Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

mimis69

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
400
Κριτικές
121
Like
5.735
Πόντοι
29.900
Η τρανς Cammy Martins έχει onlyfans m που ζητάει χρήματα σαν tips, για να στείλει βίντεο που ζητάει το μέλος και μετά δεν τα στέλνει.
Μου ζήτησε 50€ για να μου στείλει 2 βίντεο 30 λεπτών με φίλη της που γαμάνε κάποια ή κάποιο και δεν έστειλε τίποτα.
Στη συνέχεια έφαγε report στην ιστοσελίδα για να στρώσει χαρακτήρα.
Για αυτό προσοχή σε όλους τους υποψήφιους πελάτες της, μην τους φάει λεφτά ή βρεθούν χωρίς να το ξέρουν πρωταγωνιστές στο onlyfans...
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.438
Πόντοι
456
Η τρανς Cammy Martins έχει onlyfans m που ζητάει χρήματα σαν tips, για να στείλει βίντεο που ζητάει το μέλος και μετά δεν τα στέλνει.
Μου ζήτησε 50€ για να μου στείλει 2 βίντεο 30 λεπτών με φίλη της που γαμάνε κάποια ή κάποιο και δεν έστειλε τίποτα.
Στη συνέχεια έφαγε report στην ιστοσελίδα για να στρώσει χαρακτήρα.
Για αυτό προσοχή σε όλους τους υποψήφιους πελάτες της, μην τους φάει λεφτά ή βρεθούν χωρίς να το ξέρουν πρωταγωνιστές στο onlyfans...
ρε φίλε σοβαρά έστειλες 50 ευρώ για 2 βιντεάκια και το δίκτυο είναι γεμάτο με ότι τσόντα θες... έλεος ρε με τα onlyfans
 

mimis69

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
400
Κριτικές
121
Like
5.735
Πόντοι
29.900
ρε φίλε σοβαρά έστειλες 50 ευρώ για 2 βιντεάκια και το δίκτυο είναι γεμάτο με ότι τσόντα θες... έλεος ρε με τα onlyfans
Ζήτησα κάτι πολύ συγκεκριμένο με πρωταγωνίστρια την συγκεκριμένη
 

Whoshotya

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2020
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
118
Πόντοι
0
Μυστη μου μαλλον σου βγαζουν το αντιστροφο απο οτι στην πλειοψηφια.
Τετοια νταρντανοειδη συνηθως βγαζουν παθητικα ενστικτα σε αλλους μυστες.
Θα ηθελα να ακουσω περισσοτερα για το σκεπτικο σου.

Παντως ,πολυ ωραια μωρα και τα δυο αλλα δεν εχω δοκιμασει επειδη ειναι απο τις ακριβες και το ρισκο φολας ειναι καπως ψηλα.....
Καλησπέρα γιατρέ,
Δε ξέρω αλλά δεν έχω δοκιμάσει ποτέ ως παθητικός . Αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι τη βρίσκω να πηγαίνω με τρανς που εμφανισιακά είναι αρκετά καλές και παράλληλα έχουν μεγάλα προσόντα.. Το ίδιο είχα πάθει με Bianca Hills και τη Sarah... Και οι δύο τον εχουν μεγαλο και τις συνάντησα ως ενεργητικος... Δε ξέρω σίγουρα με ερεθίζει παραπάνω το γεγονός ότι κουβαλάνε εργαλεία και μεγαλα μάλιστα αλλά ποτέ δεν μου μπήκε η μπριζα δοκιμάσω.
Λογικά τις επόμενες μέρες θα συναντήσω την Tayla και θα ενημερώσω.
 

mimis69

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
400
Κριτικές
121
Like
5.735
Πόντοι
29.900
Ζήτησα κάτι πολύ συγκεκριμένο με πρωταγωνίστρια την συγκεκριμένη

Η τρανς Cammy Martins έχει onlyfans m που ζητάει χρήματα σαν tips, για να στείλει βίντεο που ζητάει το μέλος και μετά δεν τα στέλνει.
Μου ζήτησε 50€ για να μου στείλει 2 βίντεο 30 λεπτών με φίλη της που γαμάνε κάποια ή κάποιο και δεν έστειλε τίποτα.
Στη συνέχεια έφαγε report στην ιστοσελίδα για να στρώσει χαρακτήρα.
Για αυτό προσοχή σε όλους τους υποψήφιους πελάτες της, μην τους φάει λεφτά ή βρεθούν χωρίς να το ξέρουν πρωταγωνιστές στο onlyfans...
Το εν λόγω λαμόγιο έφαγε διαγραφή λογαριασμού από το only fans και τα χρήματα μου επιστράφηκαν.
Αυτά για να στρώσει χαρακτήρα, αν νομίζει ότι ήρθε Ευρώπη για να κάνει λαμογιές, όπως στην χώρα της.
Το νου σας όσοι επισκέπτεστε αυτή και τις φίλες της...
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
562
Κριτικές
23
Like
1.882
Πόντοι
496
Το εν λόγω λαμόγιο έφαγε διαγραφή λογαριασμού από το only fans και τα χρήματα μου επιστράφηκαν.
Αυτά για να στρώσει χαρακτήρα, αν νομίζει ότι ήρθε Ευρώπη για να κάνει λαμογιές, όπως στην χώρα της.
Το νου σας όσοι επισκέπτεστε αυτή και τις φίλες της...
το of της μιά χαρά λειτουργεί απ΄'οτι είδα
 

mimis69

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
400
Κριτικές
121
Like
5.735
Πόντοι
29.900
το of της μιά χαρά λειτουργεί απ΄'οτι είδα
Ναι τελικά ήταν σε προσωρινή παύση για έλεγχο από την προηγούμενη Πέμπτη μέχρι χθες βράδυ.
Νόμιζε το λαμόγιο ότι θα φάει τα λεφτά...
Συμμορφώθηκε με τους κανόνες, επιστράφηκαν τα χρήματα και της τον επανέφεραν.
Πάντως προσοχή όλοι, γιατί αν κάνει αυτά στο onlyfans, δε θέλω να φανταστώ τι μπορεί να επιχειρήσει να κάνει στις συναντήσεις για να φάει χρήματα από τους πελάτες της.
 
  • Like
Αντιδράσεις: BATMAN

johnlittle

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2020
Μηνύματα
84
Κριτικές
5
Like
196
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια, βλεπω οτι σε ολα τα σαιτ γνωριιων υπαρχη μεγαλη αυξηση νεων τρανς στην ελλαδα. Που οφειλεται αυτο και ποσες απο αυτες ειναι πραγματικες αγγελιες. σε λιγο θα φτασουμε σε νουμερα ψωρων οπως γαλλια και ιταλια που εχουν 5 φορες τον πληθυσμο της ελλαδας
 

johnlittle

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2020
Μηνύματα
84
Κριτικές
5
Like
196
Πόντοι
0

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
120
Like
181
Πόντοι
1

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
120
Like
181
Πόντοι
1
Ρε φιλε αυτο βλεπω και το κακο ειναι οτι εχει μαζευτει σαβουρα
πολυ σαβυροτρανσ χαμηλου επιπεδου φαβελας.
και παραθετω χαρακτιριστικα



ζητουσε να της στειλω φωτογραφια τα λεφτα, οποτε καταλαβα οτι κατι δε παει καλα και τη παζαρεψα στα 50 ευρω. συμφωνησε αμεσως.
μεσαιο εργαλειο δε το λες , προς το μεγαλο ειναι.

μετα απο μιση ωρα στησιμο, εξω απ τη πορτα της πολυκατοικιας , -εγινα ρομπα-, το μονο που ζηταγε ηταν το 50αρικο με αγριοφωναρα αντρικη και οταν το εκρυψε, ξεκινησε τα " γρηγορα ,βιαζομαι, οχι πολλα λεφτα, μονο στοματικο" και να με κοιταζει σα σκουπιδι. πολυ χαμηλο επιπεδο. Θα ελεγα ενας αλητης με περουκα και βυζια . -πολυ ασχημη πλαστικη στις ρογες-.
εκνευριστηκα και της ειπα να μη μιλαει πολυ . στο 5λεπτο με εδιωχνε.

Και ναι, ξεκινησε να με απειλει να τραβαει βιντεο με φλας την ωρα που ντυνομουνα. της ειπα παω τωρα στην αστυνομια, σβησε το βιντεο. και δε το εσβησε. φανταζομαι μ οτι αυτο θεωρουν οτι θα σ εκβιασουν ή το πιθανοτερο βρισκονται μεταξυ τους και σχολιαζουν ή γελανε ή κοροιδευουν ή μπλοκαρουν .

οποτε τι να κανεις? να χειροδικησεις μεσα στο σπιτι της? Παντως ευχαριστως θα δεχομουν βοηθεια απο καποιον να την αναγκασουμε να σβησει το βιντεο
 

TheeDoctor

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2023
Μηνύματα
89
Like
192
Πόντοι
0
πολυ σαβυροτρανσ χαμηλου επιπεδου φαβελας.
και παραθετω χαρακτιριστικα



ζητουσε να της στειλω φωτογραφια τα λεφτα, οποτε καταλαβα οτι κατι δε παει καλα και τη παζαρεψα στα 50 ευρω. συμφωνησε αμεσως.
μεσαιο εργαλειο δε το λες , προς το μεγαλο ειναι.

μετα απο μιση ωρα στησιμο, εξω απ τη πορτα της πολυκατοικιας , -εγινα ρομπα-, το μονο που ζηταγε ηταν το 50αρικο με αγριοφωναρα αντρικη και οταν το εκρυψε, ξεκινησε τα " γρηγορα ,βιαζομαι, οχι πολλα λεφτα, μονο στοματικο" και να με κοιταζει σα σκουπιδι. πολυ χαμηλο επιπεδο. Θα ελεγα ενας αλητης με περουκα και βυζια . -πολυ ασχημη πλαστικη στις ρογες-.
εκνευριστηκα και της ειπα να μη μιλαει πολυ . στο 5λεπτο με εδιωχνε.

Και ναι, ξεκινησε να με απειλει να τραβαει βιντεο με φλας την ωρα που ντυνομουνα. της ειπα παω τωρα στην αστυνομια, σβησε το βιντεο. και δε το εσβησε. φανταζομαι μ οτι αυτο θεωρουν οτι θα σ εκβιασουν ή το πιθανοτερο βρισκονται μεταξυ τους και σχολιαζουν ή γελανε ή κοροιδευουν ή μπλοκαρουν .

οποτε τι να κανεις? να χειροδικησεις μεσα στο σπιτι της? Παντως ευχαριστως θα δεχομουν βοηθεια απο καποιον να την αναγκασουμε να σβησει το βιντεο
Η μαλακια σου ήταν που το άφησες να εξελιχθεί τόσο πολύ ενώ θα μπορούσες να φύγεις από την αρχή αφού είδες ότι η κατάσταση είναι παρανοϊκή και να γλιτώσεις και το πενηνταρικο αφού σε τράβηξε βίντεο και αυτό το έκανε για να μην την κάνεις καμιά μαλακια το μόνο που μπορούσες να της κάνεις ήταν πρώτο να πάρεις το κινητό με οποιοδήποτε κόστος και τουλάχιστον θα σου έμενε και το κινητό
 

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
120
Like
181
Πόντοι
1
Η μαλακια σου ήταν που το άφησες να εξελιχθεί τόσο πολύ ενώ θα μπορούσες να φύγεις από την αρχή αφού είδες ότι η κατάσταση είναι παρανοϊκή και να γλιτώσεις και το πενηνταρικο αφού σε τράβηξε βίντεο και αυτό το έκανε για να μην την κάνεις καμιά μαλακια το μόνο που μπορούσες να της κάνεις ήταν πρώτο να πάρεις το κινητό με οποιοδήποτε κόστος και τουλάχιστον θα σου έμενε και το κινητό
στην αρχη προσπαθεις να βολιδοσκοπησεις αν αξιζει ή οχι παρ ολη τη παρανοηκοτητα. Ειχα πολυ λιγο χρονο να καταλαβω, αν παρα ταυτα, μπορει να συμβει ενα καλο σεχ. Απλα το 50 με μπερδεψε γιατι μου φανηκε φτηνο. Ναι θα μπορουσα να ειχα φυγει. επρεπε να το ειχα κανει
 

TheeDoctor

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2023
Μηνύματα
89
Like
192
Πόντοι
0
στην αρχη προσπαθεις να βολιδοσκοπησεις αν αξιζει ή οχι παρ ολη τη παρανοηκοτητα. Ειχα πολυ λιγο χρονο να καταλαβω, αν παρα ταυτα, μπορει να συμβει ενα καλο σεχ. Απλα το 50 με μπερδεψε γιατι μου φανηκε φτηνο. Ναι θα μπορουσα να ειχα φυγει. επρεπε να το ειχα κανει
Σαν παθητικός πήγαινες;
 

johnlittle

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2020
Μηνύματα
84
Κριτικές
5
Like
196
Πόντοι
0
καμια VFM αυτη την περιοδο παιζει;
πειτε καμια εμπειρια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom