Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (3 μέλη και 7 επισκέπτες)

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
βλέπετε τι μα@@@ ηνε ο τύπος;
Εγώ ρε χλιμιτζουρα για εσείς που όταν ζητούσαμε πλιροφοριες για κάποια ενεργιτικια πεταγεστε διάφοροι και μας τα πρηζετε άμα μας αρεση να τον περνούμε και ταχα δεν ξέρετε το ενεργιτικια τις κοματι γτ εσης μόνο γαμάτες;
Εδο χαμό όπως είπε ο φίλος διονστ άμα έχουμε ινφο τα λέμε και βοηθάμε σιναγινιστες , Τορά εγο άμα ονηρεβομαι την Mia Isabella κι εσύ τον κυρ Γιάννη δικό σου θεμα
Τα παράπονά σου σ'αυτούς που πετάγοντε και σας τα πρήζουν όταν λέτε για τις ενεργητικές.
Προσωπικά ποτέ δεν χαρακτήρισα κάποιον που πάει με ενεργητικές αντίθετα εσύ το κάνεις αδιάκριτα.
Ο καθένας ονειρεύται ό,τι θέλει, άλλος ζορίζετε με τα γούστα του και δεν το μαρτυράει.
 

Audir8

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
523
Πόντοι
2.297
Τα παράπονά σου σ'αυτούς που πετάγοντε και σας τα πρήζουν όταν λέτε για τις ενεργητικές.
Προσωπικά ποτέ δεν χαρακτήρισα κάποιον που πάει με ενεργητικές αντίθετα εσύ το κάνεις αδιάκριτα.
Ο καθένας ονειρεύται ό,τι θέλει, άλλος ζορίζετε με τα γούστα του και δεν το μαρτυράει.
συμφωνω , ουτε εγω χαρακτηρησα καποοιον εκτος απο αυτους που λες οτι πεταγοντε γιατι και μας μας τα καναν τσουρεκια ρε μαν
 

Audir8

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
523
Πόντοι
2.297
tωρα στο θεμα μας

που να παω αλανηα.. πητε μου τι λεη το ενστικ τοσας και θα δωκω ινφο μετα

η εδς?
 

Audir8

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
523
Πόντοι
2.297
Η Αλις κατι μου βγαζη απο μεγκαν φοξ  αλλα κατιτις μου λεη θα ηνε φολα και αθ τα κλεω τα γκαφρα... αρα κατι μεσα μου λεη τζουλη26εκατοστα σουβλα να παω να κανω ενα δυνατο προστατικο χυσημο , τι λετε
 

Audir8

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
523
Πόντοι
2.297
poy hse Fakiri ΄΄΄΄΄;;; Πες μας τα φωτα σου
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Αν σου κανει αυτη που αντροφερνει ρε τυπε τι μας αραδιαζεις την ιστορια οτι πηγες κ εκαμες κασκαντεριλικι κ κολοκυθια τουμπανα κ στο τελος μας λες οτι σαν το μουνακι δεν εχει. Γενικα την παλευεις γιατι δε βγαζουν νοημα αυτα που λες.
θα πρεπει ν σου κανω αναλισει ψυχιατρικη δεν τ χω τωρα ισως στο μελων αν ειμαι ακομα εξω καλο βραδυ μουτρο
 

Audir8

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
523
Πόντοι
2.297
Μετά ψήνομαι πολύ για εδώ χαμω
Μήπως την εχη δοκιμαση κανεις συναγωνιστής να ουμε;;

Μου αρεση πολύ το Μόρο

 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
@dionst1
Διαβάζοντας την κριτική κατάλαβα, ότι το απόλαυες πλήρως  και ήταν όντως καλή, εάν και όχι πολύ καλή, εν πρώτης όψεως φαίνετε καλή, άλλα και επαγγελματίας δεν δουλεύει κάθε ημέρα με όρεξη και στα 100. Εάν τσατίζει, βγαίνει υπέροχο αποτέλεσμα. Λιγάκι σε ζηλεύω, άλλα Τρίτη πετώ για Αθήνα, χαχα
 

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
1
απο κασκαντεριλικια ξερει κανεις εδω????????εγω ζω για να τ κανω ομως ....
ραντεβου εχθες λυπών με τ συγκεκρημενο μωρο γιατι οι φωτο τις  δυο με ψυνανν
κέντρο αθηνας τιμες δεν θα σας πω γιατι συγουρα δεν μ ειπε αυτα που θ ελεγε σ καποιον αλλον ...φτανω περνω τηλ χτυπαω ,περημενε μου απαντα .κατευενει ενα παλικαρι οχι πολυ βαρυ ,το χω λεω απο μεσα μου .ανευενω δευτερο μ ανοιγει καλησπερες,μπενουμαι κρεβατοκαμαρα.
οι φωτο ειναι φουλ επεξεργασμενες και ποιο πηραγμενες στο σωμα .τις λεω κυτα εγω αλλο υδα κ αλλο εισαι,οχι μου λεει οι φωτο ειναι δυκες μου..
σορυ αλλα δεν νομιζω οτι εχει νοιμα να τ συζηταμε εγω φευγω λεω
κατευενοντας λεω στο τυπο τ λεμε μεγαλε ανοιγω τη πορτα και δρομο ....
το αποτελεσμα μου στελνει μημυμα και μου λεει θες να ερθεις να μ παρεις με τ φιλο μου τσαμπα.
δεν απαντησα ποτε ......
αυτα τ λιγα μαγκες και μιλαμαι αντρες μου
καβαλαω τ μοτο και δρωμο ....εντελη ο καλητερος τροπος για αλλη μια φορα ειναι τ μουνακι .οποιος καταλαβε καλος..

επειδή σε έχασα, σε ποιά αναφέρεσαι ?
 

Διαγραμμένο μέλος 38448

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
140
Κριτικές
7
Like
405
Πόντοι
301
Απλα ειναι σα ροφος στη φατσα.
Ειδικα απο το τελευταιο βιντεο που ανεβασε πεοκύπτει το παραπανω μη αυθαιρετο συμπερασμα..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Audir8

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
  • Like
Αντιδράσεις: Audir8

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom