με κάποιον μυαλοφυγοδικο που δεν φοράει γραβάτα ούτε με κάποιον κιναιδο.Αν καταπιέζονται τόσο ας βγάζουν τα μάτια τους και ας αφήσουν κάποιον χωρίς "ιδιαιτερότητες" να κάνει την δουλειά....ΑΚΟΜΑ υπάρχουν και αυτοί.
 

Foukariaris2020

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2020
Μηνύματα
1.033
Like
928
Πόντοι
96
Εγω θέλω ο εκπρόσωπος της χώρας μου να δείχνει το καλύτερο μας πρόσωπο έξω .Και αυτό δεν γίνεται με κάποιον μυαλοφυγοδικο που δεν φοράει γραβάτα ούτε με κάποιον κιναιδο.Αν καταπιέζονται τόσο ας βγάζουν τα μάτια τους και ας αφήσουν κάποιον χωρίς "ιδιαιτερότητες" να κάνει την δουλειά....ΑΚΟΜΑ υπάρχουν και αυτοί.

Καλά ναι δε μας λες και κάτι καινούριο.
Εσένα όπως και τον μέσο έλληνα σας ενοχλεί το φαίνεσθαι και όχι η ουσία.
Γι αυτό πάμε κατά διαόλου.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.819
Πόντοι
9.297
Καλά ναι δε μας λες και κάτι καινούριο.
Εσένα όπως και τον μέσο έλληνα σας ενοχλεί το φαίνεσθαι και όχι η ουσία.
Γι αυτό πάμε κατά διαόλου.
Δεν τους θέλω να με εκπροσωπούν έξω...ας εκπροσωπούν τον εαυτό τους ,ας είναι καλά αλλά ως εκεί.Δεν παίζουμε με αυτά.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216

Γιώργος Τράγκας: Η ανακοίνωση του νοσοκομείου Σωτηρία για το θάνατό του​

Γιώργος Τράγκας: Η ανακοίνωση του νοσοκομείου Σωτηρία για το θάνατό του

Τα ξημερώματα της Τρίτης, 14 Δεκεμβρίου, στις 03:10, έφυγε από τη ζωή ο Γιώργος Τράγκας, νικημένος από τον κορονοϊό.

Ο Γιώργος Τράγκας είχε μπει στο νοσοκομείο Σωτηρία όντας ανεμβολίαστος και με αναπνευστική ανεπάρκεια εξαιτίας της λοίμωξης από τον κορονοϊό.
Νοσηλευόταν σε ΜΕΘ του Σωτηρία από τις 4 Δεκεμβρίου όταν και μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο.

Η ανακοίνωση του νοσοκομείου «Σωτηρία»​

Κατέληξε σήμερα, 14.12.2021, και ώρα 03.10 πρωινή ο δημοσιογράφος Γιώργος Τράγκας και επικεφαλής του κινήματος ‘’Ελεύθεροι Άνθρωποι’’ σε ΜΕΘ του νοσοκομείου ΣΩΤΗΡΙΑ. Ανεμβολίαστος, εισήχθη με βαριά αναπνευστική ανεπάρκεια, λόγω λοίμωξης covid19 στις 04.12.2021 σε κλινική του νοσοκομείου ‘’Η ΣΩΤΗΡΙΑ’’ ενώ λίγες ώρες αργότερα, λόγω της σοβαρής κατάστασής του διεκομίσθη σε ΜΕΘ του ιδίου νοσοκομείου.
:priest::priest::priest:
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Τον θυμάμαι από πολύ παλιά που όλη η Ελλάδα άκουγε Τράγκα.Από την εποχή του Καινούργιου τότε ΣΚΑΪ
Εκπληκτική η εκπομπή όσοι θυμούνται για την Γαβριέλα. ..
που αποροφούσε τα τοξικά απόβλητα της Αθήνας. ...και δεν έχει λυθεί ακόμα το μυστήριο.
Την τελευταία δεκαετία είχε ξεφύγει. Έπρεπε να είχε αποσυρθεί και να μην ασχολείται με τις μαλακίες αυτές.
Εδώ τι λέει ο γιατρός του
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.134
Like
34.370
Πόντοι
9.931

Μεγάλη φτωχατζα ο υπερασπιστής του λαου:2funny::2funny::2funny:

12 ακινητα σε Γαλλία, Μονακό, Νέα Υόρκη (5th Avenue), Λας Βέγκας, αλλά και Ελλάδα!

 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
αλλο αλεποτομαρο ο νικολοπουλος

τωρα προσπαθει να βρει αλλη πολιτικη στεγη με αλλον "ακροδεξιο" συμπαραστατη του
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom