Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
Ναι. Την είχα δει στο στάδιο όταν φημολογούνταν ότι εχει δεσμό με τον Kaepernick. Είναι ακόμα πιο όμορφη από κοντά. Εάν ψάξεις θα βρεις και τη συνέντευξή της στο Howard Stern, και θα σε εντυπωσιάσει με τη γενικότερη αντίληψη που έχει για τα πράγματα. Θεωρείται legend στις ΗΠΑ και όχι μόνο.

Να μου λες, ότι είμαι ανώμαλος και θα έχεις δίκαιο. Δεν αγοράζω τίποτε αμερικάνικο και δεν θέλω ούτε τζάμπα τίποτε από τους Αμερικανούς. Έχω μαζί τους χειρότερες εμπειρίες από το 1982 στη Λίβυα
Άλλα δυο μηνύματα χαχα
 

ksenitemenoswa

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
20
Like
12
Πόντοι
0
Να μου λες, ότι είμαι ανώμαλος και θα έχεις δίκαιο. Δεν αγοράζω τίποτε αμερικάνικο και δεν θέλω ούτε τζάμπα τίποτε από τους Αμερικανούς. Έχω μαζί τους χειρότερες εμπειρίες από το 1982 στη Λίβυα
Άλλα δυο μηνύματα χαχα

Άρα δεν έχεις iPhone;  :-)
 

ksenitemenoswa

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
20
Like
12
Πόντοι
0
Μόλις γύρισα απο την EmilyTSxxx στο tsdating. Εχω ενα φετιχ με την αγγλική γλώσσα... Περιεργο?
Τεσπα... Στο διαταυτα... Ζητησα αυταρχικό. Η κοπέλα μου αρεσε πολύ.
Ηταν η πρώτη φορά που δοκιμασα αυταρχικό πρόγραμμα.

Αν ειστε φαν αξιζει. Ποναει, ξεφτιλιζει, φτυσιμο χαστουκια κ γενικά το γουσταρει. Ομιλιτικη πολύ με τα αγγλικα που γουσταρα τρελλα. Με γαμουσε ασυστολα κανα μισάωρο κ εχει γενικά αρκετή δύναμη. Το κακό είναι οτι αμ δεν προσέξεις να πεις τη λεξουλα σου να σταματησει εγκαιρα φευγεις κ με μελανιες. Χαλαλι.

Μόλις με έπεισες να τη δω.
 
Εγγρ.
12 Απρ 2015
Μηνύματα
94
Κριτικές
2
Like
270
Πόντοι
20
Μόλις γύρισα απο την EmilyTSxxx στο tsdating. Εχω ενα φετιχ με την αγγλική γλώσσα... Περιεργο?
Τεσπα... Στο διαταυτα... Ζητησα αυταρχικό. Η κοπέλα μου αρεσε πολύ.
Ηταν η πρώτη φορά που δοκιμασα αυταρχικό πρόγραμμα.

Αν ειστε φαν αξιζει. Ποναει, ξεφτιλιζει, φτυσιμο χαστουκια κ γενικά το γουσταρει. Ομιλιτικη πολύ με τα αγγλικα που γουσταρα τρελλα. Με γαμουσε ασυστολα κανα μισάωρο κ εχει γενικά αρκετή δύναμη. Το κακό είναι οτι αμ δεν προσέξεις να πεις τη λεξουλα σου να σταματησει εγκαιρα φευγεις κ με μελανιες. Χαλαλι.

Και στο παθητικό αποδίδει πολύ καλά η Ιρλανδέζα μας-για εμένα τουλάχιστον..
 
Εγγρ.
12 Απρ 2015
Μηνύματα
94
Κριτικές
2
Like
270
Πόντοι
20
Προκειται περι απατης.
Πουλαει γυμνες φωτο και βιντεο

Μίλησα μαζί της και μου ζήτησε να με βιντεοσκοπήσω να τελειώνω και να της το στείλω.. Σίγουρα τα εμπορεύεται μετά οπότε μην τσιμπάτε..
 

zorbas the freak

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2010
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Μανία με τις κάμερες βλέπω έχει η Ασιάτισσα με τους πελάτες της...
Περιεργη φαση...
to είναι ένα site που ανεβάζει κάποιος-α σεξ βίντεο & αμοίβεται γι'αυτό μια & τα βλέπουν οι επισκέπτες του site πληρώνοντας.Προφανώς μαγνητοσκοπεί τους πελάτες της & ανεβάζει & τα βίντεο για να βγάζει & από εκεί... :vomit:
 

zorbas the greek

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2010
Μηνύματα
754
Like
119
Πόντοι
6
Συννωνόματε Ζορμπά,το είναι γνωστό site για τα ερασιτεχνικά & αυθεντικά βίντεο του. Το βιντεακι το βλέπεις μόνο αφού πληρώσεις.Άρα αν αυτή ανεβάζει τα βίντεο των πελατών στο site ,ο πελάτης που εν αγνοία του ανεβαίνει το βίντεο,δεν μπορεί να το ξέρει.Θα πρέπει να πληρώσει για να δει αν συμμετέχει.... :think:
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
Συννωνόματε Ζορμπά,το είναι γνωστό site για τα ερασιτεχνικά & αυθεντικά βίντεο του. Το βιντεακι το βλέπεις μόνο αφού πληρώσεις.Άρα αν αυτή ανεβάζει τα βίντεο των πελατών στο site ,ο πελάτης που εν αγνοία του ανεβαίνει το βίντεο,δεν μπορεί να το ξέρει.Θα πρέπει να πληρώσει για να δει αν συμμετέχει.... :think:
Ποινικη υποθεση, εις βαρος της
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Ενδιαφέρων κουβέντα, έχει βάση άλλα και μειονεκτήματα.
Το λοιπόν, πάρε το έτσι, ότι μερικές, εάν είναι αυτή περίπτωση δεν γνωρίζω, σκέπτονται σαν άνδρας. Δηλαδή, ο τρόπος σκέψεις. Δηλαδή συνένωση είναι πιο εύκολη. Και όχι μόνο, ξέρει, τι του κάνει καλά και το εφαρμόσει σε σένα για να περάσεις καλά(Εάν δεν είναι εγωιστής). Εάν είσαι νέος, πρέπει να καταλάβεις, ότι πέρασαν πολλές πλαστικές εγχειρίσεις και επεμβάσεις. Τώρα συγκινώ με τον Michael Jackson στο τέλος έγινε ζόμπι (zombie). Εάν είναι αυτή 25 και εσύ 30 προσπάθησε να το βλέπεις μετά από 30 χρόνια.
Οκ, να πω και εγώ τη αλήθεια, δέχτηκα από μια πρόταση για γάμο, όλα τα έξοδα πληρώνει αυτή, άλλα λόγο υγείας και ηλικίας , στη περίπτωση που θα το δεχτώ με περιμένουν το πολύ 8-10 χρόνια. Αυτή 31, δηλαδή από αυτή την οπτική γωνία δεν κινδυνεύω.  
Άλλο πρόβλημα είναι μικτοί γάμοι, παγκόσμια στατιστική μιλάει για 6,8 τοις εκατό. Δηλαδή μόνο αυτό το ποσό αντέχει μέχρι το θάνατο του ενός από τους δυο.  Διαφορετικές ρίζες, διαφορετική μόρφωση, διαφορετική κουλτούρα, διαφορετικά όλα. Στης αρχές η λεγομένη αγάπη σου κλείνει μάτια και περισσότερα προβλήματα δεν βλέπετε ούτε ένας. Όταν οι πρώτες φλόγες θα σβήσουν, τότε θα έρθει ώρα που να τα βλέπετε γυμνά σε ωμή μορφή. Τι θα γένει μετά.
Μία γαλλική παροιμία λέει – Εάν θες να είσαι ευχαριστημένος για μία ημέρα, να ερωτευτείς, εάν θες να είσαι ευχαριστημένος για μία εβδομάδα να παντρευτείς, εάν θες να είσαι ευχαριστημένος για μια ζωή να αγοράσεις κήπο.
Δηλαδή, με λίγα λόγια δεν υπάρχει μόνο μία οπτική γωνία, άλλα πολλές. Βαλε τα στη ζυγαριά και σου βγαίνει αποτέλεσμα.
Η συμβουλή μου είναι να απολαύεις την συγκεκριμένη μέρα μαζί της και η ζωή συνεχίζει.
από πτι είδα στα βίντεο της πρέπει να είναιι πολύ καλή !! Όλες οι κινήσεις της είναι ερωτικες ξέρει να ρουφάει και να το παίρνει !!!επισης έχει και πολύ μικρό καβλακι καλό και αυτό !! Παίζει να μας έρθει Ελλάδα !!!;;
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
ναι ενω οι αλλες που γυναν αλαξε κατυ .....την πυρα τηλ αλλα δεν εκατσε η φαση γιατι ειχα κλοισει κατι αλλο ....ειχε ξενο νουμερο εγω δεν ειχα καρτα και καπου εκυ χαλασε τ εργο......λες κ ειναι δησκολο να παρουν ενα ελληνικο νουμερο θα τ παλευα για ωρα
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.444
Πόντοι
456
ναι ενω οι αλλες που γυναν αλαξε κατυ .....την πυρα τηλ αλλα δεν εκατσε η φαση γιατι ειχα κλοισει κατι αλλο ....ειχε ξενο νουμερο εγω δεν ειχα καρτα και καπου εκυ χαλασε τ εργο......λες κ ειναι δησκολο να παρουν ενα ελληνικο νουμερο θα τ παλευα για ωρα
υπάρχει και το whatsapp μεγάλε
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
απο τις φοτο που είδα θέλει πολλά καρβέλια ακόμα για να γίνει γυναίκα ..!!!
Φίλε μου, δεν ξέρω, εμένα δεν με εντυπωσίαζε καθόλου. Πρώτες τρεις φωτογραφίες σαν να έχει περούκα, σε μία άλλη σαν δεν είναι καλά ξυρισμένη, εκ μέρος μου λέω όχι. Και αγγλικά, τι να τη κάνει εάν δεν έχει τα υπόλοιπα.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
[quote author=Glykomoutsounos notid=5940 link=topic=130573.msg9227139#msg9227139
εισως να κανα κ μαλακια ....λεω 10 ε η καρτα 80 αυτη  πολλα ειναι και καπου εκυ μεσα βρηκα κατι αλλο που ηταν ποιο αμεσο με ουτε τ μισα
 

Audir8

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
523
Πόντοι
2.297

Συνημμένα

  • thumb_70035981.jpg
    thumb_70035981.jpg
    91,2 KB · Εμφανίσεις: 67
  • thumb_70036892.jpg
    thumb_70036892.jpg
    62 KB · Εμφανίσεις: 32
  • thumb_70035639.jpg
    thumb_70035639.jpg
    45 KB · Εμφανίσεις: 83

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
Και αυτήν και πολλές άλλες ακόμη.
Στο Λονδίνο αυτή τη στιγμή έχει μαζεμένα όλα τα σούπερ κανόνια.
Αλλά εδώ έχουμε μείνει με τα λιμά.
Μόνο η Julia Jhonnes που ήρθε σήμερα για λίγες ημέρες μέχρι τη Δευτέρα μόνο και έχω ακούσει καλά λόγια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom