Νέα

Νικητής Αντώνης - η επόμερη μέρα στην ΝΔ...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duracell
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 59K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιός θέλετε να είναι ο επόμενος Αρχηγός ?

  • --- (Αβραμόπουλος>Σαμαρά)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μπακογιάννη

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σαμαράς

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ψωμιάδης

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αλλος Δελφίνος... ???

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
στο σαιτ μας γαμαει ομως... :rockon: :rockon:
 

sirtimid

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.173
Like
5
Πόντοι
16
Εδώ σε τσάκωσα

Φαντάζομαι ότι δε σε πειράζει αν δηλώσω και εγώ  ότι έχω άποψη προσωπων και πραγμάτων
Εμένα καθόλου.
Εσένα πειράζει το τι δηλώνουν οι άλλοι.
Εσύ πετάχτηκες σαν πορδή.
Έχεις την μύγα και μυγιάστηκες...

Αυτή τη στιγμή είμαι βόρεια Ευρώπη, την ερχόμενη εβδομάδα πάω σε κάποια χωρα του Maghreb και τέλος του μηνα κάπου Βαλκάνια. Έχω επαφές σε αρκετά έως πολύ υψηλό πολιτικο επίπεδο, εξυπηρετώντας συγκεκριμένα επιχειρηματικά συμφέροντα
So what?
Που κολλάει αυτό πέρα από την αυτο-επίδειξη σου?
Εγώ ανέφερα ένα ψιλο-cv όταν κάποιος ισχυρίστικε ότι γνώριζε παραπάνω από εμένα πάνω σε θέματα που κατέχω πολύ καλά.
Μετά έπεσε το γέλιο... :2funny:

Σε μια αγορά όπου πoλυς κόσμος πουλάει κάτι που δεν είναι, έχω μάθει να ξεχωρίζω τον τενεκέ από τον πραγματικό decision maker
Συμφωνώ απόλυτα... πρόσεξε μόνο γιατί αυτό είναι αμφίδρομο....

Με βάση τα όσα λες, είναι προφανές ότι είσαι τενεκές
Πιθανόν... αλλά με τέτοια κρίση και αντίληψη που έχεις(?), επιτέλους κατάλαβα γιατί η επιχειρηματικότητα πάει κατα διαόλου στην Ελλάδα...


"οι χαμηλόβαθμοι αξιωματικοί είναι και οι πιο καμαρωτοί"  - Nietzsche
Αυτοί τουλάχιστον είναι αξιωματικοί, καλύτεροι απο εσένα που είσαι καψιμιτζής φαντάρος...

"Κακός είναι ο άνθρωπος που του αρέσει να ντροπιάζει τους άλλους."  κυρ-Φρειδερίκος ;)
 

sirtimid

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.173
Like
5
Πόντοι
16
αααα τώρα τα γυρίζεις αλλιώς... μία λες ότι είσαι ασφαλής και ότι δεν σε ενδιαφέρει.
όταν κατασταλάξεις πες μας και εμάς να μάθουμε.
Και ποιος νομίζεις ότι είσαι για να πρέπει να κατασταλάξω όταν απαντάω στις παπαριές σου?
Ποιος σου είπε ότι πρέπει να σε παίρνω στα σοβαρά?
Κρυφοφασίστας?

Σύνελθε...


τουλάχιστον ...με τόση μόρφωση που έχεις θα έπρεπε να ξέρεις πότε λες μαλακίες και πότε σωστά πράγματα.
Το διαπίστωσες ε?
Στον τομέα της παιδείας πάσχουμε... :2funny:

υπάρχουν 10 είδη ανθρώπων.
αυτοί που ξέρουν το δυαδικό σύστημα
και αυτοί που δεν το ξέρουν.
(θα έγραφα περισσότερα αλλά φαίνεσαι τελείως άσχετος οπότε θα σε αφήσω στην φάση που είσαι "Αλήθεια γιατί να κάνει κάτι τέτοιο?")
Όχι... αυτά δεν κατατάσσονται στις μαλακίες... :uglystupid: :2funny:
 

Επισκέπτης
Και ποιος νομίζεις ότι είσαι για να πρέπει να κατασταλάξω όταν απαντάω στις παπαριές σου?
Ποιος σου είπε ότι πρέπει να σε παίρνω στα σοβαρά?
Κρυφοφασίστας?

Σύνελθε...

Το διαπίστωσες ε?
Στον τομέα της παιδείας πάσχουμε... :2funny:
Όχι... αυτά δεν κατατάσσονται στις μαλακίες... :uglystupid: :2funny:
τελικα εσυ αυτο που ηθελες το πετυχες κρυφοπουστα!!καταφερες ενα ολοκληρο σαιτ να σε βριζει να σε λιδωρει και ομως εσενα σου αρεσε γιατι εκτος απο παλιοπουστας εισαι και μαζοχας και πουστης.φανταζεσαι ολοκληρο το σαιτ να σε χυνει στη μουρη και εσυ ως αριστοκρατης που λες οτι εισαι :grin:να σκουπιζεις τα φλοκια με τα πανακριβα ρολογια σου και μετα να τα βαζεις σε πανακριβα κρυσταλινα ποτηρια σαμπανια και να τα πινεις και μετα να μας πεις οτι πινεις ντον περινιον :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
Προς voltaire45

(δες συννημένο αρχείο)

Για τον Στέκα ήταν το σχόλιο και για το πως μπορεί να υποστηρίζει ταυτόχρονα δύο αντίθετες απόψεις.

Και πάλι προτρέχεις να βγάλεις συμπεράσματα. Ασφαλώς και δεν υποστηρίζω δυο απόψεις.  Επιθυμώ να γίνει αυτοκριτική από την ΝΔ αλλά δεν νομίζω να γίνει κάτι τέτοιο. Άλλωστε ακριβώς το ίδιο έκανε το ΠΑΣΟΚ το 2004 και 2007. Και τα δύο κόμματα θα ακολουθούν την πολιτική του ώριμου φρούτου όταν βρίσκονται στην αντιπολίτευση.
 

sirtimid

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.173
Like
5
Πόντοι
16
τελικα εσυ αυτο που ηθελες το πετυχες κρυφοπουστα!!καταφερες ενα ολοκληρο σαιτ να σε βριζει να σε λιδωρει και ομως εσενα σου αρεσε γιατι εκτος απο παλιοπουστας εισαι και μαζοχας και πουστης.φανταζεσαι ολοκληρο το σαιτ να σε χυνει στη μουρη και εσυ ως αριστοκρατης που λες οτι εισαι :grin:να σκουπιζεις τα φλοκια με τα πανακριβα ρολογια σου και μετα να τα βαζεις σε πανακριβα κρυσταλινα ποτηρια σαμπανια και να τα πινεις και μετα να μας πεις οτι πινεις ντον περινιον :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Get a life!

Στο κάτω-κάτω ο καθενας λέει ότι είναι ότι νομίζει.
Εγώ ποτέ δεν μίλησα για το τι νομίζει ο καθένας ότι είναι, με γεια του με χαρά του...
Άλλοι λένε "σιγά τι είσαι" ή "άλλοι έχουν περισσότερα"... ποιο όμως το νόημα, καλά κάνουν και να τα χαίρονται...
Εμένα μου υπερ-περισσέυουν τα όσα έχω, γιατί θα πρέπει να ασχοληθώ με τα των άλλων?
Το ότι φυσικά κάποιοι ασχολούνται με τους άλλους, αυτό δείχνει κάτι για τα κόμπλεξ τους ... και είναι πασίγνωστο το κόμπλεξ των Ελλήνων με τον γάιδαρο του γείτονα.


Τηλεοπτικές συνήθειες έχουν αποκτήσει όλοι μου φαίνεται.
Άμα δεις στην τηλεόραση ή θα γκρινιάζουν ή θα βλέπουμε για το βρακί της Παπαρίζου ή όλοι θα μετατρέπονται σε ημιάγριους παρακολουθώντας ποδόσφαιρο...
Πραγματικά κρίμα...

Είναι δυνατόν να περνάς καλά στην ζωή σου(???) και το μόνο που να κάνεις είναι να γκρινιάζεις και να χυδαιολογείς αδιακρίτως, τουλάχιστον για τα 20 τελευταία ποστ που σε παρακολουθώ?
 

supersafe2005

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2009
Μηνύματα
243
Like
0
Πόντοι
1
Παιδια φυλαχτειτε!!!!! Σήμερα εορταζει ο Μητσοτακης!!!! :2funny: :2funny: :o


"Γιορτάζουν σήμερα Τετ 11 Νοε 09 :
Βικέντιος, Βικέντης, Βικεντία, Βίκτωρ, Βίκτορας, Βικτωρία, Βικτορία, Βικτόρια, Δράκων, Δράκοντας, Δράκος, Δρακούλης, Δρακούλα, Μηνάς, Μηναίς, Μήνα, Μίνος, Μίνως"
Παιδια , σημερα ολα καλα. ΔΕΝ εορταζει ο Επιτιμος.

"Γιορτάζουν σήμερα Πεμ 12 Νοε 09 :
δεν υπάρχει μια γιορτή πάρα πολύ γνωστή  ]

Αλλα, αυριο ειναι Παρασκευη και 13!!!! :rolleyes: :rolleyes: :o :o :2funny: :2funny: :2funny:
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Δεν μπορώ να πιστέψω ότι τον άνθρωπο που βίασε την παράταξη παρά φύσιν  το 1993 πάμε να τον κάνουμε αρχηγό...

Τόσο κοντή μνήμη έχουμε?

Ή μήπως ήρθε η ώρα να ανταμειφθεί(από άγνωστα ξένα και ντόπια κέντρα αποφάσεων) για το '93,όπου για όσους θυμούνται έριξε την κυβέρνηση όχι για το Σκοπιανό-όπως ψευδώς ισχυρίζεται τώρα- αλλά για τον ΟΤΕ...

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
επιτελους δικαιωση για αυτο το αξιο και ικανο παιδι... :rockon: :rockon: :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Δεν μπορώ να πιστέψω ότι τον άνθρωπο που βίασε την παράταξη παρά φύσιν  το 1993 πάμε να τον κάνουμε αρχηγό...

Τόσο κοντή μνήμη έχουμε?

Ή μήπως ήρθε η ώρα να ανταμειφθεί(από άγνωστα ξένα και ντόπια κέντρα αποφάσεων) για το '93,όπου για όσους θυμούνται έριξε την κυβέρνηση όχι για το Σκοπιανό-όπως ψευδώς ισχυρίζεται τώρα- αλλά για τον ΟΤΕ...
μαλακια τυπε
μονο με πανικα ζορο θα παει μπροστα η παραταξη
emoticon-zorro.gif
 

democrat

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
11
Like
10
Πόντοι
2.007
Ο Βουκεφαλας (Σαμαρας)κρατησε το ΜΠΑΤΣΟΚ 11 χρονια στην κυβερνηση.
Εκτος απο το '93, ψηφισε και τον Στεφανοπουλο προεδρο την στιγμη
που το ΜΠΑΤΣΟΚ της Μιμης ηταν 10 μοναδες κατω απο την  δεξια μπουμπουνα Εβερτ.
Αλλα η χοντρη μαλλον θα παρει τελικα το μπουρδελο και ο Βουκεφαλας θα χασει.

 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Ή μήπως ήρθε η ώρα να ανταμειφθεί(από άγνωστα ξένα και ντόπια κέντρα αποφάσεων)

Θα προσπαθήσω να είμαι ευγενικός και δε θα πω ότι γραφεις μαλακίες και δεν ξέρεις τι σου γίνεται

Ούτε θα σε πω υπάλληλο τις κορούλας

Απλά θα σε ρωτήσω:

Αφού τα κέντρα αυτά είναι άγνωστα..πως ξέρεις ότι υπάρχουν?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Θα προσπαθήσω να είμαι ευγενικός και δε θα πω ότι γραφεις μαλακίες και δεν ξέρεις τι σου γίνεται

Ούτε θα σε πω υπάλληλο τις κορούλας

Απλά θα σε ρωτήσω:

Αφού τα κέντρα αυτά είναι άγνωστα..πως ξέρεις ότι υπάρχουν?
ειναι γνωστα αγνωστα....
οι κουκουλοφοροι στηριζουν ντορα..... :2funny: :2funny: :2funny:
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.557
Κριτικές
4
Like
2.323
Πόντοι
506
Ο Μητσοτάκης πρέπει να πει ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Σαμαρά για το `93, του έδωσε ένα άλλοθι ότι και καλά δεν πρόλαβε να τελειώσει το έργο του  :jerking:και γλύτωσε την συντριβή που θα είχε στις εκλογές που θα γινόταν σε λίγους μήνες...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Ο Μητσοτάκης πρέπει να πει ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Σαμαρά για το `93, του έδωσε ένα άλλοθι ότι και καλά δεν πρόλαβε να τελειώσει το έργο του  :jerking:και γλύτωσε την συντριβή που θα είχε στις εκλογές που θα γινόταν σε λίγους μήνες...
πολυ σωστη αποψη....και ετσι εγινε και επιτιμος....αντι για αποτακτος που του ετοιμαζαν...
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
Δεν μπορώ να πιστέψω ότι τον άνθρωπο που βίασε την παράταξη παρά φύσιν  το 1993 πάμε να τον κάνουμε αρχηγό...

Τόσο κοντή μνήμη έχουμε?

Ή μήπως ήρθε η ώρα να ανταμειφθεί(από άγνωστα ξένα και ντόπια κέντρα αποφάσεων) για το '93,όπου για όσους θυμούνται έριξε την κυβέρνηση όχι για το Σκοπιανό-όπως ψευδώς ισχυρίζεται τώρα- αλλά για τον ΟΤΕ...

......η   ΝΔ    ειναι  πλεον  για  τον  πουτσο.......η  εκφραση  ειναι   επιεικης.....κοιτα  ποιοι     υποψηφιοι    θελουν  να  γινουν  αρχηγοι......


........η  αχρηστη   κορη  του    Δρακουμελ που  περιφερει  το  χαμογελο   στα   τηλεπραθυρα   με  επιβεβαιωμενες    σχεσεις   με   ΜΙΖΕΝΣ   και   λατρεμενο  παιδι   της     USA......

......O   φελλος    Αβραμοπουλος......

.......ο    πρωην  τραγουδιστης    Ψωμιαδης.....


......ο    Αντωνακης  ο ανθρωπος  που  ηρθε  απο  τα  αζητητα   ηταν αυτος που   εριξε   την  ΝΔ   το   1993    ,  πολλοι  λενε  με    χρηματοδοτηση   απο  τον  Κροκους..................

 

.......βρωμια   και  δυσωδια.....
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
Δεν μπορώ να πιστέψω ότι τον άνθρωπο που βίασε την παράταξη παρά φύσιν  το 1993 πάμε να τον κάνουμε αρχηγό...

Τόσο κοντή μνήμη έχουμε?

Ή μήπως ήρθε η ώρα να ανταμειφθεί(από άγνωστα ξένα και ντόπια κέντρα αποφάσεων) για το '93,όπου για όσους θυμούνται έριξε την κυβέρνηση όχι για το Σκοπιανό-όπως ψευδώς ισχυρίζεται τώρα- αλλά για τον ΟΤΕ...
φιλε μου κανοντας αυτην την πραξη ο σαμαρας εσωσε την ελλαδα απο την καταστροφη.αν ειχε συνεχισει λιγο ακομη ο μητσοτακης τωρα θα ειμασταν μεταναστες στην αλβανια.
 

democrat

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
11
Like
10
Πόντοι
2.007
φιλε μου κανοντας αυτην την πραξη ο σαμαρας εσωσε την ελλαδα απο την καταστροφη.αν ειχε συνεχισει λιγο ακομη ο μητσοτακης τωρα θα ειμασταν μεταναστες στην αλβανια.
πως θα γινοτανε αυτο??/
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom