Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (6 μέλη και 21 επισκέπτες)

Nic211

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2024
Μηνύματα
1
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα συνάδελφοι!
Έχω κανονίσει ραντεβού με Anays + Yaris παραθέτω τα προφίλ τους από κάτω.
Μόλις ήρθαν από Θεσσαλονίκη και φαίνεται να είναι δυνατές και οι 2.
Θα στείλω να πω εντυπώσεις μετά (αν μπορώ να κουνηθω γιατί φαίνονται και οι 2 με δυνατά εργαλεία και πάμε για πόλεμο)
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
667
Κριτικές
23
Like
2.198
Πόντοι
496
Καλησπέρα συνάδελφοι!
Έχω κανονίσει ραντεβού με Anays + Yaris παραθέτω τα προφίλ τους από κάτω.
Μόλις ήρθαν από Θεσσαλονίκη και φαίνεται να είναι δυνατές και οι 2.
Θα στείλω να πω εντυπώσεις μετά (αν μπορώ να κουνηθω γιατί φαίνονται και οι 2 με δυνατά εργαλεία και πάμε για πόλεμο)
Η Τoyota έχει κανονικό εργαλείο δεν είναι θηρίο , για την άλλη δεν ξέρω την έχω εντοπίσει βεβαίως...
 

Tranylove

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2024
Μηνύματα
10
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπέρα συνάδελφοι!
Έχω κανονίσει ραντεβού με Anays + Yaris παραθέτω τα προφίλ τους από κάτω.
Μόλις ήρθαν από Θεσσαλονίκη και φαίνεται να είναι δυνατές και οι 2.
Θα στείλω να πω εντυπώσεις μετά (αν μπορώ να κουνηθω γιατί φαίνονται και οι 2 με δυνατά εργαλεία και πάμε για πόλεμο)
Αυτό ακριβώς ήθελα να κάνω και εγώ το ΣΚ που ήταν Θεσσαλονίκη. Δίστασα όμως γιατί από κάποιες φωτογραφίες κατάλαβα ότι είναι λίγο αντρουα στο πρόσωπο και με χαλάει (μάλλον αυτές που έχουν στο προφίλ έχουν πολλά φίλτρα). Όταν πας πες μας για την εμπειρία σου φίλε.
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
667
Κριτικές
23
Like
2.198
Πόντοι
496
Αυτό ακριβώς ήθελα να κάνω και εγώ το ΣΚ που ήταν Θεσσαλονίκη. Δίστασα όμως γιατί από κάποιες φωτογραφίες κατάλαβα ότι είναι λίγο αντρουα στο πρόσωπο και με χαλάει (μάλλον αυτές που έχουν στο προφίλ έχουν πολλά φίλτρα). Όταν πας πες μας για την εμπειρία σου φίλε.
Με Toyota (Yaris) έχω πάει εγώ πρίν από λίγους μήνες πού ήταν στην Αθήνα. Είναι καύλα - το έγραψα και πιο πάνω - λίγο ίσως να αγορίζει αλλά μία δοκιμή μισαώρου νομίζω αξίζει. Γλωσσόφιλα απ' ότι θυμάμαι όχι .
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
667
Κριτικές
23
Like
2.198
Πόντοι
496
Γλωσσόφιλα , Απίστευτο γλυφοκωλοτρυπανιστήρι με γλώσσα πού διεισδύει στα κατάβαθα τού κωλάντερου (Είμαι ποιητής έτσι ; Όχι μαλακίες ) με after service δηλαδή , φιλιά, καυλάντισμα, τσιμπούκωμα εκ μέρους μου μετά το πέρας τής "συνεδρίας" .Την περίμενα από πέρυσι τον Φεβρουάριο !
Τιμές κλασσικές , θα μείνει μού είπε 5 μήνες (Yesss!!!)
 

stelios374

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2024
Μηνύματα
332
Like
626
Πόντοι
81
Γλωσσόφιλα , Απίστευτο γλυφοκωλοτρυπανιστήρι με γλώσσα πού διεισδύει στα κατάβαθα τού κωλάντερου (Είμαι ποιητής έτσι ; Όχι μαλακίες ) με after service δηλαδή , φιλιά, καυλάντισμα, τσιμπούκωμα εκ μέρους μου μετά το πέρας τής "συνεδρίας" .Την περίμενα από πέρυσι τον Φεβρουάριο !
Τιμές κλασσικές , θα μείνει μού είπε 5 μήνες (Yesss!!!)
Μεσα στο bou εχουμε τους καλυτερους ποιητες οχι χαζα .....
γενικα παντως φιλτατε ωραια πληροφιρια εδωσες ... ειμαι περιεργος να το δω απο κοντα με την πρωτη ευκαιρια
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
667
Κριτικές
23
Like
2.198
Πόντοι
496
Μεσα στο bou εχουμε τους καλυτερους ποιητες οχι χαζα .....
γενικα παντως φιλτατε ωραια πληροφιρια εδωσες ... ειμαι περιεργος να το δω απο κοντα με την πρωτη ευκαιρια
Δεν ξέρω αν είναι με όλους έτσι , υποτίθεται ότι με γουστάρει και μάλλον λέει αλήθεια γιατί θυμάται πράγματα από πέρυσι πού και εγώ τα είχα ξεχάσει !
 

bey_ond

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2024
Μηνύματα
46
Like
65
Πόντοι
0
Γλωσσόφιλα , Απίστευτο γλυφοκωλοτρυπανιστήρι με γλώσσα πού διεισδύει στα κατάβαθα τού κωλάντερου (Είμαι ποιητής έτσι ; Όχι μαλακίες ) με after service δηλαδή , φιλιά, καυλάντισμα, τσιμπούκωμα εκ μέρους μου μετά το πέρας τής "συνεδρίας" .Την περίμενα από πέρυσι τον Φεβρουάριο !
Τιμές κλασσικές , θα μείνει μού είπε 5 μήνες (Yesss!!!)
Τρελη καθλα φαινεται!!Θα ανέβει και προς Θεσσαλονίκη ή μόνο Αθήνα ολο το 5μηνο?
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
667
Κριτικές
23
Like
2.198
Πόντοι
496
Τρελη καθλα φαινεται!!Θα ανέβει και προς Θεσσαλονίκη ή μόνο Αθήνα ολο το 5μηνο?
Θα σε γελάσω ... Κάτσε ρε φίλε να την χαρούμε λίγο , προχθές ήρθε . Έχετε την Νίνα εκεί πέρα, δεν σας φτάνει ;
(λολ)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom